Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  8    10
Author: Subject: Tennis players serve up fresh image of Serbia
FraX
Member

Registered: 27.12.2008
Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 12:36

Vecinom deca, koliko sam mogao da vidim. Ljudi traze bilo kakav izgovor da bi slavili. Nije to lose, bas me briga.

Mozda bi bilo vise opravdano da je u pitanju neki nacionalni tim, ali svejedno. Nisam siguran da smo toliko 'izgladneli' za uspesima.
View user's profile View All Posts By User
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 12:47

Ma ajde to nego što tamo izvodi na binu celu širu familiju,
jeste se on našao u nezgodnoj situaciji da prave doček samo za njega
pa nema čime da popuni program, ali opet.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 5.7.2011 at 12:54

meni je ceo taj familijarni show odvratan. Nesto nisam video ni Nadala, ni Federer-a, a bogami kad sam pratio tenis kad ga niko u ovoj drzavi nije pratio - ni Agasija, Samprasa i ostale - da im u lozi bleji preko 3 clana rodbine. sto je kod novaka utrostruceno - prosecno 9 ljudi. bolest.

bas sam se pitao, kako lik kara uopste ? valjda i jeste sa ovom jelenom, koja mu je jedina i devojka u zivotu, er sa njom ima neki osecaj sigurnosti, ona se valjda zalepila tolko za celu familiju pa mu se moze.

sve u svemu - jadno. jadna su i ova njegova braca koji sasvim lagano furaju "ja sam brat novaka djokovica" i pricaju neke bajke kako ce i oni da igraju tenis ..

brate, ja bi kupio preslicu, pa bi pravio tapestrije, samo da imam SVOJ posao i svoje zanimanje, a ne da ko neki degenerik idem naokolo i pratim brata kako pika tenis. zaista, ne znam kako njih konkretno to ne motivise - ja bih zaista, da sam na njihovom mestu, i da igram tenis - zatvorio se u kavez, i cepaj po lopti do chakosutra. kakve crne loze, kakvi prijemi i ostala sranja ...

eto sta ti je srbin sa parama. stvarno smo gadan bre narod, onaj najgori. Novak ima sportske motive, ovi ostali imaju samo novakove pare.

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 13:07

Pa realno svaka mu čast, ja bih poludeo da sam na njegovom mestu.

Čudi me da nije bio odvojeni doček za Srđana.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 13:18

Uopšte ne mogu da se opterećujem time ko je bio s njim na bini a ko nije - super je što ga je dočekalo toliko ljudi, to je jedino bitno. Ovo je ogroman uspeh, vredniji od 5 titula prvaka sveta u vaterpolu i odbojci recimo. Dobro je da iko sem Cece i Čole može da sakupio 100,000 ljudi.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 5.7.2011 at 14:11

vazhi shto je vredniji od svetskih prvenstava u ekipnim sportovima.
anyway, nabijem na ..... sve, djokovitja, gradske vlasti u beogradu i sve retarde koji su kolima, zastavama i trubljenjem zakrchili centar na dva dana. jedino mi krivo shto neko od tih velikih srba nije izashao iz kola kojima je blokirao saobratjaj kad sam im pokazivao srednji prst da vidim koliko voli batine zbog tenisa.

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 16:19

Sto si isfrustriran toliko, zamisli kako je meni koji zivim tu. Uostalom, milion puta je bolje da ulice zatvaraju zbog njega nego zbog dana vojske i policije, strajka infuzijom svetog Tome, i strajkova ratara i radnika propalih preduzeca.

Nema ovo bas znacaj kao ekipni sportovi jer se nekako drugacije gleda na to kad jedan covek predstavlja drzavu, ali treba da se proslavi zbog toga sto je ovo prvi put da neko iz Srbije uzme Vimldonsku titulu u singlu.

ソニー

darkado
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 17:39

mozhda zato shto sam posle celog dana na nogama morao da prepeshachim ceo stari grad i vrachar da bih uhvatio prevoz. ko odredjuje kad je dozvoljeno krshiti zakon a kad ne? majmuni koji vire sa prozora, shibera i uznemiravaju sve oko sebe ne mogu da se porede sa nekim jadnim radnicima koje je drzhava zajebala, sazhvakala i ispljunula.
u tenisu chovek predstavlja sebe i svoj bankovni rachun, skratjenica drzhave je tu tek reda radi da retardirani komentator ima o chemu da pricha.

[Edited on 5.7.2011 by darkado]

Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 5.7.2011 at 19:21

Quote: Originally posted by Igoritza  

sve u svemu - jadno. jadna su i ova njegova braca koji sasvim lagano furaju "ja sam brat novaka djokovica" i pricaju neke bajke kako ce i oni da igraju tenis ..

brate, ja bi kupio preslicu, pa bi pravio tapestrije, samo da imam SVOJ posao i svoje zanimanje, a ne da ko neki degenerik idem naokolo i pratim brata kako pika tenis. zaista, ne znam kako njih konkretno to ne motivise - ja bih zaista, da sam na njihovom mestu, i da igram tenis - zatvorio se u kavez, i cepaj po lopti do chakosutra. kakve crne loze, kakvi prijemi i ostala sranja ...

eto sta ti je srbin sa parama. stvarno smo gadan bre narod, onaj najgori. Novak ima sportske motive, ovi ostali imaju samo novakove pare.
Mislim da je mnogo lako tvrditi ovako nešto, ta "moji imaju pare al ja zarađujem za sebe" priča, mislim da smo generalno kao nacija (uglavnom) neradnici i da bi se ogroman % ljudi ponašao još gore i bahatije od njegove braće, sigurno ih je izgurao i pomogao im (pobogu to je i normalno), a šta će zaista biti od njih vreme će pokazati.

Meni iskreno znači što pored Noletovog prezimena stoji SRB ali ne toliko da bi i za jedan trenutak zaboravio na mnogo bitnije stvari i egzistencijalne probleme koji nas okružuju svaki dan a sa kojih čak ni sport više ne može da skrene misli.

[Edited on 5.7.2011 by Johntra]

nikola22
Super Fr1ck

Registered: 12.1.2004
Member Is Offline

Mood: Kathnmandu

[*] posted on 5.7.2011 at 22:44

Mene u poslednje vreme pocelo opasno da nervira sto ovi debili sa nasih sportskih kanala prenose svei jedan mec sve i jednog turnira na svetu.Pre jedno mesec dana je na cetiri razilicitakanala u isto vreme bio neki jebeni tenis.Hocu NBA,hocu argentinski fudbal i tur,dosta je vise smarackog tenisa.

DragonOfTheEarth
One of the Seven Angels

Registered: 30.6.2006
Member Is Offline

Mood: Uncanny X-men

[*] posted on 5.7.2011 at 22:52

Quote: Originally posted by nikola22  
Mene u poslednje vreme pocelo opasno da nervira sto ovi debili sa nasih sportskih kanala prenose svei jedan mec sve i jednog turnira na svetu.Pre jedno mesec dana je na cetiri razilicitakanala u isto vreme bio neki jebeni tenis.Hocu NBA,hocu argentinski fudbal i tur,dosta je vise smarackog tenisa.

I mene to jako nervira. Nemam nista protiv da prenose Djokoviceve meceve, pa cak i turnire, jbg, oni se placaju u kompletu, ali zasto moraju da prenose svaki jebeni turnir koji postoji?

Darth Revan
Fr1ck

Registered: 9.10.2004
Member Is Offline

Mood: Optimist

[*] posted on 5.7.2011 at 23:01

Pa realno svaka mu čast, ja bih poludeo da sam na njegovom mestu.

Čudi me da nije bio odvojeni doček za Srđana.

Tu je neko napravio ozbiljan propust...

\"You remind me of myself...before I was slaughtered and cast into the Abyss.\"

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

\"I will be the last! And you will go first... Heh hehehehe...\"
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 23:44

Quote: Originally posted by nikola22  

I mene to jako nervira. Nemam nista protiv da prenose Djokoviceve meceve, pa cak i turnire, jbg, oni se placaju u kompletu, ali zasto moraju da prenose svaki jebeni turnir koji postoji?

Pa možda zato što neke ljude to interesuje, a i koliko sam ja video samo Sport klub prenosi sve žive turnire, među kojima su i neki turniri za koje je Belgrade open pojam. Malo su tu preterali ali moguće je da ide po više turnira u paketu, ko zna.

ソニー

darkado
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 23:52

a niko ne prenosi formulu i niko sem zhurnala koji pishe i o drugoj pokrajinskoj severno rumunskoj ligi nije ni spomenuo utakmicu finala efaf kupa (ekvivalent kupa uefa u af-u).

Rale
High quality Japan-made button

Registered: 17.5.2005
Member Is Offline

Mood: Zdravo, Fred!

[*] posted on 5.7.2011 at 23:55

jbg ljudi tako vam je to.

sad svi znaju ko ima dobar servis i ko igra servis volej a pre djokovica nisu znali sta je forhend.

al' nemojte se zavaraviti da bi u nekog drugoj zemlji ove velicine bilo ista drugacije.

Don't want it, can't use it, couldn't afford it if i did!
Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 5.7.2011 at 23:59

Quote: Originally posted by FraX  
Vecinom deca, koliko sam mogao da vidim. Ljudi traze bilo kakav izgovor da bi slavili. Nije to lose, bas me briga.

Mozda bi bilo vise opravdano da je u pitanju neki nacionalni tim, ali svejedno. Nisam siguran da smo toliko 'izgladneli' za uspesima.
Ja sam bio. Bilo je cool dok Tapiri nisu smorili sa 50 balada :)

[EDIT]
Uh, braćo, sad pročitah sve što ste pisali. Mislim, baš ste hejteri... Ali OK, whatever makes you feel good is fine by me.

[Edited on 5-7-2011 by Rocky]

~=~Rocky~=~

Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 6.7.2011 at 00:47

Quote: Originally posted by Rale  

sad svi znaju ko ima dobar servis i ko igra servis volej a pre djokovica nisu znali sta je forhend.

al' nemojte se zavaraviti da bi u nekog drugoj zemlji ove velicine bilo ista drugacije.

Bitnije je to što smo seljački narod nego veličina države, tenis je sad ultrapopularan i potiskuje sve ostalo. A s obzirom da se u ovoj državi prave heroji nacije od likova kao što su turbo-folk "umetnici" i ratni zločinci ovo je vrlo pozitivna promena.

[Edited on 5.7.2011 by Blue]

ソニー

DragonOfTheEarth
One of the Seven Angels

Registered: 30.6.2006
Member Is Offline

Mood: Uncanny X-men

[*] posted on 6.7.2011 at 07:09

Quote: Originally posted by Rale  

Bitnije je to što smo seljački narod nego veličina države, tenis je sad ultrapopularan i potiskuje sve ostalo. A s obzirom da se u ovoj državi prave heroji nacije od likova kao što su turbo-folk "umetnici" i ratni zločinci ovo je vrlo pozitivna promena.

[Edited on 5.7.2011 by Blue]

To je jedina pozitivna strana ovog hypovanja.

IsaoOkava
V.I.P.

Registered: 22.1.2010
Member Is Offline

[*] posted on 6.7.2011 at 08:04

Quote: Originally posted by Johntra  
mislim da smo generalno kao nacija (uglavnom) neradnici

Ja smatram da su Srbi (vecina) dobri radnici, ali da je problem sto nisu dovoljno placeni jer u ovoj drzavi su uglavnom poslodavci ljudi sumnjive proslosti i jos sumnjivijeg morala.
Quote: Originally posted by darkado  
a niko ne prenosi formulu

Prenos F1 ima na Sport Klub Prime kanalu (od pre tri trke). Jedino ako tvoj kablovski operater nije ukljucio pomenuti program u ponudu, tu ti ne mogu pomoci.
sCARfiNGer
Smiling Sensei

Registered: 14.1.2005
Member Is Offline

Mood: dafuq

[*] posted on 6.7.2011 at 11:08

"Država bi tebalo da podržava masovni sport i elitnu kulturu, a Srbija podržava elitni sport i masovnu kulturu." Reče Rambo i u pravu je.

Пуна школа врата, ниоткуда ђака.

УЧУ МЕ ДА ПNШЕМ ОЋЕ ДА МЕ ПОЛУДУ!
AMV 8
AMV 8+
AMV 8 II
AMV 8 III
Hell hath no fury like a woman scorned for Sega.

Efendija
1337 Member

Registered: 5.12.2007
Member Is Offline

Mood: samo tako

[*] posted on 6.7.2011 at 11:15

Sad sam zaboravio prilichno, ali mi se chini da je bio u pitanju Dejvis kup pre neku godinu u BG, i naravno ljudi nemaju pojma o tenisu: kada protivnichki igrach zakuca prvi servis u mrezu, odmah aplauzi, dranje, odushevljenje... Smejurija. Od tada su svi vala postali eksperti, tachno.

Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 6.7.2011 at 11:31

Pa toga ima i u državama sa dugom teniskom tradicijom.
Kakvo je samo bilo navijanje za Federera protiv Đokovića na RG.

A i Davis Cup ipak malo više dozvoljava takvo ponašanje pošto su u pitanju reprezentacije.

Ovo što je Rambo rekao je tačno u potpunosti za kulturu, a za sport ne jer nije tu bilo nikakve podrške od strane države za "elitni" tenis. A to što se u korumpirani savez i fudbal ulažu maltene sva sredstva a kad ih gledaš kako igraju dođe ti da zaplačeš to nema veze. A masa se i pored toga i dalje loži da smo neko i nešto.

ソニー

darkado
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 6.7.2011 at 13:27

Quote: Originally posted by IsaoOkava  

Quote: Originally posted by darkado  
a niko ne prenosi formulu

Prenos F1 ima na Sport Klub Prime kanalu (od pre tri trke). Jedino ako tvoj kablovski operater nije ukljucio pomenuti program u ponudu, tu ti ne mogu pomoci.

vau, u pola sezone realno losh sportski kanal (otkad imaju golf klub ne uzimam ih za ozbiljno) prenosi formulu a na rts-u u prime time-u umesto dnevnika chapljinci open 2011

Quote: Originally posted by sCARfiNGer  
"Država bi tebalo da podržava masovni sport i elitnu kulturu, a Srbija podržava elitni sport i masovnu kulturu." Reče Rambo i u pravu je.

amin

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 7.7.2011 at 13:07

Svaki naredn8i post koji ne bude bio vezan za tenis, naše tenisere i njihove uspehe biće obrisan. To je tema ovog topica i nema smisla ići u off. Hvala!

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
 Pages:  1  ..  8    10

Go To Top