Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  ..  227
Author: Subject: AKTUELNE TV SERIJE
Grunt
Celeb Freak

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: Shameless

biggrin.gif posted on 27.3.2006 at 22:46
AKTUELNE TV SERIJE

Evo pod predlogom [FD]-a i slaganjem od strane Guru-a, otvaram ovaj tred kako bi u njemu mogli da diskutujemo o svim novim, a moze i starim serijama koje trenutno gledate :)

Evo ja vec imam sta da kazem, jer neko cuo za seriju 4400, pocela je da se prikazuje na nekom satelitskom kanalu, pogledao sam samo drugi polovinu prve epizode i vec sam se navukao :) Radi se jednoh grupi ljudi koja je imala close encounter sa vanzemaljcima, posle toga ih je vlada drzala u karantinu nekoliko godina i kada su zakljucili da nisu opasni pustila ih natrag svojim kucama. E sada posle toliko godina, zivoti ljudi koje su poznavali su se poprilicno promenili, kao da to nije dosta vecina njih je dobila neku vrstu moci pri susretu trece vrste. Deluje zanimljivo, pa reko da vidim jer neko gledao/ima seriju ?

[Edited on 19-6-2006 by [forsaken demon]]

[Edited on 24.2.2009 by Max Sterling]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Hitokiri
Bad Man

Registered: 8.11.2004
Member Is Offline

Mood: Eeeejjjjj !!!!!!!

[*] posted on 27.3.2006 at 23:02

Ah te serije se sad stancuju ko nenormalne......
Ja cekam Surface :)

View user's profile View All Posts By User
mica
Dr.Evil

Registered: 8.3.2006
Member Is Offline

Mood: hello my baby hello my honey...

[*] posted on 27.3.2006 at 23:30

@Grunt
Ne nisam cula,ali stvarno zvuci zanimljivo...Koji je kanal u pitanju!?

Da definitivno je puno novih serija...Bas smo komentarisali [FD] i ja...

Ono sto trenutno gledam je Smallville(5. sezona),ali cekam da mi daju i seriju How I met your mother koja je bas cool...pogledala sam prvih 5 epizoda...komedijica...kazu da je sve bolja i bolja kako odmicu epizode...:)

Ali danas mi je burazer pokazao crtanu seriju American dad...ne znam jel' iko od vas cuo za nju...to mi je definitivno prioritet,cim pogledam do kraja Smallville:D
Rodilo
Walt Disney

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ciganska je mama stvorenje čudno

[*] posted on 27.3.2006 at 23:32

Pa cemu ovaj topic kad si vec pootvarao za sve serije koje su izasle ili izlaze?:lol::lol:
Ima mnogo dobrih serija ali najbolje su:24 ubedljivo ispred svih,pa prison break,pa lost,pa battlestar galactica,pa smallville.Surface sam odgledao samo pilot,supernatural isto,pratim i everybody hates chris,isto gotivna serija.Uh da,zamalo da zaboravim Veronicu Mars,jedna od jacih serija trenutno.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2006 at 00:25

@Hitokiri
I ja cekam Surface, kada bi trebalo druga sezona da bude tek tamo na jesen ?
@Mica
U pitanju je satelit Astra 19.2E paket D+, a kanal Calle 13 cetvrtkom u 21.40 i subotom u 15.30 je valjda repriza.
@Rodilo
Pa SKORO za svaku seriju sam otvorio topic :D
Moram da nabavim taj prison break da vidim kakav je, mada ja licno preferiram bilo kakvu vrstu sci fi-a, tako da mi 24 bas i ne lezi, mislim odlicna je serija, ali nisam fan tih politicko/teroristicih/secret agency prica :D Cekaj Veronica Mars to mi jedino nesto ne poznato zvuci :(

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Rodilo
Walt Disney

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2006 at 01:28

Pogledaj na tv.com,odlicna je serija.

spell.ufb
Senpai

Registered: 22.12.2005
Member Is Offline

Mood: celebratory

[*] posted on 28.3.2006 at 01:34

Ma grunt spamer poznati. BTW prison break je odlicna serija vrlo dobro je rangirana na TV.com. Lik koji je dizajnirao zatvore je namerno prekrsio zakon da bi sa bratom pobegao iz sopstvenog zatvora. Brat je, naravno wrongly accused. Serija je dosta dobro producirana, ali kao i sve ostale nove serije cekam da prodje sezona-dve jer jednostavno ne mogu da cekam sledecu epizodu kad mi se nesto svidi.

A American Dad je ludorija teska. Znaci onaj Roger teh Alien je zakon lik. Jedino je sam taj otac bolji lik. Imam sve epizode ako nekog interesuje - definitivno recomend za svakog ko voli dobru animiranu komediju!

"It's alive!!!"
Rodilo
Walt Disney

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2006 at 01:51

Quote:
Originally posted by spell.ufb
Ma grunt spamer poznati. BTW prison break je odlicna serija vrlo dobro je rangirana na TV.com. Lik koji je dizajnirao zatvore je namerno prekrsio zakon da bi sa bratom pobegao iz sopstvenog zatvora. Brat je, naravno wrongly accused. Serija je dosta dobro producirana, ali kao i sve ostale nove serije cekam da prodje sezona-dve jer jednostavno ne mogu da cekam sledecu epizodu kad mi se nesto svidi.

A American Dad je ludorija teska. Znaci onaj Roger teh Alien je zakon lik. Jedino je sam taj otac bolji lik. Imam sve epizode ako nekog interesuje - definitivno recomend za svakog ko voli dobru animiranu komediju!

SPOILER

Nije on namerno tako dizajnirao zatvor,vec je njegova firma ucestvovala u renoviranju pa se on domogao planova,i smislio mnooogoo genijalan plan,namerno otisao u zatvor da bi oslobodio buraza,a plan zatvora je ubacio u tetovazu koja se prostire preko celog gornjeg dela tela,do glave,skroz,znaci stomak,ledja i ruke,a plan je ubacen tako da ga vidis samo ako se dobro zagledas,+ je tu jos gomila stvari na tetovazi koja mu pomaze u bekstvu.A serija je tolko napet i dobra da ne mogu da sacekam sledecu epizodu.Jos su pravili pauzu od 4 meseca,da bi dosnimili nove epizode,posto nisu planirali vise od 13 ep.I proslog ponedeljka serija je nastavljena i ja sam ponovo hepi:D:bounce::D

KRAJ SPOILAAAAA

Hades
Paradine mod

Registered: 27.9.2004
Member Is Offline

Mood: Atheist

[*] posted on 28.3.2006 at 01:53

Nabavio sam gomilu novih serija kao sto znas grunte neke sam ti i dao ali nekako mi je trulo da pocnem da ih gledam jer znam da necu moci da iskuliram i da cu pogledati sve u roku od par dana a onda cu da kriziram kao sto je to slucaj sada za SG atlantisom,BSG i andromedom na koju cekam vec dva meseca i to me ubija a hocu da nabavim i earth the final contact i jos gomilu njih cak sam stopirao i sa gledanjem j serija sto me isto smara i na kraju sam krenuo da citam knjige......epilog se ne vidi mada ima dosta novih serija

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2006 at 02:23

Ako cemo tako bolje da mi svi batalimo gledanje serija i gledamo iskljucivo filmove i to stare za koje se zna da se nastavci nikada nece snimati jer tako cemo biti mirni kada ih pogledamo jer znamo da nema dalje :D

Inace Hades uzmi barem Surface da pogledas tu je izasla cela prva sezona, mislim steta bi bilo da cekas da se cela serija zavrsi da bi poceo da je gledas :)

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 28.3.2006 at 07:36

Primetio sam da se svi lože na neku akciju, drame, trilere, a ja bih vam baš predložio (po ko zna koji put)dve super komedije: 'How I Met Your Mother' i 'My Name Is Earl'. Prva je onako tipičnija USA komedija, liči pomalo na Prijatelje, izbor karaktera i glumaca je fenomenalan, fazoni su ponekad prilično inovantni i sveži, i to je ono što me je baš privuklo. Jednostavno morate da pogledate! Za sve one koji su na broadbandu preporučujem vam da skinete(5. i 10. epizodu, a 1. samo zato da bi ste skontali o čemu se radi, nakon toga ste već navučeni na seriju i nema vam spasa :D). Formata je od 20minuta.
'My Name Is Earl' je prilično drugačiji tip komedije, ako ste se ikad smejali uz Kevin Smitove filmove(dobar deo ekipe sa tih filmova je i ovde), jako će vam se dopasti ova serija. Totalno je neobičan humor, a plus je što nisu koristili laughing machine, pa sve deluje nekako još jače. Za ovu seriju nemam predlog epizoda, jednostavno krenite od početka i uživajte.

Trenutno gledam još i CSI(original), Lost, Smallville, Alias, Buffy The Vampire Slayer, Simpsons s15, Dead Zone... završavam Thin Blue Line i Storytellera.

Interesuje me Varonica Mars, moram to nekako da nekako nabavim. :)

[Edited on 28-3-2006 by [forsaken demon]]

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 28.3.2006 at 09:31

^ ok [fd] vidim da cu morati da ti leachujem par serija :) [prva je mutant X]

inace, moja je preporuka HOUSE MD :D

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2006 at 19:40

Za leech nema ništa. :P
Ako hoćeš da gledaš serije daću ti, ali da ih staviš na policu ne može. :P

Inače videh u vestima, da će Simpsonsi da dobiju još dve sezone(nakon 17., dakle 19 sezona!). Ne mogu da se setim podatka, ali zar ne beše 2007. kada je trebalo da prestane sa njima? Ovu su u svakom slučaju dobre vesti za nas Simpsons fanatike! :) Eh, bilo bi dobro da zaokruže broj na 20 sezona. :D
Takođe čuo sam da je za još mnogo serija potpisana nova sezona, kao npr. pomenuti How I Met Your Mother, ER(još jedna maratonska serija), svi serijali CSIa, ali su zato rešili da okončaju Čari/Charmed. :) JBga, Grunte. :lol:

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2006 at 19:50

Jbg svemu lepom jednom dodje kraj :D Alysa Milano se malo prokurcila pa je zahtevala previse love po epizodi i ode Charmed down the drain :D

Mada sada gledam Desperate Housewives zbog Eve Longorie SWEET :D

Hitokiri
Bad Man

Registered: 8.11.2004
Member Is Offline

Mood: Eeeejjjjj !!!!!!!

[*] posted on 29.3.2006 at 00:19

Ne zna se jos kad ce Surface, na sajtu nemaju pojma a moji poverljivi izvori mi kazu da snimanje treba skoro da pocne

Guru
Team M8t Killer

Registered: 9.1.2006
Member Is Offline

Mood: SnoWhite

[*] posted on 29.3.2006 at 01:47

Niko nije pomenuo family guy-a i American dad-a dve odlicne crtane serije...
A sto se tice koje ja gledam su BSG, SG Atlanis, Lost, Prison break....te 4 su mi primati...A ostale sve imam skinute samo da zasednem i odgledam ih...stvarno ima odlicnih serija...nemoguce ih je sve pohvatati...negde vec idu 6-7 serijal, dok pored ovih nove nicu...stvarno se treba posvetiti tome da bi se sve odgledalo...

rope
Pretty Ponny Princess

Registered: 12.2.2004
Member Is Offline

Mood: Mood-shmood..pffff

[*] posted on 29.3.2006 at 14:51

Da family guy i american dad su mi trenutno hit (obe rade isti ljudi).... A zasto niko ne spominje SCRUBS? Serija je zaaaaakon....cekam da mi konacno uvedu SBB, ili da izbunarim kod nekog i da pocnem da gledam 5. sezonu.... E da, naravno, i 24h 5 sezona je super...

...I know you\'re 7, but you\'ll be a 7-year-old-walkin-a-dog-no-house-MF! (Eddie)
...there is something about going through the nature and woods that makes you wanna...............SHIT..... (Richard Pryor)
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 15:30

Quote:
Originally posted by rope
Da family guy i american dad su mi trenutno hit (obe rade isti ljudi).... A zasto niko ne spominje SCRUBS? Serija je zaaaaakon....cekam da mi konacno uvedu SBB, ili da izbunarim kod nekog i da pocnem da gledam 5. sezonu.... E da, naravno, i 24h 5 sezona je super...

Da, 'Scrubs' je super, stavio sam torent na listu za skidanje(2GB prvih 12 epizoda), ali nikako da dođem do toga i da započnem dl. :) Za sad završavam popunjavanje rupa u 'How I Met Your Motheru'(do trenutne epizode), pa ću nakon toga da krenem i na Scrubse, valjda. :)

spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 17:16

Eva longhoria..... :drool: Znaci ono, I'd cut my legs off and sell both of my kidneys and a lung to gt it on with her. hell, dao bi i levu ruku (jedna mora da ostane for fondling :)) znaci treba nam drool emoticon ali ozbiljno :drool:

Evo da napravim moju trenutnu respect listu serija:

Animirane:
- Simpsonsi (class-ika) 9/10
- Southpark (nenadjebljivi u svakoj kategoriji - posebna kategorija humora) 10/10
- American dad (dobri fazoni i sve, ali family pristup mi je nekako vec vidjen kod Simsponsa, tako da...) 8/10
- Family guy (same as A.D. ali beba i pas absolutno vade stvar) 9.95/10 (SP je ipak bolji)

Glumljene:
- Lost (omigod omigod omigod - video sam tek 2 epizode i ubijam se da cak ni slucajno ne vidim vise ni jednu - na okupu cu da leech-ujem (nadam se) sve sto izadje do tad, pa cu da pocnem da gledam) - 9/10
- Charmed (vestom upotrebom skilla fali mi par sezona tako da imam dosta materijala za gledanje - iskreno, najiskrenije, nije bog zna sta, ali the tits gallore mladje dve sestre i orgazmicna faca starije je jednostavno neodoljiva) 8/10
- Housewives (homana homana homana - znaci sve sem one majke su sweet i ima tripoza scena 'n' stuff) 8/10
- The gilmore girls (I'm just a perv, what can I say - gledam je samo zbog Alexis B.) 8/10
- 24 (cekam da nabavim sve epizode pa da malo detaljnije gledam, opet zahvaljujuci skillu video sam like 4 epizode) 9/10
- CSI (ali ona verzija gde je Horacio - lik rula! opet same as before - cekam da ponabavljam pa da gledam) 9/10
- The Sopranos (Hell Yeah - znaci ribe na sve strane + ona njegova cerka + mafijasi (= money + violence) stvarno a credit to the mob genre and a must see - uskoro dobijam sve sto je izaslo na 10 DVDa... cant wait!!!) 10/10

And FYI - Simpsonsi ce imati tacno 20 sezona! Posle toga ce autori da rade nesto drugo (zaboavio sam sta) tako da ce biti posle materijala...

"It's alive!!!"
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 17:27

^Mislim da je varijanta da će da nastave Futuramu...

Da li sam vam rekao da obožavam CSI? Nisam, ah well... Jedna od najboljih serija definitivno, originalni serijal mi je najdraži, ali ni ostali nisu loši :). Osim CSI originalnog koji imam kompletan, ova ostala dva imam po malo, pa nisam kretao da gledam još. :) Čak sam i nabavio neki CSI dokumentarac od 6. epizoda/emisija...

[Edited on 29-3-2006 by [forsaken demon]]

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 22:10

I ja sam cuo da ce da nastave Futuramu posle Simpsona, HELL YEAH, meni je Futurama bolja od Simpsona, steta sto su prestali da je prave :(

A sto se CSI-a tice odlicna je serija, mada ima stvarno debilnih momenata koji samo Amerima mogu da deluju realno :D

@spell
Ja Gilmorove(kako dobro ovoz zvuci :D) gledam samo zbog Keve koja rula, ta Bledelova izgleda bre ko da je sav zivot iz nje isisan :( Inace bio sam sokiran kada sam saznao da je ona 82 ili 81 godiste u seriji deluje ko da ima 15-16 godina :o

spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 22:32

[shovnist remarks]
da totalan je trip - mali pedofil u meni skace od srece kad je gledam :) mozda je u pitanju druga vrsta onih (zenskih) problema :D ne obiljno da li ste ikad culi da tip pati od anoreksije ili bulemije? I think not! We're too smart for it [/ shovnist remarks :)] Isto kao onaj vic - zasto muskarci nemaju celulit?

...

...

...

...

NIJE LEPO! :lol:

[edit]
pogledaj kako izgleda u Sin City! (mala Becky koja je izdala prostitutke zbog majke u trecoj prici) Uverevam te da je ZNACAJNO NAPREDOVALA!
[/edit]

[Edited on 29.3.2006 by spell.ufb]

"It's alive!!!"
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 22:47

Jedva da sam je i primetio u Sin City, u tom filmu dok je Alba na ekranu blenuo sam u nju, a dok nije u glavi sam zamisljao kako jeste, tako da bas i nisam overio "malu" Becky :lol:

Mislim cute je riba, ali nekako mi je njena keva more HAWT :D

spell.ufb
Senpai

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 22:52

You detached LUNATIC. You depraved sick-o. You untolerable blasphamer. You certifiable crazy-person. Birao bi neku babuskuru koja mora da se zateze 10 godina da bi licila na nesto, preko ove sweet 5-year younger looking girl... nemam reci....:cul::flame::lol::xsaint: (ali zato imam emoticons-a (znaci kad ce one :devil: i :drool: emoticons?!?))

"It's alive!!!"
Rodilo
Walt Disney

Member Is Offline

[*] posted on 29.3.2006 at 22:58

CSI nije losa serija,al me nervira sto ep nisu povezane,i malo dosadi posle nekog vremena,ali stvarno odlicna produkcija.

El gledao neko nove dve epizode Prison Break-a?

Pages:  1    3  ..  227

Go To Top