Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  5    7
Author: Subject: SF4 turnir - ispitivanje javnog mnjenja & FAQ
Carnex
Jetrena pašteta

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 6.4.2010 at 16:53

Quote:
Originally posted by Nick4life
Ja ne mogu da zamislim da igram SFIV na necemu sto nije Xbox360 wireless gamepad :)

ULTRA MEGA GIGA SHUPER HIPER TERA FAIL!!!

View user's profile View All Posts By User
Scorpionn
Neki Tamo

Registered: 2.1.2006
Member Is Offline

Mood: Odlicno 3+

[*] posted on 6.4.2010 at 17:57

Quote:
Ja ne mogu da zamislim da igram SFIV na necemu sto nije Xbox360 wireless gamepad :)

Ja bih na primer radije drzO vruc krompir u ruci od tog "kontrolera", ali that's just me :)
Jedva sam izdrzao i onu partiju GH u Zrenjaninu igrajuci na tom cudu, ali SF4 ne mogu ni da zamislim na tom cudu od sprave.

If women are so bloody perfect at multitasking, how come they can't have a headache and sex at the same time ?
Bre
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 6.4.2010 at 17:58

Quote:
Originally posted by Carnex
Quote:

champions edition.

:D

Hej, Nick, ima l' mesta u autu za mene? :D

~=~Rocky~=~

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 6.4.2010 at 18:37

2 Bojan_N

To znaci upravo to sto je napisano.
Da probam da kazem na drugaciji nacin. Ja cu na tim racunarima otkljucati koliko mogu likova. Na mom sf4, kojeg imam odavno su jos uvek neotkljucani gouken i seth. Znas kako radi taj sistem otkljucavanja, ja sam prelazio par puta arkadni mod na srecu dok nisam oktljucao likove.

Da, svi borci su dozvoljeni.

2 Bojan_N i Schmajser
To pitanje stoji i svestan sam obe strane price.
Nisu toliko superirorniji koliko su iritirajuci proglemi s njima. Tek treba da cujem da su bezicni kontroleri radili bez problema tokom turnira, a ni onda necu verovati. Ako imate neki kabl za te dzojstike, tipa mini usb za ps3, najbolje bi bilo to da ponesete. S druge strane, zabraniti koristienje jedinog dzojstika koji se moze kupiti u Srbiji... Da probamo kako se ponasaju, a ako bude problema, necemo ih koristiti. Tako da racunam da ce biti kurcshlusa sto se tice bezicnih dzojstika tokom turnira. Vidim da je i zdravkelja naveo jedan od razloga. Da li biste zeleli da predate rundu ili partiju zato sto ste je izgubljena veza pc-dzojstik?

Quote:
Ja ne mogu da zamislim da igram SFIV na necemu sto nije Saturn gamepad :)

fixed :)

[Edited on 6-4-2010 by meca dobric]

[Edited on 6-4-2010 by meca dobric]
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 6.4.2010 at 19:07

^pa igraj arcade na najlakshe sa jednom rundom za brzo otkljuchavanje likova.

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2010 at 19:25

2 Maxa
[rant]
S jedne strane imamo capcom, sony i microsoft koji misle da ljudi vole da otkljucavaju stvari, achievements i gamer points i da ce ako ubace external awards bolje prodati igru i vise zaraditi. S druge strane imamo igrace kojima odgovaraju zakljucani likovi. Pricamo o strit fajter igri, ne o Hobitu.
[/rant]
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 6.4.2010 at 19:47

Posle čitanja ove liste,svaki dan bih išao do Mordora i to sam!
Bez prstena!

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Maxa
the Unyielding

Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2010 at 20:01

^da kradesh sauronovu pr0n kolekciju ^^

Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 6.4.2010 at 20:35

Quote:
Originally posted by Carnex
Quote:

Bring it on :D Samo nemoj da ispadnes u prvom mechu da bi se sreli kasnije.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 6.4.2010 at 20:39

E da sto se tice voznje samnom pa planiram standardnu ekipu, Maxa, Carnex, Rocky i to je to dok ne nabavim brza kola :)

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Maxa
the Unyielding

Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2010 at 20:47

opushteno mozhe neko umesto mene, poshto ja netju itji ovoga puta. have phun guyz! :)

Bojan_N
Member

Registered: 7.1.2010
Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2010 at 00:04

Quote:
Originally posted by meca dobric
2 Bojan_N

To znaci upravo to sto je napisano.
Da probam da kazem na drugaciji nacin. Ja cu na tim racunarima otkljucati koliko mogu likova. Na mom sf4, kojeg imam odavno su jos uvek neotkljucani gouken i seth. Znas kako radi taj sistem otkljucavanja, ja sam prelazio par puta arkadni mod na srecu dok nisam oktljucao likove.

Da, svi borci su dozvoljeni.

Ajde da rezimiramo ovako. Moj main je Blanka, i njega ću birati na turniru, ali kao alternativu imam Akumu u slučaju da neko pobedi mog Blanku. Ako ja u tom slučaju ne mogu da biram svog sekundarnog igrača, koji inače nije zabranjen ni na jednom turniru, niti po bilo kakvim specifikacijama spada u "nadmoćne" onda stvarno ne vidim svrhu toga, a samim tim i mog dolaska.
Nije mi odgovor dovoljno precizan. Da li će Akuma biti dostupan na svakom računaru. I šta ako ja hoću da igram sa Akumom, a računar za kojim sedim ga nema otključanog?

Quote:
2 Bojan_N i Schmajser
Nisu toliko superirorniji koliko su iritirajuci proglemi s njima. Tek treba da cujem da su bezicni kontroleri radili bez problema tokom turnira, a ni onda necu verovati. Ako imate neki kabl za te dzojstike, tipa mini usb za ps3, najbolje bi bilo to da ponesete. S druge strane, zabraniti koristienje jedinog dzojstika koji se moze kupiti u Srbiji... Da probamo kako se ponasaju, a ako bude problema, necemo ih koristiti. Tako da racunam da ce biti kurcshlusa sto se tice bezicnih dzojstika tokom turnira. Vidim da je i zdravkelja naveo jedan od razloga. Da li biste zeleli da predate rundu ili partiju zato sto ste je izgubljena veza pc-dzojstik?

Schmajser, Djoxa, Boris Lozac i ja smo već pravili okupljanja. Igrali smo sasvim normalno na bežičnim stikovima. Nemam nikakve mogućnosti da elektroniku zamenim žičanom jer je i moj i Schmajserov stick dizajniran tako da radi kao bežičan. U pitanju je elektronika Logitech Cordless Rumblepad gamepada koji rade izvanredno. Nismo imali problema sa mešanjem komandi i gubitkom signala. Igram tako već dva meseca, i nijednom mi se nije dogodilo da se signal izgubi.

Iskreno rečeno i bez uvrede, stvarno ne znam o čemu vi ovde pišete....

Arkadni džojstici i delovi
http://www.arkadna-prodavnica.com

Windows Live ID: Bojann (Street Fighter IV)
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2010 at 07:30

Quote:
Originally posted by Bojan_N
snip
Ajde da rezimiramo ovako. Moj main je Blanka, i njega ću birati na turniru, ali kao alternativu imam Akumu u slučaju da neko pobedi mog Blanku. Ako ja u tom slučaju ne mogu da biram svog sekundarnog igrača, koji inače nije zabranjen ni na jednom turniru, niti po bilo kakvim specifikacijama spada u "nadmoćne" onda stvarno ne vidim svrhu toga, a samim tim i mog dolaska.

Bilo bi zao da ne dodjes, ne samo ti nego bilo ko od ljudi ko voli da igra sf.

Quote:

Da li će Akuma biti dostupan na svakom računaru. I šta ako ja hoću da igram sa Akumom, a računar za kojim sedim ga nema otključanog?

1) Ne znam.
2) Mislio sam da je ovo prilicno jasna situacija ako Akuma nije otkljucan. Nije problem, mogu da se promene pravila da bude arcade only ako vam tako vise odgovara.

Quote:

Quote:
2 Bojan_N i Schmajser

Schmajser, Djoxa, Boris Lozac i ja smo već pravili okupljanja. Igrali smo sasvim normalno na bežičnim stikovima. Nemam nikakve mogućnosti da elektroniku zamenim žičanom jer je i moj i Schmajserov stick dizajniran tako da radi kao bežičan. U pitanju je elektronika Logitech Cordless Rumblepad gamepada koji rade izvanredno. Nismo imali problema sa mešanjem komandi i gubitkom signala. Igram tako već dva meseca, i nijednom mi se nije dogodilo da se signal izgubi.

Iskreno rečeno i bez uvrede, stvarno ne znam o čemu vi ovde pišete....

Koliko shvatam ti kazes: "kod mene je radilo". To je lepo, ali ja ocekujem probleme s bezicnim kontrolerima. Ne shvatam ovo sto si napisao kao uvredu.

Da li ne shvatas sve o cemu pisemo ili samo neki deo, da probamo drugacije da kazemo?

[Edited on 7-4-2010 by meca dobric]
Bojan_N
Member

Registered: 7.1.2010
Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2010 at 08:40

Ne shvatam samo ovo vezano za gubitke signala. Ajde manje više ja koji svoj arkadni džojstik koristim 2 meseca. Boris, koristi gorepomenuti gamepad (čija je elektronika u mom i Šmajserovom džojstiku) već preko 8 meseci. A taj gamepad nijednom nije zakazao. Verujem ja da EVO nije ubacio to pravilo iz svog hira, već zbog gamepada niže klase koji stvarno mogu da gube signal. Takođe, može biti i to da smetaju uređajima koji rade na istoj frekfenciji.

Ako već pričamo o "Arkadi" - Akuma može da se bira u arkadnoj verziji SF-a. Mislim da bi pametnije bilo da nađemo zajedničko rešenje. Na primer da ja dođem ranije i da otključam Akumu i ostale igrače na nekoj od mašina. Isto tako da urade i moji drugari koji će doći sa mnom. Ako se u arkadnom delu stavi po jedna runda i najlakši nivo težine to se odradi o čas posla. Jedino je Seth malo problem jer se igra mora preći sa svim igračima kako bi se otključao.

Sa druge strane, možemo to da odradimo pomoću narodnih verzija softvera - odnosno ulockera. Naravno obavezno napraviti offline Windows live profil kako ne bi bilo posledica po postojeći nalog.

Nadam se da me razumeš u ovome što sam napisao. Ne kritikujem tebe, nit organizaciju, već dajem predloge. Nisam bio ciničan i nisam napisao da neću da dođem na turnir ako ne bude Akume (ja bi ga ionako birao samo ako neko pobedi mog Blanku), nego da ne vidim svrhu svog dolaska ako ne mogu da biram svog omiljenog igrača. I nadam se da me tu, kao igrač SF-a, razumeš.

U svakom slučaju mislim da zajedničkim snagama možemo da rešimo ovo. Kao što već napisah, prvi se javljam da dođem ranije i otključam sve igrače. U svakoj drugoj meri u kojoj budem mogao da pomognem pomoći ću. Između ostalog, ko god bude želeo, može da igra na mom arkadnom džojstiku, i mojoj tastaturi, koju ću poneti za svaki slučaj. Imam stari PS1 i PS2 gamepad sa sve USB adapterom i nije mi problem da ponesem njih ako nekome odgovaraju.

[Edited on 7.4.2010 by Bojan_N]

Arkadni džojstici i delovi
http://www.arkadna-prodavnica.com

Windows Live ID: Bojann (Street Fighter IV)
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2010 at 10:42

Quote:
Originally posted by Bojan_N
Ne shvatam samo ovo vezano za gubitke signala. Ajde manje više ja koji svoj arkadni džojstik koristim 2 meseca. Boris, koristi gorepomenuti gamepad (čija je elektronika u mom i Šmajserovom džojstiku) već preko 8 meseci. A taj gamepad nijednom nije zakazao. Verujem ja da EVO nije ubacio to pravilo iz svog hira, već zbog gamepada niže klase koji stvarno mogu da gube signal. Takođe, može biti i to da smetaju uređajima koji rade na istoj frekfenciji.

Nemam ja nista protiv, moja ideja je da mozete da ih koristite dok ne zakazu. Video dovoljno problema za ps3 bezicnim kontrolerima i kod nas u igraonicama. Pa cu da ostanem skeptican po tom pitanju. Nema samo EVO takav stav, naveo sam to kao primer.

Quote:

Ako već pričamo o "Arkadi" - Akuma može da se bira u arkadnoj verziji SF-a. Mislim da bi pametnije bilo da nađemo zajedničko rešenje. Na primer da ja dođem ranije i da otključam Akumu i ostale igrače na nekoj od mašina. Isto tako da urade i moji drugari koji će doći sa mnom. Ako se u arkadnom delu stavi po jedna runda i najlakši nivo težine to se odradi o čas posla. Jedino je Seth malo problem jer se igra mora preći sa svim igračima kako bi se otključao.

U pravu si, ali u arkadnoj verziji je bilo potrebno otkljucati Akumu, mislim da je on otkljucan odredjenog datuma. Jedna od ideja jeste bila da pre samog turnira igraci otkljucaju koji su im likovi potrebni. Mislim da je to pomenuto na temi na benchmark forumu. To za akumu, goukena i setha jeste problem, na to sam i mislio. Npr, ja ne mogu da predjem igru s dhalsimom. A jos teze da to uradim cetiri puta.

Quote:

Sa druge strane, možemo to da odradimo pomoću narodnih verzija softvera - odnosno ulockera. Naravno obavezno napraviti offline Windows live profil kako ne bi bilo posledica po postojeći nalog.

Ja sam unlocker probao na svom racunaru i dao drugu da proba na svom, jedan racunar je imao steam verziju sf4, a drugi alternativnu. Ni na jednom nije radio, tj nista nije otkljucao.

Quote:

Nadam se da me razumeš u ovome što sam napisao. Ne kritikujem tebe, nit organizaciju, već dajem predloge. Nisam bio ciničan i nisam napisao da neću da dođem na turnir ako ne bude Akume (ja bi ga ionako birao samo ako neko pobedi mog Blanku), nego da ne vidim svrhu svog dolaska ako ne mogu da biram svog omiljenog igrača. I nadam se da me tu, kao igrač SF-a, razumeš.

Razumem te, otkljucavao sam sf4 "skrivene" likove nekoliko puta ili cekao da budu otkljucani i vec mi se to otkljucavanje smucilo. Ali necemo o tome aspektu sf4, to je jedna od capcomovih sf4 gresaka koja indirektno utice na igranje.

Quote:

U svakom slučaju mislim da zajedničkim snagama možemo da rešimo ovo. Kao što već napisah, prvi se javljam da dođem ranije i otključam sve igrače. U svakoj drugoj meri u kojoj budem mogao da pomognem pomoći ću. Između ostalog, ko god bude želeo, može da igra na mom arkadnom džojstiku, i mojoj tastaturi, koju ću poneti za svaki slučaj. Imam stari PS1 i PS2 gamepad sa sve USB adapterom i nije mi problem da ponesem njih ako nekome odgovaraju.

[Edited on 7.4.2010 by Bojan_N]

Za ove psx/ps2 dzojpede mislim da ce ti se ostali javiti, ako ne mogu da si obezbede kontrolere.
Scorpionn
Neki Tamo

Registered: 2.1.2006
Member Is Offline

Mood: Odlicno 3+

[*] posted on 7.4.2010 at 11:40

Meni samo nije jasno zasto nisu svi likovi otkljucani ?!?!?
To traje ukupno 8 sekundi, cak legalna igra koju posedujem, i sa kojom igram online, otkljucana je sa unlocker-om, sa svim ikonicama i svim statusima, i tu nema nikakvih problema.
Iskreno, mislim da je cista budalastina razmisljati koji igrac je "nadmocniji", kad je samo bitna vestina coveka koji upravlja doticnim likom.
Ja sam sa Vegom tuko i nadmocnije i slabije od njega, kao sto sam i gubio od nadmocnijih i slabijih, sto opet zavisi samo od vestine coveka iza komandi.

If women are so bloody perfect at multitasking, how come they can't have a headache and sex at the same time ?
Bre
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2010 at 13:56

Quote:
Originally posted by Scorpionn
Meni samo nije jasno zasto nisu svi likovi otkljucani ?!?!?
To traje ukupno 8 sekundi, cak legalna igra koju posedujem, i sa kojom igram online, otkljucana je sa unlocker-om, sa svim ikonicama i svim statusima, i tu nema nikakvih problema.
Iskreno, mislim da je cista budalastina razmisljati koji igrac je "nadmocniji", kad je samo bitna vestina coveka koji upravlja doticnim likom.
Ja sam sa Vegom tuko i nadmocnije i slabije od njega, kao sto sam i gubio od nadmocnijih i slabijih, sto opet zavisi samo od vestine coveka iza komandi.

Softban Setha je bio zbog moje neupucenosti. Naknadno sam proverio pravila evo turnira i ffa ranbat.

Drugo, vidim u cemu je problem. Da li bi me neko od vas naucio kako se koristi unlocker? Ako ne budete mogli da mi objasnite, bice unlocker program na turniru pa mozete sami da si otkljucate likove. Ili rucno da ih otkljucavate. Na nekoliko foruma sam rekao da meni taj program ne radi, a izgleda da ne znam da ga koristim.
mmn2911
Romalj
*

Registered: 2.11.2008
Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 15:56

Pozdrav svima, i ja bih hteo da igram SF sa vama u subotu, ali me muci par pitanja:
1. Posto dolazim kolima, kakva je situaciju u NS-u za parking? Ne bih da mi kola odnese pauk ili dobijem neku ogromnu kaznu... :D
2. Nameravam da povedem par drugova koji bi navijali, znaci oni placaju takodje 500 din, kao i ja koji igram? I gde se placa, kad stignemo tamo? I jel moram i njih kao posetioce da prijavim pre subote?
3. Posle turnira, da li bi neko hteo da igra neke druge igre, kao SF II, III, Garou, Last Blade... :D
4. Imam problem sa dzojpedom, koristim Logitech Chillstream, ali u poslednje vreme gubi kontakt, a ne daju mi se pare za novi, tako da cu morati da improvizujem. Ako ne nabavim posten dzojstik do subote, sta mi ostaje? :D
Djukor
Super Fr1ck

Registered: 30.10.2004
Member Is Offline

Mood: NAKED (and lazy)

[*] posted on 13.4.2010 at 16:13

Ja cu doneti BBSC aj da to igramo kad zavrsimo turnir.

Atheists are tsundere for apples?
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 13.4.2010 at 16:14

Pozajmi od nekoga :)

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
mmn2911
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 16:40

Quote:
Originally posted by Djukor
Ja cu doneti BBSC aj da to igramo kad zavrsimo turnir.

Uuu, moze, nikad nisam igrao BB. :) Meni je svejedno, bitno je da bude zabavno... Za dzojstik cu da vidim, ali je problem sto nijedan koji sam uzeo do sada od drugova nema kvalitetan d-pad kao na chillstream-u, ipak je logitech logitech, a na analognim palicama ne mogu da igram, samo skakucem... :) Mada cu da probam da ga popravim... :)
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 13.4.2010 at 21:08

2 mmn2911:

1) Na univerzitetu ima nekoliko parkinga, a cene ti ne mogu reci jer nemam auto. 500 metara dalje ima parking za koji mislim da se ne placa vikendom.
2) Da, takodje cu ih traziti LK na uvid i uzeti broj.
3) Ja sam zainteresovan za koju partiji, videcemo jos kada i kako ce se zavrsiti turnir.
4) Hmmm, bice neko iz whiteshopa na turniru u subotu, pa mozes kod njih kupiti neki dzojped ili cak dzojstik. Ljubomir i Bojan_N su rekli poneti par dodatnih gamepadova, mislim da nece biti problema, ako treba, namestice se i parovi prema tome.

2 Djukor
Super ideja, a na cemu cemo da igramo bbcs?
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 14.4.2010 at 07:23

Sa druge teme...
Quote:
Originally posted by Djukor
moze sa novcicem da se izabere ko ce prvi mech sa tastaturom pa gubitnik prelazi na tastaturu drugi mech a 3 mech ako ga bude igraju obojica na Gamepadu.
ILI to ILi joypads onli.
Trebali smo da nabavimo neki BOX ili PS3 pa da su svi forsirani da igraju na PADU.

Ili mozda jos bolje.

Ako neko igra na padu a neko na tastaturi nek tako i ostane.
Ako bojica igamo natastaturi onda obojica od pocetka moramo na Padovima pa se onda eliminise faktor srece koga usere Keybord.
Ima se dovoljno vremena da se savladaju osnove na padu za svakoga ko ovde igra na tastauri.
E da jos jedna stvar Bind za Focus Tount i Grab nije dozvoljen na Tastaturi jer NA padu nema dovoljno dugmadica za te funkcije pa nije fer.
ZNaci moze samo LP MP HP 3XP
LK MK HK 3XK

[Edited on 14.4.2010 by Djukor]

2 Djukor:
Navedeno je da ponesete svoje "Game" controllere. Ko nije u mogucnosti, necu ga izbaciti sa turnira, trebalo bi da bude par usluznih dzojpeda za koristenje.

Od ps3 iznajmljivanja sam odustao da bih smanjio troskove, a televizore nisam nasao gde da iznajmim. PCijeve mi pozajmljuju drugari.
Dodatni problem sa ps3 i xbox360 dzojpedima je sto su bezicni i lako mogu da nestanu.
Ta ideja o zabrani throw/focus/taunt binda ima smisla za tastature koje mogu da prihavate vise tastera od jednom. Ne znam kako ce se ponasati tastature na turniru, ponavljam: Ponesite svoje kontrolere.

Koliko sam video iz prijava, mozda dvoje preferiraju tastaturu.
mmn2911
Romalj
*

Member Is Offline

[*] posted on 14.4.2010 at 15:46

@ meca dobric

Hvala na odgovorima, sam jos par stvari... Jel mora ova prijava preko mail-a za sve, meni nije problem posto sigurno dolazim, ali ne znam ko ce sa mnom kao gledalac, da ih ne najavljujem bespotrebno... Jel moram i te ljude da uvrstim, ili samo da im kazem da ponesu licne i kintu? :)

Sto se tice igara, kod mene dolazi u obzir svaki SF (II, Alpha, III), Garou, KOF, Last Blade, bilo sta samo da je zabavno... :)
A kako ce biti sto se tice onih tastera za PPP ili KKK, bice dozvoljeno koriscenje? :)

Gamepad sam valjda sredio, onaj Logitech Precision, ima koliko toliko kvalitetan d-pad. :) I da ne zaboravim da pohvalim vas i organizaciju ovog turnira, nadam se da ce sve proci ok... :)
meca dobric
*tatina devojcica*

Member Is Offline

[*] posted on 14.4.2010 at 18:24

2 mmn2911:
Ne treba prijava mejlom za gledaoce. Moci ces da koristis ppp i kkk bindovanje, podesava se iz same igre.
 Pages:  1  ..  5    7

Go To Top