Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: BlazeBlue - Guilty Gear nastavak?
sigurd
Fr1ck

Registered: 25.5.2004
Member Is Offline

Mood: banja...

[*] posted on 7.7.2009 at 09:05

Podji na play-asia.com i kupi. Tako ja barem radim.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Haseo
Fr1ck

Registered: 21.8.2007
Member Is Offline

Mood: Hands off the panda!!!

[*] posted on 30.7.2009 at 01:46

Ok igra je importovana i stigla u moje narucije (Limited Edition :D )
Fasciniran sam igrom , kao i bonus contentom , ali to cu sve sutra lepo da ispishem i da uradim jedan review :D

View user's profile View All Posts By User
Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 16.11.2009 at 13:42

Quote:
Originally posted by Haseo
Pa u vreme GG-a nije bio toliko zastupljen milionGB broadband internet kojim skines sve nego sto kliknes na isti.
Jer ako je GG bio toliko uspesan u svoje vreme na PC-u , zasto je onda zadnji GG objavljen za PC bio Reload a ne Accent Core?
Jednostavno ce da izbace CT da se ljudi navuku na isti (i podrzavam to) medjutim kada vide koliko su novca zaradili od console verzije i kada uporede sa PC-em , sumnjam da ce se muciti da portuju CS na PC
BB apsolutno i treba da izadje prvo za konzole i to je OK, ali da GG je bio uspešan na PC-u, jer kada ti izadje odlčno odrađen port i to najjače VS igre onda je to stvarno senzacija.
Šta je to spektakularno doneo AC?Dva lika iz Isuke od kojih sa jednim igra 5% ljudi a drugi blaga modifikacija već postojećeg, i da svaki lik je dobio po jedan novi potez ili overdrive,blagi nerf nekih likova u suštini ništa specijalno.I nije me preterano briga za njihove expansione ako nastave kao do sada, jedino će biti dobro u BB slučaju zato što nema baš mnogo likova i btw niko ga ne komentariše od vas koji ste igrali jedno me zanima kakav je balans likova?

[Edited on 16.11.2009 by Johntra]

View user's profile View All Posts By User
 Pages:  1  2

Go To Top