Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  8    10
Author: Subject: Witcher 2: Assassin of Kings
Efendija
1337 Member

Registered: 5.12.2007
Member Is Offline

Mood: samo tako

[*] posted on 20.6.2011 at 10:52

Juche sam zavrshio i Roche verziju, tako da sad imam komplet predstavu. Vishe mi se svidelo Iorveth & patuljci, ali ni Roche nikako nije losh, plus shto je nevidjeni ludjak. Odlichna igra. Da je samo ovakvih cheshce.
SPOILER
Odrin quest komedija, ja prvo mislio da dozivaju neko kuche. A Detmold peder hahaha, kako ga ubi Roche legendarno. Josh sam ga pustio i Henselta da rokne. I trip sa Visionary potion, odlichno :lol:

View user's profile View All Posts By User
obro
V.I.P.

Registered: 29.10.2009
Member Is Offline

[*] posted on 20.6.2011 at 11:42

AHaha da da da Odrin pijandura. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOODRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN
Sol-Badguy
True Martial Artist

Registered: 3.2.2005
Member Is Offline

Mood: Voljeno <3

[*] posted on 7.7.2011 at 22:38

http://www.dsogaming.com/news/namco-bandai-sues-cd-projekt-red/

Što se same igre tiče, zaista sam uživao prelazeći je mada se ne mogu otrgnuti utisku da je jednostavno presečena - gotovo trećina priče saznaje se u poslednjih 2 minuta igre. Ono što nam je dato - odlično je i bolje od 95% igara koje izlaze trenutno, ali je i to moglo biti bolje. U svakom slučaju, nadam se da ću u dogledno vreme moći sebi da priuštim original (i to sa GoGa).

Even if we were to be enslaved in the galaxy's cycle of rebirth,
The feelings that were left behind will open the door!
Even if the infinite Universe were to go against us,
Our burning blood will cut through fate!
We'll break through the heavens and dimensions!
We'll show you our path through force!
Tengen Toppa... Gurren-Lagann! WHO THE HELL DO YOU THINK WE ARE?!
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Efendija
1337 Member

Registered: 5.12.2007
Member Is Offline

Mood: samo tako

[*] posted on 8.7.2011 at 13:02

Mozda su shvatili da nemaju vishe para ni vremena da naprave duzu igru, pa zato su previshe informacija nabili na kraju. Sada im je finansijska situacija dobra, sami kazu, zasluzili su.

Mali off - Witcher knjige su odlichne za chitanje, a i u igri je zaista puno, puno referenci iz knjiga, ekstra je uklopljeno.
Dve su knjige prevedene zvanichno na engleski: The Last Wish i Blood of Elves (ima na 4shared). A postoje i fan made prevodi dve priche iz Sword of Destiny knjige koja nije izdata na eng (priche Limits of the Possible - bash jaka pricha i A Shard of Ice), pa koga zanima... Da, postoji chak i srpski prevod The Last Wish i Sword of Destiny (IPS je mislim izdavach), ali je meni lakshe bilo da skinem i prochitam za dz na engleskom :)

[Edited on 8.7.2011 by Efendija]

Pages:  1  ..  8    10

Go To Top