Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2    4  ..  56
Author: Subject: Music, songs, hits - preporuke!
forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 21.11.2007 at 17:15

Aqua - Turn Back Time je dobra pesma, :)

ali nije 'Bubblegum'. :D
Za ostale nisam ni čuo. :)

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
WickedlNl
Fr1ck

Registered: 13.1.2007
Member Is Offline

Mood: Why so serious?

[*] posted on 21.11.2007 at 19:51

Quote:
Originally posted by [forsaken demon]
^Koliko dobrih stvari na jednom mestu.

Nego, ја nikad nisam ni prestajao da slušam ovu muziku. Ozbiljno. :)

Takodje. Obozhavam ovu muziku, odmah se setim kad sam bio klinac. Devojka mi prevrce ochima cim pustim :lol:

A sto se kompilacije tiche...znaci ovo je moj najbolji find sto se ove muzike tiche. Sve pesme koje sam ikada chuo a nisam mogao da se setim koja je grupa ili ime pesme, sve je ovde na jednom mestu. Skinuo sam sa warezbb ili projectw....pa proveri.

Fuck the law with my dick in my hand
View user's profile View All Posts By User
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 21.11.2007 at 20:37

hmmm ...
well, preporuchujem vam prvo da chujete novu stvar od VNV nation, pesma se zove "The Farthest Star".
zatim, bilo bi lepo kada bi ste chuli bilo shta od Le Tigre, al' evo, ja preporuchujem "Seconds" i Deceptacon".
mogli bi pokushati poslushati i Lamiu ... preporuchujem pesmu "peccator".
enivej, ako ne mozhete natji, rado tju uploadovati :)

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
WickedlNl
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 21.11.2007 at 21:01

Nisam znao da josh neko slusha ovde VNV nation. Odlichni su.

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 21.11.2007 at 21:41

Quote:
Alterbirdge FTW! Stvarno sam se oduševio slušajući novi album. Rise Today, Brand New Start i Ties That Bind su neverovatne dobre stvari, a Blackbird (pesma) spada u jednu od najboljih stvari koje sam čuo, sigurno, u poslednjih nekoliko godina. Pored dobre muzike, glavni vokal je neverovatno dobar.

Nick, jel' ti to kradeš moju preporuku? :P

Inače, da li je neko slušao nobi album Duran Durana? Sad sam slušao 'Falling Down' i još neku stvar i čine mi se jako dobri... Opet. :)

Ne znam na sta mislis? :) Alter Bridge slusam odavno (kad su cist WWE bend :)), a skinuo sam Blackbird pre 'preporuke' :D Osim ako ne mislis na AX7, slusas ih?

E inace dobre preporuke ACE...

Quote:
Originally posted by Ace
Daughtry - It's Not Over - Chris Daughtry je lik koji je ucestvovao u Americkom Idolu prosle godine. Nije pobedio, ali se zato njegov prvi album prodao u preko 3.5 miliona kopija. Ovo je prvi singl sa tog albuma.

Daughtry obavezno skinite ceo album, nema lose stvari na njemu. Pesme kao sto su CRASHED i HOME ili OVER YOU su must have.

Quote:
Originally posted by Ace
Faith No More - Epic, Ricochet, Digging The Grave, Evidence, From Out Of Nowhere - Veoma razlicite stvari, maltene kao da nije isti bend u pitanju (btw. Mike ima fenomenalan glas!)

From Out Of Nowhere, odlicna stvar. Mozda niste znali ali postoji nekoliko covera ove stvari, najbolji je od Helloween-a a postoji i verzija od Apocalyptice.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 21.11.2007 at 22:06

Quote:
Originally posted by Ace
Poz narode, long time no type. Evo mojih preporuka pesama/bendova koje ne treba propustiti.

Vecina stvari su iz 90-ih i vecina je alternative rock.

Pearl Jam - State Of Love And Trust, Black - moje dve omiljene pesme od PJ, jedna rokachina i jedna balada.

Fuel - Hemmorhage (In My Hands), Innocent, Shimmer - jedan od mojih favorite bendova. Sve preporuke.

Daughtry - It's Not Over - Chris Daughtry je lik koji je ucestvovao u Americkom Idolu prosle godine. Nije pobedio, ali se zato njegov prvi album prodao u preko 3.5 miliona kopija. Ovo je prvi singl sa tog albuma.

Live - I Alone (da, bend se zaista zove Live :) ) - http://youtube.com/watch?v=kHnGWX0kYgc - mnoogo mocna stvar, dodje mi da sve ishutiram po sobi kad je cujem

VAST - Touched - industrial/alternative band - ova njihova pesma je isla uz najavu za seriju "Angel" dok se jos emitovao na Kosavi (negde 1999-2000 god.), mozda ce se neko setiti.

Bush - Inflatable, Everything Zen, Comedown - covek je ozenio Gwen Stefani tako da u svakom slucaju treba poslusati sta ima da kaze :D

Faith No More - Epic, Ricochet, Digging The Grave, Evidence, From Out Of Nowhere - Veoma razlicite stvari, maltene kao da nije isti bend u pitanju (btw. Mike ima fenomenalan glas!)

Buffalo Tom - Late At Night

Reamonn - Tonight - vecina vas je cula hit "Supergirl" ovog nemackog benda. Ova stvar je sa njihovog poslednjeg albuma Wish.

Dj Sakin & Friends - Protect Your Mind - tema iz filma Braveheart u trance fazonu - http://youtube.com/watch?v=pt1QDrtu6Eg

Toliko za sad.

Btw. hvala za preporuku za Alter Bridge, bas sam trazio nesto novo za slusanje. Oni su u stvari Creed sa novim pevacem umesto Scott Stapp-a. Nego jel samo meni pevac Alter Bridge-a lici na Sawyera iz Lost-a? :)

^Ovo je čovek kojem najviše verujem što se tiče preporuka. :)
Poz čovek, hvala ti na ovim naslovima. ;)

Alter Bridge je awesome, obratio sam pažnju na njih još od 'Open Your Eyes', a novi album je must, definitivno.
Definitivno mi treba još ovakvih, rok preporuka. :)

Vast - touched je legendarna pesma, stvarno nikad neću moći da zamislim Angela bez te stvari u pozadini. :)

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 21.11.2007 at 22:26

SLIGHT OFFTOPIC:
Alter Bridge - Metalingus, Edge-ova pesma jos od 2004. :) Rise Today je bio theme song za Unforgiven 2007.

Interesting fact:
http://en.wikipedia.org/wiki/Creed_%28band%29#Collaboration_with_World_Wrestling_Entertainment

Kad smo vec kod WWE-a, skinite i po nesto od Chris Jericho-ve grupe Fozzy, album All That Remains je odlican, a imaju i dosta kvalitetnih new-age covera starih poznatih rock stvari.

[Edited on 21-11-2007 by Nick4life]

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 21.11.2007 at 22:35

Damn, nisam mogao da izdržim:

Rock FUCK YEAH! preporuke:

Airbourne - Runnin' Wild album - Ko je voleo AC/DC obaveyno mora da odsluša ove mlade Australijance. Zvuk veoma sličan legendama roka, ali mnogo svežiji, naravno. Stvari poput Runnin' Wild, diamon In The Rough, Cheap Wine... su vredni slušanja na prvi pogled, P.S. ko prati izdanja EA i EA Sports verovatno je već slušao njihove stvari s' obzirom da su se raširili po novom Maddenu, Need For Speedu, Skateu itd.

Biffy Clyro - Living Is A Problem Because Dies(odlična pesma mada malo iritirajući uvod), Get Fucked Stud, Saturday Superhouse. Kome se dopadne, album je 'Puzzle', ali nisu sve stvari toliko dobre.

Incubus - Megalomaniac, Dig, Anna Molly, Drive - fenomenalne stvari, odličan bend. Preporuka nabaviti neki best of album.

Kid Rock - R'n'R Jesus, So Hott - Album je krajnje čudan i sa dosta kantri prizvuka(što i doliči rednek kauboj manijaku kao što je on :)), ali ove dve stvari su prave rok stvari i još jedan must have.

Seether - Uh, kako su samo ovi likovi razorili sa live albumom njihovih najvećih hitova. One Cold Night je album, a sve pesme su odlične. Takođe imaju i novi album, koji još nisam pošteno da odslušam, ali sam za sad zavoleo 'Fake It'. Odlično.

Takođe, Maroon 5 ima dosta dobar novi album. Ko voli.

VonBondies - c'mon c'mon - Ne znam ko su ne znam šta su, ali ovo je još jedna pesma iz uvodne špice jedne serije(Rescue Me). Fenomenalan početak za odličnu seriju. 'Kratko ali..' Ha! Znate Već. :)

Pesme bez nekih posebnih komentara:

Breaking Benjamin - So Cold
Crossfade - Cold

Za nijansu laganije stvari:

Shinedown - All I Ever Wanted
Hard-Fi - Suburban Knights
Say Anything - Alive With the Glory Of Life (preporuka moje američke drugarice :))

I na kraju ako vas mozak zaboli od ovolikog 'rokanja', nešto sasvim drugačije:

E.S. Posthumus - Nara - Lagana opuštajuća stvar, prelepo ukomponovana. Špica za seriju Cold Case, k'o je gledao.
Gary Jules - Mad World - takođe veoma opuštajuća pesma, mada je lyrics sasvim suprotan.

Dosta za sad, imam za vas još dosta pesama i dosta albuma... Po svakom žanru, tako da rasteretite download. :)

[Edited on 21-11-2007 by [forsaken demon]]

Rodilo
Walt Disney

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ciganska je mama stvorenje čudno

[*] posted on 21.11.2007 at 23:42

Uuu,da Breaking Benjamin kida,obaveznos kinite akustik verziju ove so cold pesme,znaci likovi su uzivo savrseni.I na ovom poslednjem albumu ima par dobrih pesama.

Maroon 5 gotivim,i svidja mi se sto se novi album tolko razlikuje od proslog,koji je bio fenomenalan.

Preporucio bih jos Billy Talent,kanadsku grupicu,pevaju neki pank rok,al im je skoro svaka pesma kidacka.Obavezno poslusati How it goes,Pins And Needles,Red Flag....

Incubus je odlican,ali sma ih slusao tolko da su mi malo dosadili.

Umalo da zaboravim,isto fenomenalan bend,30 seconds from Mars,pevac je onaj glumac Jared Leto,znaci nisam imao pojma da lik tolko dobro peva i da su oni tolko poznati,do pre godinu dana kada sam slucajno naleteo na neku njihovu pesmu.Poslusati obavezno: Oblivion,The Kill,Capricorn,Edge of the Earth...

Onda,Rise Against,verovatno znate njihove pesme iz nekih igara,tipa nfs itd,isto dosta kvalitetan bend.

Onda par britanskih bendova:Klaxons,znaci ovaj bend je skoro proglasen za najbolji britanski rok bend na nekoj dodeli nagrada,pa onda bloc party,mislim da smo njih vec negde pominjali,pa Artict Monkeys,Kaiser Chiefs,Kasabian,Maximo Park ...

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 00:26

Rase Against je odličan, slušao sam. Everchanging je super stvarno, ono pank rok, kul potpuno.

Od britanaca koje je Rodilo spomenuo podržao bih ga u vezi Bloc Partyja, Kaiser Chefsa, Klaxonsa... :)

Eh i da zaboravih da kažem, u vezi Incubusa, radio sam na mestu gde su i moj supervisor(približno mojih godina) i jedan od menadžera(tipa 40ak godina) baš furali njih. Kul likovi totalno. :) Dok sam radio neku glupost, supervizor mi je čak i ponudio njegov iPod, sad se kajem što sam odbio. :)

Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 22.11.2007 at 01:22

Koliko sam čuo, Rise Against su straight edge, a plus se nalaze u Guitar Hero 3 :)

~=~Rocky~=~

Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 22.11.2007 at 02:08

straight edge = bljak :D

Poslednji album Nightwisha, svaka preporuka... inace, mrzeo sam bend iz dna dushe dok nije otisla tarja :D

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 05:00

Rise Against, cudi me da je iko cuo za njih ovde... a ne da ih neko i slusa :) Nice... nice... Jedan od mojih omiljenih bendova inace, dacu vam neki moj best of njihovih stvari uskoro (need sleep now).

Straight edge = the only way :D

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 13:52

Daft Punk - Alive 2007, sveža vest, jer je album izašao nedavno, a predstavlja nastup iz Juna ove godine. Preporuka za sve, njih treba čuti uživo! Pitam se samo kada će doći do nas? :)

Njihova ranija izdanja kao i Interstela 5555 projekat, Discovery album, neću ni da pominjem, pričalo se o tome ovih dana, a ja se nadam da ste to i odslušali do sad. :)

[Edited on 22-11-2007 by [forsaken demon]]

Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 15:30

Quote:
Originally posted by Max Sterling
straight edge = bljak :D

amen :)

enivej, Death in June preporuchujem!
chuo ih je neko maybe ?

shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 22.11.2007 at 15:55

Hej bre, ne dirajte mi sXe !!!

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 19:10

X je ok, ali ako se ne ode u krajnost sa tripovima...

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 21:10

Pa naravno... bas kao i emo ;)

WickedlNl
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 22:54

Quote:
Daft Punk - Alive 2007, sveža vest, jer je album izašao nedavno, a predstavlja nastup iz Juna ove godine. Preporuka za sve, njih treba čuti uživo! Pitam se samo kada će doći do nas? :)

Njihova ranija izdanja kao i Interstela 5555 projekat, Discovery album, neću ni da pominjem, pričalo se o tome ovih dana, a ja se nadam da ste to i odslušali do sad. :)

[Edited on 22-11-2007 by [forsaken demon]]

Alive 2007 odvaljuje kolko je dobar. mnogo dobro izmixovano i gotivim sto su ubacili dosta novih beat-ova i promenili postojece pesme. Kamo srece da ikad dodju do nas.

Dal ima da se skine taj live snimak? Znam da sam valjda na youtube video samo jednu pesmu sa tog koncerta ali nisam nashao nista na torrentima.

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2007 at 23:18

Ne baš... 'Around The World/Harder, Better, Faster, Stronger' je jedini video za sada koji je pušten.
Mada i šta će mi, da gledam tu srećnu masu koja je tamo bila? :D :lol:

Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 22.11.2007 at 23:30

uuu, novi find...

Sebastian Bach(ex Skidrow) - Angel Down(2007), moderni glam metal, vrh! :D
btw, axl rose mu gostuje na 3 pesme :)

@n4l: skini obavezno! svidece ti se 100%

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 23.11.2007 at 01:46

sure, will do a poznato mi je vec odnekuda :a?:

btw. danasnja preporuka od mene Killswitch Engage - Holy Diver (Dio cover)

Ace
Fr1ck

Registered: 1.2.2003
Member Is Offline

Mood: Workout time

[*] posted on 23.11.2007 at 02:48

Quote:
^Ovo je čovek kojem najviše verujem što se tiče preporuka. :)
Poz čovek, hvala ti na ovim naslovima. ;)

We share the music taste, bro ;)
Quote:
Alter Bridge je awesome, obratio sam pažnju na njih još od 'Open Your Eyes', a novi album je must, definitivno.
Definitivno mi treba još ovakvih, rok preporuka. :)

Evo skinuh juce oba albuma Alter Bridge-a, a skinuo sam i oba albuma od The Mayfield Four, nekadasnjeg benda pevaca Alter Bridge-a, Mars Hotel je cool stvar.
Inace u mom sledecem postu sledi jos jedan paket kvalitetnih bendova iz alt.rock univerzuma :yes:

Quote:
Originally posted by Rodilo
Umalo da zaboravim,isto fenomenalan bend,30 seconds from Mars,pevac je onaj glumac Jared Leto,znaci nisam imao pojma da lik tolko dobro peva i da su oni tolko poznati,do pre godinu dana kada sam slucajno naleteo na neku njihovu pesmu.Poslusati obavezno: Oblivion,The Kill,Capricorn,Edge of the Earth...

Bravo za preporuku za 30 Seconds To Mars, zaboravio sam na njih totalno! I meni su oni fenomenalni, pogotovo drugi album. Jared sjajno peva. Moja preporuka za upoznavanje s njihovom muzikom su (pored vec navedenih) pesme Beautiful Lie i Echelon.

All my life I\'ve been searching for something
Something never comes never leads to nothing
Nothing satisfies but I\'m getting close
Closer to the prize at the end of the rope
All night long I dream of the day
When it comes around then it\'s taken away
Leaves me with the feeling that I feel the most
The feeling comes to life when I see your ghost
Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 24.11.2007 at 19:18

Quote:
Originally posted by Nick4life
sure, will do a poznato mi je vec odnekuda :a?:

btw. danasnja preporuka od mene Killswitch Engage - Holy Diver (Dio cover)

cool je pesma! :D sada sam pogledao i spot, najjacha je scena kada je pevach obuchen kao blacksmith i sve zajedno sa chekitjem u ruci urla u kameru :D

SBF
n4l\'s angel of death

Registered: 17.5.2003
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 24.11.2007 at 22:56

ja preporucujem:
1)Rekorder svi release-ovi, pogotovo da se preslusa Rekorder 8.1, minimal muzika ima mnogo dobrih pesama, mada sve su manje vise isti kalup
2)Alexkid - love letters mark romboys mix, a i dosta drugih pesama sasluzuju da budu preslusane, miniamal takodje
3) Speedometer Big Band (ili samo speedometer ponekad) mnogo dobra funky muzika
4)Jafrosax, pogotovo rollin' pesma, lounge muzika, totalni chill ta pesma
5)Valentino kanzyani, metal cage pesma i remix feedback-a od john-a acquavive, minimal
6)Oliver Huntemann - 37 (ili 37 degree), minimal
7)Trick and Kubic - easy, ide od house-a pa do minimal-a, sve zavisi na koj se miks naleti, dobra stvar generalno
8)Stephan Bodzin - Redford, mnogo dobra minimal pesmica
9)Ballroom - remember me, house pesma
10)Kasabian - Club foot i processed beats, brit rock
11)John Dahlback - Blink, dobra pesma samo nebi znao u sta tacno spada, mozda je s'greskom svrstavam u minimal isto
12)Terrence Fixmer - Danse avec les ombres, minimal
12)Hillary Duff - With love houzecrushers mix, house, dobra pesma
13)Crash Course In Science - Cardboard Lamb mix david-a carette, minimal, jaka pesma
14)Mylo - muscle car sander kleinenberg-ov mix, house pesma
15)Mutya Buena, bivsa pevacica sugababes-a, pop, mada moze da se i overi moto blanco mix, house, fin remix
16)Fujiya & Miyagi, collarbone pogotovo, rock (nisu japanci :))
17)Anthony Rother - gatt, minimal, dobra pesma
18)Uffie - pop the glock, booty nesto, zaboravio sam kako se tacno zove zanr :)
19)Digitalism, ceo album, mnogo jaka stvar, uglavnom elektronski zvuk
20)dj fozzie bear - what's new pussy cat, minimal
21)Mika, ceo album, pop
22)16 bit lolita's - sedna, deep house
23)Jesse mccartney - right where you want me, pop
24)flanders - by my side, house
25) i za kraj malo starija stvar inxs, rock/pop relativno kvalitetno, ostalo sto bi preporucio je vec preporuceno manje vise od strane drugih
sto se mikseva tice preporucujem barlounge mixeve ako volis chill/lounge muziku nesto najbolje sto sam cuo, global underground pogotovo ovi kasnijiji 24 pa nadalje ako volis house i sve sto ide oko toga, international deejay gigolos mix-eve ako volis minimal
lol to je sve sto mi pada na pamet sada, mada sve mi se cini da cu imati najduzu preporuku :) tako vam je kada imate 600-700gb muzike :)
26) i zaboravih, eric prydz presents pryda (ili samo pryda, u svakom slucaju oba su isti covek) - shadows, house

[Edited on 24-11-2007 by SBF]

Pages:  1  2    4  ..  56

Go To Top