Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  4
Author: Subject: Wii FAQ and stuff
Grunt
Celeb Freak

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: Shameless

cool.gif posted on 11.11.2010 at 00:30
Wii FAQ and stuff

OK posto mi je Wii sa 2.x FW-om treba da ga upgrade-ujem a to jedino mogu preko igre koja na sebi ima neki noviji FW, stoga mi treba skoro pa bilo koja original igra, da je PAL i da je izasla u zadnje dve godine. Moze i npr Wii sports resort sto se dobija uz novije konzole, samu igru bi posudio na jedan dan cisto radi upgrade-a, castio bi osobu sto mi pozajmi igru pivom,kaficom ili necim slicnim :D

[Edited on 12-11-2010 by Grunt]

[Edited on 27-11-2010 by Grunt]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 11.11.2010 at 01:38

Evo mogu ti poklonim original Wii Sports, samo skokni do mene.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 11.11.2010 at 01:50

Moze jedno pitanje?
Jeli chipovan taj tvoj Wii???

View user's profile View All Posts By User
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 11.11.2010 at 02:35

omg, imash wii a ne zovesh me ? :D
shame
on
you
!

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 11.11.2010 at 03:05

@Nick
Prvo taj Wii sports je mator ko biblija (da je resort u pitanju druga bi prica bila), drugo za pare koliko me kosta da dodjem do bg-a mogu da kupim neku polovnu igru koja ispunjava moje uslove :D Ali cenim sentiment ;]

@Sqall
Da jeste odavno bi narezao neku igru sa update-om :P Kao sto sam napisao u drugom topicu, liku je Wii maltene stojao kao ukras u sobi, igrao ga je par meseci kada ga je nabavio i to je to. Tada jos nisu ni aktuelni cipovi bili, isprsio se za par originala i to je to :D

@Nyarlathotep
Jbg teo sam prvo da sredim sve ovo oko modovanja pa onda da te zovnem da predjemo nesto u co op :D

[Edited on 11-11-2010 by Grunt]

novis
V.I.P.

Registered: 8.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 11.11.2010 at 09:38

Wiifit moze da ti posluzi. Na njemu je 3.1 ili 3.2 a najverovatnije da ga ima neko.
Da nisi iz NS? Imam i fit, i lego indi-ja.

edit: nisi :), kaže google.

[Edited on 11.11.2010 by novis]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 11.11.2010 at 09:54

@Grunt: deal, chim sredish to, zovi, pa da mashemo tim shtapitjima ko bogovi !

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 11.11.2010 at 11:50

@novis
Jer bi ti bilo ogromno cimanje da mi posaljes neku od te dve igre post express-om ? Ja bi ti odma tog dana kada primim poslao nazad i naravno ja bi platio troskove slanja u oba pravca. I onda kao bonus kada budem svracao do babe u NS vodim te na pivo :)

Sqall
Fr1ck

Registered: 1.2.2008
Member Is Offline

Mood: Eto sto sam Vruc!!!!!!

[*] posted on 11.11.2010 at 17:43

pomognite coveku ja da imam bilo kakav original poslao bih ga iz crne gore.

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 11.11.2010 at 18:45

Poslace mi novis :bounce:

Da mu se javno zahvalim !!!

PS
Hvala Sqall :)

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.11.2010 at 14:06

USPEH !!!!!!! ovo pisem sa wii-ja !! hvala novisu na igri sada imam full softmod i ostala sranja jos samo usb loadr da namestim i loodilo moze da pocne :)

hellboy
Fr1ck

Registered: 17.3.2005
Member Is Offline

Mood: WOOORRRKING !

[*] posted on 12.11.2010 at 14:57

Jel moze link do tutorijala koji si pratio posto i meni stize wii za max nedelju dana.

Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 12.11.2010 at 15:13

Quote: Originally posted by Grunt  
USPEH !!!!!!! ovo pisem sa wii-ja !! hvala novisu na igri sada imam full softmod i ostala sranja jos samo usb loadr da namestim i loodilo moze da pocne :)

GRATS!
javi se kad skinesh neke seksi igre :)

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.11.2010 at 16:45

Thank you !

Evo namestio sam i USB loader, prebacio sam NBA Jam da probam jer prepoznaje moj usb stapic and boom shakalaka motherfuckers :lol:

@hellboy
90% stvari sam odradio preko jednog predobrog programcica, zove se ModMii odavde ga skini http://gbatemp.net/t207126-modmii-for-windows

Svaka cast XFlak-u za njega !!!

A cisto da budem 100% siguran sam usput i pratio uputstva sa http://www.completesoftmodguide.tk/

EDIT

Ajde da pitam jos par stvari.

- Ja sam Wifi odma namestio po zavrsetku softmod-a i Opera, Homebrew Browser rade super, ali oni wather/news kanali nerade za njih treba da stavim neku drugu zemlju u opcijama jel tako, srbija neradi :D

- Drugo Wiiconnect24 (ili kako se vec zove) je sta tacno ? Sluzi za online igranje ? Jer mogu online sa piratskim igrama pokrenutim preko USB-a ? Jer sigurno to koristiti na modovanoj konzoli ?

- Onaj Shop Channel jer se moze koristiti sa softmodom ? I jer ima tamo besplatnih stvari ili se sve placa ?

- I zadnje gde da vidim onaj Friend kod moje konzole ?

Vampir
Moderator

Registered: 27.10.2002
Member Is Offline

Mood: a

[*] posted on 12.11.2010 at 20:05

Uzmi Wii fit i postaces hot :)

Rave92
1337 Member

Registered: 10.2.2005
Member Is Offline

Mood: Viva la Vida!

[*] posted on 12.11.2010 at 22:22

Thank you !

Evo namestio sam i USB loader, prebacio sam NBA Jam da probam jer prepoznaje moj usb stapic and boom shakalaka motherfuckers :lol:

@hellboy
90% stvari sam odradio preko jednog predobrog programcica, zove se ModMii odavde ga skini http://gbatemp.net/t207126-modmii-for-windows

Svaka cast XFlak-u za njega !!!

A cisto da budem 100% siguran sam usput i pratio uputstva sa http://www.completesoftmodguide.tk/

EDIT

Ajde da pitam jos par stvari.

- Ja sam Wifi odma namestio po zavrsetku softmod-a i Opera, Homebrew Browser rade super, ali oni wather/news kanali nerade za njih treba da stavim neku drugu zemlju u opcijama jel tako, srbija neradi :D

- Drugo Wiiconnect24 (ili kako se vec zove) je sta tacno ? Sluzi za online igranje ? Jer mogu online sa piratskim igrama pokrenutim preko USB-a ? Jer sigurno to koristiti na modovanoj konzoli ?

- Onaj Shop Channel jer se moze koristiti sa softmodom ? I jer ima tamo besplatnih stvari ili se sve placa ?

- I zadnje gde da vidim onaj Friend kod moje konzole ?

1. Tako je, ja sam stavio Veliku Britaniju jer mi Crna Gora nije radila :)
2. WiiConnect24 je Wii-ov internet, mozes i da ukljucis da je stalno ukljucen (sto objasnjava ovo 24 :D) tako da poruke, updejte i sve dobijas odmah, i kad poruka stize, plava lampica treperi, ali ne treba da ti je stalno ukljucen, samo stavi da je WiiConnect24 on, a ne da je stalno online, jer se desavalo sa nekim Wii-jeima da se pregriju s vremenom
3. Ne znam, ja imam chip, tako da nijesam siguran koliko ti je sigurno uopste biti na netu sa softmom-om, ali da bi pristupio tom kanalu sigurno ce traziti da se updejtujes na zadnji FW.

Ja koristim ponekad taj Wii Shop kanal da skinem neke kanale, ima Wii kanal gdje mozes da skines demo za DS, kao i od skoro WiiWare demo-e, gledas trailere i sl. nista posebno

4. Valjda svaka igra ima poseban Friend Code

novis
V.I.P.

Registered: 8.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 12.11.2010 at 23:06

Wiiconnect možeš slobodno da isključiš jer služi da dobijaš mailove od Nintenda i ostalih wii korisnika.
Online igranje radi i sa isklj. Wii Connectom.

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 12.11.2010 at 23:09

Hvala Rave.

Ok cini mi se da je onda taj wiconnect dosta beskorisan, jer nesto mi nije do ceta i ostalih stvari, za to uzmem jednom godisne msn :D

Jedino me jos zanimaju iskustva sa ljudima koji imaju iskljucivo soft mod i online igranje.

Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 00:43

Skidam igre sa Wiiiso. Grunte, jesu li igre i tebi koje skidaš kao tamo poveće (pretežno oko 4gb, nekoliko 7gb, nekoliko oko 1,5gb) ili ja ne umem da tražim? Pitanje ide i za sve ostale

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 00:58

Ja skidam sa Bit Gamer-a uglavnom jer preferiram torrente, igre kada su u ISO formatu jesu ili 4.7 ili 7.x Gb tj single ili dual layer DVD, ali ti ih na tvom hardu nemoj drzati u tom formatu. Nego ako je u imenu igre pisalo da je Scrubbed (izbacene beskorisne informacije iz ISO fajla) ti taj ISO samo Raruj i dobices lep mali fajl. A uz koriscenje Wii Backup Manager-a posle direktno iz tih Rarovanih fajlova mozes igre da prebacujes na tvoj USB flesh/hdd za upotrebu na Wii-u, ako kojim slucajem igra koju si skinuo nije vec Scrubovana, onda skini Wiiscrubber i ti ocisti ISO, pa onda mozes da ga rarujes. Nadam se da sam bio relativno jasan :D Ako treba nesto detaljnije da pojasnim reci.

Btw jos uvek cekam da se jave ljudi sto su recimo pilali Conduit online ili nesto slicno sa soft modovanim Wiijem :D

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 01:34

Grunte jesi namestio WiFi? Skini Mario Kart i daj nam friend code :)

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 01:42

Na listi za skidanje mi je Mario Kart, javljam kada ga budem skinuo.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 01:49

Mozemo i Monster Hunter Tri da igramo, al preslozena je igra Mario Kart Wii je bas onako easy fun, posebno kad se skupe ljudi.

Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 09:25

Ja skidam sa Bit Gamer-a uglavnom jer preferiram torrente, igre kada su u ISO formatu jesu ili 4.7 ili 7.x Gb tj single ili dual layer DVD, ali ti ih na tvom hardu nemoj drzati u tom formatu. Nego ako je u imenu igre pisalo da je Scrubbed (izbacene beskorisne informacije iz ISO fajla) ti taj ISO samo Raruj i dobices lep mali fajl. A uz koriscenje Wii Backup Manager-a posle direktno iz tih Rarovanih fajlova mozes igre da prebacujes na tvoj USB flesh/hdd za upotrebu na Wii-u, ako kojim slucajem igra koju si skinuo nije vec Scrubovana, onda skini Wiiscrubber i ti ocisti ISO, pa onda mozes da ga rarujes. Nadam se da sam bio relativno jasan :D Ako treba nesto detaljnije da pojasnim reci.

Btw jos uvek cekam da se jave ljudi sto su recimo pilali Conduit online ili nesto slicno sa soft modovanim Wiijem :D

Savršeno jasan :) Odradiću to sa ličnim scrubbovanjem, nije mi teško, a na mario kart uskoro i na mene računajte :D

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

[*] posted on 13.11.2010 at 12:03

Probao sam sinoc one Weather/News kanale kada sam stavio da sam iz UK, sve fino radi. Probao sam i WiiConnect24 odma sam od Nintenda dobio mail da dignem konzolu na 4.3 :D Cool je sto od nedavno ima demoa u Shopping kanalu, a i svidja mi se onaj Nintendo kanal ima bas dosta cool videa. Sve u svemu ostaje mi samo neku igru online da probam :)

Pages:  1    3  4

Go To Top