Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Princess Maker 2
pulzarokkit
The Machine

Registered: 18.4.2006
Member Is Offline

Mood: /care

[*] posted on 17.8.2010 at 08:40
Princess Maker 2

Jel volite simulacije zivota? Na pravom ste mestu jer je ovo igra za vas.
U ulozi ste bivseg junaka koji je spasio kraljevstvo i nasao devojku od 9 godina, koju mora da uci i odaja dok ne napuni 18 godina.

Verovatno ste pomislili da je ovo neka Hentai igra, ali ste se grdno prevarili, jer nema golotinje*, mada ima nekih stvarno uvrnutih stvari da saljete devojku da radi u baru ili u kabare, mada to su tehnicki detalji....
Sto daje igri neki car je da svaka vasa akcija utice na kraj igre, postoji preko 70 razlicitih krajeva. Postoji jako puno stvari koje necete videti prvi put dok igrate.
Svaka akcija dalje vasoj virtuelnoj cerci neke atribute ali i oduzima neke, tako da treba paziti ako zelite izbalansiranog karaktera.
Dobijate jednom godisnje 500 zlatnika da odgojite svoju cerku, mislicete ovo je puno ali to samo dok je ne posaljete u skolu na neke casove.
Da zaradite pare morate da je saljete na razlicite poslove, poslova ima dosta i otkljucavaju se poslovi kako devojka stari. (npr sa 10 godina ne mozete da je saljete da sece drva ali sa 11 vec moze :rofl: )
Takodje sa ishranom mozete da uticete na njen rast, ako ne pazite moze da se razboli (kupite joj zimsku/letnju), pa naravno lecenje kosta, ako je saljete na casove slikanja i naslika nesto slika ce se pojaviti na glavnom ekranu iza nje, na letnjem festivalu moze da ucestvuje na cetiri vrste takmicenja: borba, kuvanje, ples, slikanje i nagade su velike.
Igra ima jako puno toga da ponudi, pa ako volite ovako nesto isprobajte necete se pokajati.
Ovo je jedini deo sa prevodom, vidim da je najavljen english patch za 4. deo mada ko zna kad ce to izaci, ako ce uopste.
Igru je inace pravio Gainax koji je poznat po mnogobrojnim anime izdanjima.

Igru mozete skinuti npr odavde (posto imam 64bit win isprobao sam preko DOSBoxa i radi savrseno, vlasnici XP-a ce moci verovatno da pokrenu iz win ili iz command prompta )

* [spoiler]Ok ima cheat koji omogucava undress...[/spoiler]

...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Shodan
Señor Peligro

Registered: 13.8.2002
Member Is Offline

Mood: There is no knowledge that is not power

[*] posted on 17.8.2010 at 09:10

Super igra, samo si zaboravio da pomeneš i onaj RPG element sa dungeonima, monstrumima i svim što ide uz to :) Koliko se sećam, veći deo igre provedeš upravo u tom modu.

View user's profile View All Posts By User
pulzarokkit
The Machine

Registered: 18.4.2006
Member Is Offline

Mood: /care

[*] posted on 17.8.2010 at 09:15

pa na prvi prelazak sam bio samo 2-3 puta u pustinji pa me izmlatili zmajevi jer nisam ucio uopste fighting skills
to cemo sledeci put da istrazujemo :)

...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
DragonOfTheEarth
One of the Seven Angels

Registered: 30.6.2006
Member Is Offline

Mood: Uncanny X-men

[*] posted on 17.8.2010 at 09:57

Igrao jos davno, kulj je igra. I ja sam isto preskocio deo sa tucom, moracu to da ispravim.

Go To Top