Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3  4
Author: Subject: Infinity Blade is out, baby !!!
cyborg_24
Banned

Registered: 11.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 9.12.2010 at 01:00
Infinity Blade is out, baby !!!

Izasao Infinity Blade za iPhone 3,4/iPod Touch 3,4, samo 318 MB, upravo ga skidam sa http://apptrackr.org/

Utisci, ocene, misljenja.....
View user's profile View All Posts By User
DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 9.12.2010 at 09:45

Kupi mi iOS device koji moze da ga pokrene pa cu ti onda dati misljenje. Moj 2ng gen iPod Touch nije na listi podrzanih uredjaja.

[Edited on 9.12.2010 by DieH@rd]

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 9.12.2010 at 10:30

Nije da mi je bas toliko stalo do tvog misljenja :)
Rekao sam da su podrzani iOS uredjaji 3 i 4 generacije tako da mi je zao sto ne mozes da igras ali tako je sa najnovijim tehnologijama.
Ne mozes da ocekujes da igre napreduju ako se non stop prilagodjavaju dve, tri godine starijim uredjajima.
Uostalom 95% App Store-a mozes da guras i sa iTouch 2-kom tako da ne mozes da kazes da nemas izbora.
To je kao da ja kazem svaki put kada se na PC-u izbaci neka igra koju ne mogu da guram sa mojom grafickom da to nije fer i da treba da se se samo prave igre za moju dve tri godine staru graficku dok ja ne budem imao dovoljno para da kupim neku bolju.
Logika ne stoji bas sasvim, zar ne?
Meni se jako dopada to sto na App Store-u postoji 1% aplikacija koje mogu samo da se guraju sa najnovijim uredjajima jer to tera napredak igara dalje tako da smo za tri godine od iFart-a dosli do Infinity Blade-a.
Samo neka prze.

Inace, igra je odicna. O grafici necu pricati, bespotrebno je trositi reci.
Igrao sam je svega sat vremena na iTouch-u 4 ali dovoljno da zaokruzim prvi utisak.
Igra na prvi pogled deluje plitka i prazna ali samo dok se ne shvati da se ne radi o avanturi niti o akcionom naslovu vec o Fighting igri koja ima i delove RPG.
Utisak vara jer je igra vizueno prelepa pa jednostavno vuce na istrazivanje svakog kutka ali toga uopste nema, bar ne na taj nacin.
Necu reci na zalost jer upravo se radi o tome da igra nije ni koncipirana kao istrazivacka avantura pa joj ovo ne moze biti mana iako se ima takav osecaj na pocetku.
Jako je lepo izbalansirana, u borbama narocito, sistem upravljanja je u prvih nekoliko minuta konfuzan ali samo dok se ne udje u stos i ne shvati koncept.
Igra trenutno reaguje na poteze na ekranu sto je presudna stvar za Fighting igru ovog tipa.

To su uglavnom prvi utisci, priicno sam zadovoljan igrom i mislim da ce mi dugo biti na iPodu.
A sudeci po tome da su developeri vec najavili skori update moze se ocekivati da se igra razvije jos u nekom smeru, multyplayer, jos nivoa, protivnika.
Verujem da ce biti veliki hit, jer pored najbolje grafike trenutno na bio kom portable uredjaju igra je jako zabavna, u odredjenom smislu duboka i sto je najvaznije, veoma zarazna.

[Edited on 9.12.2010 by cyborg_24]
Omega_Red
EmuGlx Legend

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves

[*] posted on 9.12.2010 at 10:41

Quote: Originally posted by cyborg_24  

Ne mozes da ocekujes da igre napreduju ako se non stop prilagodjavaju dve, tri godine starijim uredjajima.

Može itekako, cak i 6-7 godina starom hardveru. Ne treba ti nova revizija hardvera svake godine da bi igre tehnicki napredovale.

[Edited on 9.12.2010 by Omega_Red]

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
WolfDC
Fr1ck

Registered: 16.3.2007
Member Is Offline

Mood: Nazad na posao :-(

[*] posted on 9.12.2010 at 10:47

Tačno tako. To je glupost da na uređajima sa istim imenom nešto radi a nešto ne. I jedan i drugi su iPod Touch. E sad pošto je jedan iz 2008 dobijaš srednjaka.

A o napretku igara, pa pogledaj igre za bilo koju konzolu na početku i na kraju, razlika je drastična a isti hardver.

On Topic: Igra stvarno prelepo izgleda.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 9.12.2010 at 11:03

Ja ne pricam o tome da developeri nalaze nacine da poboljsaju igre cak i posle duzeg niza godina postojanja neke konzole ali hardverski limiti su realni tako da mozes da pricas sta hoces ali igru kakva je Infinity Blade mozes da zamislis da igras jedino na PSP-u i to sa bar duplo manje poligona ili na DS u stilu 2D 16-bitne pixelizirane tuce a to onda nije ni priblizno ista igra.
Ja govorim o tome da se App Store u velikoj meri ponasa kao PC scena, jer gura ako ne svakih par meseci ono bar svake godine napredak igara u hardverskom smislu i da je na pojedinim developerima da li ce da to iskoriste u postpunosti i isteraju maksimum ili ce da prave igre koje rade na svim generacijama.
Ako malo razmislis, developerima bi bilo mnogo bolje da izbace igru koju mogu da guraju sve generacije jer tako je veci potencijal za njihovu zaradu.
Medjutim postoje developeri koji ne zele da prave taj kompromis i to je, ako ne za postovanje onda bar za prihvatanje bez gundjanja.
Da nije takvih developera i takvih ljudi koji gledaju u buducnost jos uvek bi odredjeni developeri morali da smisljaju dodatne brkove svojim junacima kako bi se na ekranu prepoznavalo lice karaktera :)

P.S. Omega_Red, nisam ti ja kriv sto si prodao iPhone4 pa se sad grizes zubima za d.... sto ne mozes da igras Infinity Blade :)

WolfDC
Fr1ck

Registered: 16.3.2007
Member Is Offline

Mood: Nazad na posao :-(

[*] posted on 9.12.2010 at 11:14

To bi bilo isto tako kada bi se pravile igre koje rade na PS3 slim varijanti al ne rade na debeljku, iako je ista konzola. To što je Apple u pitanju na znači da može da zajaebava svoje vernije mušterije. Ni soni ni M$ te ne teraju da svake godine kupuješ novu verziju iste konzole pa što bi onda apple to smeo?

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Omega_Red
EmuGlx Legend

Member Is Offline

[*] posted on 9.12.2010 at 11:19

Ja govorim o tome da se App Store u velikoj meri ponasa kao PC scena

To sto pricas bi imalo smisla da iPod Touch prve generacije i iPhone 2G mogu da pokrecu apsolutno SVE aplikacije i igre, ali sa smanjenim detaljima i/ili rezolucijom. To je fleksibilan (kao na PC-u) pristup, a ne to sto ti govoris. Razmisli samo sta jedna dual-core konfiguracija sa 8800GTX grafickom iz 2007. moze da radi danas sa PC igrama, a sta moze iPhone 2G hardver iz iste godine za iOS igre. Sta je sa igrama i podrskom za ljude koji su tokom vremena iPhone 2G platili i mozda preko $2000 kroz pretplate?

DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 9.12.2010 at 12:36

Quote: Originally posted by Omega_Red  
Sta je sa igrama i podrskom za ljude koji su tokom vremena iPhone 2G platili i mozda preko $2000 kroz pretplate?

Njima Apple predlaze da predju na iphone4 i potrose jos ~1-2k dolara.

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 9.12.2010 at 15:05

Društvo, hajde da ne pričamo o tome šta zli čika Steva radi sa svojom kompanijom, to je njegova stvar i shareholdera, vama ako se ne svidja politika kompanije jednostavno kao i do sada nemojte kupovati njene proizvode i svima lepo. Svako ima pravo na svoje mišljenje i to mišljenje o nekoj kompaniji će najbolje prezentovati tako što će pazariti neki proizvod ili neće a to će ponovo odlučiti on a neće ga niko terati ni na šta. Dakle, ako je neko igrao Infinity Blade neka kaže nešto o tome, a ako će da priča o teorijama zavere i da priča kako trebaju da posluju velike kompanije, ili neka otvori novu temu ili neka pošalje pismo tom istom čika Stevi sa svim primedbama na račun poslovanja njegove kompanije pa mu se možda i desi da mu ponudi mesto glavnog menadžera kompanije :)
nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9.12.2010 at 16:55

Nije da mi je bas toliko stalo do tvog misljenja :)

Ne mogu da verujem koliko si ti beozbrazan postao u zadnjih par meseci,valjda si usao u pubertet pa mu dodje normalno :P

Eó jos jedno misljenje za koje ne treba da maris i slobodno preskoci komentar:
Oá igra cak nema ni senke,tako da je grafika u najboljem slucaju samo "meh" :D
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 9.12.2010 at 17:09

:eureka:Kao prvo dečače, ponovo pročitaj post pa malo razmisli zašto sam tako odgovorio čoveku. On mi je predhodno rekao da mu kupim iPod kako bi mogao da mi kaže svoje mišljenje, naravno ironično jer nema najnoviji model. Onda sam mu ja isto tako ironično odgovorio da mi nije baš toliko stalo do njegovog mišljenja da bih mu kupio iPod samo da bi mi ga on dao. Znači radi se o humoru, ne zlonamernom, ali naravno ako je neko bukvalista kao naš Nikolica pa je još mali da ne razume kako se odrasli ponekad šale neka se vrati u svoj Nintendo kutak i neka se igra sa svojim igračkama i ne meša se čikama u razgovor više, ok?

P.S. NAGRADNA IGRA!!

Objavljujem nagradnu igru za bilo koga ko mi kaže gde imam da nabavim uredjaj,
nije bitno od koje kompanije samo da nije Apple,
ali zato da ima 32 GB memorije, ekran rezolucije 960x640 ili veće,
znači ne zanimaju me ekrani od 800x400 jer sam se mnogo razmazio sa retina displejom i ne bih mogao sa konja na magarca,
da ima najmanje 1 Ghz procesor ili veći,
kameru sa HD snimanjem,
da je tanak najvise oko 7 mm jer ne mogu više da nosim neku budzu u dzepu,
da ima iTunes Podcast jer mi je to jedna od bitnijih stvari zbog kojih sam i pazario iPod,
da ima Voice Over funkciju odnosno čitanje naglas jer mi je to potrebno za učenje jezika,
da ima neki koristan movie editor nalik imovie kojim mogu da editujem snimke direktno na uredjaju,
naravno internet browser u fullu se podrazumeva,
igre tipa Infinity Blade, Nova, Modern Combat, NFS Hot Pursuit, Cut the Rope, Real Racing,
da ima Google Earth koji radi besprekorno,
i to sve za nešto manje od 200 evra pošto sam svoj iPod Touch pazario za 200 ne želim sada da se rasipam više jer cenim svoj novac.
Ajmo društvo ponude,
ko mi pronadje gde ima da se kupi takav uredjaj koji ispunjava ove uslove koje sam naveo poklanjam svoj as good as new iPod Touch 4, naravno u roku od par meseci jer možda se desi da Apple izbaci novu verziju iPoda i u tom slučaju bih morao da skupljam novac za taj novi model

nikola987
V.I.P.

Registered: 7.1.2004
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 9.12.2010 at 18:05

Onog trenutka kada ja budem imao nesto iole pametno da procitam onda cu tvoje postove i zavrsiti :)
A Nikolica nije rastao sa dinosaurusima kao ti,i ja mozda delim ljude povrsno na apple fanove i one normalne,ali ti to radis krajnje bezobrazno,tj na one sa Apple 4 i ostale..

PS na nagradu igru: Get a life! :bounce:
Mada sasvim je razumljivo da trazis neki tanak telefon,jer kako ti to kazes,nikada budzu nisi imao dole :D

[Edited on 9.12.2010 by nikola987]
Omega_Red
EmuGlx Legend

Member Is Offline

[*] posted on 10.12.2010 at 00:30

naravno u roku od par meseci jer možda se desi da Apple izbaci novu verziju iPoda i u tom slučaju bih morao da skupljam novac za taj novi model

Obratiti paznju na ovo "morao"!

Ja sam se s druge strane razmazio sa SGX540 GPU-om koji renda 90 miliona poligona umjesto jadnih 27 miliona koliko SGX535 u tvom iPodu moze da isporuci.

cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 10.12.2010 at 02:42

Ono o cemu ti pricas je verovatno Samsung Galaxy S koji je telefon i kosta tu negde oko 500-600 jurica tako da druze, nazalost ispadas iz igre, ja sam raspisao nagradnu igru za uredjaj do 200 evra. Procitaj ponovo post pa se onda pravi pametan koliko hoces, ok?

A za to "morao", pa druze, zato sam i raspisao nagradnu igru kako bi mi neko od vas objektivnih ljudi otvorio oci i pokazao mi sta propustam jer sam zaludjeni Apple fan. Vidis, ja priznajem, i trazim pomoc od vas jer nisam sujetan a ti ako hoces besplatan iPod Touch 4 bolje se malo potrudi, evo dajem ti jos jednu sansu :)

On Topic: Sada sam na trecem bloodine-u u Infinity Blade-u i igra je odlicna,
svaki bloodline ima drugacije borce tako da repeticija ima smisla.
Takodje sam svog viteza potpuno nabudzio novim oruzjem i izgleda skroz drugacije nego na pocetku.
Jako mi se dopada RPG element u igri jer se totalno uklapa u koncept a sa druge strane daje dobar razlog da se igra nastavi.
Totalni winner.

[Edited on 10.12.2010 by cyborg_24]
Kraken
Super Moderator

Registered: 4.4.2003
Member Is Offline

Mood: Wood

[*] posted on 10.12.2010 at 05:06

:eureka:Kao prvo dečače, ponovo pročitaj post pa malo razmisli zašto sam tako odgovorio čoveku. On mi je predhodno rekao da mu kupim iPod kako bi mogao da mi kaže svoje mišljenje, naravno ironično jer nema najnoviji model. Onda sam mu ja isto tako ironično odgovorio da mi nije baš toliko stalo do njegovog mišljenja da bih mu kupio iPod samo da bi mi ga on dao. Znači radi se o humoru, ne zlonamernom, ali naravno ako je neko bukvalista kao naš Nikolica pa je još mali da ne razume kako se odrasli ponekad šale neka se vrati u svoj Nintendo kutak i neka se igra sa svojim igračkama i ne meša se čikama u razgovor više, ok?

P.S. NAGRADNA IGRA!!

Objavljujem nagradnu igru za bilo koga ko mi kaže gde imam da nabavim uredjaj,
nije bitno od koje kompanije samo da nije Apple,
ali zato da ima 32 GB memorije, ekran rezolucije 960x640 ili veće,
znači ne zanimaju me ekrani od 800x400 jer sam se mnogo razmazio sa retina displejom i ne bih mogao sa konja na magarca,
da ima najmanje 1 Ghz procesor ili veći,
kameru sa HD snimanjem,
da je tanak najvise oko 7 mm jer ne mogu više da nosim neku budzu u dzepu,
da ima iTunes Podcast jer mi je to jedna od bitnijih stvari zbog kojih sam i pazario iPod,
da ima Voice Over funkciju odnosno čitanje naglas jer mi je to potrebno za učenje jezika,
da ima neki koristan movie editor nalik imovie kojim mogu da editujem snimke direktno na uredjaju,
naravno internet browser u fullu se podrazumeva,
igre tipa Infinity Blade, Nova, Modern Combat, NFS Hot Pursuit, Cut the Rope, Real Racing,
da ima Google Earth koji radi besprekorno,
i to sve za nešto manje od 200 evra pošto sam svoj iPod Touch pazario za 200 ne želim sada da se rasipam više jer cenim svoj novac.
Ajmo društvo ponude,
ko mi pronadje gde ima da se kupi takav uredjaj koji ispunjava ove uslove koje sam naveo poklanjam svoj as good as new iPod Touch 4, naravno u roku od par meseci jer možda se desi da Apple izbaci novu verziju iPoda i u tom slučaju bih morao da skupljam novac za taj novi model

Appleov iphone 4 pa i ipod sve radi al nista bas nesto posebno - slike kamerom su ispod proseka, hd snimak koji pominjes stvarno ima rezoluciju 720 sa 30 fps ali je pixelizacija snimaka u zatvorenom nepodnosljiva, displej od 3.5 inca tesko koga moze da razmazi sem ako umesto ociju nema periskop, i dalje nema pravog multitaskinga, zvuk koji izbacuje je dobar samo za one koji ne znaju za bolje, gps je isto prosek- nit je najgori ali daleko od najboljih... Pravi izbor za ljude koji zele da imaju all-in-one uredjaj a nije im bitno da u bilo kojoj od njih uredjaj brilira. Nije ni cudo sto se tako dobro prodaje u konzumenstkom drustvu osrednjih zahteva. Ne treba ni da prelazis na druge uredjaje jer apple stvarno jeste kralj osrednjosti. Nesto kao svajcarski nozic, sve ima al kad ti zatreba za nesto stvarno onda se lacas pravog alata.

[Edited on 10-12-2010 by Kraken]

PS3 Games:COD4/GT5p/HS/KZ2/LBP/MGS4/Motostorm/R&C ToD/RFOM/RFOM 2/EoJ/Uncharted
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 10.12.2010 at 05:27

Sve si rekao samo nisi rekao koji je to pravi uredjaj, na koji bih ja btw zeleo da predjem jer ja zelim bolje za sebe i nije mi bitna firma, na kom imas bolju kameru, bolji ekran, brzi procesor, uredjaj koji je tanji od 7 mm i sve ono sto sam napisao u NAGRADNOJ IGRI u predhodnih par postova.
Jedina zackoljica je sto me ne zanimaju uredjaji od 200+ evra bio to telefon ili bilo sta drugo, vazno da je handheld.
Dakle, ukljuci se u nagradnu igru i ti, vidim da vec imas neke predloge jedini je problem sto govoris samo u teoriji a ne dajes cinjenice koje me zanimaju.
Ime proizvoda i link gde ga mogu nabaviti i osvajas nagradu u vidu as good as new iPod Touch4-a !!

Srecno svim ucesnicima!

P.S. Infinity Blade anyone?
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 10.12.2010 at 07:54

Probace se ovo danas, pa javljam utiske :) Vec osecam da gameplaya nema...

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Kraken
Super Moderator

Registered: 4.4.2003
Member Is Offline

Mood: Wood

[*] posted on 10.12.2010 at 08:13

Sve si rekao samo nisi rekao koji je to pravi uredjaj, na koji bih ja btw zeleo da predjem jer ja zelim bolje za sebe i nije mi bitna firma, na kom imas bolju kameru, bolji ekran, brzi procesor, uredjaj koji je tanji od 7 mm i sve ono sto sam napisao u NAGRADNOJ IGRI u predhodnih par postova.
Jedina zackoljica je sto me ne zanimaju uredjaji od 200+ evra bio to telefon ili bilo sta drugo, vazno da je handheld.
Dakle, ukljuci se u nagradnu igru i ti, vidim da vec imas neke predloge jedini je problem sto govoris samo u teoriji a ne dajes cinjenice koje me zanimaju.
Ime proizvoda i link gde ga mogu nabaviti i osvajas nagradu u vidu as good as new iPod Touch4-a !!

Srecno svim ucesnicima!

Bojim se da nisi procitao sta sam napisoa- nema takvog uredjaja. Ako se zadovoljavas sa time da imas uredjaj all-in-one koji sve radi al nista od onoga sto radi ne radi najbolje onda neces naci bolje od apple-a. Pravi uredjaj za mediokritete, zato se i prodaje ko blesav.

PS3 Games:COD4/GT5p/HS/KZ2/LBP/MGS4/Motostorm/R&C ToD/RFOM/RFOM 2/EoJ/Uncharted
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 10.12.2010 at 08:17

Quote: Originally posted by Nick  
Probace se ovo danas, pa javljam utiske :) Vec osecam da gameplaya nema...

Verujem da ces biti pozitivno iznenadjen jer gameplay je najaci adut u igri po mom misljenju i mnogih drugih review-a
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 10.12.2010 at 08:37

Quote: Originally posted by Kraken  

Srecno svim ucesnicima!

Bojim se da nisi procitao sta sam napisoa- nema takvog uredjaja. Ako se zadovoljavas sa time da imas uredjaj all-in-one koji sve radi al nista od onoga sto radi ne radi najbolje onda neces naci bolje od apple-a. Pravi uredjaj za mediokritete, zato se i prodaje ko blesav.

Ja tebe potpuno razumem sta hoces da kazes i u neku ruku se slazem sa tobom ali to nije poenta onoga sto ja zelim da kazem. Ja nikad nisam tvrdio da iTouch4 radi nesto najbolje generalno gledano jer od njega je bolji svaki prosecan lap top komjuter, svaki HD TV, svaki prosecan muzicki stub, svaka kucna konzola....verovatno shvatas sta hocu da kazem.
Ja samo tvrdim da ne postoji uredjaj koji sve te se stvari zajedno radi bolje u tom formatu (handheld) i u tom cenovnom rangu (200+ evra).
Zato sam i raspisao nagradnu igru jer zelim da saznam da li sam u pravu kad to kazem ili ne. Ja se potpuno zadovoljavam time sto mi iPod pruza i ne treba mi za sada nista mnogo bolje od toga ali ako postoji slican proizvod za koji ne znam a koji ima i slicnu cenu (200+ evra) onda sam tu neobavestenost spreman da platim svojim as good as new iPod-om 4.
Mislio sam da sam to jasno objasnio jos u tom postu ali ocigledno nisam.
Dakle, nadam se da se razumemo.

Molim one koji imaju priliku da probaju Infinity Blade da pise nadalje o tome jer ako neko nije do sada razumeo sta sam hteo da kazem predhodnim postovima potpuno je, po meni, besmislena dalja rasprava
Hvala
dimitrijer
Woy Chan

Registered: 13.6.2008
Member Is Offline

Mood: nyan nyan nyan nyan

[*] posted on 10.12.2010 at 22:38

elem i ja opet imam nesto od applea,danas mi stigao ipod 2g od 16gb,te necu moci da isprobam ovo cudo
evo citat sa jednog drugog domaceg foruma :
Igra je grafički prekrasna ali sadržajno je katastrofa, bjesomučno mahanje mačem i izbjegavanje svodi igru od 350 mb na fruit ninju. Totalno razočaran i delete sa mog iphonea.
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 11.12.2010 at 04:41

Ne slazem se sa tim da je igra sadrzajno katastrofa iz prostog razloga koji sam napomenuo ranije, igra nije ni pravljena da bude avantura, RPG, startegija ili nesto slicno.
Igra je Action Fighting sa elementima RPG-a koji joj samo daju dodatnu dimenziju.
Ona izgleda kao avantura samo zbog prelepe grafike ali ustvari to nije i ne treba je posmatrati na taj nacin.
Po meni je to kao zaliti se sto Street Fighter IV nema i elemente avanture, RPG pa se ne mogu istrazivati lokacije od Fightera i slicno.
Komentar na to da je akcija odnosno gameplay samo "bjesomučno mahanje mačem" govori o tome koliko je ovaj review-er igrao igru i dokle je stigao sa njom kao i to sta je verovatno ocekivao od nje pa se razocarao sto igra nije igra kakvu je on zamislio.
Mozda se u prvom bloodine jos mozete izvuci sa samo mlataranjem maca i drzanjem stita skoro sve vreme ali vec u drugom a u posebno u trecem ce vam se takve akcije "obiti o glavu".
U prevodu, gameplay je kombinacija brzine i spretnosti sa strateski isplaniranim koriscenjem stita, magije, parryng-a, dodging-a dok traje borba.
I te kombinacije razlicitih tehnika i preciznost koja je neminovna daje gameplay-u dubinu i igracu satisfakciju i razlog da nastavi da igra.
Po meni je to fino zamisljen koncept koji funkcionise i u realnosti a sa najavljenim update-ima ce verovatno biti jos samo produbljen i poboljsan.

P.S. Zao mi je sto vise vas ne moze da proba igru i onda izvuce svoj zakljucak vec ocenjuje igru po malobrojnim negativnim komentarima drugih igraca koji to mogu.
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 11.12.2010 at 09:06

Quote: Originally posted by WolfDC  
To bi bilo isto tako kada bi se pravile igre koje rade na PS3 slim varijanti al ne rade na debeljku, iako je ista konzola. To što je Apple u pitanju na znači da može da zajaebava svoje vernije mušterije. Ni soni ni M$ te ne teraju da svake godine kupuješ novu verziju iste konzole pa što bi onda apple to smeo?

Apple to može zato što ima neverovatan marketing i zato što će uvek biti gomila ovaca za šišanje.
Apple je lopovska firma, koja te prvo odere za svaki svoj proizvod, a onda te tera da ga godinu dana kasnije zameniš za novi.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
cyborg_24
Banned

Member Is Offline

[*] posted on 11.12.2010 at 09:35

Moim teoreticare zavere da otvore novu temu i tamo raskrinkavaju lopovske firme i svetske mocnike a da ovde pisu ljudi svoje utiske o igri Infinity Blade.
Hvala
 Pages:  1    3  4

Go To Top