Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3
Author: Subject: Guitar Hero is to be discontinued but its teh lame and Starcraft 2 is bettur and pro
Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 11.2.2011 at 15:43

pa ako imash full set, ili bar mikrofon pride, zar nije isto kao singstar? :)

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Carnex
Jetrena pašteta

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: doki, doki

[*] posted on 11.2.2011 at 15:49

šta se svađate.
Ko ne voli igru ne voli.
K voli... pa tu je uvek Laza.

View user's profile View All Posts By User
darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 11.2.2011 at 16:45

Quote: Originally posted by Maxa  
pa ako imash full set, ili bar mikrofon pride, zar nije isto kao singstar? :)

i da i ne.

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Panzer
1337 Member

Registered: 5.2.2005
Member Is Offline

Mood: Average!

[*] posted on 11.2.2011 at 17:08

Quote: Originally posted by Nick  
Da li znas uopste sta je RB3 pro mod? Ma nije ni bitno... Ovo ti je kao da si usao u GT5 thread i krenuo da nabedjujes ljude da to nije to, da treba voziti prava kola. Ako se ne razumes u tematiku i ne interesuje te, ok rekao si nam, bravo za tebe! Tebi je GH fail ostatku sveta je legendarna igra i izvor super zabave... Mozda sada mozes da odes na neki drugi thread?

btw. Imam gitaru od 2006. i ucim je sa velikim pauzama, bas zbog toga sto mi trazi previse vremena (koje nemam) ali to nema nikakve veze sa ovim, zato sto sam to samo ja. Gomila poznatih gitarista voli Guitar Hero i ne pricaju ovu tvoju pricu uopste jer kapiraju da je GH igra, zajebancija koja ti instantno pruza taj osecaj svirke, a uz to i odlicna stvar za drustvo.

Nisam ni spomenuo GT, niti imam stav tipa uzmi vozi kola, sta ce ti igra. Metafora nije na mestu uopste. Najlakse je tako izjednaciti i generalizovati stvari. Nista nije crno i belo, i mislim da to ne treba dodatno podvlaciti. Da razmisljam tako, ne bih ni bio na ovom forumu i nipodastavao bih sve sto predstavlja neku simulaciju aktivnosti iz realnog zivota kroz igre. Muzika je nesto specificno i jednostavno po tom pitanju imam takav stav. Izneo sam ga i ne nameravam da se nastavljam, napusticu tread i ostavicu vas da nesmetano mournujete GH.

June 29th. I gotta get in shape now. Too much sitting has ruined my body. Too much abuse has gone on for too long. From now on it i'll be 50 pushups each morning. Fifty pull-ups. There will be no more pills, there will be no more bad food... no more destroyers of my body.
From now on it i'll be total organization. Every muscle must be tight.
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 11.2.2011 at 18:13

Mnogo je trolinga i hejta u ovom threadu. Hejeri kao da su ostali u nekoj 2005-2006. godini pre svega sto su GH i ostale muzicke igre uradile u mainstreamu... oh well. O ukusima ne vredi raspravljati tako da let GH rest in peace, a thread ostaje fanovima da podele svoja secanja na igru.

Ovakvi trolovi ce da lete

Quote: Originally posted by Carnex  
šta se svađate.
Ko ne voli igru ne voli.
K voli... pa tu je uvek Laza.

btw. Pre bi tamo poslao SC2 zaludjenike, cija se posvecnost meri stepenom autizma, i sve ostale "pro" igrace zaludjenike.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Darth Revan
Fr1ck

Registered: 9.10.2004
Member Is Offline

Mood: Optimist

[*] posted on 11.2.2011 at 18:43

btw. Pre bi tamo poslao SC2 zaludjenike, cija se posvecnost meri stepenom autizma, i sve ostale "pro" igrace zaludjenike.

Ne bih ja u ovu pricu mijesao SC2, pro igraci uzimaju debelu lovu, tako da ima smila biti pro igrac SC2, dok sa druge strane biti pro igrac GH nije ni blizu tako prestizno i blize je No Life fazonu.

\"You remind me of myself...before I was slaughtered and cast into the Abyss.\"

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

\"I will be the last! And you will go first... Heh hehehehe...\"
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 11.2.2011 at 19:16

Meni je guitar hero bio odlichan dok sam mogao da ga igram na gamepadu, kad su to izbacili, ja sam prestao da igram igru. Plastichne gitare su mi smeshne, ok kontam, nekima je fun, meni je megalame dok je na gamepadu awesome :D

Also, kad god chujem "bolje uzmite pravu gitaru i uchite umesto da drkate plastichne dugmitje" dobijem prolivchinu.
Neki ljudi jednostavno ne kontaju da neko mozhda nema vremena da uchi da svira pravi instrument ili ga jednostavno ne zanima da uchi da svira the real thing.
Sviram bass btw :3 dodushe ochajno jer ne vezhbam chesto, jer imam PRECHA posla poput WoW-a i ostalih igara ;)

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 19:40

Quote: Originally posted by Darth Revan  

Ne bih ja u ovu pricu mijesao SC2, pro igraci uzimaju debelu lovu, tako da ima smila biti pro igrac SC2, dok sa druge strane biti pro igrac GH nije ni blizu tako prestizno i blize je No Life fazonu.

Da, uzima lovu 1-2% njih, dok se ostali samo TRIPUJU da ce biti pro i totalno no liferski se gube u takmicenju ko ima veci autizam... Sa druge strane GH igrao ga casualo ili ekspertski je u svakom slucaju opustena zajebancija.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
master_yoda
on probation

Registered: 23.12.2004
Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 20:04

Starcraft pro:

Guitar Hero pro:

Guitar Hero.

Darth Revan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 20:46

Da, uzima lovu 1-2% njih, dok se ostali samo TRIPUJU da ce biti pro i totalno no liferski se gube u takmicenju ko ima veci autizam... Sa druge strane GH igrao ga casualo ili ekspertski je u svakom slucaju opustena zajebancija.

Mislim da masis poentu, malo ljudi koje znam tripuju se da ce igrati pro. To ako si klinja, ok, koliko klinaca ima da igraju GH i tripuju se da znaju da sviraju - sigurno daleko vise.

Poenta je da ako igras GH i SC2 kao hobi, kao sto ja radim (za SC2, GH nisam igrao), na tom nivou onda nema razlike izmedju dvije igre.

Razlika je na pro nivou. Dok SC2 ima bogatu pro scenu, gdje 1-2% igraca mogu da zive od toga, neki klinja koji se zanosi da ce biti pro jednoga dana ima cemu da se nada, to mu moze bit prodja u zivotu. Ima smisla investirati vrijeme u to. E sada uporedi sa tim nekog klinca koji pokusava da bude "pro" (odje su navodnici sa razlogom, GH pro scena = no liferi) GH, koja je njegova buducnost - vjecnost na maminom kaucu?

\"A shame the manner of this man\'s death prevents us from restoring him to life - my interrogations could have brought us much information!\"

Darth Revan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 20:49

Quote: Originally posted by master_yoda  
Starcraft pro:

Guitar Hero pro:

Guitar Hero.

GH "pro" ;-) lol. Nemoj me zajebavati, uporedjujes ribu koja cepa u svojoj sobi i lika koji igra pred nekoliko stotina gledalaca. Ne znam kako se uopste nadjose u istom postu.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 22:23

Revane sve bi bilo ok u toj prici da "pro" igraci GH-a postoje, evo nas Yoda recimo cepa GH na expertu, high scores, zabada 100% i slicno pa se ne tripuje da je pro... vec igra jer mu je zabavno.

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 22:37

Nemojte da zaboravite da i danas postoje ljudi koji hoće da postanu pro igrači CS-a, igre stare 12 godina. :D

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 22:43

Ja sam old school gamer po mom misljenju igre treba da budu zabavne pre svega, pa cak i takmicarski deo treba da bude fun... pravljenje "ozbiljnog" takmicarskog sporta od igara nikad nisam podrzavao, po meni je to totalno promasena tema.

master_yoda
on probation

Member Is Offline

[*] posted on 11.2.2011 at 23:54

GH "pro" ;-) lol. Nemoj me zajebavati, uporedjujes ribu koja cepa u svojoj sobi i lika koji igra pred nekoliko stotina gledalaca. Ne znam kako se uopste nadjose u istom postu.

Kakve veze ima? Ali dobro, evo klipa gde ne igra u svojoj sobi:

Ali carski stvarno, pro SC igraci su kul i mogu da zive od toga a pro GH igraci su no liferi? Sta je sledece, sve PC igre su za inteligentne igrace a igre za konzole su za retarde?

Darth Revan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 00:00

Kakve veze ima? Ali dobro, evo klipa gde ne igra u svojoj sobi:

Ali carski stvarno, pro SC igraci su kul i mogu da zive od toga a pro GH igraci su no liferi? Sta je sledece, sve PC igre su za inteligentne igrace a igre za konzole su za retarde?

SC2 je postao najveci E - sport, extremno komercijalan - dok s druge strane, kao sto Nik rece GH cak ni nema pro cenu. Ne mozes to da trpas u isti kos.

Iako su obje igre na pocetku startovale kao zabava (mada i ovo je diskutabilno, s obzirom na uspijeh BW kao e-sporta), SC2 je prerastao taj nivo - on je sada E - sport.

Ovaj drugu primjedbu necu ni da komentarisem.

master_yoda
on probation

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 00:22

Postoje GH takmicenja i pro igraci koji ih osvajaju, kao sto se moze videti na klipu gore, nisu svi igraci muzickih igara casuali koji igraju GH na Easy na zurkama. To se ne racuna kao pro scena?

Darth Revan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 00:41

Postoje GH takmicenja i pro igraci koji ih osvajaju, kao sto se moze videti na klipu gore, nisu svi igraci muzickih igara casuali koji igraju GH na Easy na zurkama. To se ne racuna kao pro scena?

U odnosu na SC2 sve je to amaterski, reci mi koliko cesto ima tih turnira i kolike su nagrade? U SC2 imas maltene svaki dan po neki online turnir za 100-500e, koji se live steamuje, a gsl turnire da ne pominjem, oni to tek dizu na ultra nivo. Kada pobijednik dobije 70000usd i svakih mjesec/mjesec i po imas takav turnir. Plus masa onih sedmicnih turnira sa po 10000e nagradnim fondovima.

E sada posto pratis GH scenu vise nego ja uporedi to sa ovim.

master_yoda
on probation

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 00:57

PC igre na pratim pa nisam znao i OK definitivno nije na tom nivou ali i dalje stoji da ima takmicenja i pro igraca i ne vidim kako ima vise "smisla" biti pro SC nego GH igrac, u oba slucaja je to jako mali broj ljudi koji na tome moze da zaradi.

Mada kao sto Nick rece bas toliko ozbiljno igranje nije ni za mene jer zahteva uzasnu posvecenost i verovatno igranje samo te jedne/par igara. Ja igram muzicke igre daleko iznad proseka ali nisam neko ko ce istu pesmu igrati dvadeset puta za redom ne bih li nasao savrsen star power path sto je neophodno za pobedu na turnirima.

[Edited on 12.2.2011 by master_yoda]

Darth Revan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 02:28

PC igre na pratim pa nisam znao i OK definitivno nije na tom nivou ali i dalje stoji da ima takmicenja i pro igraca i ne vidim kako ima vise "smisla" biti pro SC nego GH igrac, u oba slucaja je to jako mali broj ljudi koji na tome moze da zaradi.

[Edited on 12.2.2011 by master_yoda]

Normalno da ima vise smisla, jer imas sanse za vecu zaradu, cak iako nisi najbolji. Ne pretim GH ali sumnjam da pobijednik nekog od tih turnira uzme vise od hiljadu/dvije dolara, a to su oni bas najbolji. Odje se oni bas najbolji obogate, ali bukvalno obogate (kao da igraju manje teniske turnire maltene) a oni malo losiji fino zaradjuju. Recimo na ulazak 1/16 GSL - a, svi dobijajupo 2000usd.

Znam tu par klinaca iz Srbije koji ucestvuju na ovim najmanjim turnirima, likovi po 16-17 godina, uzmu po 100-300 dolara.

Poenta je trud se SC2 igracima visetruko ispati za razliku od GH igraca. Fakticki najbolji GH igrac, moze da skupi para da donekle pokrije sve svoje troskove, dok biti najbolji SC2 igrac je biti bolje nego direktor neke velike firme. Naravno cijela ova prica je za pro nivo, i zbog toga sam uletio u raspravu.

Za casual igranje, svakom svoje - svak neka igra sto voli.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 02:48

Tim klincima sto uzimaju 100-300 dolara bi bolje bilo da igraju poker i pice GH iz zajebancije ili mozda da idu u skolu ;D nego da se zamlacuju sa igrom kao sto je SC2... jer ako je igraju opsesivno samo da bi se "obogatili" onda to ne moze biti dobro. GH se igra zbog zabave a takmicenja su vise zbog social strane nego zbog nekih nenormalnih zarada i lol scene... to kolika je lova u SC2 nisam znao cudi me sto ga svi ne igraju ako je tako mogli bi ekonomiju zemlje da popravimo cas posla sa 500e dnevno :lol: I dalje tvrdim da je procenat ljudi koji actually uzima neke pare od svega toga nenormalno mali a da se dobra vecina tripuje oko neke sice koja im obicno izmakne jer uleti neki "pro" i sjebe stvar :)

Anyway fuck all that, mogli bi da se vratite na temu.

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 04:29

Al' ste razvili priču, bukvalno u svakoj delatnosti na svetu možeš da imaš pare ako si među najboljima,
to što će neko ko je u prvih milion najboljih fudbalera imati više kinte nego šampion univerzuma u minesweeperu je druga stvar.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 12.2.2011 at 04:32

jedno je igra koja se igra skillom i iskustvom a drugo je repeticija i no lajferisanje. i sc i gh spadaju u ovo drugo (iskustvo donekle vredi u sc-u).

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

Darth Revan
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 12:51

Quote: Originally posted by darkado  
jedno je igra koja se igra skillom i iskustvom a drugo je repeticija i no lajferisanje. i sc i gh spadaju u ovo drugo (iskustvo donekle vredi u sc-u).

Ovo si debelo promasio, kao da nikada nisi igrao neki RTS. Necu da pricam u ime GH, to ce neko od ljudi koji ga igraju, ali SC po meni je isto sto i fudbal ili bilo koji sport.

Imas strategiju (4-4-2/muta-ling-bling), gdje mozes slicno kao u fudbalu da sjedis satima i smisljas sta da radis, kreativni dio posla.

Imas taktiku (pokusacu sto vise da kiidam igru/pokusacu da ga harrasujem dropovima), kojom pokusavas da sprovedes svoju taktiku u djelo.

Na kraju dolazi egzekucija - i to je jedini dio koji bi mogao da upadne u tvoju pricu jer se konstatnim vjezbanjem uce trikovi kao sto su kajtovanje, sttuter step, marine split itd... Ali ovo mi ne izgleda nista drugacije nego kada Kristijano uvjezbava elastiko ili rabonu. To je mahincki dio i zahtijeva dosta repetitivnosti.

[Edited on 12.2.2011 by Darth Revan]

Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 12.2.2011 at 13:05

...i ovako možete do sutra

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
 Pages:  1  2  3

Go To Top