Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  3    5  6
Author: Subject: iphone/ipod games preporuke
cyborg_24
Banned

Registered: 11.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 17.12.2010 at 09:49

Ispalo je da je stvar ipak u krekovanoj verziji

Ako se nekom ovo desava kao i meni neka downloaduje ponovo sa Apptrackr-a novu verziju Real Racing 2, downloadovao, proverio sve ok sada

Za Guardian izgleda da nije jos izasla fix verzija, verovatno ce u toku dana
View user's profile View All Posts By User
dimitrijer
Woy Chan

Registered: 13.6.2008
Member Is Offline

Mood: nyan nyan nyan nyan

[*] posted on 20.12.2010 at 21:00

iphone dobija jos jedan port.secrets of mana je izasao,podrzava sve uredjaje
DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 20.12.2010 at 21:17

Quote: Originally posted by cyborg_24  

Za Guardian izgleda da nije jos izasla fix verzija, verovatno ce u toku dana

Kod mene GoL radi savrsheno od prvog dana.

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 20.12.2010 at 21:20

misli na shadow guardian.jos jedan plagijat iz gameloftovog kazana istih igara
Omega_Red
EmuGlx Legend

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves

[*] posted on 21.12.2010 at 00:45

Quote: Originally posted by dimitrijer  

Ocekuj kilometarsku repliku na ovaj komentar. :lol:

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 23.12.2010 at 10:45

Quote: Originally posted by Omega_Red  
Quote: Originally posted by dimitrijer  

Ocekuj kilometarsku repliku na ovaj komentar. :lol:

how yes no
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 23.12.2010 at 12:55

Ne igram se na iUređajima ali mogu da preporučim Chuck Norris igru.
Ne sećam se tačno imena mislim da je Legend of Chuck Norris,
svidelo mi se što je igra sprdnja, znači predimenzionirane su mu sposobnosti kao u vicevima.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 28.12.2010 at 19:46

jedno pitanje da ne otvaram posebnu temu.igram rimelands i dva puta sam skinuo razlicite verzije,al svaki put mi igra zaglavi kad ubijem lika koji je ukrao torov cekic.mislim ne blokirea nego nemam gde da izadjem sa te poljane,ne verujem da je tu kraj posto bi blentavo bilo da se tako igra zavrsava bez ikakvog game overa:D.jel igrao neko i ako jeste jel zna koja je verzija,tj koje krekovao igru i da taj krek radi?
sad videh na toucharcade da i drugi imaju problem i sa oficijalnom verzijom na tom mestu.ne mogu da verujem da neko napravi dobru igru i onda usere time da ne mozes da je zavrsis(postovi su od pre 4 meseca).navodno je igra podobijala i neke nagrade,samo ne znam na osnovu ceka kad je nemoguce zavrsiti je?

[Edited on 28.12.2010 by dimitrijer]
da ne pravim double post,uzeo sam da igram crimsongem sagu,dobro su odradili port,mada ponekad znaju kontrole da budu konfuzne,i cini mi se da je teza igra nego na psp-u,mada mozda se i varam,party m,i je od prilike na 25-om lvlu a desava se da me 17-i lvl mobs dobrano odvale.sve u svemu jedan od retkih rpg-ova koji moze da parira ostatku handhelda

[Edited on 1.1.2011 by dimitrijer]
dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 6.1.2011 at 22:57

jbg morace double post:D
treba mi neka igra za ipod da je slicna port royale za mobilne ili sid meyers pirates za psp-znaci nesto u tom stilu,brodici trgovina,malo kompleksnije gde imaju borbe i sllicno-igrao sam oba trade windsa za ipod treba mi nesto malo bolje odradjeno:D
takodje preporuka za space miners odlicna igra-ganjam je vec par dana
DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 6.1.2011 at 23:12

Si igrao galaxy of fire? Malo je vishe akciono orijentsan, ali ima kickass trading deo igre.

- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."

- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 6.1.2011 at 23:43

e vidis na iphonu nisam ni prvi ni drugi.jel se mnogo razlikuje od java verzije?oba dela sam ganjao na obinom fonu i super su.
DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 6.1.2011 at 23:44

Isti su samo sto je grafika bolja. Ako imas 3gs mocices da ga igras savrsheno, na 1st/2ng gen nije fps dobar bash.

- Spartacus

dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 7.1.2011 at 00:03

ma imam ipod sada,nisam se dobro odrazio:D 2nd gen
DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 7.1.2011 at 00:21

Isto ko i ja. Ne ocekuj uber smooth fps.

- Spartacus

Master Exploder
1337 Member

Registered: 10.1.2009
Member Is Offline

Mood: 0_o

[*] posted on 10.1.2011 at 14:28

Preporuka za Angry Birds i Fruit Ninja, igre su prelude!!!

Evo jednog idealnog sajta za iIgre, kao i top 50 igara iz 2010.

http://www.slidetoplay.com/story/the-50-best-iphone-games-of-2010-1...

I dalje ne shvatam sta ljudi vide u China Wars-u al' ajde.
Plants & Zombies standard kao i World Of Goo, to za one koji nisu igrali na PCu, mkada sumnjam da ih ima.

Chaos Rings i Infinity Blade revolucija, ali za opustanje i zezanciju, Angry Birds i Fruit Ninja je must have!!!

Carnex
Jetrena pašteta

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 10.1.2011 at 15:21

Inače pročitao sam da je i SLAY izašao za iPhone. skidajte to, igra je prosto nezdravo dobra

dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 26.1.2011 at 00:02

samo da javim da je izasao dead space za ipod/iphone.presao sam dva chaptera i igra jako dobro izgleda.kontrole nisu lose i dosta je spooky,pogotovo sa sluskama
Master Exploder
1337 Member

Registered: 10.1.2009
Member Is Offline

Mood: 0_o

[*] posted on 26.1.2011 at 02:55

Secrets of Mana ima jako lose kontrole, kontam da je stvar navike, ali opet, za razliku od drugih, slicnih igara, kontrole su joj jako lose...

cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 27.1.2011 at 14:47

Ja sam na petom levelu Dead Space-a, igram na iTouch-u 4 i mogu da kazem da je igra predobra i da zadovoljava u svakom segmentu. Svaka cast EA!

Odlicne kontrole, spooky atmosfera, neverovatno osvetljenje, zvuk i muzika su console quality, grafika najbolja do sada, u paru sa Infinite Blade-om, polish interface (igra bi trebala da jednako radi na svim verzijama uredjaja ali naravno najbolje ce izgledati na 4-kama)

Takodje me je igra posteno ispresecala nekoliko puta iako sam mislio da nema sansi da me uplasi. Preporuka da se igra sa slusalicama u mracnoj sobi je potpuno opravdana!

Jos jednom su pomerene granice na iOS-u zaslugom vrednih developera koji iskoriscavaju hardver do kraja i sada je jasno da igre Last Gen Console Quality verovatno nece vise biti retkost. Ako je ovo postignuto na sadasljim uredjajima sta ce biti moguce tek na sledecoj generaciji iOS-a veliko je pitanje.

[Edited on 27.1.2011 by cyborg_24]
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 28.3.2011 at 01:48

Final Fantasy III za iPhone/iPad cist win! Igra se zasniva na 3D remake-u za DS koji je izasao pre par godina, samo izgleda jos bolje. Must have, verovatno najbolji RPG do sada na telefonima/padovima http://wireless.ign.com/articles/115/1157774p1.html

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 28.3.2011 at 07:12

svaka im cast za ovo.ja sam bas pre neki dan poceo na ds-u da ga igram i bolji mi je od svih 2d nastavaka iz serijala
Ashram
Black Knight

Registered: 14.1.2006
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 25.5.2011 at 12:56

Igram ovu prethodno pomenutu igru chuck norris i puno ime joj je bring on the pain. Takoje sam presao strategiju Lost Empire slicna kao war 2. Medjutim ono sto me zanima je koje multiplayer igre na istom uredjaju igrate sa vasim drustvom. Moje omiljene su Battle Blaster, Air Hockey, Foosball, Light Bike...

Ashram was the commanding general of Beld\'s dark army of monsters, dark elves, and warriors. Known as the Black Knight, Ashram\'s skill as a warrior was unmatched. No man could equal him in combat. As a general, his tactics were flawless, and it was by Ashram\'s leadership that Beld\'s army was so successful.
dimitrijer
Woy Chan

Member Is Offline

[*] posted on 18.6.2011 at 21:28

aj malo da ozivimo ovo:) mozda neko ne zna al izasao je chaos rings omega -prequel od chaos ring,kontam da ne moze da omane posto mi je chaos rings jedna od najboljih i igara.daklem jel neko isprobao?

GAME OVER,VAISTINU OVER
meca dobric
*tatina devojcica*

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 29.6.2011 at 09:09

Quote:

'Marathon' for iPad to Be Released Soon, With a Big Thumbs-Up from Bungie

...
The iOS Marathon port will hit the App Store for $0 as soon as it clears certification, which it appears, presently, to be in.
...

Source: TouchAracade - 'Marathon' for iPad to Be Released Soon, With a Big Thumbs-Up from Bungie

ontopic:
Uglavnom citam knjige i stripove na ipadu, a ako i uzmem nesto da igram, to su Phoenix Wright ili potezne strategije i simulacije: npr Ascendacy i razni Advance Wars klonovi.
9dots
V.I.P.

Registered: 15.1.2005
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 29.6.2011 at 10:37

Postoji Ascendancy za iPhone??? Onaj Ascendancy?? U jbte! Ti nisi meca ti si deda mraz.

Sad moram da ubrzam ponovnu nabavku telefona. A leto i odmori. Ti nisi meca ti si zlikovac :)
 Pages:  1  ..  3    5  6

Go To Top