Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3
Author: Subject: Opet o prevarama na limundu i šire
Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 12.1.2011 at 18:07

Stvarno ne znam koja je poenta ovog threada. Vec se odavno znalo ko ovde orkestrira mracne poslove a ko ne.

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 12.1.2011 at 18:08

Quote: Originally posted by DieH@rd  
Quote: Originally posted by GRUJA  
Quote: Originally posted by crnjak  
jel vama treba FUNKCIONALNA piraterija
ili PSN?
sta me zabole i da me banuju i ovako nikada se nekacim na PSN imam pametnijih stvari
to vazi i za live ovi banuju ID konzole ali hardver nesmeju da taknu kao sto je MS uradio pa popusio na sudu zbog onesposobljavanja hdd-a
nedozvoljavaju ti da koristis njihove usluge i to je to
verujem da ce se pojaviti neki online serveri koji ce omoguciti igranje

Ti si mi prodao crknuti jojstik za xbox kec, pre si imao mortal kombat logo za avatar?Jesam upravu?

Grujo jel mozes da dokazes da gamepad nije crko za vreme transporta? :)

Prvo:Ko ga jebe sto nije napisao da je jojpad neispravan?Napisao imam viska jojpad pa prodajem ovaj jer mi zvrji po kuci?Kakav je to opis ?
Drugo:Diehard jer ti radis u kurirskoj sluzbi ili u pravnoj?
Trece
na limundu nije bilo definisano da joypad radi ukoliko ti se nije svidjao opis nisi trebao licitirati.
a koja je logicka veza izmedju toga i ovog topica molim te objasni?

opis sa limunda
oypad takozvani DUKE nemam xbox a on mi zvrlji :(
ocena
Sve super ok, jojpad radi.Pozitivna
xbox joypad POZITIVNA
(od kupca) gruja33

To sam ti dao pozitivnu jer si mi reko da ces mi vratiti jednim ispravnim jojpadom i kako cemo regulisati, znao sam odma da to nije istina ali nema veze.Mislim za 1450 din si se stiso, sto se forsakena tice i njegove price o tome kako sam ja postenjacina.Ja nisam napisao da prodajem ps3 kako mi zvrji, nararvno da sam precutao jdl a sto bi ja nekom to uopste rekao?Prodajes auto i zamenis ac pumpu i kazes, uradis generalku na motoru i stavis nove gume i nenapises, jel to nije isto?
Uostalom ja sam rekao da je crnjak levator i to je moje misljenje ali nije bitno uopste, nije trebao da me zove i da mi kaze kako se najedio jadan sto me je zaebo pa ce mi poslati drugi(doneti kad bude dolazio u becej).
Nije problem sto me je zajebao, nisam ja propao za 1500 dinara ali da je takav jevrej od coveka to nisam znao.Netreba da bude banovan(posto je zajebao mene, darkada i jos neke a da je to uradio adminu verovatno bi bio, posto jelte ovo je Srbija, nazalost) ali ako se slucajno sretnemo na najlonu neku nedelju kada budem isao da gledam elektromotore i radilice,neka me zaobidje to mu najtoplije preporucujem od srca jer cu ga sstvarno prebiti kao keretinu(ovo nije pretnja nego realnost), ne samo zato sto je mene zaebo nego sto je i darkadu ostap duzan 30 e kao u faozonu nemam kusur kad mu je ovaj placao xbox.Mislim biti takav supak i reci ej nemam da ti vratim, pa idi u menjacnicu oni imaju.Inace sam vec cuo od par ljudi da su mi se zalili na njega ali eto ajd sad ja probo jednom i vise nijednom.
Inace crnjak nemoj da lazes da nemas nalog na limundu, imas pod drugim imenom i prodavao si nedavno gejmkjub i xbox keca.
Izvinite stvarno zbog oftopika ali stvarno nisam mogao da se suzdrzim.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
R-Typer
V.I.P.

Registered: 5.10.2002
Member Is Offline

Mood: c64 rulez!

[*] posted on 12.1.2011 at 18:08

a ja sam kupio od crnjaka ati 4870 1gb. sve je i dan danas ok! covek mi jos upakovao drugi cooler za graficku da se nadje...
View user's profile View All Posts By User
crnjak
Ignition Module

Registered: 22.9.2003
Member Is Offline

Mood: Xbox 360 Wii PS3

[*] posted on 12.1.2011 at 18:12

Quote: Originally posted by DieH@rd  
jel vama treba FUNKCIONALNA piraterija
ili PSN?
sta me zabole i da me banuju i ovako nikada se nekacim na PSN imam pametnijih stvari
to vazi i za live ovi banuju ID konzole ali hardver nesmeju da taknu kao sto je MS uradio pa popusio na sudu zbog onesposobljavanja hdd-a
nedozvoljavaju ti da koristis njihove usluge i to je to
verujem da ce se pojaviti neki online serveri koji ce omoguciti igranje

Ti si mi prodao crknuti jojstik za xbox kec, pre si imao mortal kombat logo za avatar?Jesam upravu?

Grujo jel mozes da dokazes da gamepad nije crko za vreme transporta? :)

Prvo:Ko ga jebe sto nije napisao da je jojpad neispravan?Napisao imam viska jojpad pa prodajem ovaj jer mi zvrji po kuci?Kakav je to opis ?
Drugo:Diehard jer ti radis u kurirskoj sluzbi ili u pravnoj?
Trece
na limundu nije bilo definisano da joypad radi ukoliko ti se nije svidjao opis nisi trebao licitirati.
a koja je logicka veza izmedju toga i ovog topica molim te objasni?

opis sa limunda
oypad takozvani DUKE nemam xbox a on mi zvrlji :(
ocena
Sve super ok, jojpad radi.Pozitivna
xbox joypad POZITIVNA
(od kupca) gruja33

To sam ti dao pozitivnu jer si mi reko da ces mi vratiti jednim ispravnim jojpadom i kako cemo regulisati, znao sam odma da to nije istina ali nema veze.Mislim za 1450 din si se stiso, sto se forsakena tice i njegove price o tome kako sam ja postenjacina.Ja nisam napisao da prodajem ps3 kako mi zvrji, nararvno da sam precutao jdl a sto bi ja nekom to uopste rekao?Prodajes auto i zamenis ac pumpu i kazes, uradis generalku na motoru i stavis nove gume i nenapises, jel to nije isto?
Uostalom ja sam rekao da je crnjak levator i to je moje misljenje ali nije bitno uopste, nije trebao da me zove i da mi kaze kako se najedio jadan sto me je zaebo pa ce mi poslati drugi(doneti kad bude dolazio u becej).
Nije problem sto me je zajebao, nisam ja propao za 1500 dinara ali da je takav jevrej od coveka to nisam znao.Netreba da bude banovan(posto je zajebao mene, darkada i jos neke a da je to uradio adminu verovatno bi bio, posto jelte ovo je Srbija, nazalost) ali ako se slucajno sretnemo na najlonu neku nedelju kada budem isao da gledam elektromotore i radilice,neka me zaobidje to mu najtoplije preporucujem od srca jer cu ga sstvarno prebiti kao keretinu(ovo nije pretnja nego realnost), ne samo zato sto je mene zaebo nego sto je i darkadu ostap duzan 30 e kao u faozonu nemam kusur kad mu je ovaj placao xbox.Mislim biti takav supak i reci ej nemam da ti vratim, pa idi u menjacnicu oni imaju.Inace sam vec cuo od par ljudi da su mi se zalili na njega ali eto ajd sad ja probo jednom i vise nijednom.
Inace crnjak nemoj da lazes da nemas nalog na limundu, imas pod drugim imenom i prodavao si nedavno gejmkjub i xbox keca.
Izvinite stvarno zbog oftopika ali stvarno nisam mogao da se suzdrzim.

ti si pobrkao neke loncice ali neka ti bude nije u pitanju 30e nego 15e
a ocenu si dao pre nego sto smo se culi
a za pretnju to cemo videti ko ce koga prebiti decko :lol:

R-Typer
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:14

plot thickens!!! :lol:
Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 12.1.2011 at 18:15

Meni nešto nije jasno ,naime idete na to da uzimate polovnu robu, što povlači za sobom dosta povoljniju cenu i priliku da uživate u produktu iako nemate novca za punu cenu koju nosi kada se uzima nov u prodavnici uz garanciju...E sad, desi se da ne ispadne sve uvek kako treba i onda naravno krene kuknjava, daleko od toga da osuđujem bilo koga, svi imate svoje razloge ali zar ne bi ste trebali da budete svesni rizika koji to povlači?
Ovim naravno ne branim prevarante, to je posebna fela jadnih ljudi, koji ne znaju šta je to moral...

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 12.1.2011 at 18:22

Quote:

To znaci da je suspendovan zato sto mu je racun par meseci bio u minusu, a ne zbog negativnih ocena. Koliko vidim, nema ni jednu negativnu:
http://www.limundo.com/Clan/ivanac021

Hvala na pojašnjenju, zvučalo je drugačije(kao množina minusa).

Quote:

Jel to ovaj joypad?
http://www.limundo.com/kupovina/xbox-joypad-/1815556
http://www.kupindo.com/kupovina/XBOX1-JOJPAD-POVOLJNO/9185396

Gruja got owned. Again.

Quote: Originally posted by sikibu1  
Na kraju krajeva sto bi neko ovde odgovarao za prevare na limundo-u?

Jedini razlog zašto se dozvoljava ovakav šou je zato što ti koji varaju na limundu, retko kada rade pošteno posao ovde(naravno pod uslovom da imaju nalog na oba sajta) i članovi ovog foruma imaju pravo da znaju o čemu se radi. Kada smo otvorili ,,Oglase'' na forumu, kreirali smo ga ne zato da bi postali vodeći oglasnik u Srbiji, već više zbog naših trenutnih članova na forumu, pa njima sve povlađujemo.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
R-Typer
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:32

ovaj gruja bre neki tezak fail od coveka. i takav ti se nadje da kritikuje i deli pravdu... jbt kakav fail...
GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:35

Ja sam napisao da je neispitan, i to je postenije nego da napisem da mi zvrji po stanu, jos sam i probao da popravim plocu ali dzaba djojpad vuce u desnu stranu, znao je ovaj crnjak da je neispravan inace ga nebi ni prodao.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Cod3r
Vigilante

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:37

Grujo, iskreno mislim da nemas nikakvo pravo da govoris sta je dobro a sta ne. Ti si coveka z*jebao za 150e [ili koliko vec] i prodao mu konzolu koja se ne jednom, vec dva puta kvarila. I jos mislis da ti imas pravo da to precutis? I jos se branis.

Pokvareno.

Quote:

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:38

@Johntra: Jedno je kada neko kupi polovan proizvod i on crkne posle određenog vremena(što je možda slučaj kod Gruje, ne bih da se petljam u to), a potpuno druga stvar kada neko prikrije YLOD konzole(koju je Gruja sigurno prodavao jer je znao da će da se desi opet i prikrivao ozbiljne mane proizvoda), kada pokuša da proda pokvaren kontroler sa čuvenom ,,neispitano''(što je univerzalna šifra za sve pokvarene stvari, pa više nemam hrabrosti da ispitujem i tražim one koji su to napisali iskreno)... Da ne pominjem to što se duguju pare, pa i konzole pod izgovorom da se imaju preča posla. To mi tek nije jasno.

Da ne ulazim dublje u problematiku, jer mi rasprava između crnjaka i Gruje deluje kao da se kur*a i lopov svađaju ko je pošteniji. Jako sam zabrinut u vezi toga i voleo bih da se stvari reše na miran način i bez ičijih batina, a ovo možda i završi u ATu ukoliko vam baš bude toliko smetalo.

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 12.1.2011 at 18:41

Quote: Originally posted by forsaken demon  

Jedini razlog zašto se dozvoljava ovakav šou je zato što ti koji varaju na limundu, retko kada rade pošteno posao ovde(naravno pod uslovom da imaju nalog na oba sajta) i članovi ovog foruma imaju pravo da znaju o čemu se radi. Kada smo otvorili ,,Oglase'' na forumu, kreirali smo ga ne zato da bi postali vodeći oglasnik u Srbiji, već više zbog naših trenutnih članova na forumu, pa njima sve povlađujemo.

Slazem se sa @FD-om da clanovi treba da se upoznaju sa kakvim stvarima se mogu suociti ali ovaj thread ne treba da preraste u pointing finger,i medjusobna optuzivanja.Svakom treba da bude jasno da ako neko stavi neku stvar (x-box joystick) kao neispitanu a prodavao je jos 600 slicnih (konzolskih) stvari,treba da pretpostavi da stvar ili ne radi ili ne radi kako valja.

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Panzer
1337 Member

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

Mood: Average!

[*] posted on 12.1.2011 at 18:44

"Stanje neispitano" je prilicno perfidan i suptilan nacin da kazes "neispravno". Posten ccvek napise "neispravno" i gotovo! Stav tipa "ovce su za sisanje" je takodje FAIL!

[Edited on 12.1.2011 by Panzer]

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
From now on it i'll be total organization. Every muscle must be tight.
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:45

Tako, fingiranje neće njima pomoći da reše problem, a mogli bi vrlo lako.

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:52

Quote: Originally posted by Cod3r  
Grujo, iskreno mislim da nemas nikakvo pravo da govoris sta je dobro a sta ne. Ti si coveka z*jebao za 150e [ili koliko vec] i prodao mu konzolu koja se ne jednom, vec dva puta kvarila. I jos mislis da ti imas pravo da to precutis? I jos se branis.

Pokvareno.

Jel ja tebi treba da crtam?Ja sam precutao jer me nije pitao i to je to, nikoga ja nisam zajebao jer njemu konzola nije ni crkla ni nista joj se nije desilo, da sam mu prodao neispravnu konzolu a napisao da joj nefali nista onda bi ga zajebao, ovako ja nesmatram da sam zajebao nekoga sto sam popravio konzolu dva puta i prodao mu potpuno ispravnu za 150E.Covek nije zajeban sigurno ali nema veze vi klinci ionako drugacije kapirate.

@Johntra: Jedno je kada neko kupi polovan proizvod i on crkne posle određenog vremena(što je možda slučaj kod Gruje, ne bih da se petljam u to)

E vidis bas nisi upravu, jojpad je stigao u kutiji lepo zapakovan ja ga bocnem u xbox kad ono prc!

, a potpuno druga stvar kada neko prikrije YLOD konzole(koju je Gruja sigurno prodavao jer je znao da će da se desi opet i prikrivao ozbiljne mane proizvoda)

Pa ?Sta ja sad nesmem da prodajem ps3 jer je imao ydl?

Da ne ulazim dublje u problematiku, jer mi rasprava između crnjaka i Gruje deluje kao da se kur*a i lopov svađaju ko je pošteniji. Jako sam zabrinut u vezi toga i voleo bih da se stvari reše na miran način i bez ičijih batina, a ovo možda i završi u ATu ukoliko vam baš bude toliko smetalo.

Znaci treba da se zaboravi na ovo sta je bilo bilo je, ja necu vise da se nastavljam jer nema poente(crnjak ce biti na ignore listi i resena stvar), u svakom slucaju rekao sam svoje i mislim da sam upravu i za crnjaka i za moj ps3 koji nisam prodao kao Neispravan i nemislim da sam zajebao tog malog srbijanca jer sam mu prodao ispravnu konzolu kojoj su kvarovi otklonjeni i konzola radi.Precutao sam ydl to stoji i to ide meni na dusu ali i da nisam opet ga nebih dao ispod 150E :cool:

Srescemo se sigurno nekada i popricati racionalno kao ljudi i lepo resiti stvar na tenane, nararvno verovatno silom :yes:

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 18:59

Grujo, ti stvarno ne vidiš ono što je svima jasno, a to je da to što si ti preskočio jeste veoma bitno pri kupovini.
I kada sam već kod tebe, ovako informativno, što mora sve silom da se rešava? Kad si pretukao onog dečka onomad živ si se skupio da ćeš da ideš u zatvor... I sada bi da robijaš zbog Crnjaka? Ne mogu da shvatim tvoju logiku, izvini.

crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:02

izvini a otkud ti FD znas ishod tog okrsaja? :D

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:04

Znam da se zezaš, ali Gruja stalno preti da će nekog da bije... Kao da ima 10 godina. Nije mi jasno.

Snake-Eyes
Dark Ronin

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:07

Ma zajebi sranje,najlakse je nekog izlomiti ali what a fuck for,nije ni prvi ni poslednji put da se nesto ovako desilo:)

crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:08

OK DA NEMA DALJE POLEMISANJA ILI BILO CEGA DRUGOG POSTO SE SVODI NA PLJUVANJE MENE
ZABOLE ME KO STA MISLI O MENI A PONAJMANJE GRUJA!
ONI KOJI ME POZNAJU ZNAJU KAKAV SAM KAO COVEK I KAO PRIJATELJ A ONI KOJI NE MOGU SAMO PISU KOJEKAKVE BUDALASTINE NA RACUN MENE I NEKA PISU.
KO MISLI DA SAM LOPOV, PREVARANT, TRGOVAC, PILICAR NEKA MISLI JA NITI MOGU NITI HOCU A IMAM I PAMETNIJIH STVARI U ZIVOTU OD TOGA DA MU MENJAM MISLJENJE.

crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:11

Znam da se zezaš, ali Gruja stalno preti da će nekog da bije... Kao da ima 10 godina. Nije mi jasno.

Decko nije svestan kakve sve pravne konsekvence moze da snosi nakon fizickog napada na drugo lice. Sto govori o njegovoj psihofizickoj nezrelosti tkz simdrom velikog deteta.

GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:11

I kada sam već kod tebe, ovako informativno, što mora sve silom da se rešava?

Neznam, uglavnom sam tako bolje prolazio u vecini slucajevanego kad nekom kazem:molim te oces mi vratiti pare koje sam ti pozajmio, onda taj kaze:ocu ocu samo jos koje nedelje, tako prodju 3 do 5 nedelja i samo kaze vraticu ti pare evo jos koje nedlje i tako opet jos koji mesec i tako ga ja sacekam prebijem ispred kuce ispresavijam ga i meni ok, sada nemora da mi vrati pare :)

Eto mislim da je to jedan od primera koji ti je dosta objasnio, mozda..?
Znaci generalno ljudi su smradovi, da se ispravim ljudi u Srbiji(pogotovo mi Srbi).
Nije dzaba ona izreka, ko ce koga ako ne svoj svoga.

Cod3r
Vigilante

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:13

Quote: Originally posted by Cod3r  

Pokvareno.

Jel ja tebi treba da crtam?Ja sam precutao jer me nije pitao i to je to, nikoga ja nisam zajebao jer njemu konzola nije ni crkla ni nista joj se nije desilo, da sam mu prodao neispravnu konzolu a napisao da joj nefali nista onda bi ga zajebao, ovako ja nesmatram da sam zajebao nekoga sto sam popravio konzolu dva puta i prodao mu potpuno ispravnu za 150E.Covek nije zajeban sigurno ali nema veze vi klinci ionako drugacije kapirate.

Grujo, ako si dobar covek ti ces napisati da ti je konzola dvaput crkavala. Uopste nemam nameru da se sad prepirem jer ocigledno nema svrhe. Videces kad tebi neko proda auto bez kocnica, i ti se slupas. Kasnije ga pitas sto ti nije rekao da nema kocnice, a on ti odgovori ''nisi me pitao, ti si kriv.''

Mi klinci? Znaci, 99% foruma, ukljucujuci i mene, i svakog clana koji je ovde postovao je klinac? Moguce.

Quote:

crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:14

ja nisam Srbin
ja sam Vojvodjan :D

Snake-Eyes
Dark Ronin

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:16

Veruj taj joystick nije vredan jedne sudske taxe.

Pages:  1  2  3

Go To Top