Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  6    8
Author: Subject: Martial Arts & MMA Talk (some Instructional Videos)
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 30.6.2011 at 18:31

Prati li neko boks? David Haye i Wladimir Klitschko boksuju u subotu, biće to daleko najveći meč ove godine, računajući sve borilačke sportove.

[Edited on 30.6.2011 by SQI]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 30.6.2011 at 19:00

Da li ce biti najveci potvrdice ppv buys... mislim da MMA sije boks po tome odavno, ali da cuo sam za ovaj fight iako ne pratim uopste, neku unifikaciju titula prave zar ne?

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Stale
Fr1ck

Registered: 29.9.2006
Member Is Offline

Mood: Winter Is Coming

[*] posted on 30.6.2011 at 19:11

ja po nekad uhvatim na areni. bas sam pre neki dan gledao Sturma i nekog Irca istvarno je odlican mech bio.
Gledacu neki snimak ovoga sigurno.

Verdum i Overim su bili zesce razocarenje srecom bilo je par odlicnih borbi pa su izvukli stvar. Barnetov govor je bio urnebesan skroz WWE :D

Beri i Kongo su imali brutalnu borbu u ufc live-u odavno nisam tako nesto video :)

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die.

To permit irresponsible authority is to sow disaster; to hold a man responsible for anything he does not control is to behave with blind idiocy.

SQI
Emuglx veteran

Member Is Offline

[*] posted on 30.6.2011 at 22:07

Quote: Originally posted by Nick  
Da li ce biti najveci potvrdice ppv buys... mislim da MMA sije boks po tome odavno, ali da cuo sam za ovaj fight iako ne pratim uopste, neku unifikaciju titula prave zar ne?

PPV kupovina ništa ne potvrđuje, jer se meč prenosi u širom sveta, znači i u gomili zemalja koje ne poznaju PPV :) Koliko znam, MMA ne može da se poredi s boksom po lovi koja se obrće, a samim tim ni po popularnosti. Manny Paquiao, braća Klitchko, Floyd Mayweather i kompanija po borbi uzimaju desetine miliona dolara, dok najplaćeniji MMA borci rade za neku siću, par stotina hiljada dolara koliko znam. Kao da porediš Premijer ligu i drugu beogradsku zonu :)

[Edited on 30.6.2011 by SQI]

Stale
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 30.6.2011 at 22:25

Quote: Originally posted by SQI  
Kao da porediš Premijer ligu i drugu beogradsku zonu :)

a pretera ga :)
MMA je sport koji se trenutno najbrze raste i tek je u poslednjih par godina krenuo proboj ka sirokim narodnim masama.
Za par godina sigurno ce dostici boks i po parama, jer je po meni u ostalim stvarima vec dosta bolji (osim bodovanja koje je jos uvek diskutabilno)

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die.

To permit irresponsible authority is to sow disaster; to hold a man responsible for anything he does not control is to behave with blind idiocy.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 02:18

SQI bese tako nekad al ne u zadnjih 5 godina, main eventeri u UFC-u uzmu i po milion bez problema, Lesnar recimo... ima obicno posle svakog eventa payroll na netu moze da se vidi, a kao sto Stale rece MMA je u opasnoj ekspanziji dok boks definitivno nije vise ono sto je nekada bio. MMA eventove posebno UFC kad sloze dobar card gleda mnogo vise ljudi, a popularnost samo raste.

Quote: Originally posted by Stale  
ja po nekad uhvatim na areni. bas sam pre neki dan gledao Sturma i nekog Irca istvarno je odlican mech bio.
Gledacu neki snimak ovoga sigurno.

Verdum i Overim su bili zesce razocarenje srecom bilo je par odlicnih borbi pa su izvukli stvar. Barnetov govor je bio urnebesan skroz WWE :D

Beri i Kongo su imali brutalnu borbu u ufc live-u odavno nisam tako nesto video :)

Verdum Overim je blago receno bilo razocarenje... a Barnet je bio pro-wrestler u Japanu zato zna kako da cutuje promo :)

Ovaj zadnji fight je bio nesto najludje sto sam video u MMA u zadnjih par godina, neverovatan preokret.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
vojislav87
Super Fr1ck

Registered: 27.3.2008
Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 12:14

milion nije nesto, ako se desi al mislim desi ce se posle ortiza, floyd/pacquiao ce verovatno podeliti 100 mil za taj jedan mec
no haye vs klitschko shake the hand xd mnogo je godina proslo od nekog dobrog meca u teskoj kategoriji, mozda lannox vs vitali. na ovaj mec se ceka nekih 3 godine , bas favorizuje ovi sa sky-ja davida, jbg normalno...milsim da nema sanse, kao sto je emanuel rekao wladimir pobedjuje unutar 4 runde
ps: samo da ne bude kao ono razocarenje pacquiao vs mosley

[Edited on 1.7.2011 by vojislav87]

Sigint: "Uh, Snake...what are you doing?"
Snake: "I'm in a box."
Sigint: "A cardboard box? Why are you...?"
Snake: "I dunno. I was just looking at it, and suddenly I got this irresistable
urge to get inside. No, not an urge - more than that. It was my destiny
to be here; in the box."
Sigint: "Destiny...?"
Snake: "Yeah. And then when I put it on, I suddenly got this feeling of inner
peace. I can't put it into words. I feel...safe. Like this is where I
was meant to be. Like I'd found the key to true happiness. ... Does that
make any sense?"
Sigint: "Not even a little."
Snake: "You should come inside the box... Then you'll know what I mean."
View user's profile View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 13:23

Pa nije nesto milion-dva ali opet nisu neke male sume, a vece su iz godine u godinu kako UFC raste, sad mozda i oni zakidaju malo, u svakom slucaju UFC ima par eventova svakog meseca dok se u boksu jedna borba gde se obrne velika lova desi jednom ili par puta godisnje... ali ako je nesto pokazivac u kom smeru idu oba sporta to je onda trend popularnosti i tu MMA kida trenutno.

SQI
Emuglx veteran

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 22:48

Nemam pojma ni za koga navijam u ovom meču. Haye je bolji na rečima nego u ringu, ali je sa druge strane Wladimir koji radi ono što je nekad radio Lenox Lewis - do beskonačnosti drži protivnika na distanci i završi ga u kasnim rundama ako se ukaže prilika. S te strane, super mi je kako se Haye ponaša - svi oni tripovi s majicama i slikama na kojima drži odrubljene glave braće Klitschko ipak se ne viđaju svaki dan :)

Mislim ipak da će ga Wladimir uhvatiti u mašinu i dobiti prekidom u nekoj kasnoj rundi. Još samo da RTS kupi meč ili će biti jurenje web streama negde.

Quote: Originally posted by Nick  
Pa nije nesto milion-dva ali opet nisu neke male sume, a vece su iz godine u godinu kako UFC raste, sad mozda i oni zakidaju malo, u svakom slucaju UFC ima par eventova svakog meseca dok se u boksu jedna borba gde se obrne velika lova desi jednom ili par puta godisnje... ali ako je nesto pokazivac u kom smeru idu oba sporta to je onda trend popularnosti i tu MMA kida trenutno.

Profesionalni boks postoji duže od 100 godina, pa je teško i očekivati da može da raste a i zaista mu nedostaju veliki šampioni. Ipak, i dalje je reč o sportu koji je globalno neuporedivo popularniji - Arena u Hamburgu prima oko 65000 ljudi i biće krcata, mislim da će MMA borci zauvek sanjati o tome.

Subjektivni smo obojica naravno, ali mislim da je objektivno da veliki mečevi u boksu privlače daleko veću pažnju nego MMA, pa bi mogao da pogledaš barem kako to izgleda.

MMA se trudim da pogledam ali ne vredi - borbu u parteru jednostavno ne mogu da smislim a retko se u ringu nađu dva tipa koji žele da se biju kao muškarci umesto da se valjaju i dave po podu do besvesti.

[Edited on 1.7.2011 by SQI]

vojislav87
Super Fr1ck

Registered: 27.3.2008
Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 23:13

ima i onu igru za mobilne telefone, isto slicno, ali vidi se da je nervozan, mnogo mnogo prica na konferencijama
ono sto je super cak i ako kojim cudom pobedi ceka ga vitali:)
ps: jel ce biti prenos negde na kablovskoj?

Sigint: "Uh, Snake...what are you doing?"
Snake: "I'm in a box."
Sigint: "A cardboard box? Why are you...?"
Snake: "I dunno. I was just looking at it, and suddenly I got this irresistable
urge to get inside. No, not an urge - more than that. It was my destiny
to be here; in the box."
Sigint: "Destiny...?"
Snake: "Yeah. And then when I put it on, I suddenly got this feeling of inner
peace. I can't put it into words. I feel...safe. Like this is where I
was meant to be. Like I'd found the key to true happiness. ... Does that
make any sense?"
Sigint: "Not even a little."
Snake: "You should come inside the box... Then you'll know what I mean."
View user's profile View All Posts By User
Stale
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 1.7.2011 at 23:23

Profesionalni boks postoji duže od 100 godina, pa je teško i očekivati da može da raste a i zaista mu nedostaju veliki šampioni. Ipak, i dalje je reč o sportu koji je globalno neuporedivo popularniji - Arena u Hamburgu prima oko 65000 ljudi i biće krcata, mislim da će MMA borci zauvek sanjati o tome.

Subjektivni smo obojica naravno, ali mislim da je objektivno da veliki mečevi u boksu privlače daleko veću pažnju nego MMA, pa bi mogao da pogledaš barem kako to izgleda.

na UFC-u 129 bilo je 55000 gledaoca.

MMA se trudim da pogledam ali ne vredi - borbu u parteru jednostavno ne mogu da smislim a retko se u ringu nađu dva tipa koji žele da se biju kao muškarci umesto da se valjaju i dave po podu do besvesti.

Parter je meni mozda cak i znaimljiviji od standup-a, ali ok treba malo predznanja da bi razumeo sta se desava. Dosta borbi se uospte i ne spusti u parter i to najvise zavisi od samih boraca. A to da je muska samo borba u standup-u je glupost, bolje uzmi i pogledaj par borbi pa kad vidis sta je ground and pound i kako efektivna poluga/gusenje moze biti promenices misljenje :) (ili jos bolje isprobaj na svojoj kozi kako je boriti se u parteru :D)

Stale
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 2.7.2011 at 23:24

Gledao sam na madjarima borbu i ok je bila mada sam ocekivao spektakularniju borbu. pobeda je svakako zasluzena.

Veceras je i UFC132. meni ce najzanimljiviji biti Wandov povratak i mozda Condit.

SQI
Emuglx veteran

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2011 at 09:57

Braća Klitschko nikad ne boksuju atraktivno, Haye je morao da natera Wladimira da prestane da se krije iza svog direkta a ispalo je da se plašio da priđe. Više nego zaslužena pobeda Klitschka, mada stvarno nismo videli puno toga.

Pages:  1  ..  6    8

Go To Top