Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3
Author: Subject: Nikad heroin
SuperStaljin
Super Fr1ck

Registered: 14.10.2003
Member Is Offline

Mood: freaky

[*] posted on 19.10.2009 at 02:02

Ne kapiram, podržavate ljude koji pod maskom crkve ( koja za 90% naroda predstavlja simbol dobra i stabilnosti ) rade sve i svašta.

Dakle, mislim da nekima to baš i ne ulazi u glavu, pa da budem ekstremno detaljan:

narkomana, jadnu budalu, strpaju u ustanovu koja stoji pod simbolima hrišćanstva,
a onda ga tamo mlate lopatom - što možda deluje nekome smešno, ali ljudsko biće je relativno krhke građe,
takav tretman može zauvek da mu uništi zdravlje... zamislite da do kraja života ne možete da jedete ono što volite, jer vam je neko izbio zube,
sjebao bubrege i jetru lopatom...

Kako ni to nije dovoljno, te "edukativne metode" uključuju i silovanje... dakle da neko, koga su crkveni oci odredili da bude glavni,
odluči da se malo seksualno iživljava nad narkomanom...

I sad vi meni recite, kakvo je to stvorenje, kakav je to muškarac kome se diže kurac na prizor izmrcvarenog džankija - takođe muškarca ???

Pazite vi tu konekciju. Doživeti seksualno uzbuđenje kada vidite dupe nekog muškarca koga je pojela droga i koji je prethodno umlaćen lopatom!

Izvinjavam se što sam bio ovako "graphic"... ali ovo izaziva ogroman bes u meni... razni seksualni bolesnici i manijaci koji se skrivaju
u institucijama koje navodno pružaju pomoć.

U Srbiji se stalno dešavaju ovakve stvari. Doktori kradu decu, organe, možda sutra i nekoga od vas. Crkva pelješi narod na svakom koraku,
naplaćuje se krštenje po minutaži, sveta vodica na mililitar. Svako veče gledam policijske inspektore kako se sa uživanjem druže sa dilerima,
i zajedno drže diskoteke, a onda radi zabave izmlate nekoga do neprepoznatljivosti, pa ga još malo "obrade" kad ga odnesu u SUP.

I sve to ljudi primaju, očigledno im još lakše ovakve stvari prolaze, kad se sve namaže vazelinom zvanim "patriotizam" i "pravoslavlje".

View user's profile View All Posts By User
Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 19.10.2009 at 07:54

Samo da se nadovežem na Igoritzinu stavku 2 da se u potpunosti slažem :D

Retki su slučajevi, a meni je teško i zamisliti, gde kada dete dolazi iz zdrave i normalne sredine i sa normalnim kućnim vaspitanjem da se odaje drogi.

~=~Rocky~=~

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 19.10.2009 at 08:45

Quote:
Originally posted by SuperStaljin
Kako ni to nije dovoljno, te "edukativne metode" uključuju i silovanje... dakle da neko, koga su crkveni oci odredili da bude glavni,
odluči da se malo seksualno iživljava nad narkomanom...

I sad vi meni recite, kakvo je to stvorenje, kakav je to muškarac kome se diže kurac na prizor izmrcvarenog džankija - takođe muškarca ???

Pazite vi tu konekciju. Doživeti seksualno uzbuđenje kada vidite dupe nekog muškarca koga je pojela droga i koji je prethodno umlaćen lopatom!

Quote:

Отварање женског одељења

Због стања са дрогом у нашем народу које је сваким даном све ургентније и свакодневних апела родитеља наркомана и наркоманки, Православно-мисионарски и духовно-рехабилитациони центар "ЦРНА РЕКА" започео је припреме за отварање женског одељења. Поред тога, проширују се капацитети за смештај мушкараца па ће ускоро бити завршен конак са нових 90 лежајева.

Za one sa drugacijim afinitetima bice uskoro!

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 19.10.2009 at 09:59

batina je iz raja izasla? :saint:

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 19.10.2009 at 10:33

Quote:
Originally posted by Black_Waltz
Ja bi oca branislava tukao dok ga ne napravim mrlju od njega na zemlji a kosti mu budu ko šibice velike da više ni DNK analizom ne mogu da ga identifikuju.

Tukao bih ga kao kad deca tuku jastuk i smejao bih se...smejao bih se srećan i zadovoljan što sam uklonio bar jedno govno iz sveta.

A onda bih posuo sve to benzinom,zapalio i onda bi na red došla akumulatorska kiselina i so,kako slučajno ne bi nešto izraslo iz te zemle koja je tako dobro nađubrena ovom vrećom stajskog đubriva.

[Edited on 18.10.2009 by Black_Waltz]

Usput,isto ovo bih radio i ovim ljudima
http://sretenje.org/index.php?option=com_content&view=article&a...
Lulzy story,samo što bih odradio jednog Mengelea na njima :saint:

[Edited on 19.10.2009 by Black_Waltz]

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 12:57

Cemu takav naslov "OVERIO SE" :lol: kakav geto raspad... uzas...

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 19.10.2009 at 13:06

To je zato što je "debo" pa je "rokno" jedan "džok" da bi se "napio" od "bedaka" a njegovi su bili "strava" pa su to "tačno" "otkucali" ovaj "džak krompira"

*END OF NEPRAVILIH I ZA TU TEMU NEPOVEZENIH IZRAZA KOJI NEPASUJU GOREPOMENUTOJ TEMI*

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 13:08

Pa priveo je devojku kuci na sat vremena, pojebao je drogiran i umro od srcke... sve to posle par meseci u Crnoj Reci, fantasticno.

Zico
Helghast Assassin

Registered: 24.4.2005
Member Is Offline

Mood: Good

[*] posted on 19.10.2009 at 13:47

Quote:
Originally posted by Rocky

Retki su slučajevi, a meni je teško i zamisliti, gde kada dete dolazi iz zdrave i normalne sredine i sa normalnim kućnim vaspitanjem da se odaje drogi.

Nisi u pravu. Tacno je da deca i ljudi iz takve sredine redje probaju drogu i postaju narkomani, ali to vise nije nikakvo pravilo.

Danas je droga toliko zastupljena i rasprostranjena, da vise nista ne garantuje da ljudi i iz normalne sredine nece biti zarazena ovim zlom.

"BUILDING THE FUTURE AND KEEPING THE PAST ALIVE ARE ONE AND THE SAME THING"

HIDEO KOJIMA
Guru
Team M8t Killer

Registered: 9.1.2006
Member Is Offline

Mood: SnoWhite

[*] posted on 19.10.2009 at 16:54

Jedini probelm tvoj Igore...jer sto te vise "ulica" vospitava nego roditelji...ulicu sam stavio pod navodnike, jer je sirok pojam...ne mislim samo klosarenje po kraju...DEca mnogo provode vremena van kuce...tj pola dana u skoli i jos cetvrtinu dana na treningu, napolju sa drugarima za kompom sa drugarima sta vec...a samo jednu cetvrtinu sa roditeljima...koji sve vise rade...tako da kucno vaspitanje vise ne pije vodu...

A za Crnu Reku necu ni da diskutujem...hriscanin sam...vernik...kako je Rocky naveo hriscanski nije da se vrsi tortura...zatim ustavno nije...a ako sagledamo ni ljudski...tako da no comment...

GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 19.10.2009 at 16:57

Nisam nikada probao drogu.Jednom su mi dali neku marguanu na nekoj zurci i to je sve.Inace posle sam zaboravio gde sam parkirao motor pa sam tek sutradan dosao da ga trazim:D

Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 19.10.2009 at 17:10

Quote:
Originally posted by Zico
Quote:

Nisi u pravu. Tacno je da deca i ljudi iz takve sredine redje probaju drogu i postaju narkomani, ali to vise nije nikakvo pravilo.

Danas je droga toliko zastupljena i rasprostranjena, da vise nista ne garantuje da ljudi i iz normalne sredine nece biti zarazena ovim zlom.

garantuje. kao shto rekoh - navedi primer normalne i zrdave sredine, porodice, chiji je sin/cerka otishao u stranputicu, i predao se drogi ?

pritom, ne mislim na travu, jer nazalost, travu duvaju 80% ljudi u srbiji, govorimo o dopu, heroinu, a o tome je zapravo i rech u ovoj temi, od starta.

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 17:27

Quote:
Originally posted by Zico
Quote:

A dobro ko je to danas u Srbiji odrastao u zdravoj i normalnoj sredini?! To ova zemlja nije videla ko zna koliko decenija.

Zico
Helghast Assassin

Registered: 24.4.2005
Member Is Offline

Mood: Good

[*] posted on 19.10.2009 at 17:32

Quote:
Originally posted by Igoritza

kao shto rekoh - navedi primer normalne i zrdave sredine, porodice, chiji je sin/cerka otishao u stranputicu, i predao se drogi ?

Nazalost, imas takvih primera koliko hoces.

Onaj ko misli da ako zivi u normalnoj i zdravoj sredini, ko ima normalne roditelje i porodicu, i da je to garancija i bezbedna zastita od droge, taj zivi u velikoj zabludi. To je mozda vazilo ranije, sada tesko.

Naravno, govorim pre svega o mladim ljudima, deci, onima koji tek treba da stasaju i postanu svoji ljudi.

Jos jednom, danas je droga izuzetno lako dostupna, ima je na svakom koraku, maltene u obdanistima. U tome je problem.

"BUILDING THE FUTURE AND KEEPING THE PAST ALIVE ARE ONE AND THE SAME THING"

HIDEO KOJIMA
FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 19.10.2009 at 17:35

bachi drogu, djavo je popi! :D

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 17:51

Drago mi je sto spadam u tih 20%. Ja sam odrastao u normalnoj porodici i izrazito nenormalnom okruzenju (Srbija devedesete) pa nikada nisam probao ni jednu drogu a prilika je bilo previse jos u osnovnoj skoli. Sad jbg neko moze da kaze daaaaaa ali to je zato sto si bio overprotected geek nisi bio COOL klinac, nisi bio with the cool crowd, nisi izlazio igrao si igre... bio si asocijala itd... pa zato, e pa jbg ako je to bila cena da postanem jaka licnost i nikada ne probam nista od tih sranja, onda nemam nista protiv sto sam tako proveo detinjstvo.

Danasnji klinci isto kao i oni ranije on the other hand ne zele da se izoluju, ne zele da budu drugaciji, tako da going with the flow preko cigaretica, napijanja alkoholom od kad prohodaju, do marihuane... pa i dalje, uobicajenom putanjom.

Treba nam neki str8 edge pokret ovde, moze li neko da zamisli kako bi drustvo izgledalo i svet uopste kada bi svi bili str8? Just think about it for a minute.

Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 19.10.2009 at 18:02

Quote:
Originally posted by Nick4life
Treba nam neki str8 edge pokret ovde, moze li neko da zamisli kako bi drustvo izgledalo i svet uopste kada bi svi bili str8? Just think about it for a minute.

*thinks about it for a minute*
Bilo bi jako gay. :P

Potrebno je uvesti strozhije kazne za maloletnike... droge, alkohol i duvan nisu za decu. Neka to probaju kad budu stariji i budu imali zreliji pristup svemu tome, a ne "hurr durr, imam 12 godina, odratju se k'o guzica od alkohola i rigatju po sebi i svakom ko mi se nadje u blizini, bitju mega fucking awesome, usput tju da sprzhim jednu buksnu jer je jebeno kul".

Kazniti i one koji omogutjuju klincima da se unakaze i prave pizdarije, izvin'te me, i unishtavaju sebe. N puta sam video djecu kako izlaze iz prodavnice sa kesama punih piva, vina u kartonu, random bombica and slichnog, a da ih prodavac nishta ne pita.

justyce
Fr1ck

Registered: 3.3.2009
Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 19:03

Quote:
Originally posted by Nyarlathotep
Quote:

*thinks about it for a minute*
Bilo bi jako gay. :P

Potrebno je uvesti strozhije kazne za maloletnike... droge, alkohol i duvan nisu za decu. Neka to probaju kad budu stariji i budu imali zreliji pristup svemu tome, a ne "hurr durr, imam 12 godina, odratju se k'o guzica od alkohola i rigatju po sebi i svakom ko mi se nadje u blizini, bitju mega fucking awesome, usput tju da sprzhim jednu buksnu jer je jebeno kul".

Kazniti i one koji omogutjuju klincima da se unakaze i prave pizdarije, izvin'te me, i unishtavaju sebe. N puta sam video djecu kako izlaze iz prodavnice sa kesama punih piva, vina u kartonu, random bombica and slichnog, a da ih prodavac nishta ne pita.

qft.

master_yoda
on probation

Registered: 23.12.2004
Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 19:33

Quote:
Drago mi je sto spadam u tih 20%. Ja sam odrastao u normalnoj porodici i izrazito nenormalnom okruzenju (Srbija devedesete) pa nikada nisam probao ni jednu drogu a prilika je bilo previse jos u osnovnoj skoli. Sad jbg neko moze da kaze daaaaaa ali to je zato sto si bio overprotected geek nisi bio COOL klinac, nisi bio with the cool crowd, nisi izlazio igrao si igre... bio si asocijala itd... pa zato, e pa jbg ako je to bila cena da postanem jaka licnost i nikada ne probam nista od tih sranja, onda nemam nista protiv sto sam tako proveo detinjstvo.

Danasnji klinci isto kao i oni ranije on the other hand ne zele da se izoluju, ne zele da budu drugaciji, tako da going with the flow preko cigaretica, napijanja alkoholom od kad prohodaju, do marihuane... pa i dalje, uobicajenom putanjom.

Ovo sam i ja... Ne pijem i ne drogiram se kao sva ostala deca= prilicno sam antisocijalan. Jbg, ne uzivam u tome sto sam drugaciji ali sta cu kada smatram da je to pogresno. Nazalost, biti str8 edge barem u mom slucaju nije uopste zabavno.

Ovo sigurno zvuci jako primamljivo, hoce jos neko u nas cool str8edge4life klub? :D

Kraken
Super Moderator

Registered: 4.4.2003
Member Is Offline

Mood: Wood

[*] posted on 19.10.2009 at 20:23

Momak sa snimka je uneo heroin u centar i zbog toga bio kaznjen. Fizicka sila je primenjivana uvek kad bi neko prekrsio pravila a kad bi neko uneo drogu lomili bi mu kosti. Naravno, lepo je pricati o tim sranjima zavaljen u toplu fotelju u domu svom al kako imam solidna iskustva iz prve ruke dok sam se jebavo na terenu sa njima i dolazi u susret sa narkomanima, njihovim okruzenjem, slusao price i njih i njihovih roditelja/prijatelja ali i zrtava moram reci da ovo drustvo objektivno zabole za bilo koga a posebno te nesretnike. Jedino gde sam cuo da su postizani neki rezultati i cak upoznao dve osobe koje su izlecene to je bilo bas iz te crne reke.

Al opet, salonska baljezganja su uvek bila lepsa od prljanja ruku na terenu. Lepse je davati savete i govoriti sta nevalja nego priznati- narkomanija nije konvencionalni problem i konvencionalna resenja ne daju nikakve rezultate. Narkoman jeste bice pretvoreno u zivotinju koja ce varati/krasti/povrediti i ukloniti svaku prepreku da bi se domogao droge a posle se dugo kajati zbog toga do sledece prilike. A ta tako ismevana lopata je bila jedino sto ih je plasilo da za tim opet ne posegnu. Cim je lopata nestala i crna reka se pretvorila u konvencionalni centar strah je nestao pa sad ko zeli moze da krene polako na sahrane onih od kojih je drustvo opet diglo ruke.

Ko sto vec rekoh, sve zavisi od ugla gledanja i jos bitnije- od toga da su teorija i praksa mnooogo razlicite.

PS3 Games:COD4/GT5p/HS/KZ2/LBP/MGS4/Motostorm/R&C ToD/RFOM/RFOM 2/EoJ/Uncharted
drug Stari
Romalj
*

Registered: 23.9.2009
Member Is Offline

Mood: stari ribar

[*] posted on 19.10.2009 at 20:36

Quote:
Originally posted by FlowMaster
deda mraz, uskrsnji zec i ex pajdoman ne postoje. :zev:

mislis?:cool:
Hogan
Junior Member
**

Registered: 2.9.2009
Member Is Offline

[*] posted on 19.10.2009 at 21:50

poucan video klip :D

*HOGAN KNOWS BEST*
Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 19.10.2009 at 22:52

Quote:
Originally posted by Kraken
Al opet, salonska baljezganja su uvek bila lepsa od prljanja ruku na terenu....

Ko sto vec rekoh, sve zavisi od ugla gledanja i jos bitnije- od toga da su teorija i praksa mnooogo razlicite.

Da skratim priču:

- postoje i druge vrste kažnjavanja od lomljenja kostiju

- ako ne poštuješ zakon ideš u zatvor, a ako ne poštuješ Božje zapovesti, ideš u pakao.

As simple as that.

Spava mi se večeras, nemam snage da argumentujem polako i na note (kao onaj moj politički :eyes: govor od sinoć)...

~=~Rocky~=~

OpT1mUs
1337 Member

Registered: 9.2.2005
Member Is Offline

Mood: I'm here to kill you, not to judge you

[*] posted on 19.10.2009 at 23:33

Quote:
Originally posted by gruja33
Nisam nikada probao drogu.Jednom su mi dali neku marguanu na nekoj zurci i to je sve.Inace posle sam zaboravio gde sam parkirao motor pa sam tek sutradan dosao da ga trazim:D

Post veceri, ismejah se kao nezdrav :lol:

OpT1mUs - Exx3D division
Nevar give up, nevar surrendah

Kraken
Super Moderator

Registered: 4.4.2003
Member Is Offline

Mood: Wood

[*] posted on 19.10.2009 at 23:48

Quote:
Da skratim priču:

- postoje i druge vrste kažnjavanja od lomljenja kostiju

- ako ne poštuješ zakon ideš u zatvor, a ako ne poštuješ Božje zapovesti, ideš u pakao.

As simple as that.

Kratko pitanjce - da li si upoznao i jednog od polaznika crne reke ili pricas teoretski o celom problemu?

PS3 Games:COD4/GT5p/HS/KZ2/LBP/MGS4/Motostorm/R&C ToD/RFOM/RFOM 2/EoJ/Uncharted
 Pages:  1  2  3

Go To Top