Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Problem sa zvukom u KOF95-96
Mik Drone
Punisher fan

Registered: 13.10.2002
Member Is Offline

Mood: battling vs idiots, assholes and scumbags

[*] posted on 13.10.2002 at 14:41
Problem sa zvukom u KOF95-96

Procitao sam vec za problem sa zvukom u
KOF-95-02.I ja ga imam.(muzika je kako tako OK,ali zvucni efekti su "uvrnuti").Zanima me
da li ipak ima neki nacin da se to resi (fix,patch itd.),a ako ne moze onda vas molim
za adresu nekog sajta (po mogucnosti domaceg) za download ispravnih romova (dosada sam skinuo samo KOF95-96
i to sa sajta ftp:\\ftp.bora.net\pub\vault\neogeo,koji je od strane ovog sajta preporucen .
Hvala unapred i ostante najbolji.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
meca dobric
*tatina devojcica*

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 13.10.2002 at 21:24

Probaj da skines fix-kof95.zip. Ja sam isti problem imao sa neoragex i kof94, ali je kawaks isti pustao bez problema(??).

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 13.10.2002 at 21:58

Ovakve stvari su manje vishe krivica NeoRage X-a, koji je u stanju da prochita i oshtecene ROM-ove, pa su ranije gotove sve NeoGeo igre posedovale greshke u zip fajlu sa ROM-ovima. Noviji emulatori kao shto su Kawaks ili Nebula zahtevaju ispravne setove. Pretpostavljam da si naleteo na jedan od neispravnih ROM-ova. Sada manje vishe imam sve igre za NeoGeo koje me zanimaju pa se ne bavim time, nadam se da ce neko objaviti adresu na kojoj se mogu naci ispravne NeoGeo igre
FuGen
Plastic Wizardry

Registered: 22.8.2002
Member Is Offline

[*] posted on 14.10.2002 at 02:09

Ja sam KoF '94-'98 presnimio sa jednog emu diska iz lokalnog kluba. Pod Kawaksom nisam mogao da poteram NISHTA (ukljuchujuci i druge igre koje sam skinuo sa BORA ftp i PLAYAGAIN.net)! Svi novi romovi koje imam SAVRShENO rade u NeoRAGE X-u (Puzzle de Pon, Goal! Goal! Goal!, Double Dragon...) dok u Kawaksu odbijaju da se uchitaju.
Moj KoF'94 NIJE oshtecen jer svi efekti rade ok. Ali on se kao i ostali uopshte ne budi u Kawaksu!
Slazhem se sa [fd]-om, ostali romovi koje mi imamo (95+) su definitivno oshteceni, ali takodje mislim da tu ima neka fora, tipa da su ovi romovi samo za NeoRage ili tako neshto...
U Kawaksu i MAME32 (koje koristim) postoji opcija Audit. Pomocu nje se prepoznaje da li je rom kompatibilan sa emulatorom ili ne. Ili tako neshto :) Ko vishe zna o ovoj problematici neka se ukljuchi & enlighten us!
Pre nego shto se upustim u avanturu zvanu leechanje Garou: Mark of the Wolves od 78 MB neka mi neko objasni ovo detaljno!
[forsaken], gde si nashao svoje neo-geo romove?

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 14.10.2002 at 03:46

Postoje pravi (MAME autorizovani) romovi i dva puta manji romovi za NeoRageX. To je to.

Najlakse ih je prepoznati po velicini.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Carnex
Jetrena pašteta

Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 14.10.2002 at 05:41

Sajtova odakle se skidalo vishe nema.

NPR ja sam skidao sa:
Emux.com (mrtav, ali bio fenomenalan sajt )
http://www.geoshock.com
http://www.ngrc.com ( mrtav )
Plasticman's network ( sajt kome sam prodao dushu, mrtav )
etc.

View user's profile View All Posts By User
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 14.10.2002 at 07:52

Superiska, znaci definitivno moram da apdejtujem moju kolekciju neogeo romlja... Druga superiska sto cu ovaj put morati posebno da skupljam za neoragex, a posebno za kawaks. Btw, probajte C6 kawaks ;) Iznenadicete sta taj sve tera :) Ne zezam se, po vasim reakcijama izgleda da pokrece neoragex format dampova.... POsto sam ja te iggre koje ste nabrojali dosad igrao u kawaksu :)

Mik Drone
Punisher fan

Registered: 13.10.2002
Member Is Offline

Mood: battling vs idiots, assholes and scumbags

[*] posted on 14.10.2002 at 13:05
Dodatno

Nisam pomenuo da koristim Neo-RageX ver 0.7,a ne mogu da koristim drugi emulator
jer mi je star kompjuter. Uz instalaciju Neo-RageX 0.5 koga sam koristio ranije
dobio sam i romfix.bat za igre world heroes
perfect,kof95 i kizuna encounter.Probao sam sa njim da fixujem Kof95 ali i dalje nisam uspeo.Zato bih zamolio sve ako znaju gde
da nadjem neki fix za KOF 95 i KOF 96
jer ne mogu romove izpocetka da skidam.
Hvala unapred .Usput, kada pocinje manga
sekcija sa radom.
EMULATION GALAXY IS THE BEST
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 18.10.2002 at 20:22

Quote:
Originally posted by FuGen
[forsaken], gde si nashao svoje neo-geo romove?

Necu da vam kazhem! Zezam se:)
Ne, stvarno se zezam:) 90% sam skinuo sam pokojnog http://www.mame.dk Svaki ROM odatle je bio 100% dobar. Ostatak sam skinuo od Carnexa na jednoj razmeni (ostatak od onog shto me zanima) i poneku sa nekih drugih sajtova. Moram da priznam da odavno nisam skinuo neku igru.

Go To Top