Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  5    7
Author: Subject: Metal Gear Solid: Peace Walker
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 12.7.2010 at 19:04

^^
it wooooorks :D (for now)

hvala Ryo, josh od pre ti dodjem koje pivo ... but ... dodjem ti josh jedno :D

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
gogos11
1337 Member

Registered: 26.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 22.1.2011 at 11:40
MGS

metal gear solid portable ops mi baguje na 5.5o prometheus....pokrene se igra do menija ali, bilo sta da pritisnes, single play, options......bilo sta samo pokrene od pocetka gdje pise press start.......sta da radim

View user's profile View All Posts By User
djurovski
Member

Registered: 3.4.2009
Member Is Offline

[*] posted on 9.7.2011 at 17:48

˝Zadnju˝ borbu igrao dva sata, sa bacačima raketa na lv.2, i ostanem bez municije i onih paketića dostavljača, energija mi na 50% i nijednog rationa-a nemam, samo par vrećica čipsa. A beštija nikako da umre, opucao zadnje dvije rakete kad je imala samo jedan blok (crticu) energije, džaba. I onako bjesan i izbezumljen nakon dva sata borbe pritrčim sa automatskom u ruci, ispod boss-a i opalim rafal očaja... i ladno ga ubijem, ide animacija, ja ne vjerujem a igra mi u očima skočila bar ocjenu više.

Ozbiljno, Peace Walker je odlično odrađen sa onim menadžmentom vojnika, sporednim misijama i pričom sa gomilom Hideovih fiks ideja (pedofil!!!) koje su realizovane odličnom glasovnom glumom. O da nikako ne smijem zaboraviti onu francuskinju ornitologa...
Jedino malo robusne kontrole na PSP-u umanjuju ukupan utisak, a i niska rezolucija malo bode oče. Ništa zato, čekam PS3 verziju, da završim i CH 5 i odigram pokoju u coop-u.

View user's profile View All Posts By User
 Pages:  1  ..  5    7

Go To Top