Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  9    11
Author: Subject: Super Street Fighter 4 I Tekken 6 turnir (Sakurabana)
M.D.K.II
Member

Registered: 3.2.2009
Member Is Offline

Mood: Cereal

[*] posted on 23.9.2010 at 01:22

Quote: Originally posted by Bojan_N  
Sad malo na lošije.

Moram se složiti sa Đoksom i većinom... bilo je dosta loših odluka. Ajde manje više prostor, smrad... i ostalo. Na to niste mogli da utičete. Ali nikako... podvlačim, nikako mi nije jasno ono idiotsko ograničenje od 30 sekundi za podešavanje komandi, kao ni sistem gde se igrao samo po jedan meč. Donekle mogu i da razumem ovo za po jedan meč radi uštede vremena, ali ovo za 30 sekundi je nešto najsmešnije što sam pročitao dok sam gledao pravila turnira.

Druga, jako bitna stvar, a to je loš zvuk. Ne znam koliko su organizatori turnira upućeni u igru Street fighter IV, ali zvuk je jako bitan jer pomoću njega igrači određuju tajminge kada se rade kombo udarci. Ovo podvlačim kao veliki minus.

I treća stvar su CRT uređaji za koje verujem da ne treba nikakvo dodatno objašnjenje.

Nadam se da ovu moju poruku ne shvatate kao pljuvanje po vama, već kao dobronamernu kritiku za sledeći turnir koji ćete, nadam se, organizovati.

Ovom prilikom nudim bilo kakvu izvodljivu vrstu besplatne pomoći oko turnira, a tu podrazumevam pozajmljivanje svojih arkadnih džojstika učesnicima turnira ili neka druga vrsta pomoći koju mogu da pružim.

30 sekundi (koji su kasnije prosireni na 60 za SF) su bili radi ustede vremena. Nije bila namera da ovo hendikepira igrace. Uostalom, niko na Tekken 6 delu nije presao 30 sekundi, a Haseo mi je rekao da za SF su skoro svi zavrsili za manje od 30 (bio je valjda jedan slucaj da se stiglo do 50). Shvatam da mozda cinjenica da imas ograniceno vreme za kontrole pozurkuje igrace, ali da je svako imao neodredjeno vreme, i te kako bi uticalo na trajanje turnira. Kada su prosle kvalifikacije po grupama i krenulo cetvrt finale, sklonili smo ogranicenje za kontrole.

Ako nam vreme sledeci put dozvoli, rado cemo skloniti ogranicenje za kontrole kao i dodati da se igraju po dva matcha, ali nazalost ne znam kakve ce biti okolnosti za sledeci turnir. U svakom slucaju, razumem zamerku i zabelezena, samo imajte na umu da zavisi od raspolozivog vremena za sledeci turnir (sto ne zavisi od nas).

Za zvuk je pribelezena zamerka i za sledeci put ce biti sredjeno.

Za CRT uredjaje sam mislio da sam dao objasnjenje u jednom prethodnom postu. Ocigledno je zasto je problem, ali nadam se da razumete da su takvi uslovi i da bismo pruzali mnogo bolje da mozemo. Da se igralo samo na LCDu (koji nam je ovom prilikom po prvi put dat na koriscenje) i projektoru, znatno bi usporilo turnir. Ovo smo pokusali koliko-toliko da sredimo tako sto bitne partije nismo stavili na CRTu. Da se razumemo, ja svakako razumem da bitna partija moze da se odigra i u kvalifikacijama ako se sretnu dva izuzetno dobra igraca, ali s obzirom da su svi platili istu cenu, ne mozemo da stavljamo posebne uslove za odredjene igrace, jedino za odredjene partije u istom krugu (polufinale, itd).

Naravno, ne shvatam ovo sto si naveo kao pljuvanje i zahvaljujem se tebi i svakome u ovoj temi na uput. Ono sto mozemo cemo dati sve od sebe da sredimo za sledeci turnir, samo molim ucesnike i posetioce da imaju na umu da ne zavisi sve od nas u trenutnoj situaciji, ali mislim da su uslovi dovoljni da se organizuje turnir umesto da je bolje da ne bude nicega.

Quote:

Ovom prilikom nudim bilo kakvu izvodljivu vrstu besplatne pomoći oko turnira, a tu podrazumevam pozajmljivanje svojih arkadnih džojstika učesnicima turnira ili neka druga vrsta pomoći koju mogu da pružim.

Hvala na ovome. Ako ti ili bilo ko zeli i misli da moze da pomogne oko nekog buduceg turnira, slobodno javite meni, Haseou ili postujte u buducim temama u kojima najavljujemo turnire (od kojih ce sledeci biti verovatno pocetkom novembra, ali ne u Tekkenu ili Street Fighteru).

[Edited on 23.9.2010 by M.D.K.II]

[Edited on 23.9.2010 by M.D.K.II]

View user's profile View All Posts By User
M.D.K.II
Member

Member Is Offline

[*] posted on 26.9.2010 at 11:08

Gigafun je okacio neke slike sa turnira u ovom postu ako nekoga interesuje.

sigurd
Fr1ck

Registered: 25.5.2004
Member Is Offline

Mood: banja...

[*] posted on 27.9.2010 at 02:12

Ima li kakvih snimaka sa Tekken turnira? recimo finale barem. S mobilni telefonom snimljeno ili bilo s chim drugim. Zelim samo da vidim kako taj sto je dobio igra, to je sve.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Scorpionn
Neki Tamo

Registered: 2.1.2006
Member Is Offline

Mood: Odlicno 3+

[*] posted on 27.9.2010 at 09:21

@ sigurd
Na 9. strani ove teme imas okacene youtube linkove finalnih meceva.

If women are so bloody perfect at multitasking, how come they can't have a headache and sex at the same time ?
Bre
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 27.9.2010 at 13:48

Neka me neko podseti da posebno pohvalim GIGAFANA kada ga budem video sledeci put za izvanredne fotografije...

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 27.9.2010 at 14:56

Rekao bih Nick da ti je ova omiljena: http://img827.imageshack.us/img827/9917/dscf8730.jpg :D

@M.D.K.II Da nisi slučajno upoznat sa time ko zapravao određuje koje igre idu za sledeći turnir, i uopšte po kom kriterijumu birate naslove? Samo sam znatiželjan.

M.D.K.II
Member

Member Is Offline

[*] posted on 27.9.2010 at 20:48

Uglavnom ja odredjujem, pa se konsultujem sa Haseom koliko je izvodljivo. Kriterijum je uglavnom da ne budu dve iste igre zaredom (sa Tekkenom smo napravili izuzetak posto smo hteli da oprobamo dupli turnir, a kad je vec najavljen Tekken VS SF...) i da bude jedna poznata igra, pa jedna manje poznata. Sledeci turnir ce biti BlazBlue: CS (zvanicna pravila ce biti objavljena sredinom oktobra), dok ce posle toga *najverovatnije* biti Soul Calibur 4, mada to jos nismo odlucili 100%.

zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 27.9.2010 at 20:51

Yup, spremam se za CS :)

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
figi
Tekken Sensei

Registered: 18.7.2003
Member Is Offline

Mood: meh...

[*] posted on 27.9.2010 at 21:10

eto, ovde se vidi kad sam probao da savetujem drugara, "obezbedzenje" me je prekinulo u pokushaju
nisam znao da je zabranjeno u toku borbe da dajemo podrshku :P

life is a waste of time,time is a waste of life,get wasted all the time and you'll have the time of your life
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
 Pages:  1  ..  9    11

Go To Top