Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  4    6    8  ..  11
Author: Subject: POSAO U INOSTRANSTVU
faka
Lv. 99 Dragon Slayer

Registered: 23.11.2002
Member Is Offline

Mood: 1110110100010101!

[*] posted on 21.1.2011 at 01:15

Quote: Originally posted by Black_Waltz  
E da Haseo,inače,što se tiče putara u Nemačkoj i tako tim državama koje imaju nabrijane auto-puteve.

Uglavnom,ti i kolega vozite kamion sa asfaltom u pozadi,jel.Naiđete na rupu,stanete,nije važno koja je dozvoljena brzina u traci,uhvatite po lopatu asfalta,zatim pogledate vrlo dobro i procenite kad možete da dotrčite do rupe,šiknete asfalt u rupu i bež nazad.Ako vas opali LKV,jbg,što niste pazili :)

:lol: Ne vec pregrade jednu traku pa ga ponovo potpuno prerade.
Hmm mozda se u australiji placaju putari vise nego fakultet. Mada ne bi bilo nista zacudjavajuce s obzirom na norveske/novozelandske mornare na rakove, ili naftne platforme ili bagere po rudnicima.

In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 21.1.2011 at 02:23

Um,ne,bio sam ozbiljan sa postom.

Stvarno se tako radi za rupe do 30cm širine i 10 cm dubine na rastojanju od 20 metara.

Jedino ako je put teško oštećen,onda se radi pregrađivanje,što je VRLO komplikovan i sjeban proces koji uspori saobraćaj i dovodi do povremenih nezgoda zbog Turaka,Poljaka,Slovenaca i Nemačke bagre.

Inače,zbog već navedenog problema,ne ostaješ da utapkaš asfalt,već će to da urade vozila koja prolaze.

[Edited on 21.1.2011 by Black_Waltz]

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 21.1.2011 at 10:36

Joj ti poslovi moleraja i tome slično su do sad često bili ulaznica u kriminalne/nelegalne vode(zbog činjenice da su dobrim delom ostali oko vas ilegalci, pa se povezuju sa pogrešnim ljudima), pa mi je teško da vidim nešto pozitivno u tome. :/

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
vasquez132001
Banned

Registered: 7.4.2011
Member Is Offline

[*] posted on 12.4.2011 at 07:29

Ima li nesto interesantno za Australiju?
View user's profile View All Posts By User
Kraken
Super Moderator

Registered: 4.4.2003
Member Is Offline

Mood: Wood

[*] posted on 12.4.2011 at 20:05

Kako da ne, sretan put...

PS3 Games:COD4/GT5p/HS/KZ2/LBP/MGS4/Motostorm/R&C ToD/RFOM/RFOM 2/EoJ/Uncharted
Sepiroth
>Chaos212<

Registered: 18.11.2005
Member Is Offline

Mood: Bring it on!

[*] posted on 13.4.2011 at 13:57

Quote: Originally posted by forsaken demon  
Joj ti poslovi moleraja i tome slično su do sad često bili ulaznica u kriminalne/nelegalne vode(zbog činjenice da su dobrim delom ostali oko vas ilegalci, pa se povezuju sa pogrešnim ljudima), pa mi je teško da vidim nešto pozitivno u tome. :/

U takve poslove upadaju budale vecinom i vecinom sluze da ih nameste za neke kradje. Tipa zajednicki stan, updadne policija naravno kad drugi nisu tu nadju nesto ukradeno. Ajd 2 god na robiju i 10 zabrana eu caooooo

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
mahermax
1337 Member

Registered: 23.10.2007
Member Is Offline

Mood: bezdinara

[*] posted on 23.4.2011 at 03:19

E ja ustra palijm na brod da radim. Hteo bih da kažem da je ovo jedini dobar forum, naravno bio bi 500X puta bolji da ne postoje ego manijci tipa n4lf, degenerici tipa drkadao, i prevaranti tipa feršo. Svaka čast ljudima koji su normalni a to su fd, dh, ktulu, grunt, ny, ima ih još da ne nabrajam dalje. Aj živeli.

"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 23.4.2011 at 04:48

awwwh, ako sam ja ny, thanks :3 <3
uzhivaj na brodu

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 23.4.2011 at 08:28

Hehe, simpatično, baš kako samo mahermax može. 'Ajde nek' je sa srećom!
(iako ovo možda vidiš tek za posle nekog vremena)

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 23.4.2011 at 09:27

Srećno, da se lepo opariš.:)

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 23.4.2011 at 09:49

Kad smo vetj kod broda, ortak je proshle subote trebao da ode na put, sve je bilo sredjeno, samo je u avion trebao da udje. Pet sati pre polaska, predomisli se i ne ode. 0_o
Fazon, nedostajatje mu drugovi, porodica i devojka ... pa F F S, o tome se razmishlja malo ranije, zar ne ? Ne kad puknesh 800-1000 evra na sredjivanje svega...

Ajde, kontam ga za porodicu, poshto lik ima normalnu porodicu, nije kao vetjina nas iz Subotice da ne zna shta znachi rech porodica. Ali, devojka i drugovi? Pa ffs, netje drugari nigde nestati, a lik je zhenskarosh prve klase i sad se cima oko jedne devojke koju je varao n puta?!?

Shteta shto nisam bio u trenutku te odluke sa njim, da mu puknem jedan vaspitni shamar i oteram ga na put.

Sad chekam da se maher javi sa postom "odustao sam" pa da totalno prsnem. :)

Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 23.4.2011 at 10:27

Quote: Originally posted by Nyarlathotep  
Kad smo vetj kod broda, ortak je proshle subote trebao da ode na put, sve je bilo sredjeno, samo je u avion trebao da udje. Pet sati pre polaska, predomisli se i ne ode. 0_o
Fazon, nedostajatje mu drugovi, porodica i devojka ... pa F F S, o tome se razmishlja malo ranije, zar ne ? Ne kad puknesh 800-1000 evra na sredjivanje svega...

Ajde, kontam ga za porodicu, poshto lik ima normalnu porodicu, nije kao vetjina nas iz Subotice da ne zna shta znachi rech porodica. Ali, devojka i drugovi? Pa ffs, netje drugari nigde nestati, a lik je zhenskarosh prve klase i sad se cima oko jedne devojke koju je varao n puta?!?

Shteta shto nisam bio u trenutku te odluke sa njim, da mu puknem jedan vaspitni shamar i oteram ga na put.

Da ga dočekaš sa letvom od 3 cola i opal.
Jebote,koja stoka.

Sretan put mahermax,nemoj se napijaš :)

[Edited on 23.4.2011 by Black_Waltz]

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 23.4.2011 at 10:44

Sve najbolje, pa da castis kad se vrnes nazad ;)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
WickedlNl
Fr1ck

Registered: 13.1.2007
Member Is Offline

Mood: Why so serious?

[*] posted on 23.4.2011 at 12:56

Quote: Originally posted by Nyarlathotep  

Ne moras ti da mu lupas shamar, sam sebi ga je lupio. Te fore porodica/drustvo/devojka, kolko god bilo bitno, sam sebi krojis buducnost. Nee ti ti ortaci iz kraja naci posao niti ce roditelji moci da urade nesto po tom pitanju. E sad ako bi radije dozivotno da zivi sa mamom i tatom i da jede suncokret ispred zgrade sa 35 odina onda je covek napravio odlicnu odluku. Takvi ljudi i ne trebaju da putuju.

Fuck the law with my dick in my hand
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 23.4.2011 at 13:01

Da, samo što 99% ljudi koji donesu takvu odluku da se zarobe u Srbiji ne puknu soma eura.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
pulzarokkit
The Machine

Registered: 18.4.2006
Member Is Offline

Mood: /care

[*] posted on 23.4.2011 at 13:27

lik garant nije ni sredjivao nista stavio tih 1000e u dzep i u poslednjem momentu se "predomislio" :lol:

...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 23.4.2011 at 17:17

Vazi da je bacio 1000e tek tako, da je stvarno imao te pare ne bi ni razmisljao o takvom bednom poslu... u svakom slucaju je ispao picka sto je odustao.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 23.4.2011 at 18:16

hahaha, nije strpao u dzhep, fora je, njegova sestra vetj par godina radi na brodu, pa mu je ona pozajmila pare. al' eto, istripovao se lik, jedan od retkih poshtenjachina koje poznajem, al' eto smorio se pred put.

barem me nije napustio jedini partner za civilization 5 lan ludovanje :d

sigurd
Fr1ck

Registered: 25.5.2004
Member Is Offline

Mood: banja...

[*] posted on 23.4.2011 at 20:00

Mislim da je pogrijesio, trebao je poc barem jedan ugovor odratit, da vidi i shvati kako je. Kad odradi taj ugovor onda neka razmislja vrijedi li ostavljat drugove/porodicu itd. I prije svega kolki njemu moze bit ugovor na putnicki... 4-6 mjeseci. Sprdnja. Nece mu svi isparit za 4 mjeseca.
Moj prvi ugovor kao asistent oficira je bio godinu dana, pa nisam kukao. Drugi mi je bio 6 mjeseci isto ko asistent samo na drugi tip teretnog broda. Sad idem kao 3rd officer, 1 maja. Ugovor 4 mjeseca. Mozda ostanem i duze ako bude bilo prilike. Bice drugova i djevojaka vazda al para nece. haha Sto bi ja sad trebao da kukam kojem pola drugova plovi i ne gledamo se po godinu/dvije. Mada opet meni je to struka i nema mi druge. Shto sam htio, to sam dobio. Evo drugo ljeto za redom gubim, tesko jebiga, al kad razmislim koje cu pare donijet, boli me dupe. Kupacu se u more krajem septembra, haha.

Uglavnom trebao je poc. Makar da proba, pa ako mu se ne svidi, ne mora vise ic.
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 25.4.2011 at 17:24

lol tek sam sad video ovo EGOMANIJAK N4LF :lol: Mora da je zbog toga sto sam ga banovao preventivno par puta... or something. Banovao bi ga i sada, jel ja eto to tako volim da radim... al neka sacekacu ga da se vrati prvo.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Rale
High quality Japan-made button

Registered: 17.5.2005
Member Is Offline

Mood: Zdravo, Fred!

[*] posted on 25.4.2011 at 18:01

ne znam niche ja bih delovao preventivno na tvom mestu, evo on te naziva egomanijakom, sta je sledece - k-poper?

Don't want it, can't use it, couldn't afford it if i did!
milosm
Loony Tune

Registered: 20.11.2007
Member Is Offline

Mood: Spin-dash

[*] posted on 25.4.2011 at 18:05

k-pooper