Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3    5  ..  21
Author: Subject: South Park - 15. sezona
Grunt
Celeb Freak

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 9.4.2006 at 04:04

Pa normalno da se loze kada je serija zakon. Peter Griffon and co rulaju :)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 20.4.2006 at 12:03

Izasao je i drugi deo South Park prozivke na racun Family Guy-a, extra epizoda :D

A juce je izasla i peta epizoda 10 serijala, zajebancija na neku junkie knjigu.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
spell.ufb
Senpai

Registered: 22.12.2005
Member Is Offline

Mood: celebratory

[*] posted on 20.4.2006 at 16:15

Imam ja sve od FGa pa ce to svakako biti na okupu.... Da je FG bolji od SP ne bih rekao, ali je podjednako dobra ili tu blizu. Reci da je krsh nije u redu.

@grunt ono tvoje 'nista ne moze da se poredi ni sacime jer je sve razlicito od svacega' - LAME :P I jedno i drugo su animirane komedije bave se americkim pitanjima i glavni likovi su amerikanci. To sto nisu identicni do detalja je valjda normalno, po tebi mogle bi samo da se porede epizode iste serije.... LAME :P

"It's alive!!!"
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
ZeRo1
The Good Doctor

Registered: 28.4.2005
Member Is Offline

Mood: Fung-Fu Fightin'

[*] posted on 20.4.2006 at 16:39

hehee kako je dobra ova nova epizoda A million little fibers....Are we in Paris Mindz?Yeah Garry were here m8.Ouuu MIndz tell me what does it look like....Hehehehhee koja bolestina.

I hate to advocate drugs,alcohol,violence or insanity to anyone but they\'e always worked for me.
View user's profile View All Posts By User
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 21.4.2006 at 00:11

@spell
Pa dobro mogu nekako da se porede, ali opet nije bitno to sto su animirane i komedije, kada im je pristup humoru totalno drugaciji, vise bi se mogli porediti Simpsoni i FG, nego SP i FG, get my point dood :)

spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 12.6.2006 at 16:58

Mali update i recap:

Izaslo je do sad 7 epizoda 10-te sezone SPa. Sad je letnja pauza sve do 04.10.2006. kad treba da se nastavi sezona sa jos 7 epizoda. Mat i Trey imaju ugovore da posle toga urade jos 11. i 12. sezonu.

Ne verujem da ne kontate Cartoon Wars I & II!?!
Po meni, to je ono sto SP cini velikim i mnogo boljim od SVIH ostalih animiranih komedija (perhaps even put together!). Social Comentary. Znaci Simpsoni se prave po 8 nedelja (1 epizoda). SP se pravi za par dana do jedne nedelje. To je zato sto se koristi Maya da bi se pravio ("like using a buldozer to make a sand castle" - Mat & Trey), sto im omogucava da se bave sa current events i pricom. Cak su dobili i Emmy za epizodu Best Friends For Ever koja je izasla samo 12 sati posle smrti Terri Schiavo koja je ubijena tako sto joj je prekinuto crevo kroz koje su je hranili, zato sto je zbog nedostatka kisonika u mozgu bila brain dead, o cemu se i radi u epizodi (Kenny dozivljava istu sudbinu :D).

Ni u jednoj od ovih epizoda njima dvojici nije dozvoljeno da prikazu Muhameda. I to ne zbog religijske tolerancije, vec zbog straha od nasilnih reakcija. Na kraju CW1 pise da ce se u nastavku (CW2) videti muhamed "if the network executives don't puss out", sto je direktna prozivka Comedy Central. Ipak nisu im dozvolili da prikazu Muhameda ni u jednoj epizodi (mada necenzurisana verzija jeste animirana, Mat i Trey kazu da je to sto kruzi na netu, samim tim i ono sto ja imam - falsifikat). Cela prica je odlican komentar na temu slobode izrazavanja i terorizma!

Druga strana price je kako Family Guy stvarno jeste inferiorniji u odnosu na FG i to mnogo. Analizirajuci SP i FG, nedavno sam dosao do tog zakljucka. FG stvarno jeste prepun nekonheretnik one-off sala koje nemaju nikakve veze sa samom pricom, i dok jeste smesno ponekad (a da bi bilo smesno moras da imas dobro poznavanje americke pop-kulture) nije toliko jako kao SP. Mada FG je jos uvek mlada serija, ima jos vremena da napreduje.

Sesta epizoda: Manbearpig, nije losa, ali Tsst je legendarana. Cartman finally get's what he deserves, mada, na kraju se sve vraca na staro. Dobar komentar na temu razmazene dece, and just damn funny. Mislim sta reci:

Quote:

Mr. Mackey: Mrs. Cartman, we have had it with your son's behavior, mkay?! Little Billy Turner is now being treated at the hospital!

Liane: Eric, why would you do such a thing?

Cartman: I'm sorry I handcuffed Billy Turner's ankle to the school flagpole.

Mr. Mackey: You know that's not the point!

Cartman: Okay, I'm sorry I handcuffed Billy Turner's ankle to a flagpole and then gave him a hacksaw. And then told him I had poisoned his lunch milk and that the only way he could get to the antidote in time would be to saw through his leg.

Liane: That's very naighty, Eric.

Cartman: Well he called me chubby!

----------------------------------------
[edit]
I sto se tice cele stvari sa Scientolozima. Tom Kruz nije zapretio da ce odloziti premijeru vec da nece promovisati film. E sad, film izdaje Paramount, koji je zajedno sa Comedy Central-om u vlasnistvu ViaCom-a. Sefovi odgore su rekli da se epizoda NE REPRIZIRA na Comedy Central, a u inostranstvu je svaka kuca postupala u skladu sa svojim poslovnim politikama (ko nije imao nikakve veze sa filmom ili ovim kompanijama objavio je - a taki su retki). E sad, ZVANICNO saopstenje je bilo da Isac odlazi sa serije ZBOG Scientologije. Medjutim, niko nije snimio njega kako to govori. Samo su iz Comedy Central-a saopstili tu vest. Licni prijatelj Isac-a Hayes-a je rekla da on to nije rekao vec da zbog srcanih problema pred pocetak 10. sezone nije bio u stanju da radi na seriji. E sad, on nigde nije potvrdio ili opovrgnuo to sto je saopsteno u njegovo ime tako da ko zna sta je tu istina...
[/edit]

[Edited on 12.6.2006 by spell.ufb]

"It's alive!!!"
nikola22
Super Fr1ck

Registered: 12.1.2004
Member Is Offline

Mood: Kathnmandu

[*] posted on 12.6.2006 at 23:03

Moram da nabavim te novije sezone SP-a,da li znate gde bi moglo da se nadje?
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.6.2006 at 23:15

Pa spell ih je skinuo preko torenta, tako da potrazi malo i naci ces sigurno, za Direct download valjda imas neke bedne RM verzije ovde http://www.southparkx.net/ .

spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 12.6.2006 at 23:52

Torrenti, evo ja skidam i devetu sezonu sa torrenta. Doduse, ide malo sporije (7kbps (a meni je max 12)) i moras da ogranicis brzinu upload-a, jer ce ti upload pojesti downlaod brzinu (ja sam imao share ratio 8:1 = za mojih 50 Mb sa mene su skinuli tih 50 Mb osam puta, ukupno 400Mb sam imao upload-a!) zato sto malo ljudi ima to celo, vecina jos uvek download-uje, pa onda je velika potraznja. Ako nemas torrent klijent, a imas polu-pristojnu konekciju (barem 96-128k, meni sa 128k treba 3 sata za epizodu) obavezno installiraj, moja preporuka ti je Azureus ili mikroTorrent (pise se i kao uTorrent, gde u treba da bude kao grcko mi - sto je skracenica za mikro).

[edit]
ako ne mozes da nadjes torrente, javi, poslacu ti link.

a ako nemas polu-pristojnu vezu, onda nemoj ni da pokusavas, jer ce ici jako sporo, a one RM verzije su shit, sacekaj sl. okup ili da se dogovorimo za razmenu, ja cu za dan-dva imati komplet 9 sezonu i sve sto je izaslo iz SE10 (SE10 vec imam celu kao i prvih par epizoda SE9).
[/edit]

[Edited on 12.6.2006 by spell.ufb]

"It's alive!!!"
n3b07sh4
The Chosen One

Registered: 31.7.2005
Member Is Offline

Mood: kaa mee haa me haaaa!!!

[*] posted on 13.6.2006 at 10:13

jel ima neko whole SOUTH PARK serijal??? bas bi mi trebalo...mislim svesto je do sada izaslo?

Dragon, dragon, rock the dragon, dragon ball z... ... ...

20.01.2008. Need \"DBZ\" somebody... anybody... imam i DB i DBGT... please!!!]
spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 13.6.2006 at 10:44

Kad se saberemo ja (dok skinem ostatak SE09 - za koji dan) i Grunt izmedju sebe imamo sve up2date. (zivimo blizu jednog drugog, tako da cemo skoro kompletirati nase kolekcije), pa mozda onda mozemo da se dogovorimo u NSu da se nadjemo....

"It's alive!!!"
nikola22
Super Fr1ck

Registered: 12.1.2004
Member Is Offline

Mood: Kathnmandu

[*] posted on 13.6.2006 at 12:22

@spell
Hvala na informacijama,hteo sam da iscimam par drugara iz NS-a da mi skinu.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 13.6.2006 at 21:55

Samo par ispravki Spell... Muhamed se pojavljuje u jednoj starijoj epizodi South Parka i oko toga nikad nije bilo frke :) Ironicno zar ne? Epizoda je "Super Best Friends" a evo i slike http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Muhammad.jpg

A sto se tice Chief-a, ne bi sve ono uradili u Chief Is Back epizodi i ne bi mu nasli novog voice actiora da Isac Hayes nije stvarno napustio ekipu.

btw. ja imam skoro ceo South Park fale mi po 2-3 epizode samo u nekim starijim serijalima.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 14.6.2006 at 19:06

Da to sam zaboravio da napomenem. Tu je muhamed super heroj i niko se nije bunio, sto su MAt i Trey istakli kada su se bunili protiv cenzure. A poenta oko Isaca Hayes-a je da mozda nije otisao, vec je bio izbacen.... mada to je spekulacija

"It's alive!!!"
Adanos
Fart baron

Registered: 27.4.2006
Member Is Offline

Mood: "You know whos a real hero? Hiro from Heroes. He's a real hero." - Dwight K. Schrute

[*] posted on 15.6.2006 at 08:19

Ma pilot verzija je jedna od najjacih south parkova :D Santa i Isus glavni akteri. Jel neko gledao?

That is not dead that can eternal lie, and with strange eons even death may die - H.P. Lovecraft
The horrors of the Inquisition are nothing compared to the fates your mind can imagine for your loved ones. - Stephen King, The Mist
Blain is a PAIN-Stephen King, Dark Tower
spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 15.6.2006 at 09:27

Naravno! Zamisli da si ti producent/vlasnik velike tv kuce (koja se uz to jos zove Comedy Central) kako da ne unajmis te blesave likove? :lol:

"It's alive!!!"
RaiDeR
De Puta Madre

Registered: 4.6.2004
Member Is Offline

Mood: Kuliranje...

[*] posted on 17.6.2006 at 12:15

Ja sve skidam sa Mrtwig.net onaj fajl od 36mb . Imam skoro cijeli 10 serijal samo mi fali Cartoon Wars . Epizode rulaju pogotovo Return of The Chef i Manbearpig

spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 17.6.2006 at 13:23

Ja sam nabavio neku verziju od 60-70 Mb Avi i opet nisam zadovoljan, ali nesto slabo idu neke druge verzije...

"It's alive!!!"
ArtOfKiss
Senior Member

Registered: 19.6.2006
Member Is Offline

Mood: sve bi je*o al ne bi lizo jer je pich*a kraj guzice blizo

[*] posted on 20.6.2006 at 11:04

Quote:
Originally posted by Nick4life

A sto se tice Chief-a, ne bi sve ono uradili u Chief Is Back epizodi i ne bi mu nasli novog voice actiora da Isac Hayes nije stvarno napustio ekipu.

Gresis. U toj epizodi su koristili glas od Isac Hayes-a iz raniji epizoda samo su katovali. A on ih je napustio zato sto su prozivali Scientology, ciji je on nazalost clan. Zato su i rekli ono na kraju: "it's not Chef's fault those guys brainwashed him. We will miss him" . Nesto u tom fazonu je receno u seriji, a time su Mat i Tray rekli sta stvarno misle o tome.

at work:

home:

\"She fell in love with me man...Eye contact man...\"
bierkof
1337 Member

Registered: 13.7.2004
Member Is Offline

Mood: Obsessive-Compulsive

[*] posted on 20.6.2006 at 21:33

Ja sam neki dan pogledao 'two days before the day after tomorrow' i umro sam od smjeha... sto se tice nove sezone imam sve.. najvise me zanima 'return of the lord of the rings to the two towers' epizoda (mislim da je sezona 9, fale mi neke), trebao bih da je uzmem za koji dan...

uglavnom nova sezona je dobra... Oprahs minj... garry... :lol: ludilo

edit:

Ona epizoda gdje cartman rastjeruje hippije pustajuci im slayer je LUDILO, nisam se mogao prestati smijati cijelo vrijeme... Mislim da se zove die hippies die....

[Edited on 20.6.2006 by bierkof]

Tohoku University, Sendai Japan

Guybrush Threepwood: How much wood could a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Woodsmith: A woodchuck could chuck no amount of wood since a woodchuck can\'t chuck wood
Guybrush Threepwood: But if a woodchuck could chuck and would chuck some amount of wood, what amount of wood would a woodchuck chuck?
Woodsmith: Even if a woodchuck could chuck wood and even if a woodchuck would chuck wood, should a woodchuck chuck wood?
Guybrush Threepwood: A woodchuck should chuck if a woodchuck could chuck wood, as long as a woodchuck would chuck wood.
Woodsmith: Oh shut up!
n3b07sh4
The Chosen One

Registered: 31.7.2005
Member Is Offline

Mood: kaa mee haa me haaaa!!!

[*] posted on 23.6.2006 at 11:49

okej spell... u jako VELIKOJ sam frci zbog stranda, radim nesto tamo!!! ajde cim malo sa vremenom iskuliram dogovoricemo se za ovo...

Dragon, dragon, rock the dragon, dragon ball z... ... ...

20.01.2008. Need \"DBZ\" somebody... anybody... imam i DB i DBGT... please!!!]
Nemac X
Flash Hunter

Registered: 31.3.2004
Member Is Offline

[*] posted on 2.10.2006 at 19:38
South Park meets World of Warcraft! (WTF?)

Ne znam da li ste posetili ovih dana zvanicni sajt South Parka, jer su najavili novu epizodu ove srede - "Make Love Not Warcraft".
Quote:

The boys dedicate their lives to defeating a mad gamer and saving the World of Warcraft.

Sneakpeak mozete naci ovde. Obavezno ga pogledajte!

zlv
PSX Man

Registered: 11.7.2006
Member Is Offline

Mood: chekajuci PS3

[*] posted on 2.10.2006 at 19:55

Imate o tome na http://screenfun.blogspot.com/

http://userbars.belive.ws/images/tvandm/OnePiece.png

PSX forever
PS2 forever
PSP forever
PS3 forever
..................
Gaming forever :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 2.10.2006 at 20:04

NAPOKON! Ovo cekam od aprila nastavak desetog serijala!

ArtOfKiss
Senior Member

Registered: 19.6.2006
Member Is Offline

Mood: sve bi je*o al ne bi lizo jer je pich*a kraj guzice blizo

[*] posted on 2.10.2006 at 20:13

http://tveps.net/index-hayes.html

at work:

home:

\"She fell in love with me man...Eye contact man...\"
 Pages:  1    3    5  ..  21