Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3
Author: Subject: Opet o prevarama na limundu i šire
Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 12.1.2011 at 19:20

Quote: Originally posted by forsaken demon  
@Johntra: Jedno je kada neko kupi polovan proizvod i on crkne posle određenog vremena(što je možda slučaj kod Gruje, ne bih da se petljam u to), a potpuno druga stvar kada neko prikrije YLOD konzole(koju je Gruja sigurno prodavao jer je znao da će da se desi opet i prikrivao ozbiljne mane proizvoda), kada pokuša da proda pokvaren kontroler sa čuvenom ,,neispitano''(što je univerzalna šifra za sve pokvarene stvari, pa više nemam hrabrosti da ispitujem i tražim one koji su to napisali iskreno)... Da ne pominjem to što se duguju pare, pa i konzole pod izgovorom da se imaju preča posla. To mi tek nije jasno.

Da ne ulazim dublje u problematiku, jer mi rasprava između crnjaka i Gruje deluje kao da se kur*a i lopov svađaju ko je pošteniji. Jako sam zabrinut u vezi toga i voleo bih da se stvari reše na miran način i bez ičijih batina, a ovo možda i završi u ATu ukoliko vam baš bude toliko smetalo.

Ma naravno, nisam pričao o konkretnom primeru, nego generalno. Nezgodno je znam, sa našom uber sivom ekonomijom i nemamo uslove da kupujemo sve novo, ja se doduše radije odričem ako nemam keša za novo, a to je doduše već stvar ličnog ubeđenja. Treba biti xtra oprezan sa oglasima to je sve, ne zaletati se.

View user's profile View All Posts By User
crnjak
Ignition Module

Registered: 22.9.2003
Member Is Offline

Mood: Xbox 360 Wii PS3

[*] posted on 12.1.2011 at 19:21

cuj sudske takse a gde je nanosenje teskih telesnih povreda
pa tuzba za pokusaj ubistva koji se tretira kao krivicno delo za koje je predvidjena kazna zatvora u trajanju od 6 meseci do 3 godine.
umanjenje zivotne aktivnosti.
mislim da gruja pored zatvora morao da iscoluje par miliona za ostetu nanetu drugom licu.
pravo u srbiji je cudo moze da ti bude u zivotu moccan saveznik sve dok igras po pravilima koja igra nalaze

Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 12.1.2011 at 19:25

Quote: Originally posted by crnjak  
pa tuzba za pokusaj ubistva koji se tretira kao krivicno delo za koje je predvidjena kazna zatvora u trajanju od 6 meseci do 3 godine.
mislim da gruja pored zatvora morao da iscoluje par miliona za ostetu nanetu drugom licu.
pravo u srbiji je cudo moze da ti bude u zivotu moccan saveznik sve dok igras po pravilima koja igra nalaze

Sad burazov ortak otplacuje u ratama kes za koji je mogao da kupi garsonjeru.(braneci se je rascepao glavu liku)

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Mrakoslava
Vault 13 Dweller

Registered: 3.3.2007
Member Is Offline

Mood: 80.000V

[*] posted on 12.1.2011 at 19:26

Mozda da napravite neku blacklistu or something ljudi odavde koji su prevarili nekoga na limundu (a clanovi su emuglx i daju oglase na ovom sajtu) cisto da bi drugi memberi znali s kime rade (jer ako neko precuti nesto na limundu sigurno ce precutati i ovde a ovo nije sajt za mlacenje para prevarama)...
Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 12.1.2011 at 19:28

Vidi se da imas iskustva. :D

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 12.1.2011 at 19:31

Quote: Originally posted by Mrakoslava  
Mozda da napravite neku blacklistu or something ljudi odavde koji su prevarili nekoga na limundu (a clanovi su emuglx i daju oglase na ovom sajtu) cisto da bi drugi memberi znali s kime rade (jer ako neko precuti nesto na limundu sigurno ce precutati i ovde a ovo nije sajt za mlacenje para prevarama)...

Trece izdanje petog toma Blacklisted:D

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:33

ne nego vencani kum mi sudija sasvim slucajno, drugar mi je advokat koji radi u kancelariji Maje Gojkovic, stric bio sudija vrhovnog suda sada penzionisan itd. jedino ja izrod ing.informatike sve oko mene sami pravnici :D

Panzer
1337 Member

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

Mood: Average!

[*] posted on 12.1.2011 at 19:39

ne nego vencani kum mi sudija sasvim slucajno, drugar mi je advokat koji radi u kancelariji Maje Gojkovic, stric bio sudija vrhovnog suda sada penzionisan itd. jedino ja izrod ing.informatike sve oko mene sami pravnici :D

Nemoj pogresno da me interpretiras, ali dzabe ti to prijatelju kad su tu nanete terminalne povrede. Taj ce ti placa i trunuce u zatvoru mozda, a ti mozes u kolicima da zavrsis! Moj ortaku se desilo nesto slicno, a delovalo je kao bezazlena tuce. Nema para koje to mogu platiti!

[Edited on 12.1.2011 by Panzer]

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
From now on it i'll be total organization. Every muscle must be tight.
GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 12.1.2011 at 19:41

E pa sad je vec jasno, tako si i ti legalan lopov u srbiji jer ti je vencani kum sudija.

ONI KOJI ME POZNAJU ZNAJU KAKAV SAM KAO COVEK

Pa ne mogu da kazem da te poznajem ali sam ubedjen da si dupe od coveka :)

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:43

ma kontam nisam kreten niti da se tucem niti da ulazim kostac sa nekim
izmedju ostalog ja sam otac deteta od 2,5 godine i tek treba da ga iskolujem i izvedem na pravi put.
nista nisam bio bolji od gruje ali dok sam imao 14 godina i ja sam se tukao i lomio druge i na kraju skontao da mozes u zivotu samo najebati zbog toga i to je sve

crnjak
Ignition Module

Member Is Offline

[*] posted on 12.1.2011 at 19:45

Quote: Originally posted by GRUJA  

E pa sad je vec jasno, tako si i ti legalan lopov u srbiji jer ti je vencani kum sudija.

ONI KOJI ME POZNAJU ZNAJU KAKAV SAM KAO COVEK

Pa ne mogu da kazem da te poznajem ali sam ubedjen da si dupe od coveka :)

to je tvoje misljenje ja mislim da se oblacis kao devojcica i da nosis tange:lol:

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 12.1.2011 at 20:12

Da li ste se sad ispucali sa glupostima?
Odlučiću da jeste.

Quote: Originally posted by Mrakoslava  

To lako može da se pretvori u ovakav thread, gde će čak i oni koji su odradili prevaru pravdaju svoje gluposti, pa će krenuti sa bezumnim raspravama.
Radije sam da se otvori beli topic.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
 Pages:  1    3

Go To Top