Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  7    9  10
Author: Subject: Tennis players serve up fresh image of Serbia
Efendija
1337 Member

Registered: 5.12.2007
Member Is Offline

Mood: samo tako

[*] posted on 29.6.2011 at 16:40

Brate, Conga pobedi Federera iako je gubio 2:0 u setovima. Znachi neverovatno, da li je gdin F ikad ovako ispustio prednost? I to i u 5. setu brejk odmah na pochetku i do kraja odrza. Djokovic s druge strane veoma klimav protiv Tomica, trebalo bi da se sabere ako zeli da pobedi ovakvog Congu.

View user's profile View All Posts By User
DragonOfTheEarth
One of the Seven Angels

Registered: 30.6.2006
Member Is Offline

Mood: Uncanny X-men

[*] posted on 29.6.2011 at 16:50

Svaka cast Tsongi, sve i da pobedi Djokovica, ima moje simpatije posto je pobedio ljigu.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 1.7.2011 at 20:29

Đoković prvi na svetu!

Dobio je Congu koji je u fenomenalnoj formi bukvalno na psihu, vrhunac bi bio i kada bi uzeo Vimbldon.

[Edited on 1.7.2011 by Johntra]

darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 1.7.2011 at 20:43

ovo josh dobro doshlo da hajdujem sve na fejsbuku koji su to spomenuli

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Efendija
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 20:53

Nadal opet do finala. Ako nishta, bar ce ludi Englezi verovatno navijati za Djokovica jer im izbacio Mareja sokola. Bilo bi stvarno lepo da se uzme Vimbldon, da se malo napravi razlika u bodovima, ne znam kako ide rachunica, ali valjda ce se Nadalu tek upisati onih 500 bodova iz Barselone, pa ako Djokovic ne pobedi u nedelju, prvo mesto mozda ne bi dugo trajalo.

DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 1.7.2011 at 21:15

Kad pocinje finale? Najverovatnije cu gledati BBC-ev prenos.

[Edited on 1.7.2011 by DieH@rd]

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 23:00

U 2 ili 3 popodne, zaboravim uvek. Ovo je finale po meri za mene, Nadal je car, ali sam siguran da Novak može da ga dobije. Očekuje nas i odlično žensko finale - konačno nema sektašica iz klana Williams, nadam se da će Marija osvojiti svoj drugi Vimbldon protiv Petre Kvitove.

Novaka inače ne vredi hvaliti više. Pre manje od 10 godina ovo je bila zemlja u kojoj nijedna televizija nije želela da prenosi ni najveće mečeve - sećam se da sam večito gledao Vimbldon na HRT-u, recimo 2001. kad ga je Ivanišević osvojio. U to vreme nismo imali nikoga ni među 100, a sad je teško i shvatiti koliki je ovo uspeh.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 23:10

BBC schedule - Wimbledon men's finals - Nedelja 14:05

- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."

- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Ace
Fr1ck

Registered: 1.2.2003
Member Is Offline

Mood: Workout time

[*] posted on 2.7.2011 at 02:26

To je u 15:05h po našem vremenu

All my life I\'ve been searching for something
Something never comes never leads to nothing
Nothing satisfies but I\'m getting close
Closer to the prize at the end of the rope
All night long I dream of the day
When it comes around then it\'s taken away
Leaves me with the feeling that I feel the most
The feeling comes to life when I see your ghost
DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2011 at 09:47

Ne, 13:05h po njihovom, 14:05 po nasem vremenu. Oni verovatno imaju dugacak preshow.

- Spartacus

Costanza
Soldier Of Fortune

Registered: 10.1.2004
Member Is Offline

Mood: daydreaming ...

[*] posted on 2.7.2011 at 10:07

za Novaka treba svi na doceku samo da se poklonimo, tu nema sta da se prica .. sem toga, mnogima je (pa i meni) priblizio svet tenisa, i ucinio da pocnem da simpatisem sport rezervisan za bogate ...

samo mi se gade domaci politicari koji Njegov uspeh dozivljavaju kao njihov licni, i daju neke cestitke na medijima .. a kad je trebao npr da napravi terene ovde, isti ti politicari nisu pomogli da ga ne zaebavaju sa dozvolama etc, posto valjda nije hteo da podmazuje kao sto su ocekivale lokalne samouprave i ko zna ko jos ...

ja bi Novakovog oca za predsednika, premijera, stagod, covek zna kako se uspeva ...

The sea was angry that day my friends. Like an old man trying to send back soup in a deli.
Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 2.7.2011 at 10:32

U brate, kolko gresis ... Novakov otac je govno, najgore koje postoji. Novak je drugacije vaspitan, jer je sva sreca vise vremena provodio sa trenerima i po svetu, nego sa onom budalom.

da se razumemo - genetika je jako cudna. od dva roditelja moze ispasti svasta - daleko slabija verzija njih samih, ili pak daleko bolja verzija. novak je ovaj drugi slucaj, bar kada je otac u pitanju.

i to sto je novak uspeo - NEMA VEZE sa srdjanom, ejr je mnogo njih ostavilo svoje kuce, gace i sve ostalo, da im dete uspe, razlika je sto novak jeste. svaka Srdjanu cast na zrtvovanju - ali to je sve sto je uradio. u svakoj drugoj instanci, i pojavi, on je najgore govno koje postoji na svetu.

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2011 at 11:17

Covek je jednostavno seljacina i to je to, sad koliko je sposoban to je druga prica. I kakve veze ima genetika sa tim kakav ce neko da bude covek? I ako ima to je 1% a ostalo su vaspitanje i uticaj sredine.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Efendija
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2011 at 11:52

Lokalna KG vlast su potpuni idioti, koji za najmanju stvar zele podmazivanje, to je apsolutno tachno, znam i lichno, i od drugih ljudi. Godinama se opshte poshtovani gradonachelnik tako ugradjuje a po ostatku Srbije josh malo ga prikazuju kao da je svetac. Odoh mnogo u politichke vode, prestajem. A Djokovicev cale jeste kretenchina, ne valja ni on, ne valja ni aktuelni teniski savez. Ko god u ovoj zemlji ode visoko shto se vlasti tiche, teshko je (ne kazem nemoguce) ochekhivati da ostane chovek, ako je i bio.

Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2011 at 12:43

Zato ja i skidam kapu svima koji igraju za zemlju koja im nista nije pruzila.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
Ace
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2011 at 13:19

Quote: Originally posted by DieH@rd  
Ne, 13:05h po njihovom, 14:05 po nasem vremenu. Oni verovatno imaju dugacak preshow.

Nope, u 15h je. Danas u 15h je žensko a sutra u 15h muško finale.

13:00 Wimbledon Pregled dana 12
14:00 Wimbledon STUDIO DIREKTNO
15:00 Grand Slam Wimbledon FINALE muškarci DIREKTNO
18:00 Grand Slam Wimbledon FINALE mix dubl DIREKTNO

Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2011 at 16:54

I opet mentalna snaga na delu!

ソニー

Ace
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2011 at 17:01

Nole šampion!!!

Efendija
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2011 at 17:28

Jebeno nestvarno!

Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 3.7.2011 at 18:43

Koliko god mi je drago sto je osvojio Vimbldon, toliko mi je mrsko sto je napunio baterije idiotima, nepismenim klincima na netu i navijackom polusvetu. Cim sam pogledao komentare na blicu i B92, prevrnuo mi se stomak.
Quote: Originally posted by Costanza  
amo mi se gade domaci politicari koji Njegov uspeh dozivljavaju kao njihov licni, i daju neke cestitke na medijima .. a kad je trebao npr da napravi terene ovde, isti ti politicari nisu pomogli da ga ne zaebavaju sa dozvolama etc, posto valjda nije hteo da podmazuje kao sto su ocekivale lokalne samouprave i ko zna ko jos ...

ja bi Novakovog oca za predsednika, premijera, stagod, covek zna kako se uspeva ...

Za politicare potpisujem, ali za tenisku akademiju i srdjana djokovica... da znas kakva se igra krije iza tog paravana, ne bi to pisao.

[Edited on 3.7.2011 by Ryo]

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 3.7.2011 at 19:47

Dobro ljudi a što morate sad o politici? Pa vi kao da u Švajcarskoj živite, pa imate li i najmanju predstavu koliko para treba da bi se neko ozbiljno bavio tenisom? Oprema, kondicioni trener, trener za igru,iznajmljivanje termina na terenima itd. tenis nije fudbal i basket pa da može da se opiči gde god.

Srđan Đoković je teška seljačina, i ko zna kako je došao do para, ali zar nije malo bitnije kako je Novak ispao? Dečko je lepo vaspitan,inteligentan,duhovit i uz sve to apsolutni šampion i naravno sve to nosi i neke side effects u Srbistanu, primera radi protiv Conge sam zabo neku baštu u studenjaku sa jednim ortakom koji je kao klinac trenirao tenis i to je bila sprdnja kakvih "poznavaoca igre" je bilo. Bolesni komentari ljudi koji verovanto još uvek i nisu sigurni koja su pravila ali jbg to smo mi, hteli to da priznamo ili ne.

Ono što sa sigurnošću znam je da Novak zaslužuje podršku, ali normalnu podršku na fake fanatizam vođen trenutnim trendovima ili zato što ja baš sada cool glorifikovati ga.

[Edited on 3.7.2011 by Johntra]

Roronoa Zoro
Kaizoku Gari

Registered: 4.9.2006
Member Is Offline

Mood: ざわ…ざわ…ざ‥ざわ……ざわ

[*] posted on 3.7.2011 at 19:53

drago mi je zbog čoveka pošto je naš jelte, ali tenis niti pratim niti me zanima

I can see it! The greatest fortress in the world... OUTER HEAVEN!!
And somewhere ahead... METAL GEAR is waiting! LET´S GO!!
Greenman
Montenigga

Registered: 28.9.2005
Member Is Offline

Mood: Green

[*] posted on 3.7.2011 at 20:44

Scena s Vimbldona..

Einstein je kidao matematiku bolje od Mileve..
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2011 at 21:42

Naravno da će biti ko zna kakvih komentara od polupismene turbo-folk omladine,
ne treba dozvoliti da nam zbog njihovih doživljaja ovog uspeha on presedne.

Od političara na tribinama mi se baca pegla kao i svakome, ne doživljavaju oni njegov uspeh kao svoj nego su tu da kao eto pokušaju da pokupe par poena.

Najžalosnije od svega je što ovi uspesi verovatno neće dovesti do toga da se poboljša
teniska infrastruktura u zemlji.

ソニー

Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2011 at 12:03

Koji kič od dočeka ono je strašno, dođe mi da poželim da nikad više ništa ne osvoji.

ソニー

Pages:  1  ..  7    9  10

Go To Top