Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2    4  ..  15
Author: Subject: [EmuForums&EmuGlx website] - vaši predlozi i naša pomoć vama
Grunt
Celeb Freak

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 9.4.2009 at 15:36

@Nyarlathotep
This dude speaks the truth :D

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Demijurg 4
Fr1ck

Registered: 1.12.2005
Member Is Offline

[*] posted on 9.4.2009 at 16:13

Tacno je Nick u pravu, ako niste do sada naucili pravopis, nemate ovde sta traziti da bi ucili.:eureka:

View user's profile View All Posts By User
Sol-Badguy
True Martial Artist

Registered: 3.2.2005
Member Is Offline

Mood: Voljeno <3

[*] posted on 9.4.2009 at 19:04

fak jebote, valjda čovek nikad nije dovoljno star da nauči neke stvari, al ajd....

EDIT: +1 internetz ko nađe pleonazam u prethodnoj rečenici :E

[Edited on 9.4.2009 by Sol-Badguy]

Even if we were to be enslaved in the galaxy's cycle of rebirth,
The feelings that were left behind will open the door!
Even if the infinite Universe were to go against us,
Our burning blood will cut through fate!
We'll break through the heavens and dimensions!
We'll show you our path through force!
Tengen Toppa... Gurren-Lagann! WHO THE HELL DO YOU THINK WE ARE?!
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Vampir
Moderator

Registered: 27.10.2002
Member Is Offline

Mood: a

[*] posted on 9.4.2009 at 19:14

Malo sam mislio (ali samo malo) onaj movie discussion thread ima preko 140 strane, zar ne bi bilo bolje da se napravi novi za 2009 godinu, tako ce biti malo preglednije. :)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 9.4.2009 at 19:33

Quote:
Originally posted by Sol-Badguy
fak jebote, valjda čovek nikad nije dovoljno star da nauči neke stvari, al ajd....

EDIT: +1 internetz ko nađe pleonazam u prethodnoj rečenici :E

[Edited on 9.4.2009 by Sol-Badguy]

fak jebote :]

EDIT: @vampir: pa kad si samo malo mislio, nishta onda :D

[Edited on 9.4.2009 by Max Sterling]

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 9.4.2009 at 20:40

Nick i ja smo prvi koji smo za to da se smanje ti pile up topici. Vampriova ideja je prvi korak u tome, pa ga ja podržavam, videćemo da smislimo nešto.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Maxa
the Unyielding

Member Is Offline

[*] posted on 10.4.2009 at 01:13

ja sam se shalio, meni je sve jedno zaista. ali s druge strane, kakvi se sve bezazleni threadovi prave(npr u poslednje vreme najezda duplikat threadova), ne znam koliko je i to dobro...

Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 10.4.2009 at 01:17

Mislim da treba malo bolje definisati pravila oko otvaranja novih thradova generalno po svim forumima, ako me nesto nervira to su glupava imena thradova. Kad bi recimo u movies forumu pisali uredno ime filma (godina) kao naziv threada to bi bilo daleko preglednije, makar kad su popularniji filmovi u pitanju a za najavljivanje svega upcoming movies pile thread radi posao.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 10.4.2009 at 01:27

Pa, smanjena je preglednost foruma poprilično. Gotovo je nemoguće u tom threadu, recimo, naći informacije za određeni film(feedback drugih članova foruma itd.). Naslovi krenu da se spominju u većem broju komentara bez potrebe kreiranja zasebnih threadova, što dovodi do nepotrebnih postova i konfuzije.... Dupli threadovi i nastaju zato što većinu ljudi mrzi da prelistavaju te ogromne threadove ili pretražuju, čak iako sada search vodi do tačne stranice na kojoj se pominje traženi pojam.

Jednostavno, ti pile up threadovi bi morali da se nekako skrate, sa recimo samo vestima i trejlerima i da idu po godinama, za sve ostalo bi morali da se kreiraju zasebni threadovi.

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 10.4.2009 at 03:38

Mislio sam da smo vec jednom objasnjavali poentu tog threada i odredili pravilo da se tamo pisu samo NAJAVE filmova a da kada film izadje da se otvara novi thread za diskusiju o istom, samo izgleda niko se ne pridrzava toga.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Maxa
the Unyielding

Member Is Offline

[*] posted on 11.4.2009 at 01:34

server iz nekog razloga drka pishu pri otvaranju podforuma :(

mahermax
1337 Member

Registered: 23.10.2007
Member Is Offline

Mood: bezdinara

[*] posted on 11.4.2009 at 02:45

Daj ti movies bla,bla upcoming ničemu ne služe jer se svi sa ovog foruma informišu sa max 5 izvora s'internetza! Elem p'Oenta da se lepo razdeli clasic, trash, HOproduction, Sheroes, bla, bla,...

I još jedna stvar,nije prozivka ali admini i ljudi koji vode forum da imaju iste ARŠINE ZA SVE! Makar prema običnim userima , toliko ima stvari koje bodu oči, ali ovo je samo konstruktivna kritika koja znam da ništa neće promeniti: Konkretno korisnik Nebojsa9V8T6 stalno PECKA druge, i mene X-puta! A ja kada njemu uputim kritiku, odma se preti banom. Ako admin krene sa odgovorom tipa ovo, tipa ono, nisi u pravu... Šaljem mu linkove ka primerima takvih dešavanja tj. ŽMURENJA NA TE ISPADE(UČESTALE).
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 11.4.2009 at 03:34

Pa naravno Nebojsa9V8T6 placa mesecnu clanarinu od 20e za EmuForums GOLD account koji ukljucuje zastitu od strane moderatora i ponekada i administratora (kad su slobodni) u takvim situacijama! ...no rly.

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 11.4.2009 at 07:51

Imate vi i report opciju, pa lepo prijavite sve za šta mislite da ste oštećeni ili da mi preskačemo. Garantujem da nijedan admin, pa ni ja, ne žmuri kada se krše neka od pravila foruma.

Za očetak ne bi bilo loše da se ti prvi smiriš, dalje možemo preko reporta, nije frka.

Demijurg 4
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 11.4.2009 at 14:59

Ej, kako ponekad na spisku aktivnih korisnika stoji da ima jedan ili vise guest-ova, kada se ne moze pristupiti forumu bez registracije?

Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 11.4.2009 at 15:39

Nije potrebna registracija da bi se gledao forum.

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Demijurg 4
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 11.4.2009 at 16:02

Kako nije, pa meni u zadnjih pola godine nece da otvori, znaci moram se prijaviti ako zelim da vidim.

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 11.4.2009 at 16:18

Ni ja nemogu da pregledam forum kada se izlogujem.

Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 11.4.2009 at 21:21

Moja greska. Sa drugih kompova sam uvek normalno otvarao forum, trazio je da se ulogujem samo kad hocu da otvorim Today's Posts, nece sad da otvori uopste.

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 11.4.2009 at 23:52

Ovako stoje stvari, registracija je potrebna da bi se videli svi delovi foruma, today's post, member liste i slicno, a bez registracije je moguce videti samo neke delove foruma. Tako da ulogujte se uvek, a ukoliko niste kuci tj. logujete se sa "nesigurnog" kompa samo check onaj secure login box na login strani, pa nema brige ukoliko zaboravite da se izlogujete.

UPDATE: Izgleda da je ipak od nedavno ukljucena opcija da samo registrovani useri mogu da vide bilo sta. Gasenjem te opcije bi bilo kao sto sam gore rekao, znaci neregistrovani bi mogli da vide neke delove. Mozda prebacimo na taj setting ponovo uskoro.

[Edited on 11-4-2009 by Nick4life]

Demijurg 4
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 21.4.2009 at 01:44

Ako nije frka da podsjetim na pitanje, skontali smo to za pregled ali ostaje pitanje guestova, kako da su dostupni? Samo radoznalost. Jesu li mozda u pitanu botovi koji stalkuju forume u pokusaju da ubace reklamu?

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 21.4.2009 at 04:04

Da, webcrawleri i slicno uglavnom.

Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 21.4.2009 at 23:45

Ili recimo pre nego što se uloguješ, i ti se brojiš kao guest.

~=~Rocky~=~

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Vampir
Moderator

Registered: 27.10.2002
Member Is Offline

Mood: a

[*] posted on 24.4.2009 at 00:00

Nije nista bitno ali mi bode oci :) Evo o cemu pricam

svi drugi sajtovi imaju onu malu slicicu u bookmarku samo emuglx nema, mislim da nije tesko da se ubaci to, a i lepse izgleda :D

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 24.4.2009 at 04:24

Ok jel ima neki icon artist medju vama da resi ovaj problem? Mozemo Shivu ili Mrakoslavu da iscimamo...

Pages:  1  2    4  ..  15

Go To Top