Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Tourist Trophy (2006)
Panzer
1337 Member

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

Mood: Average!

[*] posted on 22.1.2011 at 18:44
Tourist Trophy (2006)

Kako vam se cini, kritike na netu su pozitivne. Da li je dobar kao Gran Turismo?

[Edited on 22-1-2011 by Nick]

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
From now on it i'll be total organization. Every muscle must be tight.
View user's profile View All Posts By User
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 22.1.2011 at 20:35

Nisam probao ali sigurno da valja čim je radio PD.
Jesi probao ovaj, nema nešto mnogo seedera ali bi trebalo da šljaka.
http://isohunt.com/torrent_details/91746625/tourist+trophy?tab=summ...

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 22.1.2011 at 21:10

Igrao sam ovo back in the day na PS2, igru je najlakse opisati kao GT4 sa motorima... ustvari nesto izmedju GT3 i GT4, takva je grafika stim sto igra podrzava i 1080p u kome izgleda uzasno pixelizovano, tako da je najbolje igrati na CRT-u ili emulatoru ako podrzava. Motora ima gomila, staze su iz GT3-GT4 ne secam se dal je bila neka ekskluzivna.

Anyway ne bi trebalo da trazis torrent na ovaj nacin protiv pravila foruma je.

Also ovo je Emulation Galaxy, baza foruma iz 2002. iskopao sam originalni thread from back in the day :D http://www.emuglx.org/emuforums/viewthread.php?tid=19562 Nazalost linkovi za slike iz photomode-a ne rade vise.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Panzer
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 22.1.2011 at 23:44

Skinuo sam, tesko da je do sada izaslo nesto bolje od ovoga.(ne da ja znam) Igram vec par sati, igra je krcata sadrzajem ka GT. Verovatno ce me dugo drzati. U pravu je Nick, TT je zapravo GT prilagodjen za motore.

[Edited on 23.1.2011 by Panzer]

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 23.1.2011 at 00:30

Bilo je nekih prica ranije u vreme GT HD concepta da ce motore dodati u GT ali su odustali od toga, ne bi bilo lose da naprave nastavak TT-a za PS3 mada koliko im treba igru da naprave bolje nek ostanu fokusirani na GT5 updates i GT6 :)

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Panzer
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 23.1.2011 at 02:06

Quote: Originally posted by Nick  
Bilo je nekih prica ranije u vreme GT HD concepta da ce motore dodati u GT ali su odustali od toga, ne bi bilo lose da naprave nastavak TT-a za PS3 mada koliko im treba igru da naprave bolje nek ostanu fokusirani na GT5 updates i GT6 :)

Sta ce ti novi TT? I ovo cudo iziskuje mnogo vremena i strplenja.(pocev od pojedinih nemoralno teskih licenci) Graficki igra izgleda sasvim solidno za danasnje standarde. Ne znam koliko si igrao, ali ovo bez preterivanja moze da se pika par meseci.

[Edited on 11.2.2011 by Panzer]

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 23.1.2011 at 06:03

Motori me ne interesuju kao kola, tako da sam povrsno igra samo tada 2006. kad je izasla igra, ali nesto u GT5 endzinu za next gen bi bio zakon jer danas niko ni ne zna da je originalni TT postojao.

Panzer
1337 Member

Member Is Offline

[*] posted on 23.1.2011 at 15:52

Quote: Originally posted by Nick  
Motori me ne interesuju kao kola, tako da sam povrsno igra samo tada 2006. kad je izasla igra, ali nesto u GT5 endzinu za next gen bi bio zakon jer danas niko ni ne zna da je originalni TT postojao.

Pa da, ja sam slucajno saznao. Igra je nepravdeno marginalizovana.

Go To Top