Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: 3D Hentai Igre
Grunt
Celeb Freak

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 12.4.2008 at 01:45
3D Hentai Igre

Jer igra neko ovakve igre, ja znam da su veoma zabavne :D

Do sada sam probao Sexy Beach 3, Rappeley i danas sam skinuo School Mate. Znaci School Mate je odlican totalno anime tj hentai like, ima svaku preporuku.

Ako hocete mogu da okacim neke slike ili mozda link za download, sve zavisi koliko ima zainteresovanih :P

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Roronoa Zoro
Kaizoku Gari

Registered: 4.9.2006
Member Is Offline

Mood: ざわ…ざわ…ざ‥ざわ……ざわ

[*] posted on 12.4.2008 at 07:37

Ja milslio da se slike i linkovi/torrenti za dl podrazumevaju. Inače probao sam RapeLay i ono ne izgleda loše. Imam i SB3, ali još nisam probao, ali uskoro ću.

[Edited on 12.4.2008 by Roronoa Zoro]

I can see it! The greatest fortress in the world... OUTER HEAVEN!!
And somewhere ahead... METAL GEAR is waiting! LET´S GO!!
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
agent-fisher
Banned

Registered: 7.4.2008
Member Is Offline

Mood: CANDYMAN!

[*] posted on 12.4.2008 at 10:33

Quote:
Imam i SH3

Silent Hill 3 nije hentai igra!*grin*

Da li ste probali Battle Raper i Artificial Girl? Obe imaju i nastavke.

2nd order simulacra.
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Ktulu
Genetic Fanatic

Registered: 18.6.2003
Member Is Offline

Mood: excellento ando eleganto!

[*] posted on 12.4.2008 at 11:20

Sexy Beach 3 sam nesto malo igrao ali nisam ni stigao do hentai delova (radio uninstall, needed HDD space :P). Imam jos Biko 3 (3D stalking and rape sim, nisam jos probao) i igrao sam Battle Raper 2.

Imam Schoolmate, poskidao i neke patcheve, pratio uputstva za install etc ali nisam nesto uspeo, ne secam se sad ni sta je bio problem tacno.
Na jednom okupu sam pokupio i Polygon Love 2 ali uopste slabo sam nesto igrao 3D hentai igre.

In the land of the blind, the one eyed man is a dick.
nebojsa986
exchange freak

Registered: 25.5.2006
Member Is Offline

Mood: Don't make me come over there !

[*] posted on 12.4.2008 at 11:22

Quote:
Originally posted by agent-fisher
Dakle šta vi ustvari vidite u anime filmovima i serijama i mangama?
Tj. zašto volite taj tip umetnosti?

Konacno smo utvrdili zasto si ti zainteresovan za anime, vidim razumes se u doticnu materiju :D:D

http://www.dudarim.com Дударимов блог - ероцке дисчарџабилне вантаѕије и прикљученија

View user's profile View All Posts By User
one
V.I.P.

Registered: 31.3.2007
Member Is Offline

Mood: I aim with my heart, I shoot with my mind. You say you can beat me? Surprises you’ll find.

[*] posted on 12.4.2008 at 11:39

Daj kaci links and pictures.Nego dali je to u stilu my little horny bunny's?

Who can shoot faster, just take a guess.
I’m the only one left, did you expect something less?
I was taught how to kill, taught to be best.
You give me the gun, and I’ll do the rest.
View user's profile View All Posts By User
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 13:11

Battle Raper nisam jos probao, nemogu da se setim zasto :D Delovalo mi je zanimljivo, 3D Fight sa hentai elementima :D

A Artifical Girl je malcice komplikovana, ima previse statistika i sranja. Mada skinuce se i to jednom :D

http://www.hongfire.com/forum/forumdisplay.php?f=151 Ovo je mesto gde se mogu naci SVI modovi/patchevi/prevodi itd za H igre.

http://www2.hshare.net/index.php?showforum=20 A ovde pored modova etc mogu da se nadju torenti za sve te igre.

Ako nekome vise odgovaraju Rapidshare linkovi nek kaze pa cu iskopati i te.

Samo jedno upozorenje na kraju, treba imati zivaca za ove igre jer su uglavnom komplikovane za instalaciju. Ali verujte isplati se :)

Za kraj my little cuty pie :cool:

grimlord
Super Fr1ck

Registered: 19.5.2003
Member Is Offline

Mood: Composin'.

[*] posted on 12.4.2008 at 13:37

Poskidao sam i odigrao jedno 20-30 naslova. Artificial Girl 3, Sekushi Beachi 3 i Schoolmate are best by far. :) Ima i par gde je grafika tako sjajno uradjena, da bolji cellshading nisam u zhivotu video, ali je 'akcija' na mnogo loshijem nivou...
Planirao sam da pokachim sve igre na lokalni tracker, pa da i drugi uzhivaju. Inache Illusion ftw, za 3D igre. ^_^

Roronoa Zoro
Kaizoku Gari

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 13:38

Quote:
Originally posted by agent-fisher
Quote:
Imam i SH3

Silent Hill 3 nije hentai igra!*grin*

Da li ste probali Battle Raper i Artificial Girl? Obe imaju i nastavke.

Jbg-a greškau kucanju. Inače probao sam Battle Raper 2 i nije loše, ali ima malo boraca i nekako više sam za 2D tuče nego 3D.

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 13:41

@Grimlord
You MANIAC :o Aaa ocu ja da imam 20-30 3D Hentai igara u mojoj kolekciji, bice jednog dana :D

Sledeca na listi skidanja je AG3. Moram i to cudo da vidim :)

@Roronoa Zoro
Pih ko da je tuca poenta te igre :D

Roronoa Zoro
Kaizoku Gari

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 13:47

Kako kome. Onda je bolje da gledam klasičan hentai, jer je ipak ovde (BR2) cilj zabava.

grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 14:13

Dobro Grunte, mozhda sam preterao sa 30, ali 20-tak imam sigurno. lol
Pa nisu sve bash nekog sjajnog kvaliteta.
Ako budesh bio u BGu u prolazu, samo javi da banesh da ti dam. ^^
Edit: AG3 je najzahtevnija od svih, ali takodje od svih ima i najlepshu atmosferu. Kada bih morao da se odluchim za jednu od svoje tri omiljene, izabrao bih "veshtachku djevojku 3". ^^ Ah shto bi bilo lepo zhiveti gde i glavni lik, sa 4 ribe sam samcijat po ceo dan, frizhider uvek pun, imash i praznu shkolu za underage ambijent, imash plazhu za sexy beach scene, imash sobe sa mekim krevetima, i WC za zajednichko kupanje i toilet za voajerisanje i staru kutju za old fashioned missionary way, i mansion za gospodski seks, pa sve je tu. I fakkin luv it! ^_^

[Edited on 12-4-2008 by grimlord]

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 14:34

@grimlord
Hvala na ponudi, jednog dana cu je sigurno iskoristiti :)

Do tada moram snam da se snalazim, tako da sam stavio AG3 da se skida :) Malo je poveca, ali verujem da se isplati :)

grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 14:46

Naravno da se isplati, itekako. :) Koja je tvoja konfa, chisto da ti kazhem kako tje ti raditi. ^^
Inache, kad jednom krenesh da skidash, za nekih par meseci moja ponuda ti netje vredeti pishljivog boba, jer tjesh sva imati shto i ja. :lol:
OK, vreme je i da ja skinem josh neshto. Samo nemam pojma shta. lol Gotta get 'em all! Three D H games!

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 15:07

Pa necu te tako lako stici jer vecinu ovih igara mozes naci samo na torentima, a ja se snjima ne druzim :D Rapidshare or nothing :)

Kontam da si video, a mozda si sa njih vec i skidao stvari ali pogledaj mpj post gore, na hongfire-u i na hshare-u ima masa ovakvih igara !

Inace moj komp je Sempron 3200+, 1gb ram, 7300gt 128bit/128mb DDR3.

Trebalo bi da radi, Schoolmate teram sve na MAX i sa ukljucenim 4xAA i radi savrseno :)

grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 15:18

Ma ja sam sa hshare uglavnom sve i skinuo. :lol: Znam sve te sajtove. ^^
Torrenti... It's the only way to fly! lol Naravno, samo ako imash dobar upload.
Pa Schoolmate je lepo optimizovan i racionalno jede resurse. AG3 je na sasvim drugom nivou. U pitanju je 3D igra sa pogledom iz tretjeg lica, dakle upravljash lika dok se kretjesh po lokacijama, pa kada do'vatish devojku, kamera se samo malo izmeni, bez ikakvih uchitavanja za poseban ambijent.
Na tvojoj konfiguraciji bi moglo trzati. Ja imam c2d na 1.8ghz, 2 giga rama i gforce 8600 GT pa mi je seckalo. Ali dobro, ipak koristim x64 vistu. XD Dodushe, FPS pada najvishe na lokaciji van kutje, gde opada lishtje s' drveta. Dakle, nikada nemoj imati seks ispod drvetja u jesen, inache tjesh propustiti sve dobre delove odnosa. :lol:
But indoor, bi trebalo da ti radi dobro. ^^
P.S. Chudi me da lishtje josh uvek pada sa tog drveta, a tek je pochetak leta! :hm:

[Edited on 12-4-2008 by grimlord]

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 15:26

Stavio sam danas zeze radi AG3 da se skida preko torenta, average speed posle 1h je bio 8kb :lol: Sva sreca pa je neki lik okacio na RS pa mi lepo ide 51kb :D

Znaci bas je zahtevna igra, well snaci cu se vec nekako :D

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 12.4.2008 at 16:38

Grunte iz koje igre ti je devojka? :lol:
Podseca me na nekoga dunno...

Ja sam igrao SB3, Ktulu you fail so fucking much, ako si igrao SB3 a nisi dosao do akcije... its so fuckin easy. btw. igrao sam neku 4chan translated verziju. Mozda okacim neke shotove, za sada najbolja grafika u 3D Hentai igrama koju sam video.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 17:18

Shot mu je iz Schoolgirl. Igra sa predivnom akcijom. @_@ Except the parts where you get your cum all over your face. XD
SB3 zapravo nema ni game over. Samo kliktjesh, nemash ni izbora nego da dodjesh do H scena. XD Which is great... ^^

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 17:26

torrent plz :lol:

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 21:45

http://www2.hshare.net/index.php?s=07b423e06695b96a6e5d0860887ac281...
Pa sad, ako imash zhivaca za sve... :D
A mogu i ja da ti donesem neki put kada se vidimo, isto ovo shto sam ponudio Gruntu. To je jedan lep torbichak divnih igara. :lol:

Ktulu
Genetic Fanatic

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2008 at 22:28

@Nick4life, lol, pa nisam rekao da nisam UMEO da dodjem do hentai delova (it's a hentai game, what other goals are there :P) vec da sam SB3 igrao mozda sat-dva i uninstalirao iz navedenih razloga. Smartass. And yeah, i ja imam tu "4chan translation" verziju.

Evo jednog linka sa brdom hentai torenata, valjda neki rade, neki ne rade ali ima previse toga i da se samo razgleda :D.

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2008 at 02:18

Sexy Beach 3 ima najbolju grafiku koja vuce na real stuff, ali School Mate stvarno izgleda ko zivi hentai u kome si ti master, znaci sweeeet :D

Ali mi ne dostaje ono mazanje kremom iz SB3, znaci ribe tako dobro izgledaju kada se sve sijaju :D

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2008 at 04:48

Quote:
Originally posted by Ktulu
@Nick4life, lol, pa nisam rekao da nisam UMEO da dodjem do hentai delova (it's a hentai game, what other goals are there :P) vec da sam SB3 igrao mozda sat-dva i uninstalirao iz navedenih razloga. Smartass. And yeah, i ja imam tu "4chan translation" verziju.

Evo jednog linka sa brdom hentai torenata, valjda neki rade, neki ne rade ali ima previse toga i da se samo razgleda :D.

SAT DVA?! Ajde da razumem da si imao jap. verziju, ali u translated sam vec posle 40 minuta varao prvu devojku sa jos jednom najmanje, dok sam trecu muvao :lol:

Uspeo sam u zivotu igram bolje H igre od Ktulua. KUDOS TO ME!

Ktulu
Genetic Fanatic

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2008 at 10:42

And I am very proud of you Nick... very proud. Kad bi samo svi mi imali tvoje zavodnicke tehnike i sposobnosti... :eyes:

Pages:  1  2

Go To Top