Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: Konacno i ja da postujem nesto!
justyce
Fr1ck

Registered: 3.3.2009
Member Is Offline

[*] posted on 5.2.2010 at 15:29

Dobrodošao, morao bih i ja da te izmučim :P

Ovako, ti si išao bez polaganja testova engleskog ili sa njima?
Čitao sam da je zeznuto da se ide u četvrtoj godini tamo zato što posle imaš problema kod nas oko prijemnog za fax (pošto si jelte propustio čitavu godinu gradiva), pa kako je ustvari?
Kako stojiš što se tiče izlazaka, društva, devojaka, kako ti izgleda prosečan dan?

Izvini ako te malo smaram ;)
View user's profile View All Posts By User
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 5.2.2010 at 18:56

Dobrodosao :)

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
kreka
V.I.P.

Registered: 18.8.2008
Member Is Offline

Mood: Wavin flag xD

[*] posted on 6.2.2010 at 03:02

@ zdravkelja hvala

@ justyce Ja sam engleski ucio 13 godina na institutu za strane jezike, tako da ova zena u bg-u kad je to videla smorila se tako da me i nije nesto testirala. A i jedini test koji dobijes je ona ti postavi par pitanja na engleskom i kao proceni dal znas - glupost.Moje misljenje kolko god bio los u engleskom jeziku primice te jer im placas! :) Sto se tiche faxa, to je glupost, jer nasi priznaju godinu u americi, cak te i vise cene na nasim faxovima.Raspitaj se malo na svakom faxu imaju odvojena mesta za one koji dolaze iz inostranstva a i znam da je maturski laksi ili tako nesto! :) Ja cu studirati u inostranstvu ( Barcelona najvrv ), ali siguran sam da ti nasi priznaju 4. godinu ovde i dobijes diplomu ja mislim kao da si gimnaziju zavrsio ili tako nesto. Ne znam jos tacno kad se vratim u bg recicu kakav oblik diplome sam dobio, ali dobicu sigurno! :) Sto se tiche izlazaka, toga nema iz vise razloga. Prvi je, ako se odlucis da ides u ameriku nemoj ocekivati da te posalju u LA ili NewYork, jer sigurno neces dobiti jedan od takvih gradova.Najvise se dobijaju gradovi od 10 000 - 20 000 stanovnika, neko bi pomislio sela ali veruj mi njihova "sela" su razvijenija od svih nasih gradova sem Bg-a i NS-a...Dakle u tim gradovima klubova nema, a i da ima ne mozes da pijes niti udjes u klub ispod 21.Sto se devojaka tice, nisu lose, mada moze bolje. Ne svidja mi se njihov stil oblacenja i to mada nije lose generalno.Mexikanke su mi favourite! :) Prosecan dan mi izgleda: ustanem,skola,gajba,playstation3 + laptop, spavanje.. :D Tu bi trebalo da ubacis domaci ali ja ga radim u skoli na odmoru i na casovima na kojim ne radim nista :D Inace ovde ti je domaci vazniji nego test i imas ga malte-ne svaki dan... :)

P.S. Ne smaras, pitaj sta god te interesuje! :)

Miki_
I am an Idiot ...

Registered: 28.10.2004
Member Is Offline

Mood: Read my title ...

[*] posted on 6.2.2010 at 10:32

Quote:
Originally posted by kreka
@ zdravkelja hvala

@ justyce Ja sam engleski ucio 13 godina na institutu za strane jezike, tako da ova zena u bg-u kad je to videla smorila se tako da me i nije nesto testirala. A i jedini test koji dobijes je ona ti postavi par pitanja na engleskom i kao proceni dal znas - glupost.Moje misljenje kolko god bio los u engleskom jeziku primice te jer im placas! :) Sto se tiche faxa, to je glupost, jer nasi priznaju godinu u americi, cak te i vise cene na nasim faxovima.Raspitaj se malo na svakom faxu imaju odvojena mesta za one koji dolaze iz inostranstva a i znam da je maturski laksi ili tako nesto! :) Ja cu studirati u inostranstvu ( Barcelona najvrv ), ali siguran sam da ti nasi priznaju 4. godinu ovde i dobijes diplomu ja mislim kao da si gimnaziju zavrsio ili tako nesto. Ne znam jos tacno kad se vratim u bg recicu kakav oblik diplome sam dobio, ali dobicu sigurno! :) Sto se tiche izlazaka, toga nema iz vise razloga. Prvi je, ako se odlucis da ides u ameriku nemoj ocekivati da te posalju u LA ili NewYork, jer sigurno neces dobiti jedan od takvih gradova.Najvise se dobijaju gradovi od 10 000 - 20 000 stanovnika, neko bi pomislio sela ali veruj mi njihova "sela" su razvijenija od svih nasih gradova sem Bg-a i NS-a...Dakle u tim gradovima klubova nema, a i da ima ne mozes da pijes niti udjes u klub ispod 21.Sto se devojaka tice, nisu lose, mada moze bolje. Ne svidja mi se njihov stil oblacenja i to mada nije lose generalno.Mexikanke su mi favourite! :) Prosecan dan mi izgleda: ustanem,skola,gajba,playstation3 + laptop, spavanje.. :D Tu bi trebalo da ubacis domaci ali ja ga radim u skoli na odmoru i na casovima na kojim ne radim nista :D Inace ovde ti je domaci vazniji nego test i imas ga malte-ne svaki dan... :)

Meni nisi odgovorio na pitanje :(

Getting dumped always makes a man stronger ... but then again, men aren't meant to pursue happiness

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Skylab
Senior Member

Registered: 30.9.2009
Member Is Offline

[*] posted on 6.2.2010 at 10:34

dobro doshao imenjache :D
justyce
Fr1ck

Registered: 3.3.2009
Member Is Offline

[*] posted on 6.2.2010 at 21:18

Quote:
Originally posted by kreka
@ zdravkelja hvala

Pitam prvenstveno zbog upisivanja faxa, recimo, lupam, hoću da upisem neki fax, na prijemnom imam da polazem hemiju, matematiku, fiziku, i ja sam propustio čitavu godinu gradiva iz te oblasti, da li imaju naši neko rešenje za to? Mislim, nema se vremena da se sve to sustigne.
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 6.2.2010 at 23:39

Druzis li se sa crnima? :D

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
kreka
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 7.2.2010 at 00:26

@ justyce Ne znam brate mislim da je to drugacije od faxa do faxa ne bih ti mogao reci sigurno, mada znam da ima dosta olaksica kad upisujes nase faxove iz inostranstva, samo ne znam kakvih jer se nisam raspitivao jer necu studirati kod nas! :)

@Nick S'kim ce drugo beogradski pothead da se druzi :) "najbolji ortaci" su mi crnac,kinez i amer jedan (normalan) :D

EDIT: @ Miki nemam de da privedem, a amerikanke inace ne daju bez veze! sry nisam bio video pitanje :)

[Edited on 6.2.2010 by kreka]

EDITEDIT: @ sky hvala brate! :)

[Edited on 6.2.2010 by kreka]

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 7.2.2010 at 00:29

btw. sad sam tek procitao, studiraces u Barceloni? Sto bas Barcelona? Ja tamo imam rodjake inace pa banem povremeno, jako lep grad, samo ne znam kako je za studiranje bas.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
kreka
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 7.2.2010 at 00:36

Quote:
Originally posted by Nick4life
btw. sad sam tek procitao, studiraces u Barceloni? Sto bas Barcelona? Ja tamo imam rodjake inace pa banem povremeno, jako lep grad, samo ne znam kako je za studiranje bas.

Ma imam i ja neke rodjake tamo, i moji hoce da studiram tamo. Ja hteo kod nas na megatrend pa posle master negde u evropi, ali kaze mi keva diploma iz inostranstva mnogo vise znaci + sto cu nauciti spanski tecno da pricam...Jos nisam tacno odlucio mada za nju su mi najvece sanse...Ti ako bi mogao da mi se raspitas jos malo kako je ovako za zivot i to izlazenje i drustvo bio bih ti mnogo zahvalan :)

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 24.8.2010 at 12:35

Ne volim da ovako dizem teme ali moram da se nadovezem posto sam trenutno mesec dana u Barceloni i moram da kazem da ljudi ovde mnogo opustenije zive.
Mislim da je extra za zivot, mada je prilicno drugaciji mentalitet tako da najvise zavisi od tebe da li ti odgovara. I nemoj nikako na Megatrend ja sam bio godinu dana pa sam se prebacio na Singidunum (koji neradnik :D). Uslovi su tad bili ocajni po 300 ljudi u slusaonici, maltene ko na drzavnom faxu, ne znam kako je sad kad imaju novu zgradu. A i malo su bili poceli da se izivljavaju sto se tice ucenja jer su izgubili akreditaciju pa da pokazu kako su ozbiljni.:)

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Red_Raven
SOS Brigade Leader

Registered: 20.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 24.8.2010 at 13:47

Welcome Yankee-doodle :lol:

http://www.puricute.com/
Heads up, ya bastich! Gonna give ya a taste o'Lobo's Frag a L'orange--Served with a side dish O'Frag!
Moja zena me smatra papucarom ♥Yukisaino♥
http://redravensamaizingblog.blogspot.com/
DragonOfTheEarth
One of the Seven Angels

Registered: 30.6.2006
Member Is Offline

Mood: Uncanny X-men

[*] posted on 24.8.2010 at 13:59

I smell necromancy here...

Pages:  1  2