Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3    5  ..  69
Author: Subject: Relationshit thred
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 22.3.2010 at 23:41

ma, iskreno, kome je bitno shta je zhenama bitno ? :D

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Sepiroth
>Chaos212<

Registered: 18.11.2005
Member Is Offline

Mood: Bring it on!

[*] posted on 22.3.2010 at 23:48

valc mozda je ona mislila na "drugu" visinu tj. duzinu ehehehhe

Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 22.3.2010 at 23:55

Žalila bi se ona pre da joj to smetalo.Sem toga,reči su bile "još kad bi samo našao nižu devojku *trollface* ".

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 22.3.2010 at 23:57

^^

pa sa kakvim se ti to demonima ortachish ? :D

also, svojim ponashanjem je zasluzhila jedan MUSHKI shamar, iz sve snage !

the patriot
philosopher

Registered: 28.5.2004
Member Is Offline

Mood: positively shocking

[*] posted on 22.3.2010 at 23:57

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

View user's profile View All Posts By User
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 00:10

Quote:
Originally posted by Nyarlathotep
also, svojim ponashanjem je zasluzhila jedan MUSHKI shamar, iz sve snage !

Ali onaj koji lupaš nadlanicom, da se ujede za uvo kada zvekneš :D

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Rale
High quality Japan-made button

Registered: 17.5.2005
Member Is Offline

Mood: Zdravo, Fred!

[*] posted on 23.3.2010 at 00:28

Quote:
Originally posted by Ragnarok
Slazem se sa ovim. Klubovi su jako nezgodni da se u njih ide sa drugaricama, osim ako nije neka mix ekipa (tipa 4 lika, 4 ribe). Za kafice i to su OK, ali, opet, gledam da bar par ortaka budu pored mene... Kao sto je SS rekao, jako je tesko (ne i nemoguce, ali ipak...) naci zajednicke teme za razgovor, POGOTOVO, ako si ti sam sa jos par riba.

Hah, ja sam studirao knjizevnost 2 godine, bilo je mozda 5 muskaraca i 45 riba. Kad se to podeli u grupe, josh neka predavanja nisu obavezna, 50 puta sam pio kafu sa 5-6 koleginica. I ne bih nikad vishe...

Don't want it, can't use it, couldn't afford it if i did!
Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 23.3.2010 at 00:50

Ovo je najobicniji cry for Igortza. :D Jedva cekam.

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 23.3.2010 at 01:16

Quote:
Originally posted by FlowMaster
iz mog iskustva, ako im pricas da su picke do jaja, samo im hranis ego, i ubrzo postajes dosadan. ne znam nijednu koja bi htela poltona za partnera...
OSIM, naravno, u slucaju da je poltron sa gomilom novca! :eureka:
jos uvek cekam na kljuc zenske psihe, ceka se igorica... :D
Untrue. Moraš uvek da pokažeš ribi da si zainteresovan. I da to ponavljaš stalno i stalno. Ali ne kao pičkica, već kao alfa mužjak, koji hoće da otme, čupa za kosu i udara batinom po glavi kao u preistorijsko doba :D

Mora da si onda fejlovao na ovom drugom, alfa mužjak, delu. :P

OK, ne baš stvarno da biješ ribu, ali da joj pokažeš da si glavni, a da je njoj mesto pored tebe i da dođe ODMA SADA ODMA tu! :) Tako možeš da otimaš i tuđe ribe i svašta da radiš ;)

Možda sam se malo izlupetao i iskarikirao, ali poenta je da se NIKAKO ne pokažeš kao pičkica i da ako te stvarno zanima da reaguješ što pre i to na način da zadržiš dostojanstvo. Dakle ne cico-mico, već u fazonu, sviđaš mi se, bre. Naše ribe još uvek vole više mačo muškarce, mada se i to menja. Ove zapadnjačke-Šveđanke su više u fazonu osetljivijih tipova, ali opet koji nije pičkica, već... ono... ume lepo da sroči, lepo da kaže i da pruži ruku kada izlazi iz auta. Ove naše vole ipak malo... sirovije ;)

Naravno, ovo je sve neko grubo uopštavanje, ali po mom mišljenju definitivno ima poente.

~=~Rocky~=~

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 23.3.2010 at 01:23

Quote:
Originally posted by Miki_
Evo jedan, pre 2 nedelje upoznao sam ribu, uzeo broj, dopisivali se. Nasli u subotu i smuvali, sad smo zajedno citava 2 dana :) eto ...

TO MAJSTORE KRALJU! Kako si mi otvorio oci sa ovom pricom nemas pojma! POSEBNO DETALJI SU ME INSPIRISALI! Ja mislim da ovaj post treba proglasiti zlatnim postom, jer ce sigurno sledece generacije mnogo toga nauciti iz njega!!!

[spoiler]Ubi se debilu.[/spoiler]

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
mixxlegend
Fr1ck

Registered: 10.5.2009
Member Is Offline

Mood: Administrator

[*] posted on 23.3.2010 at 01:29

^ :lol::lol::lol:

FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 23.3.2010 at 01:30

to sto sam rekao "iz mog iskustva" nije se odnosilo na moje LICNO iskustvo, vec na gledanje nekih ljigavaca i price sa drugaricama.
ja ne odobravam i ne praktikujem "ti si picka do jaja (na repeatu)" pristup. :)

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
Gatts
The Slayer Of 100

Registered: 19.6.2005
Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 01:45

Ajde da i ja ispricam svoju pricu. :D

Imao sam najbolju "drugaricu" par godina (2-3 milsim). Isli smo zajedno u razred, sjedjeli smo zajedno. Da bi nakon dugog vremena, koje smo svakodnevno provodili zajedno, (sjedeci u istoj klupi jelte) pocela da mi se svidja. U to vrijeme imala je momka vec duzi vremenski period pa nisam smio nista da uradim (yes, you can call me pussy :P ). Nisam bio stidan sa djevojkama. Imao sam ih prilicno u to vrijeme (sto sam bio kao zajeban :lol:), ali kod nje jednostavno nisam smio da uradim nista. Mada, sad mislim da je to bilo vise iz racionalnih razloga, tj. jer je ona imala momka i 99% bih popusio sepet.

Nakon sto je raskunula sa likom znao sam da je vrijeme da nesto poduzmem (to je bilo u ono vrijeme kada je Vampir otvorio onu temu kako da smuva svoju drugaricu koju vodi u Japan i sa kojom se kasnije nije smuvao jer je smuvao neku sasvim dvadesetu ribu - trebali biste se sjecati).

I tako sam odlucio da poslusam savjete sa Emuglx-jai da polako krenem u akciju.
Setali smo gradom, sjedili po parkicima, jeli bombonice i ostala raznorazna sranja. U svakom slucaju bilo je fino.
Ali sad je dosao taj trenutak kad sam morao da joj kazem da se ona meni svidja na sasvim drugi nacin nego sto to ona misli. I uradio sam to. Iznenadila se, zaprepastila bolje da kazem. Rekla je da to nikad nije ni pomislila i da zeli da i dalje budemo drugovi.
Znao sam da je to kurcevaca i odmah joj objasnio da to tako nece ici i da ja ne zelim nikakve drugarice i pizde materine. :D

I nista, tako je i bilo neko vrijeme. Nismo uopste komunicirali niti se vidjali.
Da bismo se jedne pijane noci sahvatali kod nje u kolima. Zajedno smo i dan danas, sto ce reci godinu i 3 mjeseca. :D

Sta sam zapravo htio da kazem? Pa zapravo nista narocito. :D Nisam otrkio Ameriku. Samo sam htio na svom primjeru da pokazem kako treba biti uporan i kako nema sta da se izgubi.
Miki_
I am an Idiot ...

Registered: 28.10.2004
Member Is Offline

Mood: Read my title ...

[*] posted on 23.3.2010 at 01:49

Quote:
Originally posted by Nick4life
Quote:
Originally posted by Miki_
Evo jedan, pre 2 nedelje upoznao sam ribu, uzeo broj, dopisivali se. Nasli u subotu i smuvali, sad smo zajedno citava 2 dana :) eto ...

TO MAJSTORE KRALJU! Kako si mi otvorio oci sa ovom pricom nemas pojma! POSEBNO DETALJI SU ME INSPIRISALI! Ja mislim da ovaj post treba proglasiti zlatnim postom, jer ce sigurno sledece generacije mnogo toga nauciti iz njega!!!

[spoiler]Ubi se debilu.[/spoiler]

[spoiler]I love you 2 :)[/spoiler]

Getting dumped always makes a man stronger ... but then again, men aren't meant to pursue happiness

Sepiroth
>Chaos212<

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 02:11

vidis waltz iz mog i gattsovog iskustva, a i iz milijarde drugih iz duge ljudske istorije. sta smo zapazili? mozda neki od nas imaju manja jaja ali ribe ih nemaju uopste, ili na srpskom. popijte malo i sve ce biti lakse. (nemoj da se napijes kao budala pa da pocnes da balavis gluposti kao pojedini koje znam). ehehe potseti me to na jednu drugu pricu, ali ajde prvo malo drugi neka postuju svoja iskustva.

Rale

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 02:26

Mene napadaju iskljucivo debele cure.

Sepiroth
>Chaos212<

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 02:31

Quote:
Originally posted by Rale
Mene napadaju iskljucivo debele cure.

i za to ima zrnce mudrosti: bolje da ljulja nego da zulja. e sad ako su stvarno FAT onda jbg.

Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 23.3.2010 at 02:31

Igoritza in the house. chek samo prvo da kvotujem raletov sig:

Quote:
Originally posted by Igoritza
Ja ne verujem u pravu ljubav, jer nema devojke koja mi je ekvivalent po overall kvalitetu. a sa gorom od sebe ne mogu da budem 100% zaljubljen.

:D

i dalje se drzim ovog.

uh, velika tema, ne znam odakle da krenem, pa aj da se slozim sa staljinom:

Quote:
a) žene su dosadni prijatelji - ono što je njima zanimljivo, šanse su - tebi će biti smrtno dosadno. Čak i najinteligentnija devojka imaće problema da razume tvoje motivacije.

dakle, evo nekog mog iskustva po tom pitanju:

izadjem sa svojim redovnim drugaricama. kad kazem drugarice - upravo na to mislim, prijateljice jer nemaju kvalitet da se definishu kao prijatelj, mada ni uslovi ne dozvoljavaju da se danas retko ko, chak i mushkarac mushkarcu pokaze kao prijatelj - osim zajmljenja para, shto sa zenama ama bash nikako ne ide.

te, shto ih ja nazivam drugarice, sa njima - sedim, pricham. predstavljaju mi OLAKSHANJE, d standardnih mushkih pricha, koje slusham cesce. neko to naziva gejstvom, neko to kaze da rade "stilisti", ali meni zaista odgovara zenska prefinjenost ka odredjenim temama, i prefinjenost u samom izboru tema.

sa devojkom mogu da pricham o poznatima, o televiziji, i ostalim medijima, mnogo vishe sa devojkom mogu da pricham o muzici - mushkarci u srbiji izgleda SVI misle da su najbolji muzichki kritichari, chija je svaka ko njegoshova.

e, ALI -

devojkama izgleda, po mom mishljenju, vishe nedostaje SPONTANOST, nego intelekt, mada ce pre da bude da je taj nedostatak uslovljen manjkom intelekta.

ja ne znam devojku koja:

1. izvaljuje fore.
2. igra za svoju dushu, uz muziku, a ne da bi je videli (makar preko polovichnog procenta)
3. radi stvari iz vedra neba
4. smeje se vishe nego shto je ozbiljna (iako ce je masa uvek smatrati za budalu, al to je drugi moralno socioloshki problem)
5. smatra da je njen najbolji izbor da je samostalna, iako podsvesno vishe nego ISHTA zeli da je nechija, i sluga (ovde treba high socio skill, mozda me neko i shvati)
6. reaguje direktno, na direktan prompt. UVEK je maska, i faca, daleko vishe nego kod mushkaraca

add to list:

1. devojka koja moze da me zasmeje kao ja nju
2. devojka koja moze da me ZAINTERESUJE pojedinachom prichom, kao ja nju
3. devojka koja moze da me provali da lazem, most of time

i sobzirom da sam naveo tip of the iceberg, po mom subjektivnom mishljenju - shta ja da trazim u ljubavi ? koju, gde ? gledam onaj indijski film, shto je karleusha ukrala insomniju, i gledam onu ribu kako skache i djuska, i samo zbog toga je zavolim, vishe nego bilo koju ovu rospiju iz moje okoline, jer ni jedna ne bi, chak i da istrenira tu koreografiju, mogla da to oddjuska SPONTANO, i bez neke predodredjenosti. kog zanima video, evo ga link

e, onda da ih klasifikujem, evo vam ga "know your girl" tutorijal od igorice, uz napomenu da je ovo "veliki srpski grad" edition, jer po mojim puteshestvijama po malim mestima, kapiram da je samo unutrashnjost dovoljna da se te devojke kompletno drugachije ponashaju. i eliminushu jedne, i gaje druge predrasude:

1. wanna be famous and rich, but is not girl:

OPIS: standard sindrom u srbiji. zeli avione kamione, i retko kad se vishe i stidi da to napomene, ali nema bato - ni kod sponzora, nema njih toliko, da zadovolji ovu prenatrpanu populaciju, tip devojke koja je sve cesca u srbiji. hteli da priznate ili ne - na svakom su coshku, u svim slojevima. usred jadne ekonomske situacije, jedini nachin da devojka takvog tipa podigne svoj ego je zapravo poslednji pokushaj, da chak i kroz mushkarca deinishe sebe kao neku - koja "ima, i moze" varajuci sebe da je to njeno, a ne tudje. uvek je skockana i sredjena, i pare od prehrane, i ostalih manje "vidljivih" stvari koristi da se obuche, i sredi.

ZA SHTA SLUZE: za sex. naravno. dalje od toga NAZALOST ne treba ni gledati, jer sa tako jadnim stavom u zivotu, zaista ti ne treba da ti eventualno tako degradirana osoba sprema vecheru kad se vratish sa posla

KAKO SMUVATI: avioni kamioni. reci da ih imash, i pola posla gotovo. usled gorepomenutog nedostatka sponzora, one ce CHAK i da se zadovolje prichom, lakshe ce da im bude, makar same sebe ubedjivale da njihov dechko ima - a nema. verujte mi da je dovoljno, Igoritza ima nevidjenog iskustva sa muvanjem "fensi" riba, koje se loze na "avione kamione".

2. dobra sam riba, al se ne busam tolko, jer glumim ludilo i nedodirljivost

OPIS: ne pricha sa svakim, ne pricha skoro ni sa kim. ima subliminalno definisan misteriozni pogled u prazno, jer je kao mala shvatila da to pali mushkarce. svi u kraju su bar jednom drkali misleci na nju - retko ko ga je ubo. ima drugarice, koej naravno - ne liche ni na pola nje, i ume da se sasvim sluchajno isprsi kad sheta, ispred njih - da se zna ko je tu glavni. svi njeni bivshi su ispali zli prema njoj, ne daj boze da je ona kuchka sluchajno (machka i sarkazam)

ZA SHTA SLUZE: nazalost - u ovoj klasi, mozesh zapravo naci onu koja ce najvishe da te zadovolji, i najmanje iznervira - AL SAMO ako je ukrotish. to dole:

KAKO SMUVATI: u tri faze - JEDAN: priblizi joj se, da te zgotivi, do nivoa kada se SMS-ujete, ili obavezno zastanete na 10minutno caskanje, kad se sretnete. DVA: kreni da je ubijash u pojam, ali za pochetak subliminalno - "jaoo si se ti to malo ugojila?", "Jaooo, kakvu sam ribu video, da moje ochi bolju nikad nisu (dok blenesh u nju ko nigerijac u leba)" i tako dalje ... TRI: sad je vec malo imash u shaci, te predji sa subliminalnog na direktno - "ma idi bre, ti si budala zbog tog i tog .. ". " nemash pojma, ne radi se to tako, stvarno si ..." ----------- nakon toga - relativno gotov posao. jedini problem sa ovakvima je shto se kroz celu vezu morash osvrtati na balans - nit je volish, nit je mrzish, kolko joj lepog kazesh, tolko je natovarish.

3. najjacha riba na svetu koja sve zna, i sviam daje to do znanja

OPIS: smeje se zlobno. ali je svi u okolini ipak prividno vole. ima boziji dar malo elokventnijeg monologa, verovatno je na nekom faksu, pa se sad cela ta njena profesija smatra za najbitniji predmet u zivotu. retko kad je tema nepoevzana sa njom. fina je sa svima, chak i sa oloshima, i retko kad puca film, jer ona "drzi do sebe" i sva je nobles.

ZA SHTA SLUZE: za batinu, da se ja pitam. avaj - sa takvom, nishta dobro nece da izadje. mozesh je ukrotiti, ali samo kad je zivot na drugoj strani natera na nevolju, pa ti onda kao svetog petra kajgana, napravish se heroj, i napravish rachun koji vishe shteti tebi, nego pomogne njoj - ne bi li dobio malo njene paznje, pichke, da ne kazem. takve redovno kriju emocije, pa si i na tom polju - naebo. jer, emocije imaju tendenciju da u nezgodnim trenutcima prokljuchaju.

KAKO SMUVATI: kombinacijom hvalospeva o njoj, i muvanjem njenih drugarica - i to su opet male shanse. trik je da je naterash da se navikne na "pozlacivanje" sa tvoje strane, a da se ipak zamisli - "koji djavo muva nju, a meni peva stihove, i pishe pesme ? " da napomenem da drugarica mora da bude fizichki priblizno dobra riba kao i ona.

4. cuti, ne pricha, slatka pomalo, i pasivna u drushtvu, ali bi je naslonio preko tarabe, samo da znash da ona oce

OPIS: gore u naslovu. uvek se tu stavljaju neke face ispred nje, njeno celo drushtvo, chak se i ona sama navikla na to, da je u drugom planu. deluje emotivna - a i jeste uglavnom.

ZA SHTA SLUZE: uh .. za shta sluzi shar pei ? da ga 'vatash za onu deeblu kozu, da ga njavish i grlish. i to je to.

KAKO SMUVATI: pa, pre svega - zapitati se zashto zelish uopshte da je smuvash. tako cutljiva moze da bude da je zapravo zatvorena, ali traziti kljuch za tako neshto je utopija - zapita se chovek shto ga sama nije nashla do sad. pa se zapita i da li je nesposobna ? za prichu, razgovor, ma za sve ? a onda - shta ce ti, shta cesh ti sa njom ? smuva se tako shto zapravo pokushash da je otkravish, da u drushtvu ona nadje oslonac u tebi, da kad krenu ljudi da se smeju, da ona prvo u tebe pogleda, pa se nasmeje, da kad treba da se ide do trafike, da si TI taj koji pita nju shta ona zeli, i slichno.

to bi bilo to. nazalost. to je tip devojaka, koje ja znam, iz Beograda, Novog sada, i po kojeg josh velikog grada.

ja znam da ovo sve zvuchi shovinistichki, i sramota me je shto pishem - ZA SHTA SLUZE, kao da su predmeti, kao da su konji, pa spominjem rase - ali ja IMAM razlog za to - a to je da nisam naishao ni na JEDAN primer devojke koja ce da me razuveri. u stvari jesam - al na filmu. i to kao kombinaciju vishe izmishljenih devojaka.

ja hocu da se zaljubim, al kad moja devojka bude znala da bude ono iz gore opisanih nepostojecih karakteristika, i kad bude bila obrazovana, a i MUDRA kao ja. do tad - hvatam samo za sex, zanimljivo mi je, em zbog instinktivnh poriva, koje, da se ne lazemo - moraju da se zadovolje, u svakom pogledu, em zbog chestog menjanja partnerki, shto je kroz psiholoshko-bioloshki aspekt jako zdravo. (sida diskluded)

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Rale

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 02:38

@sep: Nekad buckaste a nekad BASH debele, a ja sam izrazito mrshav. Mozda bash zato?

@Igoritza: Vredelo je cekati! Slazem se sa svim sto si rekao, a sada ako me izvinete, procitacu post.

A sada kad sam ga procitao - ima bre Igore devojaka kakvih hoces. A i sve se to dresira.

[Edited on 23.3.2010 by Rale]

Sepiroth
>Chaos212<

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 02:50

@ rale. uh sad me potseti za buckaste, od ove moje "drugarice" iz posta me napadala jedna njena drugarica iz skole. nije debela al je krupna, jbt skoro visoka kao ja(183-4) i punija je. pravi hulk od devojke, sa sela je verovatno je morala da sljaka po njivama ima shake kao kosarkas. mada i da je bila dobra riba imala je odvratnu licnost, pravila se da je neka picka i dama. nije mi jasno da li je to neki self denial da prihvati ono sto jeste. ali uf odvratno...

Rale

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 02:53

Al' nije loshe kad te riba startuje, makar i gabor.

Sepiroth
>Chaos212<

Member Is Offline

[*] posted on 23.3.2010 at 03:00

meni nije tako, posto sam gasterbajter jelte ili kad me napadaju picke to je sa ciljem da odu preko. ili se ja tripujem da je zbog toga. zato volim da izlazim malo sa strane gde me niko nezna. zalosno je brate izadjem sa ortacima uzmemo neki viski flashu ili tako nesto da se ne cimamo a ni konobara da ne cimamo svakih 5 minuta. kad ono posle 10 min, grupa 5-6 devojaka (veoma mladih 93+ godiste) se stvori ispred stola-separea i uvijaju se, guze se kao igraju.

odo ja da kuntam. zZzZzZzZ

[Edited on 23.3.2010 by Sepiroth]

Darth Revan
Fr1ck

Registered: 9.10.2004
Member Is Offline

Mood: Optimist

[*] posted on 23.3.2010 at 03:16

Quote:
Originally posted by Sepiroth
meni nije tako, posto sam gasterbajter jelte ili kad me napadaju picke to je sa ciljem da odu preko. ili se ja tripujem da je zbog toga. zato volim da izlazim malo sa strane gde me niko nezna. zalosno je brate izadjem sa ortacima uzmemo neki viski flashu ili tako nesto da se ne cimamo a ni konobara da ne cimamo svakih 5 minuta. kad ono posle 10 min, grupa 5-6 devojaka (veoma mladih 93+ godiste) se stvori ispred stola-separea i uvijaju se, guze se kao igraju.

odo ja da kuntam. zZzZzZzZ

[Edited on 23.3.2010 by Sepiroth]

Jao jadan ti, kurac ce ti otpasti od jebanja, ma katastrofa.

\"You remind me of myself...before I was slaughtered and cast into the Abyss.\"

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

\"I will be the last! And you will go first... Heh hehehehe...\"
faka
Lv. 99 Dragon Slayer

Registered: 23.11.2002
Member Is Offline

Mood: 1110110100010101!

[*] posted on 23.3.2010 at 03:31

I ja sam primetio da se par drugarica koje znam interesovalo za mene. Narocito od kad sam u njemackoj pa dosao tamo na odmor. Jedna je rekla cak nesto otvoreno... Naravno koja djevojka zna da sam tamo preko. Kod drugih sam primetio da je bitan izgled i/ili prica(muvanje itd. Igorica je vec napisao).
Kod njemica je vec druga prica. Apsolutna vecina djevojaka gleda samo na izgled(macho ili emo nisam siguran sta vaga). Pare postaju tek bitne od veoma velike sume. Uglavnom prolaze bolje cak neki koji samo rade teretanu a nisu zavrsili ni osnovnu. Primer su moje Fail-kolege koji su klasicni informatik-nerdovi, naspram budala koje sam video na zabavama koji nemaju pola mozga. Cak i kad su ti nerdovi socialni nemaju sanse jer ne izgledaju super natrenirano kao ovi.
Odo prekosutra ponovo u teretanu posle ispita :D

In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 23.3.2010 at 03:49

Igore sve sam procitao pomno!!!:kiss:

Quote:

dakle, evo nekog mog iskustva po tom pitanju: izadjem sa svojim redovnim drugaricama. kad kazem drugarice - upravo na to mislim, prijateljice jer nemaju kvalitet da se definishu kao prijatelj, mada ni uslovi ne dozvoljavaju da se danas retko ko, chak i mushkarac mushkarcu pokaze kao prijatelj - osim zajmljenja para, shto sa zenama ama bash nikako ne ide. te, shto ih ja nazivam drugarice, sa njima - sedim, pricham. predstavljaju mi OLAKSHANJE, d standardnih mushkih pricha, koje slusham cesce. neko to naziva gejstvom, neko to kaze da rade "stilisti", ali meni zaista odgovara zenska prefinjenost ka odredjenim temama, i prefinjenost u samom izboru tema. sa devojkom mogu da pricham o poznatima, o televiziji, i ostalim medijima, mnogo vishe sa devojkom mogu da pricham o muzici - mushkarci u srbiji izgleda SVI misle da su najbolji muzichki kritichari, chija je svaka ko njegoshova.

Ovde samo koristis izgovor da bi se ponasao kao emo,zene nemaju svoj stav ili ako ga imaju nikada ti nece reci sta misle (cuveno kako ti dobro stoji nesto iako izgledas kao radnik komunalnog) i uvek ce se sloziti sa tobom i da pomenes Svetog Toseta Proeskog u negativnom smislu negodovace ali ce se i dalje smejati tvojim opaskama o njemu,ili da joj kazes kako se udebljala 15 kila shvatice te kao da se salis iako zna da je istina nikada ti u oci nece reci sta misli.
Drugove s druge strane zabole sta ces ti da mislis ako ti nesto u oci kazu jer znaju da si ti to odabrao ili odlucio tako da je svejedno sta oni kazu tvoja je zadnja.
Tako da dolazim do zakljucka da izlazis sa drugaricama da bi hranio svoj ego,jer se svako lepo oseca kada sta god on kaze svi se sloze sa njime.....

Quote:

devojkama izgleda, po mom mishljenju, vishe nedostaje SPONTANOST, nego intelekt, mada ce pre da bude da je taj nedostatak uslovljen manjkom intelekta. ja ne znam devojku koja: 1. izvaljuje fore. 2. igra za svoju dushu, uz muziku, a ne da bi je videli (makar preko polovichnog procenta) 3. radi stvari iz vedra neba 4. smeje se vishe nego shto je ozbiljna (iako ce je masa uvek smatrati za budalu, al to je drugi moralno socioloshki problem) 5. smatra da je njen najbolji izbor da je samostalna, iako podsvesno vishe nego ISHTA zeli da je nechija, i sluga (ovde treba high socio skill, mozda me neko i shvati) 6. reaguje direktno, na direktan prompt. UVEK je maska, i faca, daleko vishe nego kod mushkaraca

Ja ne znam u kakvim se ti krgovima kreces ali ne postoji niko sa ovoga foruma ko nije upoznao ribu koja nema niti jedan gore navedeni kvalitet,razlika je u tome sto ih mi izgleda nikada odmah ne vidimo ili kada ih uocimo prekasno je.

Bivsa riba mi je dolazila pre nego sto smo poceli da izlazimo eto radi reda svrati izvali se u dnevnoj i gleda tv kao kod svoje kuce iako bi se vecina postidela i da dodje na kafu pozvana a kamoli da te nazove da ti kaze kako ce svrnuti dosadno joj je.
E sad neko ce reci ona trazi K....c ili sta vec ali ja cu vam reci riba je jednostavno takva radi stvari jednostavno drugacije od ostalih pa ispada iz slike.
I da ne zaboravim jedno ja nikada niti jednoj curi nisam rekao da mi je drugarica niti prijatelj,uvek im kazem da smo samo poznanici jer nikada se ne zna sta se moze desiti i zato odmah postavim granicu.
Samim time i one su svesne ili bar misle da su svesne sta ja ocekujem od njih.

Quote:

KAKO SMUVATI: avioni kamioni. reci da ih imash, i pola posla gotovo

Nikada ne lazi ribu da imas para jer samo sebe lazes i da povalis najjacu ribu koju je svet ikada vidio neces se osecati isto posle toga ako si je slagao ili nisi.

Moje licno iskustvo je:
Svaka se riba muva na isti nacin prica prica i samo prica dzaba tebi pare i auto ako nemas pricu a povalio si ribu znaj da je ona tebe odradila a ne ti nju.
Samo je prica bitna za svaki tip cure se naravno menja prica ali kod svih je riba jedna stvar zacementirana u mozgu a to je da vole PAZNJU,ne pazljivo da ih slusas ili da obracas paznju kada objasnjava nesto.
Moras joj skrenuti paznju laganim dodirima nikako recima da ti je stalo do nje i kada ti bude rekla "sta radis to?" dok je naprimer pomilujes po licu ili je uhvatis kao za ruku da pogledas prsten ili nesto sl. znaj da ce joj uvek ama bas uvek biti drago (imponovace joj sto si obratio PAZNJU na njene crte lica ili na rucice njene).
Ne postoji niti jedna riba koja ne pada na tu vrstu paznje ali ne preterivati.
Cak i kada ste drugovi nikako u glavu direkt ne idi sa muvanjem jer cak i da se smuva sa tobom odjebace te brzo.
Ali ako se pomucis malo oko nje (cim ti je drugarica znaci da ima osobine koje tebi leze i osecas se prijatno u njenom drustvu) topice se u tvojim rukama i bice ti sve sto pozelis.
Uvek poraditi na atmosferi sitnicama,sitnice zivot znace.

Cak i kada je riba samo za Sex osecaj je puno bolji kada je ti osvojis a ne lazi koje su izasle iz tvojih usta.

Pages:  1    3    5  ..  69

Go To Top