Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2    4  ..  29
Author: Subject: New Mortal Kombat a.k.a MK9 2011
GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 27.6.2009 at 14:43

Daj Boze da se vrati 100% svojim korenima ali se bojim da na dizajnu modela nece puno poraditi.Meni nije uopste bitno dal ce da bude ponovo test jour might itd.Nego da bude malo ozbiljnije odradjen.Nadam se da si sad konacno ukapirao sta meni najvise smeta u novim mortalima :)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 27.6.2009 at 14:52

Quote:
Originally posted by MKFan90
Pa mozda ce biti i babality potezi iz starih mk igara.Znaci MK9 ce se 100% vratiti svojim korenima.

Ja ne mislim da se i jedan od ovih krsh 3D nastavaka ikada odvojio od korena MK-a, samo sto su ih lose iskoristili.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 27.6.2009 at 20:22

Quote:
Originally posted by MKFan90
Quote:
Originally posted by DexterPancevo
mk 2 majka ostatak pure trash!!

Ma nemoj.Ae dokazi da su trash.

Kec i trojka su isto dobre igre, ali je dvojka majka za sve definitivno, Ed Boon je sam to rekao nekoliko puta. Ovih zadnjih par igara su OK, ali OK nije dovoljno dobro za MK. MK mora da bude u istom rangu ili bolji od Tekkena, Virtua Fightera, Street Fightera...

Ono što toliko volim kod Mortala su likovi - da pravim svoj top 10 boraca, jedno 6-7 bi ih bilo iz MK. Sub-Zero i Scorpion bi bili na vrhu.

[Edited on 27.6.2009 by SQI]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
MKFan90
Banned

Registered: 27.4.2009
Member Is Offline

[*] posted on 28.6.2009 at 08:45

Quote:
Originally posted by gruja33
Daj Boze da se vrati 100% svojim korenima ali se bojim da na dizajnu modela nece puno poraditi.Meni nije uopste bitno dal ce da bude ponovo test jour might itd.Nego da bude malo ozbiljnije odradjen.Nadam se da si sad konacno ukapirao sta meni najvise smeta u novim mortalima :)

Znaci tebi smeta dizajn likova?Pa nadajmo se da ce znatno bolje poraditi na njemu za MK9 jer kad ce MK9 biti cool red je da ima i dostojan dizajn.

A za Bo' Rai Cho-a se slazem.Totalno glup lik.Debela svinja ce se bije u Mortal Kombat.:flame:Takodje me nervira i onaj Dairou koji je jos gori od njega.:flame:

[Edited on 28.6.2009 by MKFan90]

View user's profile View All Posts By User
M.D.K.II
Member

Registered: 3.2.2009
Member Is Offline

Mood: Cereal

[*] posted on 28.6.2009 at 11:40

MK nikada nije bio ,,kvalitetan'' koliko je bio popularan jer je ,,presao granicu'' i dao svetu ESRB rating. Ali je u svakom slucaju bilo zabavno videti svo to nasilje (pogotovu na vasem protivniku). Ja sam kao klinac igrao MK kao lud po igraonicama, ali kada sam pokusao skoro da ga igram ponovo, nije bilo to to.

Mada, nije mi jasno sta im je potrebno da nabiju adult rating, pogotovu posle nekih scena iz GoW3 koji je M. Iscupas necija creva, obesis ih njime, i lizes krv koju kaplje?

Inace, ljudi, naucite da koristite rec ,,trash''.

Haseo
Fr1ck

Registered: 21.8.2007
Member Is Offline

Mood: Hands off the panda!!!

[*] posted on 28.6.2009 at 11:53

Pa MK ti je postao isto kao Smash Brawl ...
za vecinu ljudi igra je tesko smece ali zivi se od fanova i casual gamera

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 29.6.2009 at 07:14

Mortal Kombat 5,6 i 7 nikako nisu kao sto vecina kaze trash.Dobro dizajn jeste ogavan ali meni to nimalo ne smeta (cak jedno vreme dok nisam bio kupio ps2 na mobilnom sam drzao na pozadini Sonyu iz MK:A:lol:).Dalje vecini je najlakse da upotrebi izraz ''trash'' iz prostog razloga zato sto se niko nije potrudio da bar u jednu od ove tri igre masteruje jednog ili pak vise likova.Svi lako odustaju od 3d Mortal Kombata iz prostog razloga zato sto nema button-mashinga i sad normalno da to vecini predstavlja problem i sad kazu ''Ma ajde bre bezi,ko ce da igra ovo sranje daj da igram Tekken i ostalu kompaniju gde mogu do iznemoglosti da lupam po dzojstiku i da izvedem neke opasne komboe...''Glupost.Cista glupost.To sto su 3d Mortal Kombati kompleksne igre ne znaci da su lose.Ok ne volite i to je vase ali govoriti da su igre SRANJE a NISU to je bezveze.Jeste,MK nije u istom rangu sa Tekkenom i ostalom kompanijom,nema neki Bog zna ekstra-super-najbolji dizajn ali 3d mortali nikako nisu losi.Svi lepo kazete ''Ja sam pratio serijal do MK3 i posle sam odustao''.Pa da,pratili ste serijal dotle a od MK5 pa nadalje niste (MK4 se ne racuna).

Dalje,ako pogledamo Mortal Kombat je uspesan i u drugim stvarima sto jedna od ovih vasih button-masherskih igara nije i nikada nece ni biti.Ima jedan uspesan film koji vazi za jednog od najboljih filmova ikada napravljenih koji su radjeni po video igri.Tu su zatim stripovi,borci (koji su unikatni za razliku od ovih japanskih gde bukvalno kloniraju likove jednih od drugih),zatim tu su biografije boraca,mini serija,crtana serija i mnogo mnogo toga.

I MK Vs. DC Universe,sta fali sad pa tom MK-u?Aha,znamo staru pricu:dizajn los,nije isti kao Tekken i ostala kompanija,nema extra fatality poteze,bla bla bla bla...BLA.Da se odlucim da kupim 360 to bi bila PRVA igra koju bi probao pa i da imam ps3 ne bi mi bilo zao da dam pare za original MK Vs. DC Universe.I kolko ja znam ima button-mashinga al da,nije isti ko Tekken i ostala kompanija.Bas steta.:eyes:

Sto se mene tice mozete kolko god hocete da pljujete po 3d Mortal Kombatima.To je vase.Nisam ja pravio te igre nego drugi.

Samo time govorite koliko nemate pojma o tome kakav je Mortal Kombat.

[Edited on 29.6.2009 by MKFan90]

SQI
Emuglx veteran

Member Is Offline

[*] posted on 29.6.2009 at 13:26

Quote:
Originally posted by Haseo

Tekken i Soul Calibur onda takođe spadaju u tu kategoriju.

Haseo
Fr1ck

Registered: 21.8.2007
Member Is Offline

Mood: Hands off the panda!!!

[*] posted on 29.6.2009 at 13:45

^
Ove zadnje verzije i jesu fail da se ne lazemo ...
Soul Calibur je poceo da forsira rage button mashing zbog Guard Orb-a
Tekken se svodi na Air Juggle i to ti je to

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 29.6.2009 at 14:04

Quote:
Originally posted by SQI
Quote:

Not quite, jer su daleko vise prihvaceni i u mainstreamu a i medju hardcore igracima. Posebno Soul Calibur. MK niko ni lud ne bi igrao turnirski, hell igra ni ne postoji na arkadama od MK4. Ako nesto drzi 3D fighting genre tamo gde mu je mesto to su onda NAMCO-ve igre.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Darth Revan
Fr1ck

Registered: 9.10.2004
Member Is Offline

Mood: Optimist

[*] posted on 29.6.2009 at 15:14

^Tu se slazem, bez ove dvije igre bi maltene mogao da zaboravis na 3D fighting...

\"You remind me of myself...before I was slaughtered and cast into the Abyss.\"

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

\"I will be the last! And you will go first... Heh hehehehe...\"
figi
Tekken Sensei

Registered: 18.7.2003
Member Is Offline

Mood: meh...

[*] posted on 29.6.2009 at 15:58

Quote:
Originally posted by SQI
Quote:

ne mi vredzaj tekkena, igra je bolja i od sc :P

life is a waste of time,time is a waste of life,get wasted all the time and you'll have the time of your life
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
M.D.K.II
Member

Registered: 3.2.2009
Member Is Offline

Mood: Cereal

[*] posted on 29.6.2009 at 19:07

Quote:
Originally posted by Nick4life
Quote:
Originally posted by SQI
Quote:

Not quite, jer su daleko vise prihvaceni i u mainstreamu a i medju hardcore igracima. Posebno Soul Calibur. MK niko ni lud ne bi igrao turnirski, hell igra ni ne postoji na arkadama od MK4. Ako nesto drzi 3D fighting genre tamo gde mu je mesto to su onda NAMCO-ve igre.

Zato sto su arkade na zapadu prakticno i izumrele negde u to doba.

Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 29.6.2009 at 23:28

Ono što je surova činjenica je da se MK ne igra turnitski, dok se Tekken i SC i razne 2D tabačine (SF3:III CvS2 i sl.) igraju.

Po meni, jedino objektivno objašnjenje je ... da je MK broken. Nije balansiran.

Možda jeste zanimljiv da se igra u solo maniru (možda), ali kvalitet tabačine leži u kvalitetu duela. A to, činjenično, MK igre nemaju. Ostaje da se vidi da li će MK9 promeniti nešto na ovom planu.

~=~Rocky~=~

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 30.6.2009 at 02:16

Quote:
Originally posted by M.D.K.II
Quote:
Originally posted by Nick4life
Quote:
Originally posted by SQI
Quote:

Zato sto su arkade na zapadu prakticno i izumrele negde u to doba.

Pa ne bas totalno, imas novih arkada svuda po US, samo ih naravno ne prave ameri vec japanci :)

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 30.6.2009 at 02:43

Quote:
Originally posted by Rocky
Možda jeste zanimljiv da se igra u solo maniru (možda), ali kvalitet tabačine leži u kvalitetu duela.

Jeste zanimljiv je.Cesto igram Armageddon na arcade modu i to na hard i prilicno je zabavan.A i u duelu je dosta dobar jer mozes da taktiziras naravno kada igras protiv nekoga ko zna da igra (a takvih je vrlo malo).

[Edited on 30.6.2009 by MKFan90]

crnjak
Ignition Module

Registered: 22.9.2003
Member Is Offline

Mood: Xbox 360 Wii PS3

[*] posted on 30.6.2009 at 09:10

hmm mislim da ste malo skrenuli sa teme bolje se drzite nfo-a za MK9 ForNever :D
aftedman
Member

Registered: 10.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2009 at 22:37

MKFan90 gde si ti nashao u Shaolin Monks-u Kabala ja sam doshao do 65% kontam da ce ubrzo kraj jel trebam da ochekujem kabala uskoro da se pojavi??????????
SQI
Emuglx veteran

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2009 at 23:38

Prvo, nije mi jasno zašto se ovo uopšte naziva MK 9. Deadly Alliance i Deception su zvanični 5. i 6. deo, Armageddon je kompilacijsko izdanje, kao trilogy, a MK Vs DC je takođe nekakav spinoff.

Nakon izlaska Armageddona, Ed Boon je rekao da će početi sve iz početka, i novi motion capture bi bio pravi korak u tom smeru, s obzirom da je brat, bratu to jedna od najslabijih karakteristika 3D MK igara. Tada je rekao da će se igra verovatno jednostavno zvati Mortal Kombat.

Ono što moraju da ostave jesu glavni likovi, nivo surovosti nezamisliv za japanske borilačke igre i nekakve osnove gameplaya, sve ostalo mora da se menja. Siguran sam da Ed Boon neće zabrljati.

MKFan90
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2009 at 07:13

Quote:
Originally posted by aftedman
MKFan90 gde si ti nashao u Shaolin Monks-u Kabala ja sam doshao do 65% kontam da ce ubrzo kraj jel trebam da ochekujem kabala uskoro da se pojavi??????????

Ja sam njega nasao u Wastelandsu.E sad kad sam ga nasao on je bio zarobljen cini mi se u nekom kavezu i ja sam ga oslobodio i za uzvrat sam dobio njegove huke.Znaci nije bilo nikakve borbe sa njim samo neka cut-scena.

Kako ces ga naci ako si u Wastelandsu?

U Wastelandsu ima dva vrata pokrivena ljudskim telima.Jedna vode do nekog mesta koje nosi naziv Elemental Warriors a druga gde Shokani bacaju cini mi se neke kugle na tebe.Treba da ides u pravcu gde oni bacaju te kugle i jednostavno da ih izbegavas i da se penjes merdevinama dok ne stignes do vrha.I tu ces zatim naci Kabala.

Nadam se da sam ti pomogao.:)

Quote:
Originally posted by SQI
Prvo, nije mi jasno zašto se ovo uopšte naziva MK 9. Deadly Alliance i Deception su zvanični 5. i 6. deo, Armageddon je kompilacijsko izdanje, kao trilogy, a MK Vs DC je takođe nekakav spinoff.

Nakon izlaska Armageddona, Ed Boon je rekao da će početi sve iz početka, i novi motion capture bi bio pravi korak u tom smeru, s obzirom da je brat, bratu to jedna od najslabijih karakteristika 3D MK igara. Tada je rekao da će se igra verovatno jednostavno zvati Mortal Kombat.

Ono što moraju da ostave jesu glavni likovi, nivo surovosti nezamisliv za japanske borilačke igre i nekakve osnove gameplaya, sve ostalo mora da se menja. Siguran sam da Ed Boon neće zabrljati.

Pa Mortal Kombat 9 je working title.Znaci ako bude pravi naziv promenicu ga.Mislim da Ed Boon nece zabrljati jer kao sto kazes novi MK treba da bude u rangu sa japanskim borilackim igrama ako ne i bolji od njih.Nadam se da ce znatno bolje poboljsati dizajn a za ovo ostalo ne sumnjam da ce biti dobro.:)A sto se tice Armageddona on je takodje imao pricu koja je bila povezana sa Deadly Alliance i Deception.

[Edited on 2.7.2009 by MKFan90]

GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 2.7.2009 at 13:12

Pa zar mk vs dc nije nesto novo?Mislim zar to nije skroz novi serijal?Rekli su da ce poceti rad na novom mk i dobili smo novi mk!Mogu da se kladim da ce u novom mk prica da se nadovezuje na mk vs dc.Samim tim se igra verovatno nece puno razlikovati od prethodnika.Trebalo bi da urade nesto kao trilogy u 3d fazonu sa tim svim starim likovima iz trilogy mk.Borajcoa i one ostale nove homoseksualce nek izbace.Treba da stave online podrsku pod obavezno,sve stare arene da se vrate u igru.Puno lepse da urade modele boraca!E ondak mortal moze da se nazove mortalom!

SQI
Emuglx veteran

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2009 at 19:30

Quote:
Originally posted by gruja33
Pa zar mk vs dc nije nesto novo?Mislim zar to nije skroz novi serijal?Rekli su da ce poceti rad na novom mk i dobili smo novi mk!Mogu da se kladim da ce u novom mk prica da se nadovezuje na mk vs dc.Samim tim se igra verovatno nece puno razlikovati od prethodnika.Trebalo bi da urade nesto kao trilogy u 3d fazonu sa tim svim starim likovima iz trilogy mk.Borajcoa i one ostale nove homoseksualce nek izbace.Treba da stave online podrsku pod obavezno,sve stare arene da se vrate u igru.Puno lepse da urade modele boraca!E ondak mortal moze da se nazove mortalom!

Ed Boon je rekao ranije da MK Vs DC nema apsolutno nikakve veze sa onim što misli da napravi od MK.

sigurd
Fr1ck

Registered: 25.5.2004
Member Is Offline

Mood: banja...

[*] posted on 15.7.2009 at 11:14

Ed Boon nastavlja da radi sa MK? ehm.... ok.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 15.7.2009 at 19:09

Sto da ne? Mozda nadje i japanski development tim i izda igru za arkade na kraju :) BELIEVE!

Omega_Red
EmuGlx Legend

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves

[*] posted on 10.6.2010 at 14:30

A new Mortal Kombat is on the way. Will be most gory ever - Fatalities are back.

Quote:
Warner Brothers Interactive Entertainment just announced that the famous fighting franchise will return on the Xbox and PlayStation 3 in March 2011 in a new MK that will be in 2D.

The compay says that the game will also include "a tag team [gameplay option] and the deepest story mode of any fighting game." Looks like the game will primarily focus on 1 v 1 combat.

MK creator Ed Boon is overseeing the project.

Awesome! :bounce:

Inace, imam neki osjecaj da ce se zvati samo "Mortal Kombat". :D

[Edited on 10.6.2010 by Omega_Red]

Pages:  1  2    4  ..  29

Go To Top