Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: Monster Hunter 3
novis
V.I.P.

Registered: 8.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 20.4.2010 at 09:35

ko hoće online, bolje mu da sačeka PAL, tu je za koji dan. Zbog servera i laga.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
kanex
V.I.P.

Registered: 17.2.2004
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22.4.2010 at 20:54

jel još neko ima problem da pokrene ovo preko USB loadera??? kad kliknem na "begin the game" Wii počinje da pišti i moram da ga isključim.... skinuo sam PAL verziju, a pre toga sam probao i NTSC ali sam imao isti problem...

View user's profile View All Posts By User
kanex
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 24.4.2010 at 14:00

jel baš niko ne igra MH3? :eyes:

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 24.4.2010 at 14:17

Evo ja sam ga skinuo... probacu uskoro. Mada nisam nikada ranije igrao MH igre, samo malo neki PSP nastavak i nista mi nije bilo jasno.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
kanex
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 24.4.2010 at 14:52

Ja sam pokušao na netu da nadjem rešenje problema, ali mi ništa nije jasno, izgleda da mi treba neki novi cios, ali nisam skroz siguran...

Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 24.4.2010 at 14:59

Quote:
Originally posted by kanex
Ja sam pokušao na netu da nadjem rešenje problema, ali mi ništa nije jasno, izgleda da mi treba neki novi cios, ali nisam skroz siguran...

Nece da zove....

kanex
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 24.4.2010 at 15:47

instalirao sam taj cios REV 19 kako piše u description-u na tom videu i sve sam zajebao :(

USB Loader mi više ne radi, a Neogamma neće da mountuje USB HDD.
šta sad da radim???

edit: trebala mi je nova verzija Usb loadera, ali i sa njom ima problema jer kada klikneš na igru, on se zamrzne, ali treba samo da se čekira Quick load u opcijama i onda radi bez problema (i MH3!!!), samo što je sve nekako usporeno u poređenju sa prethodnom verzijom cios-a i loadera koje sam koristio...

[Edited on 24.4.2010 by kanex]

nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

[*] posted on 25.4.2010 at 00:56

po forumima sam video da radi jedna od ovde dve kombinacije: cios223(base 37+38) V cios249(base 37)
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 25.4.2010 at 02:25

Dont hate me al meni radi evo iz prve... samo sam morao update sistema da odradim na 4.1 sto je proslo bezbolno. Igra se loaduje, radi najnormalnije. Nisam jos probao online jedino.

EDIT: Radi i online :) Bez problema... Samo mi je malo konfuzan kao i cela igra uostalom.

[Edited on 25-4-2010 by Nick4life]

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
renegade_of_funk
1337 Member

Registered: 27.4.2007
Member Is Offline

Mood: Welcome to the Garden of Madness!

[*] posted on 25.4.2010 at 13:55

Quote:
Originally posted by nikola987
po forumima sam video da radi jedna od ovde dve kombinacije: cios223(base 37+38) V cios249(base 37)

jel to znci da treba da instaliram ovo - IOS38-64-v3867.wad

edit - izgleda da nije to nego treba ovo - http://gbatemp.net/index.php?showtopic=212089 , trebalo je prvo da odgledam onaj video :(

[Edited on 25.4.2010 by renegade_of_funk]

Wii - 4949 8937 1922 0146

u2u ako me dodate
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 25.4.2010 at 15:22

Kad namestite igru javite pa da probamo nekad u cetiri igraca... jako me podseca na PSO!

nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

[*] posted on 26.4.2010 at 11:18

Quote:
Originally posted by renegade_of_funk
Quote:

edit - izgleda da nije to nego treba ovo - http://gbatemp.net/index.php?showtopic=212089 , trebalo je prvo da odgledam onaj video :(

[Edited on 25.4.2010 by renegade_of_funk]

ee to ;) dakle prvi je hermes,a drugi waninkoko v19
mmicko
Member

Registered: 21.2.2006
Member Is Offline

[*] posted on 27.4.2010 at 21:05

Ako niste sigurni kako da update-ujete cios-e najbolje skinite PimpMyWii 1.4 ( http://www.mediafire.com/?myt4ftyid3e ) i pokrenite prvu opciju koja ce proveriti sve IOS-e, CIOS-e i MIOS i update-ovati na poslednji. Naravno za ovo vam je neophodna wifi konekcija ili da postidate potrebne wad-ove sami i stavite ih u root SD kartice.

Takodje pojavila se nova verzija USB loader GX-a ( http://code.google.com/p/usbloader-gui/downloads/list ) koja je kompatibilna sa hermes v5 i konacno su reseni problemi povratka iz igre u loader.

Nadam se da ce ovo bar nekom pomoci.
novis
V.I.P.

Registered: 8.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 6.5.2010 at 08:26

Quote:

Ja koristim USBloaderGX, pa sam morao da instaliram najnoviji Cios v19 sa IOS57-m,pa sad preko njega radi većina igara, dok sam za MH3 morao instalirati i hermes 222 (ios38+ios37 kombinovan).
faka
Lv. 99 Dragon Slayer

Registered: 23.11.2002
Member Is Offline

Mood: 1110110100010101!

[*] posted on 10.5.2010 at 00:47

Igram PAL-Verziju.
Name: Devihope
ID: K463HF

Presao sam do zadnje staze two star u selu i mlatio se online do HR2. Addujte me u friendse. Chatanje na wii je sporo pa dok mi ne dodje wii-speak samo najkrace poruke pisem :D

In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 10.5.2010 at 03:30

Mogli bi da probamo da igramo zajedno nekad, samo sto prvo moram da naucim da igram igru at all...

faka
Lv. 99 Dragon Slayer

Registered: 23.11.2002
Member Is Offline

Mood: 1110110100010101!

[*] posted on 10.5.2010 at 03:58

Sad sam provalio da moze na wii da se prikljuci usb-tastatura. Sad mogu da cetujem bez funky wii-motea.
Ako neko od vas nekim razlogom nema pristup internetu sa wii-om jer mu treba neki funky program(ili browser) na pc-u za konekciju sa netom: Promenite PC-Mac adressu da bude ista kao Wii-Mac i kad se ulogujete sa PC-om swapujte Lan-kablo/WLan sa wiiom. i had to do this :)

In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
renegade_of_funk
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 13.5.2010 at 05:16

Quote:
Originally posted by Nick4life
Mogli bi da probamo da igramo zajedno nekad, samo sto prvo moram da naucim da igram igru at all...

ja sam je pokrenuo ali jos nisam poceo da igram :( , shvatio sam iz opisa da je igra nesto kao 3d Diablo hit hit hit run run run potion potion potion and all over again :)

u2u ako me dodate
supermitar64
Member

Registered: 6.7.2009
Member Is Offline

Mood: lazy

[*] posted on 26.5.2010 at 00:36

Evo i ja sam skinuo ovo cudo da isprobam i nacisto sam odusevljen!
Igra mi nije htela da se pokrene preko Neogeme R7 sa cios rev14 ni sa usb-a ni sa dvd-a(odmah pocne da pisti onaj odvratan zvuk).
Medjutim kad sam je startovao preko matorog Gecko-a koga nisam koristijo jos od Mario/Sonic winter olimpics,igra mi je automatski presla na file select menu,tako da nisam morao nista da updejtujem :)
Igra savrseno radi i odlicno izgleda,jedva cekam da oprobam online .)
Znaci za sve koji jos imaju problema neka porbaju Gecko 1.9.
Jedina mu je mana sto nepodrzava usb(ali moze da posluzi do nekog veceg updejta-mrzi me da za svaku igru updejtujem nove cios-e-_-)

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 26.5.2010 at 03:58

Quote:
Originally posted by renegade_of_funk
Quote:
Originally posted by Nick4life

ja sam je pokrenuo ali jos nisam poceo da igram :( , shvatio sam iz opisa da je igra nesto kao 3d Diablo hit hit hit run run run potion potion potion and all over again :)

Opusteno je mnogo slozenije od Diablo-a. Vise bi ga poredio sa PSO-om samo ima slozeniji sistem sa predmetima i oruzijem.

renegade_of_funk
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 26.5.2010 at 14:47

ne mogu nikako da pokrenem online , kada kliknem online zaglavi se igra

u2u ako me dodate
Grboglavi
Romalj
*

Registered: 21.5.2010
Member Is Offline

[*] posted on 10.6.2010 at 08:02

Evo i ja sam juce uspeo da ga pokrenem posle nekih sat vremena mlacenja po forumima. Izgleda odlicno, malo je komplikovan jer ima puno komandi. Nisam probao online jer jos ne uspevam da pohvatam sve komande i fazone.

"Mahni wiimote da izvadis mac, onda mahni jednom, pa pritisni "B" da blokiras pa mahni jos jednom, pa pritisni "1" da vratis mac, pa upali baklju, pa mahni nunchuck da oderes kozu, pa nadji rudu metala, pa mahni nunchuck da je iskopas, ako imas pickaxe, a ako nemas, onda se vrati nazad u selo da nabavis!" UF!!!

BTW, jel onaj glavni farmer u selu namerno izgleda kao Yoda?!
 Pages:  1  2

Go To Top