Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3    5  ..  51
Author: Subject: FILMOVI U 2011.
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 9.1.2011 at 11:18

Quote: Originally posted by Grunt  
Pogledao RED, odlicna akcija, "matorci" su pokidali :)

i ja sam odgledao sinotj, dobar je film, samo me malko weeds zhenka iritirala, al ok.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Stale
Fr1ck

Registered: 29.9.2006
Member Is Offline

Mood: Winter Is Coming

[*] posted on 9.1.2011 at 14:47

Quote: Originally posted by sCARfiNGer  
Skinuo sam korejski I Saw The Devil, nenormalna ekipa (Čoi Min Sik, Lee Bjung Hjun, Kim Džae Vun režira). Kažu da je gadan kao Old Boy. Jedva čekam da ga u slast pogledam.

Ja isto jedva cekam da pogledam film. Kazu da je mozda najbolji film u zanru posle Kad jaganjci utihnu.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die.

To permit irresponsible authority is to sow disaster; to hold a man responsible for anything he does not control is to behave with blind idiocy.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 9.1.2011 at 15:00

Skinuh RED kad ga vec toliko hvalite. :D

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

Carnex
Jetrena pašteta

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 9.1.2011 at 18:07

Ultramarines. Očekivao sam epsko sranje tako da sam na kraju zadovoljan. Animacija je loša, i gluma je čisto prelazna ali za ovakav projekat je odlično. Priča je predvidiva ali na nivou klasičnog blokbustera i akcija je fino odrađena. na žalost sve je usrano zadnjom borbom gde je animacija loša koliko i ideja iste. Ali do tada će vas držati uz ekran.
A sada malo od WH40K fana. Znam da su izabrali ultramarince jer 1) Imaju najbolje ime za promociju filma 2) Najbliže su današnjoj vojsci jer nisu suludo specijalizovani kao neke legije. Izbor Black legion, koju imperijalni marinci zovu inače Sons of Horus, je verovatno iz istih razloga mada me je začudilo da vidim toliko kornovih berserkera među njima. Pojavi berserkera i bloodletera mnogo bi više odgovarali World Eater-i, kornovi odabranici. Osim toga Space Marinci i Chaos Marinci bi trebali da budu savršeni ekvivalenti a ne da grupica Umtramarinaca ubije stotine Chaosa.

Naravno najveće razočaranje je da nema Orkova.

View user's profile View All Posts By User
the patriot
philosopher

Registered: 28.5.2004
Member Is Offline

Mood: positively shocking

[*] posted on 9.1.2011 at 21:02

Quote: Originally posted by Carnex  
Ultramarines. Očekivao sam epsko sranje tako da sam na kraju zadovoljan. Animacija je loša, i gluma je čisto prelazna ali za ovakav projekat je odlično. Priča je predvidiva ali na nivou klasičnog blokbustera i akcija je fino odrađena. na žalost sve je usrano zadnjom borbom gde je animacija loša koliko i ideja iste. Ali do tada će vas držati uz ekran.
A sada malo od WH40K fana. Znam da su izabrali ultramarince jer 1) Imaju najbolje ime za promociju filma 2) Najbliže su današnjoj vojsci jer nisu suludo specijalizovani kao neke legije. Izbor Black legion, koju imperijalni marinci zovu inače Sons of Horus, je verovatno iz istih razloga mada me je začudilo da vidim toliko kornovih berserkera među njima. Pojavi berserkera i bloodletera mnogo bi više odgovarali World Eater-i, kornovi odabranici. Osim toga Space Marinci i Chaos Marinci bi trebali da budu savršeni ekvivalenti a ne da grupica Umtramarinaca ubije stotine Chaosa.

Naravno najveće razočaranje je da nema Orkova.

Slazem se ali fore je kao sto si video, da su namerno postavili da ultramarinci pobede da bi onaj mogao da se infiltrira. Ne racunajuci bersekrere na pocetku ih napadaju oni suntavi fanatici kolko se secam, ne poznajem dobro loru.

Ono sto se meni svidelo u toj prici je to sto su dobro preneli fanaticnost marinaca, tj ultramarinaca jer kako sam citao oni ne da prolaze kroz rezim rezima nego dobro je kako uopste mogu a da ne prsnu.

Mislim ono, prvo moras da prodjes neke silne testove da bi se utvrdilo da li svi zivi organi mogu da ti pasauju koje ti daju, onda prolazis kroz bolestan trening da bi dodatni organi mogli lepo da funkcionisu. (mislim ovo je nakon sto odradis par kampanja kao scout) i ako u bilo cemu pokazes nemusnost (a pri tome nisi mrtav) ili ako se "pobunis" prave od tebe ili servibota ili nekog mindles freaka, a ako si nesposoban, cini mi se, postanes nesto kao obican policajac ili whatewa.. U tom duhu njihova faaticnost je fino preneta. Mada kad vidis sve to nije ni cudo sto ima haosa.

Pored toga mislim da su odabrali ultra marince jer oni najbolje postuju kodeks, oni su jedni od retkih chaptera koji je opstao jos od pre (kolko se secam) horusovog sranja...

Po meni bilo bi previse da su ubacili orkove. Bilo bi do jaja da urade orkove sledece, ili nekrone :)

In the other news. Odgledah predatora (kec) ponovo posle zaista duzeg vremena i moram da priznam da film ima zaista dobar smek jer je postava zaista dobra, ali ono sto se svarcenegeru mora priznati (bar po meni) je da je onaj poslednji skup cena (predator vs predator) odlicno odradio, uskoro se bacam na drugi deo...

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

Carnex
Jetrena pašteta

Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 9.1.2011 at 23:14

Svi redovi su od pre Horusove izdaje. 3 su obrisane iz zapisa nepoznatih razloga. Crni templari su se posvetili jurenju Gozkulla (jer je on ugasio par manjih legija i izazvao drugi najveći masakr u ljudskoj istoriji, odmah posle Horusove izdaje). Ostali redovi su i dan dans tu, na strani haosa ili na strani inperatora.

Ono šro se meni sviđa u WH40K univerzumu, a što nisu ovde prikazali, je da je Hitler, prema imeratoru i tadanjoj strukturi vlasti kombinacija dobre vile i plačipičke. imperator živi koristeći životnu energiju najjačih medijuma, sagorevajući ih svakih par meseci. A medijumi su jedan u nekoliko milijardi! Čak i oni koji nisu dovoljno jaki da održavaju smrtno ranjenog imperatora u životu zavrže u čeličnim kutijama i koriste ih kao aparate za hiperskokove (tj navigaciju kroz vorp koji je pod paskom haosa). Space marinci očekuju APSOLUTNU pokornost svih ljudi. Ako imaš svoje mišljenje koje se ne slaže sa njima dobiješ metak u čelo. itd, itd. Naravno i ako nemaš opet te Bibliotekar ili Kapelan može proglasi krivim jer su SVI krivi!
To trebaju da prikažu!

Od nastavnka očekujem ovakvu atmosferu

Gorgutz: C’mon, greyskin! I need yer skull for me pointy stick!
Shas'O Kais: Don’t you see that your defeat is inevitable, Ork? You cannot hope to win.
Gorgutz: How ‘bout you shuttin' yer yap and getting over here so I’s can chop ya? Can I hope fer that?
Shas'O Kais: Barbarian.

I naravno, Bibliotekarevo

There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

[Edited on 9-1-2011 by Carnex]

[Edited on 9-1-2011 by Carnex]

the patriot
philosopher

Registered: 28.5.2004
Member Is Offline

Mood: positively shocking

[*] posted on 9.1.2011 at 23:34

Lol, da a najveca fora je sto su likovi izgubili tehnologiju da pravi nove organe pa moraju da vade od mrtvih marinaca i da presadjuju :lol:. Ide do te mere da cek i onaj tron je poceo da se kvari i samo je pitanje vremena kada ce imperator da svisne. No da ne smaramo topic :)

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 9.1.2011 at 23:43

Ovo moze biti cool... Nece biti Megan Fox

Samo kakvo je ovo skrnavljenje istorije i legenadrnog sletanja na mesec :D ...i zasto su scene sletanja i prvi skok uzeti iz dokumentarca Moonshot :D ...all that this summer.

E da ladno izlazi i Hangover 2 ovog leta, nadam se da ce biti dobar kao prvi deo... ali samo da ne naprave novi American Pie sa 100 nastavaka.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Tantal
1337 Member

Registered: 28.4.2004
Member Is Offline

Mood: Look into my EYE, soldier!

[*] posted on 9.1.2011 at 23:44

Ništa, momci, otvorite posebnu temu za WH40k, meni je to najzanimljiviji sf svet a ne znam ništa više od onoga što sam naučio u par igri. dajte neke knjige, šta čitati, igrati. Sve što znam je nabacano sa sto strana a hoću još!
Cod3r
Vigilante

Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 01:57

Odgledao Tron: Legacy u Areni. Licno sam odusevljen. Film doduse i nije toliko [govoreci o scenariju], ali je ispeglan do savrsenstva. Vise puta sam rekao, i ponovicu, ma koliko film bio krs, u bioskopu sve to nestaje. :)

Kao lik koji je uvek pljuvao 3D, izasao sam zapanjen koliko je to zapravo dobra stvar. Neopisivo, jednostavno, nesto sto se mora proziveti [pravi 3D, u bioskopu] da bi se mogla voditi diskusija da li je dobro ili ne. Ako zanemarite glavobolju nakon filma i krvarenje iz nosa [joke] odlican dozivljaj.

Quote:

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 10.1.2011 at 08:39

Ja sam hteo da odem da gledam trona, ali 450 din. mi je malo veća cifra u ovom momentu.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 10.1.2011 at 08:51

Quote: Originally posted by Nick  

E da ladno izlazi i Hangover 2 ovog leta, nadam se da ce biti dobar kao prvi deo... ali samo da ne naprave novi American Pie sa 100 nastavaka.

Hangover 1 je odlican.U opste nije failovao za razliku od skoro svih komedija 2009. Pogledao sam glumacku ekipu i cool je sto su ubacili Liam Neeson-a u pricu:),naravno tu je i Tyson:DNe bih voleo da se desi nesto kao sto si opisao,100 nastavaka,iste fore i nove fore koje su u stvari rip off starih,npr. su mesto tigra ovog puta stave lava ili tako nesto sto se desava sa skoro svim filmovima u poslednje vreme.

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
Guru
Team M8t Killer

Registered: 9.1.2006
Member Is Offline

Mood: SnoWhite

[*] posted on 10.1.2011 at 12:57

Cekaj ali ako stave recimo lamu umesto tigra...to ima potencijal...:))))

Posto je bio uspesan prvi deo, verujem da ce da gruvaju par nastavaka, bar za svakog od ekipe po jedan hangover spostvene momacke veceri, ali sta je tu je...pogledace se naravno...:D

Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 10.1.2011 at 13:10

Quote: Originally posted by Guru  
Cekaj ali ako stave recimo lamu umesto tigra...to ima potencijal...:))))

Downgrade je ipak bolji od upgrade-a:D

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 10.1.2011 at 13:31

kad rekoste Liam Neeson - meni je A-team bio komichan koliko i Hangover, ako ne i vishe, hahah, kako dobar film :D slichan cast kao i prvi Hangover, valjda su se tako i pronashli za drugi deo.

elem, komedije u 2009 su fail-ovale, jer je neko proglasio Seth Rogen-a komicharem. to debelo go*no od choveka ne da treba zabraniti ispred kamere, nego ga treba eliminisati sa planete.

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Cod3r
Vigilante

Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 14:47

^

Quote:

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 10.1.2011 at 15:31

Quote: Originally posted by Igoritza  
elem, komedije u 2009 su fail-ovale, jer je neko proglasio Seth Rogen-a komicharem. to debelo go*no od choveka ne da treba zabraniti ispred kamere, nego ga treba eliminisati sa planete.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 15:50

Get him to the Greek je dobra komedija iz 2010... siguran sam da ste mislili na 2010. ali 2009. i dalje zamisljate kao proslu godinu :lol:

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Stale
Fr1ck

Registered: 29.9.2006
Member Is Offline

Mood: Winter Is Coming

[*] posted on 10.1.2011 at 15:53

Quote: Originally posted by Nick  
Get him to the Greek je dobra komedija iz 2010... siguran sam da ste mislili na 2010. ali 2009. i dalje zamisljate kao proslu godinu :lol:

kontam da su ljudi pricali o 2009., jer je Hangover 2009. izasao

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die.

To permit irresponsible authority is to sow disaster; to hold a man responsible for anything he does not control is to behave with blind idiocy.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 16:28

Pa da, ali 2009. je bilo dosta dobrih komedija dok bas u 2010. i nije toliko...

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 16:34

A Hangover je inače baš dobra komedija, najjeftiniji mogući holivudski humor to the bone.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 16:52

^^
Slazhem se, uzhasan film.

Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 10.1.2011 at 17:31

Quote: Originally posted by Cod3r  
^

mozesh ti da pravish face kolko oces, ali ovako stoje stvari:

Seth rogen-ove fore u filmovima:

1. pishanje
2. sranje
3. menstruacije
4. govna
5. neko je neshto isprljao
6. padanje u random situacijama
7. nerealni debeli retard smuva ekstra pichku, i ostanu hepili ever after, a pritom je NIJE osvojio dushom, ili srcem, ili ponashanjem - nego je govnar koji valjda sam napishe da se u njegovim filmovima pichka na kraju smuva sa njim, shta god da se desi
8. dere se neartikulisano i zasmejava amerikance
9. motivishe ljude da se naduvaju da bi im bilo smehsno kad gledaju njegove filmove, jer je valjda i sam svestan da strejt niko ne moze da izdrzi ona njegova govna od filmova

e, sad, da ti objasnim shta je zanr komedije, ako si dozvolio sebi da sa jednom slikom pokazesh svoje afinitete ka Seth Rogen-u. znash li recimo - ko je James Belushi ? ili recimo - Eddie Murphy ?

necu ni da pocinjem da ti objashnjavam kakve kvalitete i intelekt treba da ima jedan komichar, samo cu da ostavim ovu listu ovde:

James Belushi
Eddie Murphy
John Cleese
Robin Williams
Christopher Loyd
John Goodman
Rowan Atkinson
Stephen Fry

pa chak i ekipa koja ima neki humor "izmedju" -

Will farrell
Chris Rock
Ben Stiller
Simon Pegg
Braca Wayans
Bruce Campbell

itd.

Seth Rogen ako ti se svidja - onda ja slobodno mogu da kazem da ti u zivotu nisi prochitao ni jednu knjigu u zivotu, i ne razumesh ne samo komediju, nego bilo kakvu vrstu umetnosti.

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Nyarlathotep
Navandu

Member Is Offline

[*] posted on 10.1.2011 at 17:39

^^
Slazhem se sa prvim delom posta, Seth Rogenovi filmovi su ... pa chisto djubre, ne vidim nishta smeshno u prdezhima, povratjanju, kenjanju, drogiranju, napijanju i random "smotanim" likovima.

Iako sam stoner, iritira me jako velichanje marihuane u filmovima, kao i scene u kojima je bilo kakvo drogiranje "normalno" i prihvatljivo.

p.s. dobri glumci su na listi, samo, ja bih dodao robin williamsa.

Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 10.1.2011 at 17:45

Zasto pobogu svakih par meseci ulazimo u ovu istu DEBILNU raspravu, komedije su najnezahvalniji zanr za bilo kakvu raspravu, sta je nekom smesno je njegova stvar. A izjave kao ova Igoritzina

"Seth Rogen ako ti se svidja - onda ja slobodno mogu da kazem da ti u zivotu nisi prochitao ni jednu knjigu u zivotu, i ne razumesh ne samo komediju, nego bilo kakvu vrstu umetnosti. "

Su toliko zalosno smesne da je svaki dalji komentar i nastavak ove "diskusije" izlisan.

Pages:  1    3    5  ..  51

Go To Top