Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  ..  13
Author: Subject: PSN
crnjak
Ignition Module

Registered: 22.9.2003
Member Is Offline

Mood: Xbox 360 Wii PS3

[*] posted on 2.7.2009 at 22:55
PSN

posto sam uzeo i PS3 kako funkcionise kupovina preko PSN-a
koja kartica moze i gde da uplatim PSN kredit
View user's profile View All Posts By User
Carnex
Jetrena pašteta

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 3.7.2009 at 05:34

Kupis US PSN cad, ali US DLC ne radi sa EU igrama
Nadjes nekoga ko ima karticu registrovanu u nekoj normalnoj zemlji (EU)
Wirecard, nije jedno vreme radio ali cujem da opet radi. Nisam proveravao.

godfather
Don

Registered: 23.11.2004
Member Is Offline

Mood: So many great games & so little time to play them...

[*] posted on 3.7.2009 at 05:48

Mozes da otvoris account na http://www.entropay.com i prebacujes pare sa svoje kartice na ovu, i uz pomoc nje kupujes lagano po US Store-u. Nazalost, kao sto rece carnex, jedina mana je sto US dlc ne radi na nasim igrama ... i want KZ2 maps really bad :)

"Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours"
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2009 at 07:40

nista mi sada nije jasno:no:
znaci kupim igru i ona neradi na mojoj konzoli? ili ne?
konkretno treba mi super stardust hd, gt prologue, mortal kombat 2, tekken 5 dark resurection i to je to
ako neko hoce da seruje naravno da cu platiti
Haseo
Fr1ck

Registered: 21.8.2007
Member Is Offline

Mood: Hands off the panda!!!

[*] posted on 3.7.2009 at 07:47

igre ce da ti rade , DLC tipa nove mape za neku igru i slicno ti nece raditi

crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2009 at 21:23

jel moze VISA electron za onaj fazon i jel moram imati dolare na racunu ili mogu dinari?
Marko_P
Junior Member
**

Registered: 22.4.2009
Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2009 at 22:03

Ako mislis na Entropay fazon, moze svaka kartica koja je osposobljena za kupovanje preko interneta, tj. mora da ima onaj CVV kod ili kako god da se zove.
Svejedno je da li imas dinarski ili devizni racun, oni rade konverziju kada kupujes po ko zna kom kursu... :)
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2009 at 23:17

Po kursu banke u kojoj si izvadio karticu, normalno... Ja koristim Visa Internet, sigurnija je za takve stvari od Visa Electron, i verujem da isto tako ona može da obavi svoj posao oko PSN store-a. Bar ja tako planiram da se koristim. Uplatiš lepo na karticu, preračunaš odokativno koliko roba košta u €, koliko ti imaš, uplatiš evro - dva više, i svaka kupovina uspeva ;)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 01:06

Samo sto ni na jednom PSN Store-u ne mozes da kupujes sa nasom karticom!
Moras, kao sto je godfather rekao prethodno, da napravis virtuelnu entropay karticu i onda sa njom mozes da kupujes na US Store-u!
Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 09:22

Naravno... to se podrazumeva u mom gornjem postu...
Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 10:55

Ok, sorry. Cisto da nebude zabune... ;)
Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 12:49

Znam ja na šta si mislio :) Moj propust ;)
godfather
Don

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 14:47

Kad je vec otvoren ovaj topic, pisite vase utiske i preporuke za kupovinu psn igara. Evo ja cu prvi :) Preporucio bih svima Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, izasle su 2 epizode do sad, cijena jedne epizode 15$. Rijec je crtanom, poteznom RPG-u prepunom bolesnog humora. Prvu epizodu sam presao, sada sam poceo drugu. Inace igra je dostupna za dl i putem XBL marketplace-a.

Carnex
Jetrena pašteta

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 17:14

Pored FANTASTICNOG Wipeout DHa preporucio bih i odlicni Pixel Junk Eden. Igra je sasvim drugaciji dozivljaj od drugih iz ove generacije ali ej tako prokleto dobra.

Haseo
Fr1ck

Registered: 21.8.2007
Member Is Offline

Mood: Hands off the panda!!!

[*] posted on 4.7.2009 at 18:41

i spremi se da pojedes sebi zivce sa Pixel Junk-om , jer igra nema tolerancije ni za najmanju gresku

Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2009 at 19:54

@godfather Potpuno si me zainteresovao sa Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness! Jos ako ima bolesnog humora... :D

Zainteresovao me je i PixelJunk Eden, ali ako je stvarno toliko tezak nista od kupovine, takvo nesto bih vise volio da mi bude relaksacija nego kidanje nerava!

Ove dvije su mi trenutno top of the list za nabavku...

Ja imam nekoliko igara i ovaj put cu se malo zadrzati na ovoj koju bih preporucio! U pitanju je Crash Commando. Evo vam i mali review:

Igra vas stavlja u ulogu vojnika, na jednu od dvije strane, Grunts ili Jarheads.
Oruzje je solidno izbalansirano, a njegov izbor je sasvim zadovoljavajuci. Svaki vojnik ima jetpack uz pomoc koga moze da leti par sekundi. Od oruzja na raspolaganju su: shotgun, machne gun, sniper(ima laserski nisan), granade launcher, rocket launcher, kao i CAB oruzje, sa kojim kada pogodite protivnika, oduzimate mu energiju, a kada pogodite svoga prijatelja dodajete mu energiju. Pored ovih, standardnih oruzja s vremena na vrijeme se na mapi pojavljuju i super oruzja, koja razaraju sve sto m se pojavi na putu...
Pored oruzja na rapolaganju su vam i rucne granate, mine i C4. U igri postoji i turret koji mozete da zaposjednete i sijete smrt
U igri postoje i vozila, laki i brzi dzip sa prikacenim automatom, kao i spori tenk sa svojim destruktivnim oruzjem.
Mape su nevjerovatno lijepo i dobro odradjene! Igra je vrlo 'fast paced' i respawn od samo par sekundi vas brzo vraca u igru.
Modovi su Deathmach, Team Deathmach, dok se Espionage i Sabotage mod mogu igrati samo online. Espionage mod je varijanta gdje kradete podatke sa nekih, da kazem, servera i vracate ih u svoju bazu, a u Sabotage modu morate da unistite odredjene mete.
Igra je vrlo zarazna i mene je odusevila, ovako nesto nisam ni izbliza ocekivao!
Mane su sto je single player popuno beskoristan (jedino za dobijanje trofeja), ali pored ovako dobrog multyplayera nije ni potreban! Jedina jos mana je sto nema local multiplayera, ali Boze moj...
Topla preporuka

PS. Zaboravih reci, kada ubijete neprijatelja on se raspadne u hiljadu komadica, sto je vrloooo zadovoljavajuci osjecaj!

http://www.youtube.com/watch?v=iUpuakjW9ZA

Zico
Helghast Assassin

Registered: 24.4.2005
Member Is Offline

Mood: Good

[*] posted on 4.7.2009 at 23:45

Kada je u pitanju Crash Commando, zaboravio si da napomenes da komande uopste nisu lake i da je potrebno dosta vezbe da bi se u potpunosti ovladalo njima :)

"BUILDING THE FUTURE AND KEEPING THE PAST ALIVE ARE ONE AND THE SAME THING"

HIDEO KOJIMA
Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 00:56

Pa sad, nebih se bas slozio. Da si to rekao za comboe u SF4 pa hajde. Ovdje 90 posto vremena koristis 4 dugmeta koja svako radi svoj posao i to je to. Komande su drukcije zato sto prije nije bilo ovakve igre.
Puca se na R1, jetpack na L1, desna pecurka lijevo-desno, lijeva pecurka nisanjenje gore-dole. Jednostavnije nisu mogli rijesiti. Drugacije jeste, to priznam, ali da je komplikovano daleko od toga. Kada sam je uzeo prvi put bilo mi je neobicno prvih 15-ak min dok nisam pohvatao sta je sta, kasnije peace of cake...
godfather
Don

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 10:35

Fin opis, meni se svidio Crash Commando, igrao sam samo single, multi cu kasnije kad ovladam malo igrom, treba mi vremena da se naviknem na ovo 2D nisanjenje, sve u svemu simpaticna igra.

btw, sto se tice comboa u SF4, mislim da sam tu beznadezan slucaj, koliko god da probam jednostavno mi ne ide na dzojstiku (x360) :sniff:

Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 13:26

Sto se tice SF4, prvo zao mi je sto ga nemas za PS3 pa da se rokamo, a dalje nemoj se puno sekirati za komboe, izaberi nekoga sa kime ces igrati i nauci dobro prvo sve njegove osnovne poteze i u kojim situacijama se koriste, to je mnogo bitno, a kasnije idi u Chalange mod i tamo nauci poteze iz bar prva 3 zadatka, i onda trci online, treba bas puno igre sa drugima, najbolje online da skontas ko je kada i kako ranjiv, a onda i kako da ih ranis.
U SF4 se lako pokupe osnove i tako se mozes beskonacno zezati, ali sve dalje je nauka...
Carnex
Jetrena pašteta

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 14:35

SF4 je nazalost ogromno razocaranje za svakog fana 2D tabacina. Ali nema zime. BlazBlue je fenomenalan po svemu sudeci (mada se meni GG stil igara koji inace potice iz CapComove VS serije koja mi se takodje ne svidja) a za Fing of Fighters XII ce mo jos da vidimo.

godfather
Don

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 15:15

@Marko_P
Necu sada jedno 15ak dana biti kuci, al kad se vratim imacu SF4 za PS3, pa cemo se mlatiti i psovati :D inace igram sa Mr.Bisonom, uvijek sam ga volio. Imam i SF HD Remix sa PSN-a al ga nisam igrao previse jer ne znam ima li ga jos ko za trojku.

Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 15:42

Quote:
Originally posted by Carnex
SF4 je nazalost ogromno razocaranje za svakog fana 2D tabacina.

Auuuuuuuuuuu, sta ti izjavi i ostade ziv. Po cemu si ovo, za ime Boga, zakljucio? Da si bar rekao da je tebi razocarenje, ali ovako...

Juce mi se javio lik iz Amerike, koji ince razbija SF4, kaze da mu je BlazBlue jako zanimljiv, ali pretezak, kako on kaze, mnogo tezi od SF4...

@godfather sigurno jaaako malo ljudi ima HD Remix, narocito sto malo ljudi uoste zna kako nesto da kupi sa PSN Storea

[Edited on 5.7.2009 by Marko_P]
Carnex
Jetrena pašteta

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 16:30

Quote:
Originally posted by Marko_P
Quote:
Originally posted by Carnex
SF4 je nazalost ogromno razocaranje za svakog fana 2D tabacina.

Auuuuuuuuuuu, sta ti izjavi i ostade ziv. Po cemu si ovo, za ime Boga, zakljucio? Da si bar rekao da je tebi razocarenje, ali ovako...

Juce mi se javio lik iz Amerike, koji ince razbija SF4, kaze da mu je BlazBlue jako zanimljiv, ali pretezak, kako on kaze, mnogo tezi od SF4...

@godfather sigurno jaaako malo ljudi ima HD Remix, narocito sto malo ljudi uoste zna kako nesto da kupi sa PSN Storea

[Edited on 5.7.2009 by Marko_P]

Hvala, nisi mogao bolje potvrditi moje reci.

Marko_P
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 5.7.2009 at 16:56

Da li ti uopste slusas sebe i razmisljas sta pises? Znas li sta si napisao covjece? Hoces da ti ponovo citiram?
Sta sam to ja potvrdio? Jel to tebi treba nesto sto je teze za nauciti od SF4?
 Pages:  1    3  ..  13

Go To Top