Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Problem sa gamepad-om (neki gt line)
G_skill
Member

Registered: 20.11.2008
Member Is Offline

[*] posted on 14.2.2011 at 16:59
Problem sa gamepad-om (neki gt line)

E ovako juce sam dobio od druga neki upravljac (gt line pise) koji je njemu cale dono iz nemacke pre deset godina. Kada ga je dobio on nije hteo da radi sa ps1 samo su lampice palile pa je mislio da je za ps2 i zato ga je ostavio. Medjutim on nikad nije imo ps2 (niti planira da kupi) pa mi je dao ovaj upravljac da isprobam da ga ne baci. Uzo ja, sav sretan dodjem kuci palim soni, ukljucujem upravljac i nista sijaju one lampice al nista se nedesava kada pritisnem bilo koje dugme. Evo nekih slika

[Edited on 14.2.2011 by G_skill]

[Edited on 14.2.2011 by G_skill]
View user's profile View All Posts By User
meca dobric
*tatina devojcica*

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 14.2.2011 at 17:40

Nisam nikad video pre taj gamepad. Pogledaj uputstvo za njega, sta znaci to sijanje lampica. Probaj sa padtest-om da proveris da li ima ikakve komunikacije izmedju ps2 i gamepada. Valjda ce ti to dati neku ideju sta se desava.

Jedino sto bi mogao dodatno da uradis je da proveris kabl, da li negde ima kratak spoj ili prekid. Sva vratolomija mimo toga ti je neisplativa jer novi Sony dualshock za ps2 kosta ~2000 din.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
G_skill
Member

Member Is Offline

[*] posted on 14.2.2011 at 17:45

kako mislis pad testom? to neki program za ps2. A upustvo nemam.
meca dobric
*tatina devojcica*

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 14.2.2011 at 18:34

Da, mozes i preko ps->pc adaptera, ali to nije bas uvek 100% tacna dijagnostika.
http://psx-scene.com/forums/f19/ps2-controller-tester-57907/

[Edited on 14-2-2011 by meca dobric]
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
G_skill
Member

Member Is Offline

[*] posted on 14.2.2011 at 23:12

odradio sam to sa padtestom i pokazana je ikonica da je upravljac prikljucen i nista vise. Nego dal moze da to bude do prikljucka(od upravljaca) posto imam neke stare upravljace za ps1 koji su nekada radili pa da zamenim te prikljucke

Go To Top