Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Putovanja/prevozna sredstva
DiJunior
Mlada nada EmuGlx-a

Registered: 20.7.2009
Member Is Offline

Mood: ladim jaja

[*] posted on 30.7.2010 at 17:27
Putovanja/prevozna sredstva

Pošto se u All Day/Night temi pokrenula priča o putovanjima/prevoznim sredstvima mislim da bi bilo bolje da otvorimo temu. Ako se administracija foruma ne slaže neka obriše. :) Pa da krenem ja prvi.

Putujem manje-više svim prevoznim sredstvima izuzev broda. Najduža destinacija koju sam prešao brodom je Volos - Skiatos (Grčka). Vozom sam prvi put putovao u životu, na relaciji Beograd - Podgorica kada sam imao 2 meseca :) Putovao sam vozom još par puta i moram da kažem da mi sasvim prijaju, još kada bi bili brži ovde kod nas bila bi milina. :) Kolima sam redovno išao na skijanje/more i s obzirom sa sam visok 193cm ne odgovara mi baš zbog prostora. Autobusom sam putovao uglavnom sa društvom, na pripreme, turnire, ekskurzije... On mi najmanje odgovara jer ima manje mesta nego u kolima i obično putovanja umeju da se oduže na 20+ sati. Avionom sam putovao 4 puta i čini mi se daleko najboljim prevoznim sredstvoma za putovanja po Evropi. Brz je i dovoljno komforan da izdržim 1-4 sata u njemu :)

Inače što se tiče letovanja (što je Squall spomenuo) uglavnom sam išao u CG. :( Prošle godine sam išao na Skiatos u Grčku, dok sam ove godine bio u St. Susani u Španiji. Mesto je blizu Barse i Lloret De Mar-a. Ove godine mi je ujedno bilo i najbolje letovanje. :) Što se tiče zimovanja/skijanja išao sam 2 puta, pretprošle i prošle godine. Prvi put sam bio u Bovecu u Sloveniji, dok sam drugi put bio u Zell am See u Austriji i posle jedan vikend na Kopaonik. Vozim bord :)

Sve u svemu volim da putujem. Hvala Bogu pa mi se ta prilika pružila te sam bio u manje-više celoj Evropi. Španija, Italija (3x), Austrija (3x), Češka, Slovačka, Grčka (3x), Mađarska, sve zemlje Ex-yu itd itd.

Od većih gradova bio sam u: Veneciji, Pragu, Beču, Barseloni, Firenci, Budimpešti, Solunu, Udinama... i ovim ex-yu: Zagreb, Ljubljana, Sarajevo, Podgorica... i naravno većini srpskih gradova.

[Edited on 30.7.2010 by DiJunior]

Mlada nada.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Costanza
Soldier Of Fortune

Registered: 10.1.2004
Member Is Offline

Mood: daydreaming ...

[*] posted on 30.7.2010 at 18:31

Dragi dnevnice,

zovem se Milica i imam 12 godina, i svidja mi se jedan Marko iz sestog-dva ...

pa ako vezbas na nama te romanticne price, shvaticemo ...

voz je super, bus je sranje, avion je neprijatan, a lubenice zrele ...

The sea was angry that day my friends. Like an old man trying to send back soup in a deli.
View user's profile View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 30.7.2010 at 18:44

Milice da li si za neko vidjenje ovo ono, imam motor jako ga brzo vozim.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Costanza
Soldier Of Fortune

Registered: 10.1.2004
Member Is Offline

Mood: daydreaming ...

[*] posted on 30.7.2010 at 19:04

paaaa .. moze, ali ne ocekuj nista na prvom sastanku ...

hocu da 'se to dogodi' iz ljubavi ... ako ti se zaista budem svidela, shvatices me .. ;]

The sea was angry that day my friends. Like an old man trying to send back soup in a deli.
View user's profile View All Posts By User
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 30.7.2010 at 19:18

Mislim da sam danas ručao musaku, a kiša je padala dok sam jeo. Zato nisam nešto previše ni uživao, kiša me tera na san, pa sam zato brzo prilegao. Iz sna me je probudio telefon, to je bila baba koja me je zvala da proveri da li su svi prozori na kući zatvoreni da kiša ne uđe slučajno unutra.

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 30.7.2010 at 19:24

Ponekad imate blago retardirane momente.
I pri tom ne mislim na Dija.

Referenca za kasnije: Kako efikasno ubiti thread.

[Edited on 30-7-2010 by [forsaken demon]]

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 31.7.2010 at 01:49

Oh wait, tema je sta? Ono o cemu pricamo vec na All day all night threadu i sto je Di pokusao da splituje lose? Mislim da ovaj thread ipak nema buducnost :( Trashcan?

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)

Go To Top