Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3    5  ..  56
Author: Subject: Music, songs, hits - preporuke!
Rodilo
Walt Disney

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ciganska je mama stvorenje čudno

[*] posted on 24.11.2007 at 23:20

Kasabian je odlican,cak sam ih slusao uzivo pre pepersa,al se pevac mnogo lose cuo.Inace cuo sam da su oni prosle godine valjda proglaseni za najbolji britanski live band.Stvarno imaju odlicnih pesama.

I Mika je gotivan skroz,u nekim pesmam me mnogo podseca na Fredi Merkjurija,i ceo album je odlicno isproduciran.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Ace
Fr1ck

Registered: 1.2.2003
Member Is Offline

Mood: Workout time

[*] posted on 25.11.2007 at 16:47

OK su Kasabian. Momci su se bas trudili da animiraju publiku pred Pepperse. A njihovu stvar Club Foot svi znamo iz Pro Evolution Soccera 5 :)

[Edited on 25-11-2007 by Ace]

All my life I\'ve been searching for something
Something never comes never leads to nothing
Nothing satisfies but I\'m getting close
Closer to the prize at the end of the rope
All night long I dream of the day
When it comes around then it\'s taken away
Leaves me with the feeling that I feel the most
The feeling comes to life when I see your ghost
View user's profile View All Posts By User
forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 30.11.2007 at 13:43

Odradio sam dobar deo domaćeg. :) Neke pesme stvarno ne znam odakle ste dovlačili jer ih ja baš ne mogu da ih nađem... Ili me mrzi da kopam dublje. :) Bilo kako:

Jorn - Našao sam 'Naked City' samo. I dopada mi se, ako je ostatak diskografije sličan ovome, hoću to! :)

Daughtry - It's Not Over - Sam čuo ipak, vrti se spot valjda? Dopada mi se lik isto.

Live - I Alone - Takođe, odlična pesma.

Fuel su odlični, znam ih od soundtracka za Daredevil film. Preporučene pesme slušam i dobro je.

Poskidao sam još i Bush preporuke(pesma iz NFSHot Persuit 2 je bila odlična), Pearl Jam, ali nisam stigao da preslušam pa se javim. :)

Killswitch Engage - Holy Driver je ok, mada ništa posebno... Kao da sam pesmu čuo već, tj. ne izdvaja se nešto sad...

Quote:
Originally posted by SBF
12)Hillary Duff - With love houzecrushers mix, house, dobra pesma

Iznenađen sam! :)

Inače probajte da nađete snimak njenog nastupa kod Džej Lena(original verzija naravno), odsvirano perfektno, a i zaista kvalitetna pesma. POp pesma je i nisam siguran da je to za vas ovde ipak. :P

Evo još par stvari:

Flyleaf - istoimeni album - alternative metal - skinite i preslušajte, odlični su. :)

E.S. Posthumus - Pompeii - (It is a form of epic classical that fuses intertwined drum beats with orchestral and electronic sounds.) - Već sam preporučio 'Nara' , a preslušajte i ovo. Čak iako ne volite da slušate ovakvu muziku fan filmova, ova pesma je stvarno dobra. I onako, pali dosta. :)

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
paim
MGSfan4life

Registered: 16.1.2005
Member Is Offline

Mood: klik bum!

[*] posted on 30.11.2007 at 13:49

Quote:
Originally posted by Rodilo
I Mika je gotivan skroz,u nekim pesmam me mnogo podseca na Fredi Merkjurija,i ceo album je odlicno isproduciran.

Meni je taj album jako...'chudan'. Koliko su neke pesme dobre, toliko su druge ocajne...Za par pesama nisam mogao da verujem da je u pitanju isti izvodjac i isti album...

Immortal Wombat
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Igoritza
Super Saiyan Mod

Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 30.11.2007 at 13:57

aj sad ja malo da vrnem history na thread -

mnogo gotivim dve pesme od cranberries - zombie i salvation. pojma nemam od kad su, shta je novo i shta nije, al me zanima - shta josh valja od te grupe ?

dalje, ne znam dal iko od vas gotivi system of a down, ali iznenadjuje me onaj lik kako peva - moze da zavuche najgejskije vokale, da peva kantri po potrebi, a moze da pusti onaj rage glas ko da mu neko probija lobanju sa tupom shipkom. stvarno genijalno.

dalje, ovo ce da zvuchi malo bizar - video sam na teveu spot, nash lik obradio kajli minog, znachi, sve isto , tekst i osnovna matrica, od "cant get you out of my head" samo je mnogo vishe ludja pesma, totalno super, zna li neko o chemu se radi ? koja grupa, shta ?

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

IgorX
1337 Member

Registered: 29.8.2003
Member Is Offline

Mood: headache

[*] posted on 30.11.2007 at 13:57

Pa izgleda da je John Dahlback definitivno presao na minimal...:D...A nisam znao da je Prida zapravo Eric Prydz,nekako me je ime asociralo al nisam bio siguran,bas sad slusam Armed.......

you don\'t like me, i don\'t like you.
Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 30.11.2007 at 14:06

Quote:
Originally posted by [forsaken demon]
Jorn - Našao sam 'Naked City' samo. I dopada mi se, ako je ostatak diskografije sličan ovome, hoću to! :)

http://www.mininova.org/tor/658907 <-- evo ti linak za njegov najjaci album, ako skines, pusti odma' Stormcrow ili Duke of Love, a na Burning Chains ima opako da se iznenadis ako si slusao whitesnake :D

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 30.11.2007 at 14:07

Quote:
Originally posted by Igoritza
aj sad ja malo da vrnem history na thread -

mnogo gotivim dve pesme od cranberries - zombie i salvation. pojma nemam od kad su, shta je novo i shta nije, al me zanima - shta josh valja od te grupe ?

dalje, ne znam dal iko od vas gotivi system of a down, ali iznenadjuje me onaj lik kako peva - moze da zavuche najgejskije vokale, da peva kantri po potrebi, a moze da pusti onaj rage glas ko da mu neko probija lobanju sa tupom shipkom. stvarno genijalno.

U jbte .... Gde si ti bio prethodnih petnaestak godina?!?

Prvo Ace Of Base, pa sad ove dve opšte poznate grupe... Hm... To me podseća malo na mog drugara koji je do prvog razreda gimnazije slušao sam guslare, a tek tad sam počeo malo da ga upućujem u stvari i situaciju na sceni...

Možda bi stvarno mogao da pogledaš malo last.fm naloge?

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 30.11.2007 at 14:10

Quote:
Originally posted by Max Sterling
Quote:

http://www.mininova.org/tor/658907 <-- evo ti linak za njegov najjaci album, ako skines, pusti odma' Stormcrow ili Duke of Love, a na Burning Chains ima opako da se iznenadis ako si slusao whitesnake :D

Kunem ti se nije bilo na Mininovi ničeg kada sam gledao! :o Skidam upravo. Download rasterećen. :)

BTW Mika je feget!

paim
MGSfan4life

Registered: 16.1.2005
Member Is Offline

Mood: klik bum!

[*] posted on 30.11.2007 at 14:24

Quote:
dalje, ovo ce da zvuchi malo bizar - video sam na teveu spot, nash lik obradio kajli minog, znachi, sve isto , tekst i osnovna matrica, od "cant get you out of my head" samo je mnogo vishe ludja pesma, totalno super, zna li neko o chemu se radi ? koja grupa, shta ?

U pitanju je verovatno 357-I can't get you out of my head...

Immortal Wombat
Igoritza
Super Saiyan Mod

Member Is Offline

[*] posted on 30.11.2007 at 14:25

Quote:

Prvo Ace Of Base, pa sad ove dve opšte poznate grupe... Hm... To me podseća malo na mog drugara koji je do prvog razreda gimnazije slušao sam guslare, a tek tad sam počeo malo da ga upućujem u stvari i situaciju na sceni...

pa dobro, slushao sam neku drugu vrstu muzike, eto, znam sve crnce i repere napamet, i Psytrance i house izvodjache .. :D

Maxa
the Unyielding

Member Is Offline

[*] posted on 30.11.2007 at 17:02

Quote:
Quote:
Originally posted by Max Sterling
Quote:

Kunem ti se nije bilo na Mininovi ničeg kada sam gledao! :o Skidam upravo. Download rasterećen. :)

ma opusteno, ja sam ga nashao preko isohunta... gde isto imas i celu njegovu diskografiju, ako se vise zainteresujes.

Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
one
V.I.P.

Registered: 31.3.2007
Member Is Offline

Mood: I aim with my heart, I shoot with my mind. You say you can beat me? Surprises you’ll find.

[*] posted on 30.11.2007 at 17:10

Desneyland after dark ili D.A.D stvarno je mocno,imam dve pesme Grow up or pay i Laugh and a half mnogo su dobre,ima njihovih spotova na youtubu.Ako neko slucajno nadje negde na netu free download nek okaci link jer ja nisam mogao nigde da skinem svi traze pare:flame:
Guru
Team M8t Killer

Registered: 9.1.2006
Member Is Offline

Mood: SnoWhite

[*] posted on 30.11.2007 at 21:00

Quote:
Quote:

pa dobro, slushao sam neku drugu vrstu muzike, eto, znam sve crnce i repere napamet, i Psytrance i house izvodjache .. :D

ne cimaj se...ne znaju oni za pravu ziku...;)

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 30.11.2007 at 21:20

Ayo technology? :lol:

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 30.11.2007 at 22:56

Quote:
Originally posted by Nick4life
Ayo technology? :lol:

Kickass. C64 FTW!

Yu nigga'.

Inače, Flyleaf = screamo :P

~=~Rocky~=~

Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 1.12.2007 at 19:56

Double post:

Samo za [fd]-a:

bubllegum ;)

[Edited on 1-12-2007 by Rocky]

~=~Rocky~=~

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 2.12.2007 at 10:26

Quote:
Originally posted by Rocky
Inače, Flyleaf = screamo :P

Neznam iz kog razloga se izmišljaju ovakvi pogrdni nazivi za žanrove muzike? Emo, Screamo, whatever, ako ti se ne dopada produži dalje(nije upućeno Rockyju)... Jbte počinje da me živcira ovo iako baš i nisam vezan ni za jedan ni za drugi 'žanr'.

Quote:
Originally posted by Rocky
Double post:

Samo za [fd]-a:

bubllegum ;)

Ne razumem? :)
Imaš toliko boljih primera, od ovih anonimusa, za koje iskreno nikad nisam čuo... A nisam ništa ni propustio.

Da budem jasan, iako bi neki ovde voleli da sam ja slušao ovo, zapravo nikad i nisam. Koliko god simpatično i može da uđe u uši, nekako mi je to sve bilo jako daleko.
Ali ok.

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 2.12.2007 at 11:09

Uh, uz malo čitanja po wikipediji tek sad vidim koliko je neko ko je pisao taj tekst, u daljem tekstu 'kul momak koji sluša samo kvalitetnu muziku', zapravo u zabludi. U želji da potrpa sve izvođače koje ne voli, u isti žanr su potrpani Aqua, Shakira, Kelly Clarkson,Blink 182, Fallout Boy i.... Pussycat Dolls?!? Neko ko je sastavljao ovo, očigledno je ostao bez pola mozga u nekoj nesreći par momenata ranije... Dok su ove poslednje više nagnule ka R'n'Bju, Blink182 i Fallout Boy više roku(kakav god da je)ostatak liste je gotovo identičan sa celokupnim popum pa mi nije jasno gde je tu poenta tzv. žanra 'bubblegum'. Na stranu to što ovako kako je definisan, na wikipediji, taj žanr, nema ni jednu zajedniču osobinu svih pobrojanih izvođača, osim da su mainstream...

Damn.

IgorX
1337 Member

Registered: 29.8.2003
Member Is Offline

Mood: headache

[*] posted on 2.12.2007 at 12:53

Pa valjda u taj bablgam mogu da se strpaju svi muzicki pravci - bitno je samo da nije zahtevna za slusanje.......

you don\'t like me, i don\'t like you.
Igoritza
Super Saiyan Mod

Member Is Offline

[*] posted on 2.12.2007 at 14:16

vidim ovde puca od cinizma i sarkazma, pa da se javim -

evo, ovaj lik je jako lepo to podelio, i definisao shta je shta, uz napomenu da je bacio veliki hejt ka takvoj vrsti muzike, opet, jasno je definisao

http://techno.org/electronic-music-guide/

obavezno pogledati link, makar zbog kvalitetne izrade, i lepe podele muzike na jasne delove.

note: bublegum dance = happy house

[Edited on 2.12.2007 by Igoritza]

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 2.12.2007 at 15:49

A zašto komplikovati podelu zbog nečije netrepeljivosti prema određenom žanru?
Podela žanrova i podžanrova, kakva je do sad bila je sasvim u redu.

SBF
n4l\'s angel of death

Registered: 17.5.2003
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 2.12.2007 at 16:19

igoritze....dakle na ishikur-ov guide stvarno nema potrebe trositi reci, it sucks big time, dakle lik dize u nebesa 2-3 podzanra elektronske muzike koje voli, a ostatak tesko da opisuje iz objektivnog ugla, sem toga ima brdo gresaka, daleko sam od bilo kakvog poznavaoca ali cesto stavlja stvari koje jedva malo repreznetuju zanr...

Guru
Team M8t Killer

Registered: 9.1.2006
Member Is Offline

Mood: SnoWhite

[*] posted on 2.12.2007 at 17:51

Ne razumem zasto bi uopste ovde neko ismevao...neciji zanr i ukus muzike...pa logicno je da postoji toliko zanrova i vrsta muzike jer ima brdo ljudi sa razlicitim ukusima...a o tome se ne treba raspravljati...Inace podela elektro muzike je jako teska...posebno sto sada dj-evi prelaze iz jednog pravca u drugi...i mesaju...stilove...tako da je zajebano tacno odvojiti i opisati vrstu zike...tako da opisuju obicno sa par zanrova stil nekog dj-a...

Maxa
the Unyielding

Member Is Offline

[*] posted on 2.12.2007 at 17:52

Quote:
A zašto komplikovati podelu zbog nečije netrepeljivosti prema određenom žanru?
Podela žanrova i podžanrova, kakva je do sad bila je sasvim u redu.

donekle se slazem, ali mi opet nije jasno kako ljudi mogu da sve mainstream moderne rock bendove svrstavaju u neki "alternativni" zanr, prvo on i ne postoji, alternativa vazi za svaku muziku koja je napravljena da se na njoj ne zarade pare, sto sigurno nisu mainstream bendovi(opet nemoj da mislis da sam rekao da su losi :D)...

jbg, nekad je podela na zanrove neophodna.

Pages:  1    3    5  ..  56

Go To Top