Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2    4  5
Author: Subject: Killzone 3
GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 7.3.2010 at 15:37

Quote:
Originally posted by MarkoDJ
Igrao sam KZ2 i nikad nisam imao nikakvih problema...

Meni se par puta desilo kao da igra secne pre nego sto cu doci do chekpointa ili pre nego sto ce uraditi autosave :)
Cak i sa pecom kad sam prelazio 2put sam imao problema.Ali oko laga nemogu nista da kazem osim da sam par puta pucao masinkom liku u glavu i on nikako da umre a pogodi me jednom i ja gotov.Jbg zato i neigram fps.Mozda je to zato sto sam igrao online ali svakako to nebi trebalo da bude tako.
Kilzon2 jedino mogu da pohvalim da mi nikad nije zapuco konzolu pa da moram rucno da gasim ps3.To zapucavanje mi je imao unreal3 pa sam ga zato i prodao.Mada je svakako igra sranje.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Zico
Helghast Assassin

Registered: 24.4.2005
Member Is Offline

Mood: Good

[*] posted on 8.3.2010 at 05:41

Quote:
Originally posted by MarkoDJ

Mislim da je nama "obicnim" gejmerima/korisnicima PS3-jke nevazan lag, mislim to su ipak ms u pitanju...
Ajde da razumem da se profesionalno bavite igranjem, da idete na takmicenja, mozda i zaradjujete od toga ali ovako mislim da je besmisleno prepucavati se oko toga.

Igrao sam KZ2 i nikad nisam imao nikakvih problema...

Tacno tako.

Osnovna razlika izmeju KZ2 i (vecine) ostalih FPS-ova je u fremu rateu, KZ2 ide u 30 fps-a (pa jos sa onom akceleracijom tela i oruzja), dok vecina drugih ide u 60 fps-a. I kada neko pocne igrati KZ2 posle napr. MW2, ili MAG, tu se mogu pojaviti problemi, ali oni su cisto subjektivne prirode, samo stvar navike.

Razlika izmedju 30 i 60 fps-a je velika, toliko velika da se nekim ljudima moze uciniti da na pr. sa KZ2 komandama nesto nije u redu.

Ja igram KZ2 tacno godinu dana, i nema nikakvih problema. Igra zahteva malo vise posvecenosti i vezbe, posebno u pocetku, ali i kasnije. KZ2 ima svoj ritam i moze i te kako da bude fantasticno brz.

"BUILDING THE FUTURE AND KEEPING THE PAST ALIVE ARE ONE AND THE SAME THING"

HIDEO KOJIMA
View user's profile View All Posts By User
psihoyu
Senior Member

Registered: 27.8.2009
Member Is Offline

[*] posted on 4.4.2010 at 21:57

KZ2 ima uzasan lag, to se primeti kad nekom pucas u glavu sa 20cm i ne bude mu nista, o tome Haseo svo vreme prica! To jebeno izludjuje kad igras MP.

driver
EmuGlx Legend

Registered: 4.8.2003
Member Is Offline

Mood: BRRRRRRRRRM

[*] posted on 5.4.2010 at 13:43

Ko josh igra MP :)

It aint about power dude! It\'s all about balance (Keiichi Tsuchiya)
Balance means EVERYTHING in a race (Naoki Hattori)
godfather
Don

Registered: 23.11.2004
Member Is Offline

Mood: So many great games & so little time to play them...

[*] posted on 5.4.2010 at 14:10

Ima dosta ljudi koji jos uvijek igraju mp, zato sto je jedan od najboljih uopste!

"Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours"
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
psihoyu
Senior Member

Registered: 27.8.2009
Member Is Offline

[*] posted on 5.4.2010 at 16:49

Pa igra jedino Tolstojevski, svi su odavno presli na BC2.
Kako BC2 nema temu ovde ?

Elvir79
1337 Member

Registered: 1.4.2010
Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2010 at 20:13

Mislim da su pogresne konstatacije da je ps3 "dostigao svoj tehnicki vrhunac" sa aktuelnim naslovima kao sto su Uncharted 2.To je sistem koji ce imati jos puno toga pruzi a sto ce se pokazati kad se gt 5 nadje u prodaji ,kao naslov koji ce podici ps 3 na jos veci graficki nivo sa punom rezolucijom od 1080p i stabilnim framerate-om.Jos tu ima puno da se radi,da se "pegla" i da se otkrivaju nove mogucnosti ps3 sistema.Killzone 2 je igra revolucionarna u svakom pogledu.Fizika,grafika,efekti i po meni mozda do sada nevidjena mrezna rutina koja radi gotovo bez ikakvog laga sa punih 32 igraca i na skromnijim brzinskim konekcijama.Setimo da je na pc-ju skroz druga prica kad su mrezna lagovanja u pitanju u igrama slicnog ili drugacijeg tipa.Killzone 3 bi trebao izaci za ps3 I jos ako ubace mouse podrsku kao u unreal tournament 3 i optimuzuju kako treba,bio bi to pravi potez!;)
shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 12.4.2010 at 20:15

Quote:
Originally posted by psihoyu
Pa igra jedino Tolstojevski, svi su odavno presli na BC2.

Igram ja ponekad, kada ne igram Tekken :).

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2010 at 20:25

Quote:
Originally posted by Elvir79
mozda do sada nevidjena mrezna rutina koja radi gotovo bez ikakvog laga sa punih 32 igraca i na skromnijim brzinskim konekcijama.Setimo da je na pc-ju skroz druga prica kad su mrezna lagovanja u pitanju u igrama slicnog ili drugacijeg tipa.

A MAG? 256 igrača na jednom bojnom polju bez ikakvog laga ;) ?

Quote:
Originally posted by Elvir79
Killzone 3 bi trebao izaci za ps3 I jos ako ubace mouse podrsku kao u unreal tournament 3 i optimuzuju kako treba,bio bi to pravi potez!;)

NHF, ali nikada neću razumeti ljude koji traže i žele da igraju mišem i tastaturom igre na konzoli. Idiotizam po meni i običan hir. Igre na konzoli su rađene za gamepad i treba igrati sa njim ako je predviđeno, a na PCju palijati WASD+miš

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
Zico
Helghast Assassin

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2010 at 21:45

Quote:
Originally posted by godfather

Ima dosta ljudi koji jos uvijek igraju mp, zato sto je jedan od najboljih uopste!

Od nasih ljudi, ja imam samo jednog momka iz Sapca na friends listi sa kojim prilicno cesto igram KZ2. Ostali su razni Francuzi, Poljaci i Ameri :)

[Edited on 13.4.2010 by Zico]

HIDEO KOJIMA
Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2010 at 22:11

Koji šapčanin igra? Nisam znao da ih ima tamo :) Btw, ljudi stalno to greše, piše se lokativ od vlastite imenice Šabac = ŠaPca, ne ŠaBca, mačvani su alergični na to ;)

Zico
Helghast Assassin

Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2010 at 22:13

PSN ID mu je ludacina :)

HIDEO KOJIMA
Elvir79
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 18:46

"... ali nikada neću razumeti ljude koji traže i žele da igraju mišem i tastaturom igre na konzoli...a na PCju palijati WASD+miš"

Zato sto mozda postoje ljudi koji smatraju da se pojavom sadasnjih konzola PC moze smatrati pomalo besmislenim i prevazidjenim sistemom u pogledu entertainment-a i zele nesto drugacije i pozdravljaju svaku vrstu kreativnosti i inovacija od strane tvoraca igara i koje im taj sistem pruza za ulozene pare.
Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 18:58

PC prevaziđen kao entertainment, a WASD+miš nešto drugačije i kreativno, ne bih rekao. Novo je igrati FPS gamepadom na konzoli i umeti tako igrati (nije novo, ali je svakako novije od WASD+miš). Ali najveća kočnica tako nečemu jeste što se igre na konzolama prave za gamepad što znači da čak i ako bi se ubacila hibridna kontrola WASD+miš onda to ne bi bilo istom brzinom vladanje X i Y osom kao na PCju i svakako da bi primetio da nije to to i da je sigurno suprotno od "drugačijeg i kreativnog" koje si očekivao

Elvir79
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 20:18

Hajde da sagledamo malo sa tehnicke strane.Sta nam to PC nudi u pogledu danasnjeg entertainment-a??Jer postoji ijedan aktuelan eksluzivni naslov koji bi PC proglasio brojem jedan u pogledu entertainment-a?Da li je po nekome real entertainment uloziti preko 1000 evra u konfiguraciju koja ce posle godinu dana biti prevazidjena jer nece moci da "sazvace" direct x 11 naslove onako "kako Bog zapoveda". Igrati fps na konzolama za mnoge jeste novina i cak postoji neka vrsta odbojnosi prema gamepadu kao takvom nacinu kontrole jer do pre nekoliko godina i nismo imali neku posebnu alternativu pored PC-ja u pogledu te vrste igara i ostala je neka vrsta navike.Ali danas su stvari drugacije,UT3 tournament u verziji za ps3 je prvi koji je na manje vise uspesan nacin spojio obe mogucnosti za igranje.Namerno kazem,manje-vise jer moglo je i bolje ali ruku na srce ipak se radilo jednom od prvih naslova za trojku ali opet u svetu konzola itekako revolucionaran.Brzo vladanje komandama misem "kao na PC-ju"i na next gen konzolama nije nikakva nemoguca misija vec stvar optimizacije.PS3 sa svojom arhitekturom je itekako sposoban da programerima pruzi mnoge mogucnosti za otkrivanje rutina za inovacije u pogledu komandi i unapredjivanja igara na razne nacine,samo je potrebno vreme.Nesumnjivo je da ce gamepad biti i dalje osnova za kontrolu ali nikad se ne zna sta buduci naslovi mogu doneti kao novinu.
Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 20:33

Ključna stvar je, da li programeri žele to da urade, da li im vrh Sonija dozvoljava da optimizuju i da počnu da ubacuju i miša i tastaturu pored DualShock 3 ili jednostavno, promovisanje svog brenda (DS3) je jako moćna stvar danas na tržištu i sve zavisi od toga, ni od naših htenja, ni od gneva zbog preskupih konfiguracija za normalno igranje, ni od nenaviknutosti, ni od želje za nečim tako maštovitim i inovativnim.

Unreal Tournament 3 je izašao praktično 2008. za PS3, i niko sem njega dalje nije favorizovao tj. radio podršku za to. Ima onaj dodatak, neki hibridni miš i hibridna palica za ljude koji to traže, ali ne znam kako to sve funkcioniše. Dosta sa offtopicom, imaš u2u pa možemo prodiskutovati o tome tamo.

Elvir79
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 20:59

UT3 tournament Ps3 :

Midway
Epic Games
Sci-Fi First-Person...
Release: Dec 11, 2007 »
ESRB: Mature

izvor,Gamespot. *grin*

Taj hibridni mis sam video na youtubu ali voleo bih i ja da probam to u praksi.

Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 21:01

Decembar je 12-i mesec u godini ne? Evo, ako je teško iščitati šta pišem, citiraću se:

Quote:
Unreal Tournament 3 je izašao praktično 2008. za PS3

Mogao sam da serendam da niko ne radi na tome 3 godine, ali eto, hteo sam malo da ispadnem realniji i optimističniji pa da navedem 2 godine kao period, ali neki jednostavno ili ne čitaju ili ne kontaju

Elvir79
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 21:18

Kakve veze da li je izasao decembra 2007 ili 2008-e??.Zakljucili smo da je to prva igra na ps3 koja je spojila mis i tastaturu kao mogucnost pored gamepada.Neka bude 2008-e,ono iz gamespota sam iskopirao kao fazon,znaci pazljivo sam procitao ono sto si napisao.
Makaveli
Member

Registered: 21.2.2006
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 17.8.2010 at 20:55

Pojavio se MP trailer: http://www.youtube.com/watch?v=RxFzqlhlLr8
Nimalo nisam odusevljen sa svime prikazanim za kz3 previse me podsjeca na cod recoil ko da neposoji vise auto aim izgleda odardjuje pola posla stvarno se brinem kako ce sve ovo da ispadne na kraju, nadam se da nece biti previse promjena od kz2 jer to je najbolji fps koji sam ikad igrao posle kza mw2 mi je bio smjesan nisam ni sp zavrsio a mp preko 3 sata nisam igrao za razliku oko 100h provedenih u kz2.

Elvir79
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 17.8.2010 at 21:08

Trailer je bruka!ali tu je mozda najvaznije ono sto se u poslednje vreme shushkalo: podrska Move kontrolera i sto bi sigurno donelo jednu novu dimenziju gameplay-a..bar se tako nadam.:yes:
Dzoni-GS
1337 Member

Registered: 20.3.2009
Member Is Offline

Mood: Evil is powerful,but courage is Solid!

[*] posted on 5.12.2010 at 22:44

Potvrđen je splitscreen mode za KZ3! Ovo sam cepao ranije u MoH na PSone i na PS3 samo u Resistance: Fall of Man... ja nešto baš i nisam fan online mp-a, tako da mi je ovo super!

Killzone 3 će imati podršku za splitscreen multiplayer

Zico
Helghast Assassin

Member Is Offline

[*] posted on 12.12.2010 at 14:00

Meni licno splitscreen mode ne znaci mnogo, ali probacu ga.

Prvo kampanja, pa onda MP :)

HIDEO KOJIMA
godfather
Don

Registered: 23.11.2004
Member Is Offline

Mood: So many great games & so little time to play them...

[*] posted on 8.1.2011 at 10:31

Odlican novi story trailer, jedva cekam!

"Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours"
DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 8.1.2011 at 10:44

Videh trejler juce, Malcom McDowel ftw.

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
 Pages:  1  2    4  5

Go To Top