Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  ..  29
Author: Subject: New Mortal Kombat a.k.a MK9 2011
MKFan90
Banned

Registered: 27.4.2009
Member Is Offline

thumbup.gif posted on 27.6.2009 at 07:10
New Mortal Kombat a.k.a MK9 2011

Sada je zvanicno!!!

Warner Bros je otkupio Midway tj. Mortal Kombat licenca je sada vlasnistvo WB.Naravno MK tim (na celu sa Ed Boonom) nastavlja rad na MK9.

Skoro,18 juna Ed Boon je potvrdio na svom Twitter accountu da rade motion capture za igru.

Takodje je rekao da igra nece imati DC heroje (gruja ce se posebno obradovati:lol:) i izgleda da je MK9 nastavak MK Vs. DC Universe-a (mada bih vise voleo da je nastavak Armageddona ali nema veze) i cilja se da igra ima "Mature" rating.On je pomenuo da ce MK9 ''otici sto dalje'' i iskazao je zabrinutost da ce preci granicu samo za ''Adults Only'' rating.

Evo nekih zanimljivosti sa njegovog Twitter accounta:

@Keith44u MK9 isn’t going to have Superheroes in it.

- Motion capturing special moves & fatalities today....they are kind of sick !!

- Carlos & Rick O. doin some kool fatalities. I hope we aren’t taking these too far.

@McCarron U r absolutely right. People want an M-rated MK....dammit we will give them an M-rated MK.

@TStockley Yea....I dont know where the line is to make MK an AO rated game. But we definitely dont want to kross it.

- No the fatalities we are capturing...sorry, kapturing are for the next MK9: Attack of the Nuns: Get in the Habbit !!

- ..wondering if peeps wanna see babalities return....

Neko ga je pitao da li ce staviti neke mini-igre u MK9 a on je rekao da jos nije odlucio.

Sad samo treba da sacekamo neki in-game screenshot ili neki teaser.:)

[Edited on 10.6.2010 by DieH@rd]

[Edited on 15-4-2011 by Nick]

[Edited on 13-5-2011 by Nick]

View user's profile View All Posts By User
GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 27.6.2009 at 09:08

Znaci mk9 ce biti nastavak mk vs dc,navodno bez dc likova...Nista sve u svemu novi KOF se nestrpljivo iscekuje,tako da ako nekim slucajem ponovo ukenjaju mortal ima sta da se taba:)Zar nije midway radio sve mortale dosada?Kakav sad crni wb.Nadam se da novi mortal nece razocarati isto sam se tako nado i za prethodni kad ono prc!Samo da ubace brdo likova i da ponovo bude 2D,nebi bilo jace makljaze na konzolama:)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 09:16

Midway je bio izdavac a MK Team je pravio igre.Sada je WB izdavac a MK Team nastavlja da radi na MK9.I nikako mi se ne svidja ako MK9 bude 2d (a nece ni biti).3d MK rula!!!

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 09:39

Brzi je fajt kad je igra 2D.Nebi mi tolko smetalo ni da je 3D ali bi najvise voleo da ima tona likova(kao armagedon).Nije istina da nemogu na br disk da stave brdo likova a na obican dvd mogu.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
DexterPancevo
Romalj
*

Registered: 16.6.2009
Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 09:54

mk 2 majka ostatak pure trash!! isto se desilo i sa twisted metalom posle drugog dela sve su usrali:flame:
GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 10:01

Meni je tm black 3 puta bolji od prethodnih delova.Stim da 3 i 4 neracunam jer ih nije radio david jafie.Ali nije to sad tema nego novi mortal.Inace i meni je mk2 najjaci mk:)

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 10:25

Nego bre jel neko zna uopste kako ce se zvati novi mk?Nije valjda da ce se zvati mk9:D Ajde mkfan pokazi sta znas :)

Akvabit
1337 Member

Registered: 28.9.2004
Member Is Offline

Mood: Neopredeljen !

[*] posted on 27.6.2009 at 10:55

Nisam igrao MK vs DC ali posle svega sto sam uspeo da saznam mislim da je igra tooooootalni promasaj. Ne bih voleo da vidim nastavak.

\"They are using their special ninja KUNG-FU\"
figi
Tekken Sensei

Registered: 18.7.2003
Member Is Offline

Mood: meh...

[*] posted on 27.6.2009 at 11:05

ako u ovu mk igru ne dodaju neki "engine" slichan tekken-u igra propada u start
dzabe krv i sve to :P

life is a waste of time,time is a waste of life,get wasted all the time and you'll have the time of your life
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
godfather
Don

Registered: 23.11.2004
Member Is Offline

Mood: So many great games & so little time to play them...

[*] posted on 27.6.2009 at 11:30

Quote:
Originally posted by Akvabit
Nisam igrao MK vs DC ali posle svega sto sam uspeo da saznam mislim da je igra tooooootalni promasaj. Ne bih voleo da vidim nastavak.

Nije promasaj, isto sam i ja mislio da ce igra biti smece, al na kraju me je prijatno iznenadila. Dosta dobra tabacina! Doduse, fatality su neorginalni i dosta lose odradjeni za vecinu likova.

"Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours"
Haseo
Fr1ck

Registered: 21.8.2007
Member Is Offline

Mood: Hands off the panda!!!

[*] posted on 27.6.2009 at 12:09

manje muskobanjastkih riba...
u zadnjem mk=u sonya je bila veci muskarac od Jax-a ffs
Ovo je zadnji voz vec propale MK fransize da se ischupa od propasti koju je sama izazvala izbacivajuci najkvece trasheve u gaming industriji

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 12:24

Quote:
Originally posted by godfather
Doduse, fatality su neorginalni i dosta lose odradjeni za vecinu likova.

Pa morali su da fatality budu takvi posto je igra imala ''Teen'' rating znaci nikakvi bolesni fatality potezi kao u prethodnim mk igrama.

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 12:38

Najjace od svega je to sto u novim mortalima imas listu magija i mozes da vidis sve te fazone.Samim tim mi noviji mortali nisu zanimljivi.Teken je tek tresh.Nekazem da nije zabavan ali to pimpovanje u tekenu me uvek nerviralo,sta vise u tekenu3 je cak mogla da se igra odbojka,mislim smesno.Nemoze niko da me ubedi da postoji realnija tabacina od virtual fajtera.Iako ovaj novi nema nesto puno dodatnog sadrzaja.Videcemo sta ce skrpiti u mortalu,mada mislim da ce to biti opet isti endzin sa drugim likovima.Ma smaraju vec sa tim mortalom.Trebali su odma posle armagedona da penzionisu serijal.Meni licno mortal kombat je ruzniji otkako je postao 3d.Likovi imaju sve gore i gore osmisljenije kostime.Mislim dzeks u armagedonu ima naocare,beretku i masinku na ledjima?Sub zero u decepshnu izgleda kao sekac iz nindza kornjaca:)Trebalo bi da budu omako klasicno odradjeni a ne da izgledaju ko da su pobegli grobaru sa lopate!Mortal je postao full trash kad se pojavila cetvorka i onaj klosar quan shi!Naredni delovi su uzeli nazalost tu kostimografiju za uzor i sjebali sve sto se moglo sjebat u fransizi!Svi naredni delovi su tu da bi se muzla kinta i nista vise.Ni ova devetka nece biti nista posebno inovantna.Daj Boze da gresim ali gotovo sam ubedjen da ce biti fall iako nema nijedan skren ili video shot.Zivi bili pa videli :)

agent-fisher
Banned

Registered: 7.4.2008
Member Is Offline

Mood: CANDYMAN!

[*] posted on 27.6.2009 at 12:50

Taj tip zvuci kao retard.

" U r absolutely right"

"kross"

2nd order simulacra.
GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 12:55

Ko zvuci kao retard?Ja?

agent-fisher
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 12:58

ne bre, ovaj sto ima twitter.

2nd order simulacra.
MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 13:33

Quote:
Originally posted by gruja33
Najjace od svega je to sto u novim mortalima imas listu magija i mozes da vidis sve te fazone.Samim tim mi noviji mortali nisu zanimljivi.Teken je tek tresh.Nekazem da nije zabavan ali to pimpovanje u tekenu me uvek nerviralo,sta vise u tekenu3 je cak mogla da se igra odbojka,mislim smesno.Nemoze niko da me ubedi da postoji realnija tabacina od virtual fajtera.Iako ovaj novi nema nesto puno dodatnog sadrzaja.Videcemo sta ce skrpiti u mortalu,mada mislim da ce to biti opet isti endzin sa drugim likovima.Ma smaraju vec sa tim mortalom.Trebali su odma posle armagedona da penzionisu serijal.Meni licno mortal kombat je ruzniji otkako je postao 3d.Likovi imaju sve gore i gore osmisljenije kostime.Mislim dzeks u armagedonu ima naocare,beretku i masinku na ledjima?Sub zero u decepshnu izgleda kao sekac iz nindza kornjaca:)Trebalo bi da budu omako klasicno odradjeni a ne da izgledaju ko da su pobegli grobaru sa lopate!Mortal je postao full trash kad se pojavila cetvorka i onaj klosar quan shi!Naredni delovi su uzeli nazalost tu kostimografiju za uzor i sjebali sve sto se moglo sjebat u fransizi!Svi naredni delovi su tu da bi se muzla kinta i nista vise.Ni ova devetka nece biti nista posebno inovantna.Daj Boze da gresim ali gotovo sam ubedjen da ce biti fall iako nema nijedan skren ili video shot.Zivi bili pa videli :)

I Virtua Fighter je tresh.Znaci igrao sam sa bratom koji je zavrsio prvi razred osnovne skole i odrao me 5:1.Drugi put sam igrao isto sa njim 2:0.Daleko od toga da je VF realna tabacina cak sta vise to je jos jedna klonirana japanska tabacina kao sto su tekken,soul calibur,doa,kof itd. koja ima button-mashing dok button mashing u 3d Mortal Kombatima (Deadly Alliance,Deception i Armageddon) nema i mozes da taktiziras borbu kada igras s nekim 1 na 1.Ovo govorim zato sto imam u kuci jednog PRO igraca u MK:A (mladji brat) koji me redovno ljupi i kad tad uspem da ga pobedim.Poceli smo skoro da vodimo statistiku u MK:A i on vec vodi 40:25.:lol:Sto se tice dizajna zenskih likova u MK,moram da se slozim sa vama da zaista izgledaju OGAVNO.Jedino Kitana koliko-toliko lepo izgleda a ostale su cuvaj Boze.Kazes da je kostim Sub-Zera u Deception-u los?Ocigledno nisi video njegov alternativni kostim koji je ultra trash.

agent-fisher
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 13:42

Ja sam mislio da je trashy izgled cela poenta Mortal Kombata? Iskreno posle MK3 nijedan mi se nije nesto svidjao, a MK3 je bio jos na SNES-u...

2nd order simulacra.
MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 13:46

^Stvar ukusa.:)I ja sam bas puno igrao MK3 na PC-u i bas mi se svidjao.MK4 je najgora igra u serijalu.Veoma brzo dosadi.Najomiljena igra iz 3d mortala mi je Armageddon.A za ovog tipa sto rece da je retard to je opravdano posto je on amer.:lol:

Wiisant
Grandma's Boy

Registered: 26.8.2008
Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 13:51

Quote:
Originally posted by gruja33
Najjace od svega je to sto u novim mortalima imas listu magija i mozes da vidis sve te fazone.

U starim mortal kombatima za snes i megadrive imas knjizicu sa svim pokretima,umesto da gledas in-game pokrete...Sve u svemu dodje ti na isto :)

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 14:00

Likovi koji se najverovatnije vracaju u MK9 su:

* Jade

* Sektor

* Nightwolf

* Cyrax

* Shang Tsung

* Kung Lao

* Jax

Zaboravih da napomenem u prvom postu da je Ed Boon odlozio igru za 2010 godinu.Ovaj rating AO (Adults Only) me malo plasi ali u pozitivnom smislu.Izgleda da ce MK9 biti kao neka horor tabacina sa svim tim bolesnim fatality potezima i ko zna sa jos cime.

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 14:16

Hmm horor tabacina kazes.Jedini lik koji je imalo horor u mk je baraka.Kabal je horor kad skine masku:)Ako opet bude samo 20 likova za izbor kao u mk vs dc,zaobilazim ga definitivno!Neznam dal je WB spreman da ubaci i duska dugouska u mk:D

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 14:18

Zaboravio si i Mileenu.:DA sto znas,mozda posle MK9 naprave crossover sa Looney Tunes likovima,sve je moguce.:lol:I Kabal kolko ja znam nije horor lik kad skine masku,jer u Shaolin Monks-u ima normalno lice,Mileena je ta kucka sa tarkatanskim zubima ispod vea.:D

[Edited on 27.6.2009 by MKFan90]

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 14:32

Mislio sam na orginalnog kabala iz mk3 kad uradi fatalit!Ovog novog kabala nepriznajem!Ima mantil i neku tasnu kao isterivac duhova!Dokle god nebudu uradili neki remake kompletnog serijala,nece nista postici sa nastavcima koji se zovu mk9.Treba da krenu ispocetka ili da ga urade bar malo kvalitetnije od ovih prethodnih delova.Modeli likova moraju izgledati ozbiljnije i sto manje karikaturno!Naci onaj lik boraj-cho ako sam dobro napiso?Totalno nepotreban lik za mortal!Nije mi samo jasno dal ce mk likovi izgledati isto kao u dc vs mk?ili ce se promeniti dizajn likova u novom mortalu?Naci ako dzeks i dalje bude onako retardirano odradjen kao sto je slucaj u armagedonu i u mk vs dc gde je jos gori!(celav sa oklopom na telu kao robocap)Onda definitivno vise nikada necu pogledati ni vesti o novim mortalima,a tako sam pre voleo serijal kojem se potencijal istopio :(

[Edited on 27.6.2009 by gruja33]

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 14:36

Pa mozda ce biti i babality potezi iz starih mk igara.Znaci MK9 ce se 100% vratiti svojim korenima.

Pages:  1    3  ..  29

Go To Top