Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Golden Axe The Revenge Of The Death Adder.
Panzer
1337 Member

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

Mood: Average!

[*] posted on 20.12.2010 at 23:10
Golden Axe The Revenge Of The Death Adder.

Jeste li igrali ovaj deo? Ja ga vec duze vreme redovno prelazim sa jos par nostalgicara. Omiljena mi je naravno 3-ka sa mega-drivea ali i ovaj je solidan. Steta sto nisu izbacili jos neki nastavak ovog tipa, a ne ono sranje za xbox koje je jedva vredno pomena.

[Edited on 20.12.2010 by Panzer]

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
From now on it i'll be total organization. Every muscle must be tight.
View user's profile View All Posts By User
Ktulu
Genetic Fanatic

Registered: 18.6.2003
Member Is Offline

Mood: excellento ando eleganto!

[*] posted on 20.12.2010 at 23:50

Prešao sam je par puta, što je malo u odnosu na druge delove, s obzirom na to da mi je Golden Axe serijal baš jedan od omiljenih. Revenge of Death Adder je prilično dobra igra zapravo. Jedino nisam igrao The Duel je, ako se ne varam, i dalje radi prilično usporeno u MAME-u, mada valjda postoji i verzija za Saturn.

A šteta za Beast Rider stvarno. Igrao sam je i prešao dosta, ima nekih finih stvari tu ali je uglavnom prosečna igra.

Inače, moram da kažem da mi je stvarno žao što stvarno nema puno igara u heroic fantasy fazonu, pogotovo zadnju deceniju. Po meni je jedini pravi naslednik takve brutalne fantasy igre Blade of Darkness, pravi Golden Axe 3D. Bilo je čak tri Conan igre od 2000. na ovamo koje su ispale tu i tamo, prosečne ili ispod proseka. Jedino nisam probao Age of Conan, možda i valja nečemu.

Video igre danas mogu izgledati nenormalno dobro, pa bi bio red da neko uradi nešto što će ličiti i vizuelno i po duhu na, recimo, Frazzetine slike, neku Fire & Ice ili Deathbringer igru. That would be awesome.

In the land of the blind, the one eyed man is a dick.
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Panzer
1337 Member

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

Mood: Average!

[*] posted on 21.12.2010 at 13:07

Quote: Originally posted by Ktulu  
Prešao sam je par puta, što je malo u odnosu na druge delove, s obzirom na to da mi je Golden Axe serijal baš jedan od omiljenih. Revenge of Death Adder je prilično dobra igra zapravo. Jedino nisam igrao The Duel je, ako se ne varam, i dalje radi prilično usporeno u MAME-u, mada valjda postoji i verzija za Saturn.

A šteta za Beast Rider stvarno. Igrao sam je i prešao dosta, ima nekih finih stvari tu ali je uglavnom prosečna igra.

Inače, moram da kažem da mi je stvarno žao što stvarno nema puno igara u heroic fantasy fazonu, pogotovo zadnju deceniju. Po meni je jedini pravi naslednik takve brutalne fantasy igre Blade of Darkness, pravi Golden Axe 3D. Bilo je čak tri Conan igre od 2000. na ovamo koje su ispale tu i tamo, prosečne ili ispod proseka. Jedino nisam probao Age of Conan, možda i valja nečemu.

Video igre danas mogu izgledati nenormalno dobro, pa bi bio red da neko uradi nešto što će ličiti i vizuelno i po duhu na, recimo, Frazzetine slike, neku Fire & Ice ili Deathbringer igru. That would be awesome.

Za pocetak bi bilo dobro da odrade hd rimejke golden axe-ova. Trojka bi bila prva na listi, medejutim tesko da ce bilo sta od toga realizovati. A onakve nastavke bolje da ne prave!

[Edited on 24.12.2010 by Panzer]

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
From now on it i'll be total organization. Every muscle must be tight.
Zuti Bar
Member

Registered: 29.12.2009
Member Is Offline

[*] posted on 11.3.2011 at 21:59

Presao par puta. Odlicna igra!

Go To Top