Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  13    15
Author: Subject: [EmuForums&EmuGlx website] - vaši predlozi i naša pomoć vama
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 15.6.2011 at 05:25

Ok, probacu da ga dodam opet what the hell

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 16.6.2011 at 01:39

Evo i zvanicnog predloga da se doda Android/iPhone sekcija i da nosi moje ime. ;)
I postoji li sansa da se napravi kada smo vec kod toga aplikacija foruma za android kao naprimer xda i cafe montenegro sto imaju bilo bi cool,uf jebote danas sam bas pun ideja

[Edited on 16.6.2011 by Sqall]

View user's profile View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 03:12

Ne razumem sa u Android aplikacije uopste, ako ima neko ko je upucen u to i hoce da pomogne neka se javi. Sto se tice iPhone/Android foruma dodacemo ih uskoro.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 11:14

Zavisi šta smatraš pod upućen, ja koristim android par meseci i znam te neke osnove: koji programi i igre su za preporuku, kako instalirati aplikacije koje nisu sa marketa, root-ovanje telefona, instalacija custom kernela, novijih verzija Androida. To za instalaciju verovatno varira od telefona do telefona, ali s obzirom da ima sve na netu nije problem da se eventualno napiše neki tutorial za najzastupljenije modele telefona.

Po meni zaslužuju mesto na forumu pošto se ipak radi o softveru koji omogućava emulaciju i igranje. Nemam pojma kakva je situacija sa Symbianom što se toga tiče, ali sam se iznenadio kada sam video da drži samo 2% manji deo tržišta od Androida.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 16.6.2011 at 22:02

I to perfektnu emulaciju :) Mene najvise interesuje to sa rootovanjem, jos nisam pokusavao..

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 17.6.2011 at 02:16

Quote: Originally posted by Blue  
Zavisi šta smatraš pod upućen, ja koristim android par meseci i znam te neke osnove: koji programi i igre su za preporuku, kako instalirati aplikacije koje nisu sa marketa, root-ovanje telefona, instalacija custom kernela, novijih verzija Androida. To za instalaciju verovatno varira od telefona do telefona, ali s obzirom da ima sve na netu nije problem da se eventualno napiše neki tutorial za najzastupljenije modele telefona.

Po meni zaslužuju mesto na forumu pošto se ipak radi o softveru koji omogućava emulaciju i igranje. Nemam pojma kakva je situacija sa Symbianom što se toga tiče, ali sam se iznenadio kada sam video da drži samo 2% manji deo tržišta od Androida.

To je zbog toga sto velik broj ljudi i dalje fura stare krsh Nokie, ne interesuju sve smart telefoni.

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 17.6.2011 at 03:02

Pa mislim da se taj podatak ipak odnosi na telefone prodate u poslednjih par godina.
Ove nove Nokie su realno OK telefoni ali ih ne bi nikad uzeo samo zbog Symbiana,
mada je opet i to mnogo bolje nego fabrički softver.
A kad se samo setim koliko sam se ložio na Symbian u doba N-gage-a i 6600.

I, kad stiže novi podforum? :D

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
meca dobric
*tatina devojcica*

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 17.6.2011 at 07:06

Quote: Originally posted by Nick  
Skripta za vesti ima RSS podrsku (http://www.emuglx.org/cutenews/rss.php?number=10), u nekoj sledecoj forum skripti moze to da se integrise bez problema u neki header, slider, ma bilo sta... gde ce izlaziti vesti sa glavne strane na forumu.

Mislio sam da news poster nakon postavljanja vesti napravi temu u tom fiktivnom forumu. Nisam imao ideju da je to previse komplikovano i da je lakse preko forum skripte. :) Mislim da bi se tako povecala interaktivnost frontpage i clanova foruma. Mozda jos uzajamno linkovati teme na forumu sa odgovarajucim clancima/opisima? Neki clanci vec imaju svoje teme na forumu.
Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 17.6.2011 at 09:51

možda eventualno indeks članaka/mapa sajta da se napravi kao tema na forumu. može i za vesti, ali da bude zaključana tema, samo sa objavljivanjem linkova ka vesti.

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 22.6.2011 at 12:39

zadnjih par dana mi ochajno radi forum, sporo uchitava (ako uopshte uchita), non stop dobijam The connection was reset poruku i database error :(

Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 22.6.2011 at 12:59

meni danas database errori jebu.

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 22.6.2011 at 13:34

Takođe.Forum je nešto gecrktovao danas dosta puta.

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 22.6.2011 at 13:51

Same here.Vise nego jednom database error,ali kad proradi onda ucitava stranice kao lud,pa opet.

[Edited on 22.6.2011 by Snake-Eyes]

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 24.6.2011 at 19:18

Arcade i emulacija arkada
Quote:

MAME
Forum za sve diskusije vezane za Multi Arcade Machine Emulator i igre koje podržava.
CPS/NeoGeo
Forum za diskusije o svim igrama i emulatorima za CPS1, CPS2, CPS3 i Neo-Geo (MVS) arkadne sisteme.
3D Arcade
Forum za sve diskusije o igrama, hardware-u i emulatorima (Zinc, Viva Nono ...) svih 3D arkadnih sistema.

Sta sa raspravama o igrama koje ne spadaju ni u jednu kategoriju?
[Arcade - PC] The King Of Fighters 98UM
KOF XIII
bbcs leak tema
Da li da te teme idu u PC i sve ostalo?
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 24.6.2011 at 19:47

Ako je PC port onda da, u svakom slucaju treba da padne rekonstrukcija foruma u svakom mogucem smislu.

Nesto su radili ponovo, server se gusio juce ceo dan, sad je ok valjda,

Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 7.7.2011 at 05:38

danas sam malo listao main page i primetio par greshaka u vestima, ne znam da li je ovo pravo mesto gde bih trebao da ih prijavim, premestite ili obrishite nakon chitanja.

Povratak Commodore kompjutera :

Oni su u tradicionalnom kućište

Bluray rezač i hard disk of 1TB.

a prve kopije će dolazti

Opisi anime filmova update vol 2:

Kroz ove naslove upoznaćete se #fali "sa"?# zaista kvalitetnom stranom japanske animacije

Sveži emulatori za Xbox360 JTAG korisnike :

omogućava pun pristuo operativnom

ScreenFun No.74 - Jul 2011. (Nick mi je jednom rekao da on samo copy/paste radi sa tekstom koji mu poshalju, al' ajd da probam):

donosimo vam informacije o najnovijom konzoli

šta donosi PlayStation Vita a uputićemo vas i najzanimljivije igre sa E3 koje su privukle našu pažnju.

Ako ste rasploženi za malo zabave

U skorije vreme očekujemo nova izdanja iz PES i FIFA serijala, ali ih ne želimo sa istim onim propustima koje su “krasile” prethodne delove. <-- valjda treba "krasili", mozhda greshim.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.7.2011 at 05:01

Ovo za screenfun jeste copy paste jer je to njihov press release koji salju svima... a ostalo, shame on you DieHard go edit it :)

meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 12.7.2011 at 12:55

Da li je moguce slati u2u na vise adresa? Nesto slicno kao mejl sa cc, bcc i replay all.
Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 12.7.2011 at 13:05

Mislis, slati ka vise ljudi, jedan u2u? Ako na to mislis, da, moguce je. Samo odvojis nickove sa zarezom mislim, i to je to. Probaj i sam, nisam siguran.

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 12.7.2011 at 13:21

Steta, nije.
Quote:

Send to:
Cod3r, ljubomir
...
Recipient does not exist
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 12.7.2011 at 14:07

Ja bih rekao da nije dozvoljeno, probao sam sad i sa '';'', a lichno ne vidim ni potrebu... Osim spamovanja chlanova, mislim. :)

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Vampir
Moderator

Registered: 27.10.2002
Member Is Offline

Mood: a

[*] posted on 12.7.2011 at 14:20

Mora da ima neki nacin jer znam da je Nick slao svima na forumu obavestenje o E3 sabiru na emuglx kanalu.

Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 12.7.2011 at 14:28

http://www.xmbservices.com/viewthread.php?tid=2048

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 13.7.2011 at 03:56

Quote: Originally posted by Vampir  
Mora da ima neki nacin jer znam da je Nick slao svima na forumu obavestenje o E3 sabiru na emuglx kanalu.

To je bio newsletter koji samo admin moze da posalje. Sto se tice slanja istog u2u-a na vise usera, na ovom forumu to nije moguce, na nekoj drugoj skripti NE ZNAM, moguce je vec sigurno.

Pages:  1  ..  13    15

Go To Top