Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Dve bagovite igre koje mi nenormalno znace
Paulidealiste
Member

Registered: 25.2.2010
Member Is Offline

[*] posted on 29.10.2010 at 12:30
Dve bagovite igre koje mi nenormalno znace

Pored svih uputstava i temeljne pretrage ovog, Dolphin i Emuparadise foruma nikako da nadjem resenje... da bih mogao da nastavim igranje The Legend of Zelda: the Wind Waker. Naime, na Forest Heaven ostrvu, dolazi se do sobe u kojoj je potrebno uzeti bumerang. Kad god pokusam da udjem u tu sobu dolphin pokaze samo siv ekran i nista vise. Kad prebacim na wireframe vidim da se Link "zaglavio" u grafici. Bez te sobe nemoguce je odigrati do kraja i bas sam poludeo.

Imam Dolphin 2.0 i igra inace radi super i glatko na OpenGl pluginu...nisam siguran da li bi neki drugi plugin ovo resio? i da li se taj plugin nalazi u famoznom Plugins 2010 torrentu?

Drugi problem je StarFox adventures i interesuje me da li ga je neko uspeo pokrenuti na 2.0 verziji emulatora?

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
grimlord
Super Fr1ck

Registered: 19.5.2003
Member Is Offline

Mood: Composin'.

[*] posted on 29.10.2010 at 13:43

Dolphin 2.0? Zashto ne probash neku noviju reviziju? Iskreno, nisam preshao Wind Wakera na emulatoru, ali mogutje je da tje ti pomotji novija revizija i mozhda ako na njoj ukljuchish EFB copy to RAM u grafichkom pluginu. Takodje, koristi dx9 plugin. Bolji je. Wind Waker je odavno playable, znachi da su ga ljudi preshli. Mogutje je da ti je potrebna neka odredjena verzija emulatora, ali ti prvo probaj sa poslednjom. Skidaj ih odavde.

Za StarFox adventures nisam siguran da li je dobro emuliran, ali takodje ga probaj na novijim revizijama.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Stojan
Senior Member

Registered: 5.8.2004
Member Is Offline

Mood: Moodless

[*] posted on 29.10.2010 at 23:21

Procitaj ovo :
Kako najbolje emulirati SFAdventures
a evo i za Zeldu

Moj savet ti je, ukoliko si u mogucnosti, instaliraj 64-bitni Delfin; radi ko sat(ukljucujuci i najnoviju Kirby igru !)

P.S. Verzija 2.0 i JESTE najnovija oficijalna verzija emulatora.

[Edited on 29.10.2010 by Stojan]
View user's profile View All Posts By User
grimlord
Super Fr1ck

Registered: 19.5.2003
Member Is Offline

Mood: Composin'.

[*] posted on 30.10.2010 at 01:14

^ naravno da jeste najnovija, ali ko josh koristi oficijelne verzije open source projekata koji se tako brzo i lepo razvijaju kao Dolphin? :)

I Paulidealiste, proveri thread posvetjen SVN testiranju koji sam napravio na ovom podforumu. Mozhda nadjesh neshto korisno, za povetjanje kompatibilnosti.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Paulidealiste
Member

Registered: 25.2.2010
Member Is Offline

[*] posted on 2.11.2010 at 11:23

Hvala na ljubeznim odgovorima...pokusacu sa najnovijim svn buildovima...i veruj mi da redovno pratim SVN testiranje posto sam veliki fan GC-a...
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User

Go To Top