Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3
Author: Subject: (almost) my apfel stuff is better than your toy weab00!
cyborg_24
Banned

Registered: 11.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 3.10.2010 at 22:07

Quote: Originally posted by Sqall  
Quote: Originally posted by cyborg_24  
Quote: Originally posted by Vampir  
Pocecu da mrzim moj Ipod zbog ovog lika :lol:

Bilo bi lepo da kazes koji iPod imas, posto ukoliko nemas iPod Touch 4th generacije onda to nije ono o cemu ja pricam. Ja pricam iskljucivo i samo o iPod Touch 4th generacije.

Aaaa pa ti pricas o iPodu 4-te generacije????
Uuuu izvini nisam te dobro razumeo silly me!:eyes:
A sta ce biti kada izadje iPod 5-e generacije za godinu dve i kada se onda budu pravile igre iskljucivo za njega???
Oces li onda i njega da pazaris???
I onda onaj sto dolazi posle njega i tako u nedogled.?????

Inace 90% igara koje si naveo gore su cisto smece ili su samo portovi vec postojecih handheld ili konsole igara.
A kada i to odbijes dobijes 100%smeca za ipod sto se tice igara.
Ja sam ti fino rekao ti surfuj na ipod-u ja cu na komp-u,ti bulji u ipod i gledaj filmove a ja cu na tv-u,ti igraj igre na mp3-u ja cu na 3ds-u.
I za kraj KONZOLE BEZ DUGMADI SU SRANJE!!!!

Ja pricam o iPod Touch-u 4th generacije, ne iPodu 4th generacije to su potpuna dva razlicita uredjaja, evo sajta za informisanje http://en.wikipedia.org/wiki/Ipod , tu imas sve detaljno objasnjeno. Taj koji bude izasao posle 4th gereneracije ce biti bolji naravno od predhodne ali ce i dalje moci da igra sve igre iz 4th, 3rd, 2nd, 1st. Da, verovatno da cu i njega da pazarim, tako sto cu da prodam 4th doplatim jedno 30-ak evra i kupim najnoviju generaciju. Jer Apple za razliku nazalost od Nintenda update konzole ne naplacuje tako drasticno vec samo zameni proslu generaciju sa novom po istoj ili veoma pribliznoj ceni, sto je po meni mnogo postenije a i bolje za krajnjeg korisnika. Jer kao sto svi znamo, tehnologija neverovatno napreduje, i danasnja je jeftinija od jucerasnje, sutrasnja ce biti jeftinija od danasnje itd.Nema bas nikakvog razloga da tehnologiju staru 10 godina naplacujes kao da je to danasnja tehnologija osim naravno ako ne zelis da oderes kupce. Ne vidim koja je razlika u tome sto cu ja da kupujem svake godine novu verziju iPod Touch-a i u ovome sto ti kupujes svakih 5, 6 godina novu konzolu ali kada je tehnologija vec odavno prevazidjena. Mislim da bi bilo dobro kada bi i Nintendo usvojio slicnu politiku, jer tada bi sami korisnici mnogo vise profitirali. Naravno to se nece desiti iz prostog razloga sto Nintendo i u 2011 godini prodaje softver na ketridzima i nema nameru da jos uvek udje u online market u punom smislu. Naravno od toga najvise gube sami korisnici, jer placaju ono sto im u stvari i ne treba tj. proizvodnju ketridza, stampanje omota, kutije, distribuciju, radnike u shopovima koji prodaju te iste igre i time dodjemo na kraju na cifru od oko 25-50 $ koje ti placas samo zato sto je kompanija odlucila da i dalje koristi prevazidjenu tehnologiju. To je mnogo fleksibilnije u online marketu i mnogo se brze menja i prilagodjava potrebama kupaca. Samo jedan primer, pre par dana su bile rasprodaje na App Store-u gde su mnoge cene 50 dobrih i kvalitetnih naslova na nedelju dana bile upola cene, neke cak i trecina cene ili petina cene. Tako si na primer mogao da pazaris oba Final Fantasy I, II naslova (identicna grafika kao na PSP portovima) za samo 3.99$. Naravno pored toga tu su jos i Need for Speed Shift 0.99$, Monkey Island 2: LeChuck's Revenge 0.99$, Osmos 0.99$, Tony Hawk Pro Skater 2 -1.99$, Tiger Woods PGA Tour 0.99$, Super Monkey Ball 2 0.99$, Civilization Revolution 0.99$, Assasin Creed II 0.99$, Peggle 0.99$, Real Racing 2.99$. Samo da ti izracunam da se ne mucis, 0.99$ je otpriike 25-50 PUTA MANJE nego sto Nintendo naplacuje za slicne ili iste naslove u losijoj rezoluciji, sa losijom grafikom na DS konzoli.
Da li ti stvarno ne vidis nikakvu prednost u tome ili ti treba jos primera?

Ja sam naveo 46 igara ukupno, i to sam se trudio da naslovi budu saroliki i da ispunim tvoj uslov da nema FIFA-e :) ,, posto su 90% od tih igara, ukupno, oko 40 igara smece voleo bih da mi navedes bar 50% od tog smeca (znaci 20 igara) njihove naslove, razlog zasto su smece, i po kom kriterijumu.

Zasto je portovanje igara sa konzola i ostalih handhelda na iPodu losa stvar dok je to kod Nintenda, cija je to politika kompanije, dobra stvar. Da bi mi dokazao da nisam u pravu, molim te mi navedi bar desetak igara sa 3DS luanch-a koje su nove, inovativne i nisu nikada izasle ni u jednom obliku za neku drugu konzolu. Ja sam spreman da ti navedem bar 10 iPod igara koje su nove i nisu nikada izlazile. Ti si spreman da potrosis 300$ na konzolu 2011 koja izbacuje Zeldu iz 1996 godine sa minimalno poboljsanom grafikom, jedva cekas da igras novi port Monster Hunter samo sada u 3D, a za 28-u copy paste verziju Pokemona si spreman da platis citavo bogatstvo :). Ja sam ipak za takve ne inovativne portove spreman da platim 0.99$ ili cak ni toliko kada jailbreak-ujem konzolu posto, podsecam te da sam ja ipak licemerni pirater i nikada ne placam za ono sto ne moram. To opet nema nikakve veze sa onim postenim ljudima koji kupe iPod ili DS i na jednoj konzoli plate 25-50 PUTA VISE za istu stvar samo jer su mozda ne dovoljno informisani, ali tu sam da pomognem, ukljucujuci i tebe :)

Cak i da su tih 46 igara koje sam ti nabrojao za iPod iz predhodnog posta jedine igre koje su dobre na iPodu, zasto bi ih odbijao da bi dobio 100% smeca, pa to je 46 dobrih naslova a u buduce ce biti 47, pa 48 i mozda na kraju bude i 50. Ne razumem tvoju logiku rezonovanja, molim te budi jasniji u tome sto zelis da kazes, jer ja ne umem da citam misli.

Filmovi se gledaju na TV-u, surfuje se na kompijuteru ili laptopu, muzika se slusa na zvucnicima, a igre se igraju na konzolama na TV-u. Ali kada to sve ne mozes da poneses sa sobom, jer je malo tesko i ne prakticno, onda moze da ti posluzi kao pomoc i multimedijalni uredjaj, a ako je jos najnapredniji i sve te poslove radi i emulira jako dobro, tim bolje.
Nije li to svrha i DS-a da mozes svuda da ga nosis?

Poslednji komentar nisam bas najbolje shvatio. Da li treba da ti verujem na REC ili ces malo bolje da mi objasnis i argumentujes zasto mislis da konzole bez dugmadi nista ne valjaju. Naravno ako ti nije tesko i ako ovoga puta moze bez nepristojnih reci.

[Edited on 3.10.2010 by cyborg_24]
View user's profile View All Posts By User
novis
V.I.P.

Registered: 8.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 4.10.2010 at 07:51

tl tr

Softver prodaje hardver.

Ako se hardver prodaje i nakon početnog talasa u velikim količinama nema drugog zaključka. Nisu baš svi ludi pa da plate "matori hardver" po "enormnim cenama", izgleda da "ima tu nešto".

A Apple za razliku od N (kao i mnoge druge kompanije, recimo mobilnih telefona) češće unapređuju svoje proizvode, ne zato što HOĆE svojim kupcima da omoguće da uživaju u njima - nego jer im trebaju pare jer je prodaja poslednjeg modela drastično opala (vidi gore).

Sačekao bih godinu dana (2-3) posle 3DS-a i nastavio diskusiju tada... :)

[Edited on 4.10.2010 by novis]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
WolfDC
Fr1ck

Registered: 16.3.2007
Member Is Offline

Mood: Nazad na posao :-(

[*] posted on 4.10.2010 at 08:56

Ajde ljudi dosta više off-a. Molio bih moderatore da prebace diskusiju u poseban thread ili da otvore novi. Ovde čitam zbog interesovanja za DS ne lično mišljenje drugih ljudi šata je bolje.

A ako ne možete onda zaključajte. Ovo počinje da nervira.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 4.10.2010 at 14:09

how to kill a thrread, written by cyborg mctroll

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 4.10.2010 at 17:33

Quote: Originally posted by novis  
tl tr

Softver prodaje hardver.

Ako se hardver prodaje i nakon početnog talasa u velikim količinama nema drugog zaključka. Nisu baš svi ludi pa da plate "matori hardver" po "enormnim cenama", izgleda da "ima tu nešto".

A Apple za razliku od N (kao i mnoge druge kompanije, recimo mobilnih telefona) češće unapređuju svoje proizvode, ne zato što HOĆE svojim kupcima da omoguće da uživaju u njima - nego jer im trebaju pare jer je prodaja poslednjeg modela drastično opala (vidi gore).

Sačekao bih godinu dana (2-3) posle 3DS-a i nastavio diskusiju tada... :)

[Edited on 4.10.2010 by novis]

Potpuno se slazem sa tobom da softver prodaje hardver, upravo zato i mislim da je to razlog uspeha uredjaja iPod Touch-a, jer da nije tako, ljudi bi imali dosta slicnih proizvoda slicnih performansi (Samsung Galaxy S, HTC telefoni poslednje generacije) i iPod iako bi i dalje imao najbolju specifikaciju ne bi bio toliko drasticno bolji od ostale ponude po hardveru da bi se objasnio jaz u prodaji. Vec mora da je to "nesto" upravo onih 250 000 aplikacija, odnosno more softvera koji ljudima pomaze da se odluce bas za tu varijantu, onih 6.5 milijarde download-ovanih aplikacija za 2 godine od kada App Store postoji. A upravo zato i postavljem pitanje "tog necega" kod DS konzole jer da je to jedini izbor handhelda na trzistu onda bi to bilo objasnjivo samo po sebi. Niko do sada nije ni pokusao da objasni "to nesto" kod Nintenda sto ih tera da placaju 25-50 puta vise softver koji je inferiorniji na DS-u u odnosu na iPod, naravno ne uzimajuci u obzir PSP software koji je iako bolji u grafici, po cenama priblizan DS cenama (videti moj predhodni post gde sam pokusao da objasnim ovo detaljnije i dao primere)."To nesto" koje ustvari ni ne moze da se objasni recima, pa samim tim se i stavlja pod veliku sumnju da to nesto uopste i postoji, niko ne objasnjava, kao da je to neka metafizicka nepoznata pojava koju nauka jos uvek ne moze da objasni. Voleo bih da dobijem odgovore na ova pitanja jer mozda ja nesto ne vidim sto je svima ostalima tako ocigledno. Jos cudnije mi je to sto sam veoma upoznao obe predhodne konzole, mislim na DS i PSP, i nisam uvideo nikakvu OGROMNU prednost vec samo los hardver , u sucaju DS-a, koji gura softver a koji opet prave RAZNI developeri i koji su nekada veoma dobri a mnogo cesce su prilicno losi i plitki.
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 4.10.2010 at 18:35

Ja i dalje ne kontam tvoju poentu... Želiš da utuviš svima u glavu da je iPod touch bolji od NDS-a i to je to ili šta?

I da, truješ thread... otvori novi pls

[Edited on 4.10.2010 by Timemaster]

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 4.10.2010 at 21:15

Quote: Originally posted by Timemaster  
Ja i dalje ne kontam tvoju poentu... Želiš da utuviš svima u glavu da je iPod touch bolji od NDS-a i to je to ili šta?

I da, truješ thread... otvori novi pls

[Edited on 4.10.2010 by Timemaster]

Samo da vidim da li sam shvatio, kada forumasi vredjaju na licnoj osnovi na nekom thread-u onda je to pozeljna stvar, zabavno je verovatno, svi se smeju jer je neko ispao duhovit itd. A kada neko pokrene osnovanu debatu na neku temu ali jedina razika je sto se ne slaze sa drugima onda je to cisto trovanje. Pokusavam samo da dobijem odgovore na pitanja ali niko se ni ne trudi da mi nesto objasni vec samo vredja, uobrazava da ima pravo za nesto sto naravno da nema i da me ubedi sta bi trebalo da mislim. Ja se trudim da do detalja objasnim svoje stavove kako niko ne bi imao dilemu zbog cega oni postoje i ne razumem zasto se na to gleda kao losu stvar. Moj prvi post pocinje sa ''vec dugo ne mogu da razumem..." i jedino sto i dalje zelim je da nadjem odgovore na taj prvi post.

iPod Touch je samo tema razgovora, mogla je da bude bio sta, poenta je da ljudi ne mogu da se razumeju kroz predrasude, omalovazavanja, vredjanja i nametanja stavova koja moraju da se prihvate. Tema moze da bude i o cvecu i drvecu i ponovo ako ne postoje osnove komunikacije, postovanje i elementarna pristojnost i kultura i to moze da se pretvori u flame jer neko voli ovakvo cvece i govori kako bi svi trebalo da vole isto.
shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 4.10.2010 at 21:19

Fora je u tome sto debata nije osnovana.
Imam ipod touch, obozavam taj uredjaj, ali porediti ga sa 3ds-om moze samo neko ko blage veze sa igrama nema.

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
Milos
Fr1ck

Registered: 12.12.2002
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 4.10.2010 at 23:43

Ljudi još nijesu skapirali da je Apple druga firma u svijetu po vrijednosti, i da trenutno imaju više novca i od M$-a. A te pare su napravili uglavnom od te svoje online prodaje multimedije. Sve su prilike da će ubrzo akcenat kod Ipoda biti prebačen sa muzike na igre, a novca im definitivno ne fali. Imam dva Iphone-a i ogromna im je prednost u odnosu na PSP i NDS jer su uvijek kod korisnika, a ako mu se baš igra nešto igra se za čas skine sa Itunesa.

darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 4.10.2010 at 23:51

facepalm.jpg

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

[*] posted on 4.10.2010 at 23:56

iPod Touch je samo tema razgovora, mogla je da bude bio sta, poenta je da ljudi ne mogu da se razumeju kroz predrasude, omalovazavanja, vredjanja i nametanja stavova koja moraju da se prihvate. Tema moze da bude i o cvecu i drvecu i ponovo ako ne postoje osnove komunikacije, postovanje i elementarna pristojnost i kultura i to moze da se pretvori u flame jer neko voli ovakvo cvece i govori kako bi svi trebalo da vole isto.

Jesi li ti stvarno retardiran ili sta? Ipod tac nije tema razgovora nego je 3ds,lepo ti pise u samom naslovu. I kada ti svi ovde kazu da otvoris novu temu sto se i dalje pravis pametan i trujes ovu? Ti me bre sa tim smaranjem podsecas na one sektase sto idu po kucama,samo sto tebe covek nikako da se otarasi.. kao koristio si sve sto i mi i sada si na visem nivou sa applom.. ma mrs bre :flame:

[Edited on 4.10.2010 by nikola987]
Carnex
Jetrena pašteta

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 5.10.2010 at 08:08

OK, dosta više.
Dosadlili ste i bogu i narodu.
Ajde jedan mass delete!
3DS je 3DS a iPod Touch/iPhone je iPod touch/iPhone. Live with it! Svako će kupiti ono što mu odgovara.
Ajde da se vratimo na 3DS.

Meni je jedna od najzanimljivijih nuspojava 3DSa to što neće biti gvirenja preko ramena jer se neće videti ništa vredno gledanja usled izrazito uskog ugla gledanja 3D ekrana :D. Da je veći ekran stvarno bi me mogao zanimati 3DS. ovako je opet samo i iključivo konzola a to meni nije dovoljno.

Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 5.10.2010 at 08:17

Quote:
ogromna im je prednost u odnosu na PSP i NDS jer su uvijek kod korisnika

Znas koja je prenost PSPa i NDSa u odnosu na iPhone? To sto zaista imaju IGRE.

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Omega_Red
EmuGlx Legend

Member Is Offline

Mood: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves

[*] posted on 5.10.2010 at 08:55

I sto kostaju 3x manje isto tako.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
shin-boyan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 09:34

Quote: Originally posted by Omega_Red  
I sto kostaju 3x manje isto tako.

Kakav kvalitet, takva i cena.

So I speak
Though, am I heard...?
Ryo
Moderator

Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 5.10.2010 at 09:54

Promasio si poentu za celu svetlosnu godinu (ako nisi bio ironican).

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 12:14

Quote: Originally posted by nikola987  

Jesi li ti stvarno retardiran ili sta? Ipod tac nije tema razgovora nego je 3ds,lepo ti pise u samom naslovu. I kada ti svi ovde kazu da otvoris novu temu sto se i dalje pravis pametan i trujes ovu? Ti me bre sa tim smaranjem podsecas na one sektase sto idu po kucama,samo sto tebe covek nikako da se otarasi.. kao koristio si sve sto i mi i sada si na visem nivou sa applom.. ma mrs bre :flame:

[Edited on 4.10.2010 by nikola987]

Procitaj moj prvi post i svaki posle toga, shvatices da u svakom govorim o DS ii 3DS-u ali sa kriticke strane i nekoga ko ne opravdava toliku cenu proizvoda i detaljno objasnjavam zasto je to tako a iPod koristim kao sredsvo i argument da taj razlog i svoje misljenje sto bolje objasnim. Nijednog trenutka nisam vredjao nikoga vec samo trazim objasnjenja i naravno odgovaram na postove koji su mi upuceni makar oni bili uvredljivi, nevaspitani, puni predrasuda prema meni kao licnosti iako je sve sto znaju o meni moj nadimak na ovom forumu. Ja iz tog razloga zelim da im ne uzvratim istom merom, jer to po meni nema nikakvog smisla zato sto nemam nikakvu emociju prema njima tj. ni ja njih ne poznajem, ne znam koliko imaju godina, kakvog su mentalnog sklopa, seksualnog opredeljaenja, politickog shvatanja, nivoa obrazovanja, ukratko, ne zanimaju me kao osobe jer nisam zbog toga na ovom forumu zato sto ne smatram da je ovo idealno mesto za sklapanje trajnih prijateljstava ali ne negiram da su moguca. Zbog tih razloga, ja se i dalje usmeravam na samo objasnjavanje mojih stavova i daljeg postavljanja pitanja na koja i dalje ne dobijam jasan odgovor a ne kontra napad necije licnosti.
Ne znam da li sam retardiran ali znam da ne pripadam ni jednoj sekti. Ustvari moje religijsko opredeljenje, opet ako sam uopste i religiozan, ne treba tebe da zanima jer nismo na religijskom forumu vec gamerskom.
Nikada nisam rekao da sam iznad ostalih ni po cemu, ali ako sam odigrao hiljade igara na jednoj konzoli (DS) i stotine na drugoj (PSP) govorim samo iz ugla nekog ko mozda ima vise iskustva sa kolicinom materijala od npr. nekog ko je odigrao samo 5 ili deset najboljih iz cele palete i iz toga izvukao sve svoje zakljucke.
Ne znam zasto konstantno uzimas sebi za pravo da uopstavas i predpostavljas sta mislim i izvodis potpuno proizvoljne zakljucke o tome sta sam rekao. Da pricamo izmedju sebe mozda bi ti to bio neki bled argument na koji bi pucao a posto smo na forumu, svako moze da se vrati na sve postove koje sam napisao do sada i da sam to proveri. Molio bih, takodje i tebe da to uradis posto zakljucujem iz ovoga sto govoris da imas kratko pamcenje i ne uspevas da pratis pricu ali imas nacina da se podsetis, te to uradi.
Ne znam, po koji put te jos uvek molim, ali ucinicu to ponovo, nije mi tesko. Molim te da ne vredjas, ne psujes, ne omalovazavas nikoga ko drugacije misli od tebe, donosis neosnovane zakljucke o necijoj licnosti, mentalnom sklopu, koeficijentu inteligencije i svemu jos sto sam gore naveo jer ukoiko ne mozes da svoja misljenja predstavljas na jasan, civilizovan, argumentovan nacin onda nemoj da koristis nepristojne, uvredljive reci jer time se ne mices sa pozicije na kojoj si i samo me navodis na validan zakljucak da sa tvojom inteigencijom nesto nije kako treba cim konstantno pravis istu gresku i ne uspevas da ista promenis a tvoja bojazan od mene kao nekog verskog fanatika koga ne mozes da se otarasis, iako je sve ono ono o cemu pricam prilicno laka tema, pokazuje blage znake paranoje. Da ne bude zabune, ne govorim ni da si manje inteligentan niti paranoidna licnost samo ti navodim kako bi mogle da se shvate tvoje izjave.

[Edited on 5.10.2010 by cyborg_24]

[Edited on 5.10.2010 by cyborg_24]
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 13:05

Quote: Originally posted by Ryo  
Quote:
ogromna im je prednost u odnosu na PSP i NDS jer su uvijek kod korisnika

Znas koja je prenost PSPa i NDSa u odnosu na iPhone? To sto zaista imaju IGRE.

Evo samo par igara sa iPoda : Spider-Man: Total Mayhem (Action), Osmos (Simulation), Madden NFL 11 by EA Sports™(Sport), Dark Nebula - Episode Two (Arcade), Sims 3 Ambitions (Simulation), Real Golf 2011(Simulation), Gangstar: Miami Vindication (Action), STREET FIGHTER IV (Fighting), Bubble Bobble Double (Arcade), Aqua Moto Racing 2 (Racing), Chaos Rings (RPG), Zen Bound 2 Universal (Puzzle), The Jim and Frank Mysteries (Puzzle-Adventure), Monkey Island 2 Special Edition (Adventure), Guitar Hero (Music),HECTOR: Badge of Carnage Ep1 (Adventure), Splinter Cell Conviction™ (Action), Pocket Creatures (Simulation), Skate It (Sport), 1112 episode 02 (Adventure), Zenonia 2 (RPG), PuzzleQuest Chapter 1 and 2 (Puzzle-Adventure), Hook Champ (Action), Brothers In Arms® 2 (FPS), Plants vs. Zombies (Strategy),Ravensword: The Fallen King (RPG), Broken Sword: Director's Cut (Adventure), Assassin's Creed II Discovery (Action), Need for Speed Shift (Racing), Grand Theft Auto: Chinatown Wars (Action), Labyrinth 2 (Puzzle), N.O.V.A. (FPS), NBA Live (Sports), Super Monkey Ball 2 (Arcade), Asphalt 5 (Racing), Wolfenstein RPG (World Series of Poker Hold’em (Card), Super KO Boxing 2 (Sport-Arcade), iBlast Moki (Puzzle-Simuation), Brain Challenge 2: Think Again (Puzzle), Dungeon Hunter (RPG), Phoenix Wright: Ace Attorney (Adventure), Squareball (Puzzle-Simuation), Bust-A-Move (Arcade), Civilization Revolution (Strategy), ROLANDO 2 (Action),Alive 4-ever (Action) Peggle (Action), Castle Of Magic (Arcade), Real Racing (Racing), Angry Birds (Puzzle-Simulation).

Da li mozes da mi objasnis na jednostavnom jeziku da svi razumeju, zasto ovi naslovi ne treba da se svrstaju u IGRE, po kom kriterijumu to ne zasluzuju ali da izuzmemo ono sto vec svi znaju a to je da koriste kao kontrole touch screen , accelerometer i gyro sensor? Da podsetim da se mnogi od ovih naslova potpuno poklapaju sa naslovima na DS, PSP cak i Wii konzoli i nisu ni u cemu skraceni po materijalu, sadrzaju, duzini. Naravno ako mi to objasnis voleo bih i da mi das komentar na razliku u ceni nekih istih ili slicnih naslova ( iPod Touch: Need for Speed Shift 0.99$ - DS: Need for Speed Pro Street 42.99$, iPod Touch: Tony Hawk Pro Skater 2 -1.99$ - DS: Tony Hawk American Sk8land 49.99$, iPod Touch :Tiger Woods PGA Tour 0.99$ - DS: Tiger Woods PGA Tour 08 42.99$, iPod Touch: Super Monkey Ball 2 0.99$ - DS :Super Monkey Ball Touch & Roll 17.99$, iPod Touch: Civilization Revolution 0.99$ DS: Civilization Revolution 19.99$ , iPod Touch: Assasin Creed II 0.99$ DS: Assasin Creed II 19.99$ su samo neki od primera) i da li je po tebi ta razlka opravdana i ako jeste onda cime je opravdana i gde je tolika razika u kvalitetu virtuelno istih naslova koje sam ovde naveo?

P.S. Nadam se da ovo neces shvatiti kao provokaciju i da, ako zelis da mi odgovoris, onda to uradis jasnim odgovorom i cinjenicama koje mogu da provorim i na drugim mestima
shin-boyan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 13:22

Meni je dovoljno da vidim da si stavio u listu SF4 i da ne citam dalje.

So I speak
Though, am I heard...?
No_LiMiT
Banned Faggot

Registered: 12.7.2004
Member Is Offline

Mood: Valar Morghulis

[*] posted on 5.10.2010 at 13:28

Dosta je bilo.

cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 13:43

Quote: Originally posted by shin-boyan  
Meni je dovoljno da vidim da si stavio u listu SF4 i da ne citam dalje.

"Street Fighter IV is easily the best fighter on the iPhone right now. But more than that, it’s just a great edition of Street Fighter. The controls work extremely well for a platform with no physical buttons. The stick is precise and responsive. And it looks fantastic"

Read more: http://wireless.ign.com/articles/107/1077261p1.html#ixzz11UHmDFja

Ako ne zelis da citas dalje posle toga propustices listu jako kvalitetnih naslova, a i ne znam iz kog razloga uzimas primer Street Fighter IV naslova da opravdas svoju poentu kad je to upravo naslov koji dokazuje moju.
shin-boyan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 13:53

Meni taj citat ne treba, SF4 imam i na pc-u i na ps3 i na ipod touchu.
To mi je jedna od 5 omiljenih igara u ovog generaciji konzola i bas iz tog razloga mislim da mogu stvari dosta bolje da sagledam od tebe.
Ipod touch verzija je dobra za zezanje, ali je to miljama daleko od pravog SF.
Za razliku od te verzije, 3ds verzija ce biti igriva i bliska pravoj igri.
A to je bas ono sto sam zeleo da kazem - igre na ipodu su ok za zezanje, ali nista vise od toga.

So I speak
Though, am I heard...?
nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 13:56

To mi je jedna od 5 omiljenih igara u ovog generaciji konzola i bas iz tog razloga mislim da mogu stvari dosta bolje da sagledam od tebe.
A to je bas ono sto sam zeleo da kazem - igre na ipodu su ok za zezanje, ali nista vise od toga.
Auu sad si mu stao na zulj.... ocekuj sad 30 stranica jednog te istog texta,posto covek i ne zna nista drugo,radi samo copy-paste zadnjih par dana :D
kanex
V.I.P.

Registered: 17.2.2004
Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 14:26

lol, zar je stvarno neko od vas citao njegove eseje?

cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 5.10.2010 at 14:32

Quote: Originally posted by nikola987  
Auu sad si mu stao na zulj.... ocekuj sad 30 stranica jednog te istog texta,posto covek i ne zna nista drugo,radi samo copy-paste zadnjih par dana :D

Ako su i moji postovi uzasno dosadni i jednolicni smatram da bar nisu uvredljivi i nepristojni.
U velikoj se meri slazem sa covekom i sa njim mogu i da polemisem o tome vise, upravo jer ima iskustva na iPodu vise od mene. Jedino sto se ne slazem je da on uporedjuje SFIV na iPodu sa PS3 verzijom jer ja uporedjujem igre koje vec postoje na DS-u sa postojecim iPod igrama jer se radi o handheldima. Nikada nisam pokrenuo polemiku da li je neka iPod igra identicnog kvaliteta sa PS3, XBOX360 ili PC vec samo raspravljam u handheld polju koje me i zanima i u kom imam iskustva. Kada bude izasao 3DS, a to ce po svemu sudeci, s obzirom na odlaganja koja su vec najavljena, biti i kasnije nego od marta bice moguce praviti poredjenja sa tadasnjim iPod igrama.
 Pages:  1  2  3

Go To Top