Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Exodus 3010-Manual,keys,cheets,walktrough
Buck
Junior Member
**

Registered: 30.5.2003
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 1.8.2003 at 22:44
Exodus 3010-Manual,keys,cheets,walktrough

Stepski tesko mi je da dajem obimne odgovore na raznolika pitanja u okviru jednog posta a i forum je onda nepregledan.Zato otvaram novu temu.Lakse je da pitas za konkretan izum ali posto uputstava za Exodus izgleda nema na mrezi a ni na DOC diskovima bicu dakle ljubazan.Dame i gospodo prvi put na Mrezi samo na Emulationgalaxy Forumu spisak kombinacija za neke pronalaske u igri Exodus 3010:

Protections shield + Plutonium = Super shield
Super shield + Frequency changer = Mega shield

Standard missile + Dynamite = Mega blast missile
Standard missile + Parabolic antenna = Triple missile
Standard missile + Guiding system = IQ 229 missile

Standard drone + Guiding system = Super drone

Gray laser + Ruby = Red laser
Red laser + Frequency changer = Blue laser

Silver + Sensor + Copper = Parabolic antenna
Safyre + Sensor + Computer = Guiding system

Computer + Sensor + Carbon = Escape capsule
Steel + Sensor + Diamond = Robot

E sad bilo bi stvarno lepo od tebe da u jednom prozoru otvoris emulator a u drugom notepad i zapisujes resenja u avanturistickom delu(prave opcije za razgovor sa vanzemaljcima,kako doci do sifre zasvemirsku policiju,kojim savetima ne verovati i slicno).Tako ce nastati resenje a da se ni ne umoris.Kad bude gotovo pohvali se ovde.
View user's profile View All Posts By User
stepski
Romalj
*

Registered: 17.7.2003
Member Is Offline

[*] posted on 1.8.2003 at 23:29

U pravu si naravno ... chim skupim malo slobodnog vremena uradicu taj walktrough, do tada hvala ti veliko za ovaj spisak kombinacija ... izashao je bio u jednom SK-u jako davno, nazalost nisam sacuvao taj SK ...
Buck
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6.8.2003 at 07:49
Jos dve kombinacije

Jamming station = Parabolic antena + Frequency changer
Freezer = Robot + Gold + Energy Changer

I ja trazim u SK i nadjoh sluchajno opis(D.Neshicz i D.Milivojevicz) u Svetu igara 11.Ima jos te dve kombinacije,komande sa tastature,solidno uputstvo,varanja pomocu disk monitora.Samo i dajle nema ono:korak po korak.
stepski
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 13.8.2003 at 19:10

nisam zaboravio :)
samo mi treba josh malo vremena ...
kruko
Romalj
*

Registered: 10.9.2003
Member Is Offline

[*] posted on 10.9.2003 at 19:40

ekeke sifra za svemirsku policiju je "6*7=42"

sifra za prolaz pored odbrambene stanice posle koje je teritorija meteorera je "Ritmetoe"

Prvi veliki fajt za rondonima se ne moze izbeci vec posalji sve sto imas i rokaj...sa vampiresima se dosad nisam borio, uvek se mogu izmufljati, prvi se moze isfolirati na fazon sto mu isprozivash kevu pa te posle tok razgovora vec sam uputi...Ako nekome treba nesto nek slobodno pita! Podrazumevajuci i kombinacije za odredjena oruzja ili naprave, da ne bih sad pisao sve zivo... :)

Sto se tice opravke delova motora, klik na odredjeni deo uglavnom sam podrazumeva sta treba da korisits da bi ga opravi (needs lots of computer, uses highly sophistiacted sensor, needs high quality batteries itd...) ono sto mene buni, je kako da opravim fotonski regulator koji kontrolishe robote koji prenose brodove iz fabrike u hangare?!

Dosao sam do jako zaebatog dela igre gde se borim sa brodovima iz cetvrte dimenzije gde sa 5 blue giant fightera sa svim laserima, projektilima i dronovima izblajvim kobaz...
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Buck
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 15.9.2003 at 02:03

To je uglavnom to ali mi je Stepski delovao kao chovek koji to mozhe i da literarno uoblichi za razliku od tebe*grin*ili mene:D
a i pochinjao je igru pa je mogao bez mnogo muke onako usput;):lol:

Izgleda dodushe da me je preozbiljno shvatio pa ga ovim putem pozivam da se mane reshenja i vrati svojim redovnim obavezama.

Uh zar vecz nemas jache Red i Black Fightere?Nema veze legenda kazhe da uzletish sa jednim lovcem ravnajuczi se prema izduvnom mlazu motora,pridjes s ledja da ga jasno vidish(nishan ga takodje registruje) i istresash sve shto imash dok ne pukne.Ne shenluchi previshe da ne pogodish ostale jer cze onda da te napadnu i sprzhe.
Inache postaju vidljivi kada od Oziriana dobijesh potreban uredjaj.

Pukla mi je snimljena pozicija moro sam da krenem od rezervne ali sad nemogu da izadjem iz NULL-K area kad se brod zaledi.:a?:
kruko
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 15.9.2003 at 23:52

Quote:
Originally posted by Buck
To je uglavnom to ali mi je Stepski delovao kao chovek koji to mozhe i da literarno uoblichi za razliku od tebe*grin*ili mene:D

Sta da radim kad sam seljak covek :D

Quote:

Uh zar vecz nemas jache Red i Black Fightere?

Buah, imam, ali je problem u tome sto ne mogu da ih prebacim do hangara :P

Quote:

Nema veze legenda kazhe da uzletish sa jednim lovcem ravnajuczi se prema izduvnom mlazu motora,pridjes s ledja da ga jasno vidish(nishan ga takodje registruje) i istresash sve shto imash dok ne pukne.Ne shenluchi previshe da ne pogodish ostale jer cze onda da te napadnu i sprzhe.

Cek da probam :D

Quote:

Inache postaju vidljivi kada od Oziriana dobijesh potreban uredjaj.

Jesu i tebe izlozili da pomesas reaktor, plutonijum i uranijum? :D

Quote:

Pukla mi je snimljena pozicija moro sam da krenem od rezervne ali sad nemogu da izadjem iz NULL-K area kad se brod zaledi.:a?:

Klikni na "helps", pa na brod, pa na helps pa na brod, i tako par puta i odledice se bez frke...

odo probam ovo...samo mi mooolim vas recite kako da popravim fotonski regulator :((((((
kruko
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 15.9.2003 at 23:59

zipa sad ovu 'kciju...posaljem brod napolje i papan sam krene da puca...i to pre nego sto stignem da mu kazem da ceka ili da uletim u kokpit..ooo boze...
stepski
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 30.9.2003 at 14:52

E ovako, da se javim :) ... exodus sam potpuno zaboravio danas sam loadiro poziciju i stigo sam skoro do kraja one poslednje planete ... iskreno nisam imao vremena za exodus i vremenom sam zaboravio ...

kako ne mozes da prebacish black i red u hangar?

imam 36 save-ova koje sam planiro da koristim kad budem pisao walkthrough, ako je neko voljan to da radi ili ne mozete da predjete neki deo igre poslacu vam ...

jedna bitna stvar kod same borbe je da pazite da vam se ne sudaraju brodovi :) ... to bash zna da izludi :)) ... ako neprijatelj odma ne puca lepo raporedi sve brodove oko njegovih, opkoli ga pa tek onda pochni da pucash ... ako cim se sponujesh pocne da roka salji u borbu dve po dve letelice ili kako vec uglavnom nemoj sve odjednom ... inache rakete su kasnije gubljenje vremena jer komp ih kontrira do sutra ... mozda jedino ona sto se deli u tri nova ...

inache nisam znao da mozes da izadjesh iz null-k area-e?
kruko
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 12.10.2003 at 18:44

Quote:

kako ne mozes da prebacish black i red u hangar?

Procitaj ranije postove, kvar fotonskog regulatora...daj neki help...

Quote:

imam 36 save-ova koje sam planiro da koristim kad budem pisao walkthrough, ako je neko voljan to da radi ili ne mozete da predjete neki deo igre poslacu vam ...

Moze brate, stigo sam do brodova iz 4e dimenzije, daj posalji taj jedan save na kruko@eunet.yu...

Quote:

inache nisam znao da mozes da izadjesh iz null-k area-e?

Najopustenije 8)
stepski
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 13.10.2003 at 22:45

ovako, sto se tiche kvara ne mogu tachno da se setim koji je to deo igre kad ti se desi taj kvar ... probao sam da uchitam par save-ova ali ih ima jako mnogo tako da ne mogu da nadjem gde se javlja taj kvar ... uglavnom napisi sta prethodi ili sta ide posle tog kvara (situacije, susreti) i onda ce mi biti mnogo lakse da to lociram ... inache probaj da popravish sa blue fighterom, kompom, ako imas red arrow ili nesto moderno ;) ... misilm da je blue fighter ali nisam siguran ...
sto se tiche save-a poslacu ti jedan uskoro javi kad ga pokupis ...
inache ja sam null-resavao tako sto sam zrtvovao jedan blue fighter, tj gurao sam ga u null-k dok se ne sudari i explodira :) ... jbga nisam znao da ima izlaz ;)
kruko
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 19.9.2008 at 11:12

jel ima na kraju nesto od tih pozicija xD
pulzarokkit
The Machine

Registered: 18.4.2006
Member Is Offline

Mood: /care

[*] posted on 29.10.2008 at 11:13

necro thread :lol:

mozda je jos neko ziv, igrao sam jos u ono vreme exodus na amigi 500
skorije sam uzeo da igram na emulatoru, pa posle mnogo mnogo godina imam par pitanja

koji je taster za "stop" dok sam u brodu
jel postoji neka caka da se uzme iz depota kutija

kako napredujem bice verovatno jos pitanja
mada osecam promaju

...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger

Go To Top