Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: Cmaras reporting for duty
Vigi
Sindikalac

Registered: 13.1.2006
Member Is Offline

[*] posted on 26.12.2008 at 15:57

Quote:
Originally posted by L
@Igoritza: Pretpostavljam da je po tebi Nick4life bolji nadimak...

pa jednostavno... jer bi ti svog ortaka upoznao sa nekom ribom i prilikom tog upoznavanja rekao njegov nadimak ??
Ajde dobro razmisli pre nego sto kazes...

Dakle ako nesto ne treba uraditi na ulici ili u kuci ne treba raditi i na emuglx-yu :yes:
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
L
V.I.P.

Registered: 23.7.2008
Member Is Offline

Mood: Beautifully Depressed

[*] posted on 26.12.2008 at 16:02

Ribe su mu i dale taj nadimak. :cul:

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
paim
MGSfan4life

Registered: 16.1.2005
Member Is Offline

Mood: klik bum!

[*] posted on 26.12.2008 at 16:05

@L

Problem je u tome sto ovde postoje odredjena pravila, koja su svima ok, i niko se na njih ne zali. A onda se pojavis ti, i pocnes da prosipas neke interne fazone koje upraznjavas sa svojim "frendom Grofom Chmarnikom", i tripujes da je to nesto do yaya, i da je to nesto "novo", cemu ljudi treba da se prilagode. E pa, moracu da te razocaram. Ta fora sa Grofom nije nista "novo", vec lik jednostavno ima nevidjeno glup nadimak, a ti si opterecen njime ko da je bog... Iskreno, mislim da bi bila jako losa ideja dopustiti tom "Grofu" da bude chlan, jer iovako preterujes sa spominjanjem njega i njegovih avantura (koje btw nikog ovde NE ZANIMAJU), ne mogu ni da zamislim koliko biste zatrovali teme medjusobnom razmenom besmislenih postova...

Immortal Wombat
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 26.12.2008 at 16:10

Rekoh ja da će biti drame ------> http://www.emuglx.org/emuforums/viewthread.php?tid=28422&page=2...

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 26.12.2008 at 16:12

Zaista bih se složio da je takav nickname previše vulgaran i agresivan za naše forume. Istina je da to nije navedeno u pravilima, ali valjda mora da postoji nešto što je lična kultura.
Iako zaista smatram da dajemo veliku slobodu članovima foruma, neke granice ukusa dobre šale mora da postoje.

L, od svih čudnih likova koje smo imali prilike da vidimo za ovih 9 godina, verujem da si ti najmanji problem, pa čak i ne sumnjam previše u postojanje tvog cimera, ali ovakvi ispadi definitivno narušavaju ugled foruma. Očigledno, i tebi samom.
Što se tiče tvojeg viđenja foruma, moram naglasiti da je totalno pogrešno, kao i sama pomisao da će 'Grof Č.' nekog zabaviti.
Veoma smo otvorene za sve likove, iz svih mogućih zemalja sveta(bez obzira i na versku i nacionalnu pripadnost), ma koliko normalni ili čudni bili, jedino je bitno da su ti ljudi spremni da poštuju pravila(to je osnova foruma, i ako se ne slažeš sa tim odmah u startu zašto bi bio tu?), a po najviše da su u stanju da komuniciraju normalno sa ostalim članovim.

Da li je to raspust u osnovnim školama? Zasuti smo ,,svime i svačim'' poslednjih dana? :no:

[Edited on 26-12-2008 by [forsaken demon]]

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 26.12.2008 at 16:15

Yeap,raspust počeo.Ovi klinci u Vojvodini su na raspustu do...17-18 mislim,a ovi dole ko zna.Da se primetiti napad infantilnosti :)

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 26.12.2008 at 16:20

Quote:
Originally posted by L
Nije ni važno, ono što je ovaj forum mogao dobiti je svježinu i nešto novo, a ne još par raznih "fiktivnih" membera koje je stvorila sama administracija ovog foruma.

Kakve su ovo optuzbe? Kakvi su to "fiktivni" memberi koje je stvorila administracija?!? Ja prvi put cujem. Postoji samo jedan (jellena) koji je napravljen sa sasvim drugim ciljem, a ti tada nisi ni bio na forumu.

Quote:
Originally posted by L
@Igoritza: Pretpostavljam da je po tebi Nick4life bolji nadimak...

A predpostavljam da je tebi Grof Čmarnik <3 najbolji nadimak ikada? Ne valja ti ovo L. Mislim da ces ubrzo napusiti ove forume.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 26.12.2008 at 18:22

Quote:
Originally posted by paim
@L

Problem je u tome sto ovde postoje odredjena pravila, koja su svima ok, i niko se na njih ne zali. A onda se pojavis ti, i pocnes da prosipas neke interne fazone koje upraznjavas sa svojim "frendom Grofom Chmarnikom", i tripujes da je to nesto do yaya, i da je to nesto "novo", cemu ljudi treba da se prilagode. E pa, moracu da te razocaram. Ta fora sa Grofom nije nista "novo", vec lik jednostavno ima nevidjeno glup nadimak, a ti si opterecen njime ko da je bog... Iskreno, mislim da bi bila jako losa ideja dopustiti tom "Grofu" da bude chlan, jer iovako preterujes sa spominjanjem njega i njegovih avantura (koje btw nikog ovde NE ZANIMAJU), ne mogu ni da zamislim koliko biste zatrovali teme medjusobnom razmenom besmislenih postova...

QFT

nisam ranije nishta govorio, jer sam, ne znam ni sam zashto, kontao da su takvi ispadi simpatichni i smeshni nekim chlanovima foruma.
drago mi je da ima ljudi kojima fora sa Grofom nije ni malo smeshna.
ma i jebeni wordfilter mi ide na zhivce :D

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Devastator
It can\'t be helped

Registered: 23.12.2007
Member Is Offline

Mood: Razbijachka disciplina

[*] posted on 26.12.2008 at 20:29

Quote:
Originally posted by [forsaken demon]
Zaista bih se složio da je takav nickname previše vulgaran i agresivan za naše forume. Istina je da to nije navedeno u pravilima, ali valjda mora da postoji nešto što je lična kultura.
Iako zaista smatram da dajemo veliku slobodu članovima foruma, neke granice ukusa dobre šale mora da postoje.

Moj nickname u drugim(internacionalim) forumima, i ostalim sajtovima gde je potrebna registracija, je WandOfSperm :D

Bash me zanima dal bi dobio bann da sam se tako registrovao :)

[Edited on 26.12.2008 by Devastator]

Hate is a place where a man, who can't stand sadness, goes

Ragnarok
CLICK! CLICK! CLICK!

Registered: 17.12.2007
Member Is Offline

Mood: SHM

[*] posted on 26.12.2008 at 20:37

Quote:
Originally posted by paim
@L

Kju-Ef-Te.
L i njegovi drugari -->gtfo.

[Edited on 26.12.2008 by Ragnarok]

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 26.12.2008 at 21:49

Quote:
Originally posted by Devastator
Bash me zanima dal bi dobio bann da sam se tako registrovao :)

Dobio bi iskrenu molbu za menjanje nadimka, to jest da daš alternativni, pristojniji, nadimak, pa da ti mi promenimo, jer takvi, vulgarni nadimci očigledno smetaju drugim userima.
Činjenica da tako nešto nisi uradio te svrstava iznad Grofa. Pomaže i to što ne ideš po forumu i ne smaraš ljude kako ti je kul takav nadimak.

Bottom line: bez ovakvih fora, molim.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
 Pages:  1  2

Go To Top