Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  ..  8
Author: Subject: Dokle nasilje?
DarkAngel
Senior Member

Registered: 3.4.2005
Member Is Offline

Mood: Dark One

[*] posted on 26.8.2005 at 23:23
Dokle nasilje?

Danas je dan poceo kao i obicno... Probudim se, pogledam kroz jebeni prozor, sunce mi skoro sprzi oci... Zatim keva pocne da me smara, cale nista bolje... I bla,bla, bla...
Nazovem Ja Bojana (Aluacard Venom, za one koje ne znaju), i dogovorim se sa njim da izadjemo veceras do grada... Sve to beshe super... Mi u gradu, zajebavamo se, Metal na sve strane... Bili smo u jednom mestu (necu da ga imenujem), i tamo neki lik pocne da me napada...Startuje me, ja ga iskuliram, a on jos uvek navaljuje... Posle par pokusaja on me je napao... Fizicki... Poceo je da me hvata, ljubi (usput gari se jako lose ljubi, smrdi mu iz usta),, dok sam ja bila u soku... Nisam bila svesna sta se desava... Uglavnom, AV odmah popizdi, skoci na ovog lika, i jebe mu mamu (u njegovim licnim "putevima")... Ovaj se povukao i otisao...
Znala sam da ovome nece biti kraj... U ljudskoj prirodi je da misli na osvetu, jer covek je sam po prirodi jako podlo stvorenje, nalik zivotinji... Kada smo krenuli kuci, osetila sam da nesto nije u redu... Obuzela me je jeza... U svakom sam videla lice neprijatelja, jer nisam vise verovala nikom... Strahovala sam, da se nas novosteceni "prijatelj" od malo pre ne vrati... Znala sam da ce se vratiti... Kao sto sam i predosetila, par likova je pocelo da nas prati... Isli su polako za nama, prateci nas korak uz korak... Polako su nam pristizali... Poceli su da dobacuju... Vikali su za nama "Mrtvi ste" i slicne stvari...
Pogledala sam u Bojanovo lice, a on je samo mirno gledao... Ni trunka nervoze, straha... Samo je polako koracao i na njegovom licu se nekom se polako stvarao neki osmeh, poput nekog demonskog osmeha... Mislim da nikad necu zaboraviti ovaj smeh... Smeh od koga mi se ledila krv u zilama... Kada su nam prisli odprilike na pola metra razdaljine, AV je samo odskocio u nazad... Bacio se na copor cudih likova...
Neprijatelja... Od straha sam se pokocila... Znala sam da od ovoga nista dobro nece ispasti... Gledala sam u njega u nekom strahu... Strahovala sam za njega, jer ne zelim da ga izgubim... Ne na ovaj nacin... Ne zelim da mu se bilo sta desi... Vriskovi su se culi sa svih strana... Na jednom sam cula njegov vrisak, koji je vise licio na ratni poklic... On je potpuno izgubio kontrolu... Trcao je punom brzinom na preostalu trojicu... Nisam svesna kako je tako brzo doleteo do jednog od napadaca... Zgrabio ga je za ruku... I povukao ga dole... Taj nesrecnik je polako poceo da cvili... Njegova ruka je polako pocela da se lomi... Druga dvojica su se izgubila... Nisu bili svesni sta se desava... AV je samo mirno isao prema njima... Na njegovom licu je i dalje stajao onaj osmeh... Taj osmeh... Mislila sam da ce me izludeti...
Jos uvek sam strahovala... Posmatrala sam njegove pokrete... Ruke, koje su bile njegovo glavno oruzje su postale krvave... Da li je krv bila njegova ili tudja, nisam sigurna... Primetila sam samo da on nije stajao... Njegova glavna misao je bila " Zastiti Maju, ko jebe tebe, ona mora ostati ziva i zdrava"... Pocela sam da placem... U tom trenutku on se okrene prema meni, dok su ovi napadali sa svih strana... Cini mi se da izlaza nije bilo... Umiremo ovde, veceras... Cim predju preko njega, idu na mene, to je sigurno... Za to vreme neko je verovatno cuo vriske, i dasao je... Doneo je nas spas... Tih sestorica su pobegli... AV mi je prisao, pao na moje noge i rekao rec koju necu jos dugo zaboraviti... "Oprosti", je bilo sve sto je rekao... Pritekla masa nam je pruzila pomoc... AV i ja smo nastavili dalje... Brinula sam za njega... Da li je povredjen? Nista nije govorio... Kada sam skupila hrabrosti, pitala sam kako je... On je samo hladno odgovorio " hajde ludice, znas da sam dobro!"...Ali nesto u njegovom glasu mi je govorilo drugacije... Znam da nesto nije u redu... Nesto se desilo, samo pitanje je sta?... On je samo promrmljao nesto i rekao mi "Ne zalim, ne zalim ni jedan jedini sekund... Ovo je moralo da se desi... Nisam mogao da gledam onog kako te napada... Sreca njegova sto sam danas raspolozen..."

Sve u svemu, pitam se da li je sve ovo bilo potrebno?
Da li je uopste trebalo da se dogodi?
Da li covek uvek mora da se sveti?

Mi smo samo jebeni ljudi, nastali smo od zivotinje, priroda nam dade mozak najsavrseniji od svih, a mi ga i dalje upropascavamo... Nastali smo od zivotinje, pa i jesmo ostali zivotinje...

\"Mislead by beauty
One you rarely find
So loving and friendly
It\'s one of a kind
Their arms wide open
Willing to take me in
No doubts in choosing
A world free from sin

All the dreams I had
All my future wishes
Put aside for a greater journey
All the things I planned
Left my friends so coldly
Put aside for a
Higher.\"

\"Undressed to nothing and held to the sky
Her smile is gone and she starts to cry
Desperately seeking her father\'s eyes
But he sees nothing
He\'s blind.
\"
\"Again the sky has fallen down on me
Once more a world has crumbled down and over me

And yet in some twisted way
I enjoy my misery
And in some strange way
I have grown together with my agony\"

\"I\'ll regret every single day I\'ve ever lived my Life, I\'ve gave all I Had in me, so it\'s time to say Goodbye\"...
View user's profile View All Posts By User
Jason_Voorhees
I AM BAYTOR!

Registered: 12.2.2005
Member Is Offline

Mood: I AM BAYTOR!!

[*] posted on 26.8.2005 at 23:37

Da sam ja bio na njegovom mestu, ja bih gledao da nekako izbegnem fizicki konflikt. Zasto? Zato sto se plasim da nekome ne nanesem ozbiljne (da ne kazem terminalne) povrede, jer se u takvim situacijama uvek izgubim. Sva sreca mene skoro nista ne moze da iznervira a i ljudi me se obicno klone, tako da i nisam cesto dolazio u priliku da nekome obezbedim placeno letovanje (ili zimovanje) sa nenadmasivim pogledom na plafon odeljka za intenzivnu negu, as it were. Priznajem, da sam bio na AV-ovom mestu i ja bih tako odreagovao, ali srecom ja nemam puno drugarica (a ni devojku *hint*).

I...AM...BAYTOR!!
Odin
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:40

OMGLOL!!!!1ONE!ELEVEN!!shift+1
mislim stvarno..ovih dana ljudi svasta pisu

Asura
1337 Member

Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 26.8.2005 at 23:43

Quote:
Originally posted by DarkAngel
Danas je dan poceo kao i obicno... Probudim se, pogledam kroz jebeni prozor, sunce mi skoro sprzi oci... Zatim keva pocne da me smara, cale nista bolje... I bla,bla, bla...
Nazovem Ja Bojana (Aluacard Venom, za one koje ne znaju), i dogovorim se sa njim da izadjemo veceras do grada... Sve to beshe super... Mi u gradu, zajebavamo se, Metal na sve strane... Bili smo u jednom mestu (necu da ga imenujem), i tamo neki lik pocne da me napada...Startuje me, ja ga iskuliram, a on jos uvek navaljuje... Posle par pokusaja on me je napao... Fizicki... Poceo je da me hvata, ljubi (usput gari se jako lose ljubi, smrdi mu iz usta),, dok sam ja bila u soku... Nisam bila svesna sta se desava... Uglavnom, AV odmah popizdi, skoci na ovog lika, i jebe mu mamu (u njegovim licnim "putevima")... Ovaj se povukao i otisao...
Znala sam da ovome nece biti kraj... U ljudskoj prirodi je da misli na osvetu, jer covek je sam po prirodi jako podlo stvorenje, nalik zivotinji... Kada smo krenuli kuci, osetila sam da nesto nije u redu... Obuzela me je jeza... U svakom sam videla lice neprijatelja, jer nisam vise verovala nikom... Strahovala sam, da se nas novosteceni "prijatelj" od malo pre ne vrati... Znala sam da ce se vratiti... Kao sto sam i predosetila, par likova je pocelo da nas prati... Isli su polako za nama, prateci nas korak uz korak... Polako su nam pristizali... Poceli su da dobacuju... Vikali su za nama "Mrtvi ste" i slicne stvari...
Pogledala sam u Bojanovo lice, a on je samo mirno gledao... Ni trunka nervoze, straha... Samo je polako koracao i na njegovom licu se nekom se polako stvarao neki osmeh, poput nekog demonskog osmeha... Mislim da nikad necu zaboraviti ovaj smeh... Smeh od koga mi se ledila krv u zilama... Kada su nam prisli odprilike na pola metra razdaljine, AV je samo odskocio u nazad... Bacio se na copor cudih likova...
Neprijatelja... Od straha sam se pokocila... Znala sam da od ovoga nista dobro nece ispasti... Gledala sam u njega u nekom strahu... Strahovala sam za njega, jer ne zelim da ga izgubim... Ne na ovaj nacin... Ne zelim da mu se bilo sta desi... Vriskovi su se culi sa svih strana... Na jednom sam cula njegov vrisak, koji je vise licio na ratni poklic... On je potpuno izgubio kontrolu... Trcao je punom brzinom na preostalu trojicu... Nisam svesna kako je tako brzo doleteo do jednog od napadaca... Zgrabio ga je za ruku... I povukao ga dole... Taj nesrecnik je polako poceo da cvili... Njegova ruka je polako pocela da se lomi... Druga dvojica su se izgubila... Nisu bili svesni sta se desava... AV je samo mirno isao prema njima... Na njegovom licu je i dalje stajao onaj osmeh... Taj osmeh... Mislila sam da ce me izludeti...
Jos uvek sam strahovala... Posmatrala sam njegove pokrete... Ruke, koje su bile njegovo glavno oruzje su postale krvave... Da li je krv bila njegova ili tudja, nisam sigurna... Primetila sam samo da on nije stajao... Njegova glavna misao je bila " Zastiti Maju, ko jebe tebe, ona mora ostati ziva i zdrava"... Pocela sam da placem... U tom trenutku on se okrene prema meni, dok su ovi napadali sa svih strana... Cini mi se da izlaza nije bilo... Umiremo ovde, veceras... Cim predju preko njega, idu na mene, to je sigurno... Za to vreme neko je verovatno cuo vriske, i dasao je... Doneo je nas spas... Tih sestorica su pobegli... AV mi je prisao, pao na moje noge i rekao rec koju necu jos dugo zaboraviti... "Oprosti", je bilo sve sto je rekao... Pritekla masa nam je pruzila pomoc... AV i ja smo nastavili dalje... Brinula sam za njega... Da li je povredjen? Nista nije govorio... Kada sam skupila hrabrosti, pitala sam kako je... On je samo hladno odgovorio " hajde ludice, znas da sam dobro!"...Ali nesto u njegovom glasu mi je govorilo drugacije... Znam da nesto nije u redu... Nesto se desilo, samo pitanje je sta?... On je samo promrmljao nesto i rekao mi "Ne zalim, ne zalim ni jedan jedini sekund... Ovo je moralo da se desi... Nisam mogao da gledam onog kako te napada... Sreca njegova sto sam danas raspolozen..."

I devojka se probudila.

\"Man is cruel by nature and there is no truer hell than the world we live in.\"
DarkAngel
Senior Member

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:43

On je isto jakooo miran, ali veceras je puk'o... NE znam sta mu bi...Samo jednom sam ga videla u punom besu... Ali ovo nije bio bes, ovo je vise bilo nesto ... Ne znam sta...
Inace, oni su nas prvi napali ... Ali prvi udarac je uvek bitan... Brinem se, dobio je kolenom u glavu... Mada strvina je on... Ne da se tako lako... Ja sam sve zasrala... Sto sam uopste izlazila... Eto sad shvatas zasto ne volim da izlazim na mesta gde ima velika koncetracija ljudi (neki su mi cak rekli da sam Puritanac)...

\"Mislead by beauty
One you rarely find
So loving and friendly
It\'s one of a kind
Their arms wide open
Willing to take me in
No doubts in choosing
A world free from sin

All the dreams I had
All my future wishes
All the things I planned
Put aside for a
Higher.\"

But he sees nothing
He\'s blind.
\"

I enjoy my misery
And in some strange way

\"I\'ll regret every single day I\'ve ever lived my Life, I\'ve gave all I Had in me, so it\'s time to say Goodbye\"...
KRAHI
ban collector

Registered: 15.6.2005
Member Is Offline

Mood: Ubuntu 8.10 x64

[*] posted on 26.8.2005 at 23:44

ja ne znam ni AV ni DA...ni kakav je ovo post.... al 6 na 1....hmmm....kaze nas narod....2 su losa ubila Milosa...zato svaka cast na pripovetci...lol

[Edited on 18.06.2005 by KRAHI]

00·49·12:* ZeleniZub was kicked by Nick4life (Congratulations, you won a brand new kick! (Kick No. #111) WWE Script XP v2.0 )
00·49·14:* Nick4life sets mode: +b *!*@UBR-cpe-181.pat-pool.nsad.sbb.co.yu
00·49·16:* Rodilo was kicked by Nick4life (You Need To admit in Hospital (Kick No. #112) WWE Script XP v2.0 )
00·49·24:* Nick4life sets mode: +b *!*@kds8-037.ptt.yu
00·49·24:* Odin was kicked by Nick4life (KaienTai: Evil Indeed (Kick No. #113) WWE Script XP v2.0 )
00·49·26:* Nick4life sets mode: +b *!*@bunuel-cpe-58.pat-pool.bgd.sbb.co.yu
01·02·08:. Demolator was kicked by @[Dark] (If You want to invite then send an Invitation Cards »!«[InViTe-KicK]»¡« [99999 Sec Ban] (Kick No. #4639))
01·02·19:. @[Dark] sets mode: -b *!*@Dial-NS-13.telekom.yu
13·23·34:. @scatch sets mode: +b *!*Neky@212-200-203-98.smin.sezampro.yu
TMFRST was kicked by @scatch (I\'m in trouble for the things I haven\'t got to yet. #40)
[12:56] * scatch sets mode: -o+bb Slavisa *!*@212.200.125.14 *!*d@212.200.125.*
.:13·23·20:.
[12:56] * Slavisa was kicked by scatch (Akick for you (banned) #62)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
DarkAngel
Senior Member

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:46

@Odin & Asura : Koji je vas problem... Niko nije vama kriv ako se niko nikad nije zrtvovao za vas... Vi ionako samo sedite za tim kompom... Ma ne slusajte me, jos uvek ne mogu da dodjem sebi... Hajde, posto ste vi pametni, recite mi, sta bi vi radili da ste bili na nasim mestima?...:flame:

\"Mislead by beauty
One you rarely find
So loving and friendly
It\'s one of a kind
Their arms wide open
Willing to take me in
No doubts in choosing
A world free from sin

All the dreams I had
All my future wishes
All the things I planned
Put aside for a
Higher.\"

But he sees nothing
He\'s blind.
\"

I enjoy my misery
And in some strange way

Folken
Fr1ck

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:47

Ovo je zajebalo i slavisine fantazije o provali u stan...

Gde je ta validacija???

DarkAngel
Senior Member

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:48

Quote:
Originally posted by KRAHI
ja ne znam ni AV ni DA...ni kakav je ovo post.... al 6 na 1....hmmm....kaze nas narod....2 su losa ubila Milosa...zato svaka cast na pripovetci...lol

Ovo se zove
"Ne-mogu-mirno-da-spavam-pa-moram-da
-nadjem-mir-tako-sto-ce-me-neko-saslusati?"

Ma ko vas...Nego ta provala u stan- kad se desila? Da nije mozda bila prosle nedelje? Znas, prosle nedelje je AV-u "usetao" neki lik u stan... Sva sreca pa je njegova keva vristala tako da se jadnik preplasio, pogubio, i pobegao...

[Edited on 26.8.2005 by DarkAngel]

\"Mislead by beauty
One you rarely find
So loving and friendly
It\'s one of a kind
Their arms wide open
Willing to take me in
No doubts in choosing
A world free from sin

All the dreams I had
All my future wishes
All the things I planned
Put aside for a
Higher.\"

But he sees nothing
He\'s blind.
\"

I enjoy my misery
And in some strange way

Jason_Voorhees
I AM BAYTOR!

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:49

Moguce je odbraniti se i od vise ljudi odjednom. Ja sam licno video jednog mog prijatelja kako je odrao 8 ljudi od batina (a nisu bili bas "zgoljavi" if you know what I mean). Dobro, lik je Wing-Chun majstor, ali opet veoma jako. Ah, da pre nego sto neko postavi pitanje tipa "A sto si ti samo stojao i gledao?", da odgovorim unapred: 1. on mi je rekao da se ne mesam i 2. imajuci potpuno poverenje u njegove sposobnosti, zeleo sam samo da uzivam u prizoru; onako nesto se vidja samo jednom.

I...AM...BAYTOR!!
KRAHI
ban collector

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:52

Quote:
Quote:
Originally posted by KRAHI

Ovo se zove
"Ne-mogu-mirno-da-spavam-pa-moram-da
-nadjem-mir-tako-sto-ce-me-neko-saslusati?"

To se zove trripovanje...veruj mi 2 na jednog...i Tyson pada za 2 sekunde...neko je bio u zestokom tripu kad je pisao tekst...ja..ili...ti

00·49·12:* ZeleniZub was kicked by Nick4life (Congratulations, you won a brand new kick! (Kick No. #111) WWE Script XP v2.0 )
00·49·16:* Rodilo was kicked by Nick4life (You Need To admit in Hospital (Kick No. #112) WWE Script XP v2.0 )
00·49·24:* Odin was kicked by Nick4life (KaienTai: Evil Indeed (Kick No. #113) WWE Script XP v2.0 )
01·02·08:. Demolator was kicked by @[Dark] (If You want to invite then send an Invitation Cards »!«[InViTe-KicK]»¡« [99999 Sec Ban] (Kick No. #4639))
TMFRST was kicked by @scatch (I\'m in trouble for the things I haven\'t got to yet. #40)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
KRAHI
ban collector

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:55

Quote:
Originally posted by Jason_Voorhees
Moguce je odbraniti se i od vise ljudi odjednom. Ja sam licno video jednog mog prijatelja kako je odrao 8 ljudi od batina (a nisu bili bas "zgoljavi" if you know what I mean). Dobro, lik je Wing-Chun majstor, ali opet veoma jako. Ah, da pre nego sto neko postavi pitanje tipa "A sto si ti samo stojao i gledao?", da odgovorim unapred: 1. on mi je rekao da se ne mesam i 2. imajuci potpuno poverenje u njegove sposobnosti, zeleo sam samo da uzivam u prizoru; onako nesto se vidja samo jednom.

Au...jos tripova...nije mi dobo izgleda..ili nekom drugom...

Odin
Unregistered

Registered: N/A
Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:56

Quote:
@Odin & Asura : Koji je vas problem... Niko nije vama kriv ako se niko nikad nije zrtvovao za vas... Vi ionako samo sedite za tim kompom... Ma ne slusajte me, jos uvek ne mogu da dodjem sebi... Hajde, posto ste vi pametni, recite mi, sta bi vi radili da ste bili na nasim mestima?

1) sta meni treba neko da se zrtvuje a mene..nimalo ne cenim svoj zivot pa i da me ubiju u tako nekoj situaciji, jbg..shit happens...a uostalom proslo je par godina otkad me je neko poslednji put napao..bas me zanima kako bi sad bilo.
2) sta ste trebali da uradite? 3 words :run bitch,run!

e jos se smejem, hvala ti na ovome..bas mi je trebalo :D

P.S. smanji potpis -.- it's annoying

[Edited on 26.8.2005 by Odin]

Rodilo
Walt Disney

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ciganska je mama stvorenje čudno

[*] posted on 26.8.2005 at 23:56

Pazi, ja sam bio u slicnoj situaciji,jednom su me ubili od batina zbog je****g telefona,drugi put smo se ja i jos 2 ortaka shibali sa oko 15 likova ,nadrogianih,pijanih,likova koji ne osecaju bol,ma kolko ih tukao,i pritom je sa nama bila devojka tog jednog druga,i nju su hteli da udare,ali smo je nekako izvukli,medjutim mislim da ovom topicu stvarno nije mesto na EmuGLx-u.
AV-u svaka cast,tako se brani devojka!

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Jason_Voorhees
I AM BAYTOR!

Member Is Offline

[*] posted on 26.8.2005 at 23:59

A zasto odmah svi sumnjate? Dobro moze da se desi da je prica izmisljotina, to ne iskljucujem, ali mozda je devojka bila u soku, pa joj se ucinilo da ima vise ljudi nego sto ih je u stvari bilo. Adrenalin cudno utice na mozak. A mozda ih je stvarno toliko bilo, ipak vecina nas ne poznaje AV-a. Odmah ste krenuli da otpisujete pricu bez ikakvog razmisljanja. Oduvek sam mrzeo te izreke tipa "Dva losa ubise Milosa" i "Nec Hercules contra duos".

I...AM...BAYTOR!!
bierkof
1337 Member

Registered: 13.7.2004
Member Is Offline

Mood: Obsessive-Compulsive

[*] posted on 26.8.2005 at 23:59

gdje je dio kad je Bojan uradio Kamehameha? propustila si to....

Tohoku University, Sendai Japan

Guybrush Threepwood: How much wood could a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Woodsmith: A woodchuck could chuck no amount of wood since a woodchuck can\'t chuck wood
Guybrush Threepwood: But if a woodchuck could chuck and would chuck some amount of wood, what amount of wood would a woodchuck chuck?
Woodsmith: Even if a woodchuck could chuck wood and even if a woodchuck would chuck wood, should a woodchuck chuck wood?
Guybrush Threepwood: A woodchuck should chuck if a woodchuck could chuck wood, as long as a woodchuck would chuck wood.
Woodsmith: Oh shut up!
Asura
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 27.8.2005 at 00:03

Devojko ti nisi svesna da ti se sada 90 posto foruma smeje. Verovatno ti se desilo nesto ružno, pa si još pod utiskom. Kako bi bilo da se smiriš i posle ispričaš the real story. -malo si previše dramatizovala stvar

[Edited on 26.8.2005 by Asura]

\"Man is cruel by nature and there is no truer hell than the world we live in.\"
Folken
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 27.8.2005 at 00:03

Nacin na koji je to ispricala govori dosta.Kakvi "pogledi" i kakvi "warcies", neko je skoro pogledao trinaestu (ako se ne varam) epizodu berserka, isti scenario.

Da je bilo bez tih fantazijskih detalja "mozda" bi i moglo da prodje.

Jason_Voorhees
I AM BAYTOR!

Member Is Offline

[*] posted on 27.8.2005 at 00:08

Quote:
Originally posted by bierkof

LOL!!!

I...AM...BAYTOR!!
Ktulu
Genetic Fanatic

Registered: 18.6.2003
Member Is Offline

Mood: excellento ando eleganto!

[*] posted on 27.8.2005 at 00:10

E Asura je lepo rekao, ajd prestanimo s postovima i smejanjem (giggle...), ocigledno je devojka pod stresom ;). Take care... BTW, sta je sa AV?

In the land of the blind, the one eyed man is a dick.
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
FuGen
Plastic Wizardry

Registered: 22.8.2002
Member Is Offline

I request pictures! Of Alucard Venom's...

Never mind.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Garrett.
Pirate

Registered: 25.1.2004
Member Is Offline

This topic is useless without pics. :lol:

zOMG torrent plz!

[Edited on 26.8.2005 by Garrett.]

Folken
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 27.8.2005 at 00:12

Quote:
Originally posted by bierkof

Pa da povredi neduzne oko sebe, lud si, mislio je on na sve.

Ali Kamehameha? Mislim stvarno, bas lupas, toga nema u "Berserku"...

Verdana
Super Administratorica

Registered: 27.11.2007
Member Is Offline

Mood: motherly

[*] posted on 27.8.2005 at 00:15

But.. but... Možda vam je teško da poverujete u tako nešto, ali svaki pravi muškarac će uraditi tako nešto za devojku koju voli. Eto i Nick je prebio njih 347 kada smo jednom izašli. On je samo skroman, pa nije hteo da pričam ovo, ali sada moram da kažem....

P.S. Dok bude muškaraca, biće i nasilja. Live with it (or kill them all with fire)

[Edited on 26.8.2005 by Verdana]

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
eva01
Romalj

Registered: 16.8.2005
Member Is Offline

[*] posted on 27.8.2005 at 00:18

Quote:

Nacin na koji je to ispricala govori dosta.Kakvi "pogledi" i kakvi "warcies", neko je skoro pogledao trinaestu (ako se ne varam) epizodu berserka, isti scenario.

Uze mi reč iz usta.
Ipak moraš priznati da je deo sa krckanjem kostiju ruke ličio na Gantz 5-6 epizoda.
 Pages:  1    3  ..  8

Go To Top