Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2    4  ..  69
Author: Subject: Relationshit thred
Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 22.3.2010 at 20:26

Quote:
Originally posted by Miki_
Quote:
Originally posted by SuperStaljin
Nema svrhe da budeš "mekan", jer:

1. Žene organski, genetski ne podnose mekane muškarce. Ako se povučeš najeb'o si, odmah prestaje da te poštuje,
a dešava se i da istripuje da se ona tebi ne sviđa - a ako se to desi, neki proces u ženskom mozgu to razočaranje pretvori u
ideju da si u stvari ti grbavi kepec. Dakle, da ponovim jednačinu - IF ona pomisli da tebi nije privlačna, THEN automatski GOTO program "on je kreten i smrdi".

2. Čak i da na neki način uspeš da ostaneš u dobrim odnosima sa ženskom osobom koja ti se sviđa, ili iskreno želiš da se družiš sa njom,
moraš da računaš na nekoliko stvari -
a) žene su dosadni prijatelji - ono što je njima zanimljivo, šanse su - tebi će biti smrtno dosadno. Čak i najinteligentnija devojka imaće problema da razume tvoje motivacije.
b) žene zaborave sve svoje prijatelje kada se zaljube - neće naprasno prestati da se druži s tobom, već i sa svojim višegodišnjim drugaricama.
c) žena automatski pretpostavlja da si ti tu kao nekakav bezvredni sporedni invalid, ili pak smatra da si potencijalni psiho koji vreba priliku da je siluje - or both.
To što je ti ne startuješ besomučno = does not compute = plodno tle za milijardu njenih pretpostavki koje su uglavnom utemeljene u njenim fantazijama i egoizmu, a ne realnosti, što dovodi do glupih situacija.

Igre ne možeš da izbegneš, toplo-hladno debilnosti ne možeš da izbegneš, ali možeš da predvidiš situacije
i udaraš kontre i bla bla bla bla - al' najbolje da imaš pare

Bravo majstore !!!

Dodao bi samo.Kkad mi povredis sujetu ... Your'e fucked, HAHAHAHAHA ...

Imam vise doprinosa, ali ne pada mi napamet da sad pricam o tome ...

Evo jedan, pre 2 nedelje upoznao sam ribu, uzeo broj, dopisivali se. Nasli u subotu i smuvali, sad smo zajedno citava 2 dana :) eto ...

Hahaha gospodine Miki...care najjaca izjava veceras nema oce kaki nece kaki ili postoji hemija ili ne,ali eto taman da nas iskusni mixx nauci ponesto nekad i od biraca ima jebaca.Ne jebe cesto ali jebe kvalitetno!!!:lol:

I da se nadovezem na superstaljinovu izjavu:
Ne postoji to drugarstvo izmedju muskarca i zene ili ce muskarac gledati njoj u sise ili ce ona biti potajno zaljubljena u njega ili je on Gay ili ona zeli da ostane kraj njega iako zna da nikada nece biti zajedno ili je on Gay (morao sam da potvrdim).
Cak i kada su vec bili u vezi pa su sad kao drugovi uvek postoji sansa da se u njemu rodi osecaj Alfa muzjaka da potvrdi i obelezi svoju teritoriju!!!

[Edited on 22.3.2010 by Sqall]

View user's profile View All Posts By User
9dots
V.I.P.

Registered: 15.1.2005
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 22.3.2010 at 21:01

Pa onako. Imam ortakinju sa kojom visim od gimnazijskih dana. Što mu dođe i previše godina. I imali smo gomilu prilika da radimo svašta, u raznim stanjima svesti i tela. I nikad se ništa nije dogodilo. Pri čemu niko od nas dvoje nema homoseksualnih sklonosti. Da...ne verujem da je zaljubljena u mene jer planira svadbu sa tipom koji je legenda. Ok, ja joj i dalje gledam u sesi.

On topic: upoznao sam ribu za vikend koja ima najbolje noge i kez u krugu od 5 km. Omiljeni bend - Violent Femmes. Idemo da gledamo Fantaziju u Kinoteci. Javiću kad se oženim.

[Edited on 22.3.2010 by 9dots]
obrensd
Member

Registered: 24.4.2008
Member Is Offline

Mood: high as a motherfucker

[*] posted on 22.3.2010 at 21:09

gl

[Edited on 22.3.2010 by obrensd]

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Costanza
Soldier Of Fortune

Registered: 10.1.2004
Member Is Offline

Mood: daydreaming ...

[*] posted on 22.3.2010 at 21:26

dosta je ovde pametnog receno, samo malo preteraste sa nemogucnoscu da ti zensko bude iskrena drugarica .. i bez da joj gledas noge i ostalo ..

sto se tice toga da je zensko dosadna drugarica, ima i tu dosta istine, i da ce to druzenje prestati, ali jbga, nismo ni mi tu puno razliciti, ustvari, jos gori su muskarci koji odjebu sve drugare kad nadju devojku ili se ozene ..

sto se pristupa tice, slazem se za 'krk' pristup, pa sta bude bude ..

The sea was angry that day my friends. Like an old man trying to send back soup in a deli.
Greenman
Montenigga

Registered: 28.9.2005
Member Is Offline

Mood: Green

[*] posted on 22.3.2010 at 21:27

Quote:
al' najbolje da imaš pare

Einstein je kidao matematiku bolje od Mileve..
Ragnarok
CLICK! CLICK! CLICK!

Registered: 17.12.2007
Member Is Offline

Mood: SHM

[*] posted on 22.3.2010 at 21:47

Darth Revan
Fr1ck

Registered: 9.10.2004
Member Is Offline

Mood: Optimist

[*] posted on 22.3.2010 at 22:11

Quote:

a) žene su dosadni prijatelji - ono što je njima zanimljivo, šanse su - tebi će biti smrtno dosadno. Čak i najinteligentnija devojka imaće problema da razume tvoje motivacije.

Heh, nevjerovatno, kako imamo isto razmisljanje. Ja cak idem i korak dalje i tvrdim da nema smisla imati drugarice.

Par puta sam izlazio sa drugarom i par poznanica. I sta se desava u klubu? Prvih sat vremena - nista. Likovi okolo gledaju, ne znaju dal smo par ili sta vec. Poslije tih sat tipovi pocinju da prilaze, jasno im je - odnos se ne moze sakriti. Ribe, ako im nisu interesanti iskuliraju ih, kalsicnom igrom - ovo do mene je moj decko, ako jesu nastavljaju sa pricom itd...

Meni ostaje u tim sutuacijama i ja sam da napadam neke ribe, ali iskren da budem - nekako me je blam ako me riba iskulira, pa se vratim za svoj sto. Opet u suprotnom slucaju ako zaista smuvam neku ribu - zaista mi je debilno kada mi drugarice na kraju veceri govore "svaka cast", drugo je kada ti to kazu ortaci.

Sta je poenta - bolje da sam izasao samo sa ortacima, ovako samo pravim stit njima. Plus ubio bi se kada bi samo jednom morao da slusam kako riba prica o tipu na koga se lozi, blah...

\"You remind me of myself...before I was slaughtered and cast into the Abyss.\"

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

\"I will be the last! And you will go first... Heh hehehehe...\"
Ragnarok
CLICK! CLICK! CLICK!

Registered: 17.12.2007
Member Is Offline

Mood: SHM

[*] posted on 22.3.2010 at 22:18

Quote:
Originally posted by Darth Revan
Quote:

Heh, nevjerovatno, kako imamo isto razmisljanje. Ja cak idem i korak dalje i tvrdim da nema smisla imati drugarice.

Par puta sam izlazio sa drugarom i par poznanica. I sta se desava u klubu? Prvih sat vremena - nista. Likovi okolo gledaju, ne znaju dal smo par ili sta vec. Poslije tih sat tipovi pocinju da prilaze, jasno im je - odnos se ne moze sakriti. Ribe, ako im nisu interesanti iskuliraju ih, kalsicnom igrom - ovo do mene je moj decko, ako jesu nastavljaju sa pricom itd...

Meni ostaje u tim sutuacijama i ja sam da napadam neke ribe, ali iskren da budem - nekako me je blam ako me riba iskulira, pa se vratim za svoj sto. Opet u suprotnom slucaju ako zaista smuvam neku ribu - zaista mi je debilno kada mi drugarice na kraju veceri govore "svaka cast", drugo je kada ti to kazu ortaci.

Sta je poenta - bolje da sam izasao samo sa ortacima, ovako samo pravim stit njima. Plus ubio bi se kada bi samo jednom morao da slusam kako riba prica o tipu na koga se lozi, blah...

Slazem se sa ovim. Klubovi su jako nezgodni da se u njih ide sa drugaricama, osim ako nije neka mix ekipa (tipa 4 lika, 4 ribe). Za kafice i to su OK, ali, opet, gledam da bar par ortaka budu pored mene... Kao sto je SS rekao, jako je tesko (ne i nemoguce, ali ipak...) naci zajednicke teme za razgovor, POGOTOVO, ako si ti sam sa jos par riba.

Sqall
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 22.3.2010 at 22:18

Quote:
Originally posted by Darth Revan
Quote:

Hahaha veruj mi posle 23-ce - 24-te sve zene po defaultu pocinju o deci i bebama da pricaju a to ti je 100 puta gore nego o tipu na koga se lozi!!!
I da zavrsim nema gore stvari nego voditi pijanu (tiltovanu) ribu kuci iz grada mi muskarci smo cvecke za njih!!!:lol::lol::lol:

Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 22.3.2010 at 22:19

igoritza is going to post here, so be prepared.

idem da vozim biciklo, lepo je vreme, pa se vracam da kazem neshto jako bitno. tl dr stajl :D

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Killingspree
Madafaka

Registered: 10.6.2005
Member Is Offline

Mood: Drain bamage.

[*] posted on 22.3.2010 at 22:23

@Revan Potpuno tacno sto si napisao. Ja sam samo jednom izasao u srednjoskolskim danima sa drugaricama iz odeljenja, veceg smora u zivota nisam video. Jedan i jedini put.
A ustanovio sam i praksu da ne izlazim sa ribom u diskoteke, jer ne mogu nista da radim pored nje. Ni da pijes, ni da se gubis, ni da se zajebavas sa drugim ribama, asdf.

Quote:
Plus ubio bi se kada bi samo jednom morao da slusam kako riba prica o tipu na koga se lozi, blah...

Imam isti primer, zivot joj je spanska serija. Posle 4-5 puta sam joj rekao da prestane da me smara sa time, gde se ona naravno naljuti, pa onda mora da padne izvlacenje i tako ta sranja. Zajebane su zene. Mnogo. xD

"It was just such a smile."

Until it is discovered as false, a lie is, essentially, the truth.
To see through the lies to the truth may be the right thing to do, but it is not necessarily the path to happiness.
Knowing the truth may not lead to any sort of satisfaction.
Alas, it takes so long to accept even such a basic truth.

Sqall
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 22.3.2010 at 22:28

Quote:

@Killingspree
Zajebane su zene. Mnogo. xD

:lol::lol::lol::lol:
Aaaa a odavno se nisam ismijao na jednom thread-u kao na ovome pure WIN!!!!
Sledecu ribu koju budem imao bicovacu je samo da vidim sta ce da mi kaze da bih podelio to sa vama :lol:

zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 22.3.2010 at 22:35

Quote:
Originally posted by Igoritza
igoritza is going to post here, so be prepared.

idem da vozim biciklo, lepo je vreme, pa se vracam da kazem neshto jako bitno. tl dr stajl :D

Waiting for this :D

Obicno se slazem sa 90% stvari koje Igoritza kaze, tako da se svakako spremam :D

Darth Revan
Fr1ck

Registered: 9.10.2004
Member Is Offline

Mood: Optimist

[*] posted on 22.3.2010 at 22:38

Quote:
Originally posted by Sqall
Quote:

@Killingspree
Zajebane su zene. Mnogo. xD

:lol::lol::lol::lol:
Aaaa a odavno se nisam ismijao na jednom thread-u kao na ovome pure WIN!!!!
Sledecu ribu koju budem imao bicovacu je samo da vidim sta ce da mi kaze da bih podelio to sa vama :lol:

Bicuj, bicuj me, bicuj Stojene!

\"You remind me of myself...before I was slaughtered and cast into the Abyss.\"

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

\"I will be the last! And you will go first... Heh hehehehe...\"
Sepiroth
>Chaos212<

Registered: 18.11.2005
Member Is Offline

Mood: Bring it on!

[*] posted on 22.3.2010 at 22:39

Ja imam 2-3 dobre drugarice i one su mi nabacile vise riba nego svi drugovi zajedno x2. Uz njihovu pomoc sam uspeo da malo zavirim u tu misteriju zenskog mozga i da pocnem da prilazim devojkama na nacine koji mi nebi pali napamet nikada. Ko je rekao da ne mozes da budes sa drugaricom jer bi je gledao u sise i dupe i noge je glup, njima to imponuje. to ti je isto kao kad prdnes u drustvu, svi znaju da si ti a svi se prave da nisu culi. Isto tako ti buljis u sise a ona se pravi da ne primecuje.

FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 22.3.2010 at 22:45

^objasni misterije zenskog mozga ili idi i druzi se sa drugaricama.

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
Killingspree
Madafaka

Registered: 10.6.2005
Member Is Offline

Mood: Drain bamage.

[*] posted on 22.3.2010 at 22:49

^ Vole kad im kazes da su picke do jaja; emocija je ispred razuma; zena je uvek u pravu. The end.

"It was just such a smile."

Until it is discovered as false, a lie is, essentially, the truth.
To see through the lies to the truth may be the right thing to do, but it is not necessarily the path to happiness.
Knowing the truth may not lead to any sort of satisfaction.
Alas, it takes so long to accept even such a basic truth.

FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 22.3.2010 at 23:09

^the end? WTF?
iz mog iskustva, ako im pricas da su picke do jaja, samo im hranis ego, i ubrzo postajes dosadan. ne znam nijednu koja bi htela poltona za partnera...
OSIM, naravno, u slucaju da je poltron sa gomilom novca! :eureka:
jos uvek cekam na kljuc zenske psihe, ceka se igorica... :D

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 22.3.2010 at 23:13

Quote:
Originally posted by Nick4life
Ja sam sve ove godine u tajnoj vezi sa Nyarlathotep-om, koji je napokon pokazao svoj pravi izgled na svom avataru, gnom koji je dolazio na okupe je bio decoy. Jesam on-topic? Sorry BW nisam ni citao...

hahahahaahhahaha :D

nije mi dovoljno shto me ex gf zajebavala da sam nizak, morash sada i ti :)

Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 22.3.2010 at 23:23

Šta oćeš,mene je riba koju sam jurio mesecima,a sama mi došla na jazbinu i zicer posle radnje rekla da sam nizak za nju.
Ona je 1.72 ja 1.71.

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 22.3.2010 at 23:26

E ona je za posmatranje... Al' dobro, bar si kresnuo :lol:

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 22.3.2010 at 23:31

ja sam bio u vezi sa devojkom koja je za, bukvalno, glavu visha od mene :D
meni ni najmanje nije smetalo :3

visina mi ni najmanje nije bitna u vezi

Sepiroth
>Chaos212<

Registered: 18.11.2005
Member Is Offline

Mood: Bring it on!

[*] posted on 22.3.2010 at 23:32

kupi nike airmax bices ti onda za 1cm visi od nje :D

Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 22.3.2010 at 23:37

Quote:
Originally posted by Nyarlathotep

Nama nije... ali njima?

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 22.3.2010 at 23:39

Quote:
Originally posted by Timemaster
Quote:
Originally posted by Nyarlathotep

Nama nije... ali njima?

Naravno da mi nije bitna visina,al nemora sad da preterujemo.

Ali,kad ležimo svi smo iste visine :)

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
 Pages:  1  2    4  ..  69

Go To Top