Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Resident Evil REmake i Resident Evil 0
Mlladen
Member

Registered: 29.4.2009
Member Is Offline

sad.gif posted on 29.4.2009 at 02:16
Resident Evil REmake i Resident Evil 0

Ovako stoje stvari... NCG imam od tamo 2002-2003 god. Posto nije cipovan igre sam narucivao iz inostranstva koje mi je brat posle donosio (jeste da su bile skupe ali se imalo para pa se nije stedelo :lol:) Uvek sam hteo RE 1 i RE0 ali je ili bio MNOGO skup ili ih trenutno nisu imali a kasnije sam uzeo PC pa PS2 i to je na tome ostalo. Poslednju igru sam uzeo 2005 god. I stvari su se promenile, NGC sada skuplja prasinu. Posto sam kupio kola odlucim ja da ga prodam sa sve igrama da bih registrovao makinu :lol: ali se u zadnjem trenutku predomislim (posto me za njega vezu jako lepe uspomene) i prodam samo igre. Eto sada posle nekoliko godina ponovo mi se JAKO igra RE 1 i REO. Svuda sam pokusao da ih nadjem ali nista... Pa ako neko od vas forumasa ima a hoce da ih proda ili zameni nije bitno samo neka javi *grin* Ja imam Super mario sunshine, Splinter Cell i WWE. Svaki dogovor je moguc samo javite ako imate :bounce:
View user's profile View All Posts By User
crnjak
Ignition Module

Registered: 22.9.2003
Member Is Offline

Mood: Xbox 360 Wii PS3

[*] posted on 29.4.2009 at 07:18

imas u2u ponudu

pex
Junior Member
**

Registered: 18.2.2009
Member Is Offline

[*] posted on 25.6.2010 at 14:38

imas li sta od resident evil serijala za GC
pitanje za Crnjaka

pozz
djurovski
Member

Registered: 3.4.2009
Member Is Offline

[*] posted on 23.1.2011 at 17:50

Prije je bila teska za emulaciju, sad je remake od Resident Evil jedina igra koju mogu igrati preko emulatora. Sjajan dio fransize, na koji sam cekao 8 godina, bogte vise od razmaka izmedju originala i ovog GC chuda. Kakva grafika, osvjetljenja, zagonetke, vr'! Malo usporavalo na lokacijama van ali nekako se pretrcalo i u tih 15 fps. Sad sam gladan za vise, no Zero vec ozbiljnije steka. Moze savjet kako da dobijem bar 5 frejmova vishe?
Imam neku cetvorkicu na 3,4; 64bit o. sistem, giga rama i radeonku x800 256mb. Unapred hvala...

pex
Junior Member
**

Registered: 18.2.2009
Member Is Offline

[*] posted on 25.1.2011 at 22:18

ja sam i zero i remake uspeo da odigram na C2D,Gforce9400,2GB rama DD3 na macu koji uz snow leoparda ima instaliran i Xp tako da verujem da moze da se namesti...

glavna fora je kod namestanja Samog Dolphin-a.
nisam mogao da igram dok svakakve gluposti koje on zahteva pride nisu bile instalirane...

Go To Top