Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: World Rally Fever
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 1.11.2007 at 17:56
World Rally Fever

Posle jedno 6-7 godina očajničkih pokušaja uspeo sam da nateram ovu igru da radi. U pitanju je fenomenalna arkadna vožnja koju je na leto 1996. izbacio legendarni Team 17 (Worms serijal) i to isključivo za PC (DOS).

Crtež i animacija su fenomenalni, jedino što može da zasmeta je rezolucija (što se da srediti preko emulatora) i suluda težina...igra je živi pakao u poslednjem šampionatu.

Da ne dužim, skenirao sam opis iz Sveta Kompjutera (10/96) pa pročitajte, dobar je tekst :)

Evo i par sličica od mene

[Edited on 1.11.2007 by SQI]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 1.11.2007 at 18:19

Prava manga simulacija reli voznje, nema sta... SK recenzenti su uvek imali neki svoj cudan fazon analiziranja svega. Svidja mi se kako je opisao drift :)

Ajd razumem tada ali bilo je toga i nedavno recimo u opisu Ridge Racera za PSP, nesto u fazonu... kola se nekako cudno zanose u krivinama :D. Pa igrali su neki noviji NFS valjda ako nista drugo?!

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Costanza
Soldier Of Fortune

Registered: 10.1.2004
Member Is Offline

Mood: daydreaming ...

[*] posted on 1.11.2007 at 21:54

Igrao sam ovo, bas krajem 96 sam kupio svoj prvi PC ... secam se i opisa, i skoro mi pade na pamet bas ova igra, dok sam se vozio u busu, ne znam zashto ..

u svakom slucaju, respect za team17, koji nikad necu pamtiti po worms serijalu, iako je bio zaista inovativan kad je izasao, vec po hitovima sa Amige [[Alien Breed, Superfrog :bounce:. , Arcade Pool, Assassin, Body Blows ...]]

Sto se tice SK opisa, kad 10 godina opisuje jedan isti covek isti tip igara, to svakako ne valja, ispada da svi gledaju kroz njegove naocari :P

The sea was angry that day my friends. Like an old man trying to send back soup in a deli.
View user's profile View All Posts By User

Go To Top