Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3
Author: Subject: Kvari kompjutere i leči glavobolju!!! [SrBski Magneto]
Stale
Fr1ck

Registered: 29.9.2006
Member Is Offline

Mood: Winter Is Coming

shocked.gif posted on 23.2.2011 at 09:14
Kvari kompjutere i leči glavobolju!!! [SrBski Magneto]

Quote:

VLASOTINCE - Ako tako bude privlačio i devojke...
Sedmogodišnji Bogdan Ivković iz Vlasotinca, učenik prvog razreda osnovne škole, šokira sve oko sebe jer na svoje telo privlači predmete od metala, porcelana, plastike, a svoje drugove zabavlja kad od njegovog prisustva „pošašave“ televizori i kompjuteri.

- Bogdanova neposredna blizina utiče da se programi na TV aparatu menjaju kao kad se koristi daljinski. Posebno je zanimljivo ako mobilnim telefonom razgovaraš u njegovoj neposrednoj blizini. On može da se uključi u razgovor ili da ga ometa - pričaju Bogdanovi drugari Stefan, Uroš, Nemanja, Dušan i drugi i dodaju da je „nepobediv“ u igrama na kompjuteru, jer svog favorita može da natera da se ponaša kako on hoće.

Bogdanovi roditelji, majka Svetlana i otac Slaviša, u početku su se plašili da ikome saopšte kako njihov sin poseduje neobičnu sposobnost.
- Plašila sam se da se mom detetu nešto ne dogodi. Kad ga hranim, kašičica mi ispadne, ali se zadrži na njegovom telu. Cucle nikako nisu padale na zemlju - kaže Svetlana.

Otac Slaviša objašnjava da su on i supruga pre izvesnog vremena hteli da provere da li je s njihovim detetom sve u redu pa su se obratili lekaru. Bili su prezadovoljni kad su saznali da su rezultati odlični. Lekari su im rekli da je dete zdravo, hiperaktivno, ali da ne treba da ga vode na elektromagnetnu rezonancu i preglede drugim aparatima jer svojom energijom može da ih pokvari.

Kvari kompjutere i leči glavobolju

- Bogdan je druželjubiv, voli kompjuter, ali često mora da ga isključuje jer se kvari. Dešava se „šmercovanje“ i računar se pokvari a majstori i stručnjaci ne znaju od čega - kaže otac Slaviša.
Majci je čak i pomogao.
- Mučila me velika glavobolja. Bogdan je prišao i uhvatio me za čelo u nameri da me izmasira kako bi glava prestala da me boli. Zadržao je ručice možda minut na čelu, a glava je odmah prestala da me boli. To smo ponovili više puta i, evo, manje me boli - rekla nam je majka Svetlana.

Kako da privlačite stvari!

Ruski lekari koji proučavaju telekinezu savetuju ljude kako da ovladaju ovim fenomenom.
- Uzmite mali predmet, na primer pingpong lopticu, i stavite ga na sto ispred sebe. Opustite se i koncentrišite na predmet. Protrljajte dlanove, vizuelizujte energiju između njih. Razmaknite dlanove i osetite tok energije. Zatim energiju sabijate u vrh kažiprsta, u mislima se približavate predmetu, ali ga ne dodirujete. Energija prsta privlači energiju predmeta poput magneta. Moći ćete da vidite auru predmeta, što znači da je koncentracija usmerena. Telekineza se vežba svako-dnevno.

Bogdan ima telekinezu

Dr Sanja Marjanović-Cvetković, koja se bavi homeopatijom, kaže za Kurir da sedmogodišnji Bogdan najverovatnije ima redak dar telekinezu - privlačenje stvari snagom misli, bez primene fizičke sile.
- Fenomenom telekineze najviše se bave ruski lekari. Kod nas se malo o tome zna. Postoje osobe koje veruju u postojanje ovih pojava i smatraju ih natprirodnim, a neki se trude da ih objasne s naučnog aspekta - objašnjava dr Marjanović-Cvetković.

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/dete-magnet-na-telo-privlaci...

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die.

To permit irresponsible authority is to sow disaster; to hold a man responsible for anything he does not control is to behave with blind idiocy.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
gogos11
1337 Member

Registered: 26.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 10:18

Ako je istina ...onda mozemo i mi da snimimo film Pusher...al mi ce mo imati aktere sa pravim sposobnostima :D

View user's profile View All Posts By User
Vampir
Moderator

Registered: 27.10.2002
Member Is Offline

Mood: a

[*] posted on 23.2.2011 at 10:20

Jadno dete, sada mu niko nece dati da igra na njihovim kompjuterima i konzolama.

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 23.2.2011 at 10:36

Ceo tekst izgleda kao veliki BS... Da je tačno, ja ga ne bih pisao u pozitivnom tonu, jer mi deluje više kao problem. Što kaže Vampir to dete neće moći da koristi elektronsku opremu, što je danas prilično bitno i sa aspekta budućih poslova... Šta će da radi kada poraste? Da kopa kanale?

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Stale
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 10:51

Al najjace mi je sto su citirali doktorku homeopatije koja prica o telekinezi :lol:

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die.

To permit irresponsible authority is to sow disaster; to hold a man responsible for anything he does not control is to behave with blind idiocy.

jolpaz
Member

Registered: 4.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 11:22

Meni izgleda kao sprdnja neka. Pogotovo taj deo sa telekinezom. A ako neće da kopa kanale, može da bude circus freak, mada ni to nije nešto isplativo ovih dana.
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 11:54

Ipak je to Kurir... :eyes:

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 23.2.2011 at 12:03

Cudi me kako Igoritza jos nije postovao :).

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
Grunt
Celeb Freak

Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 23.2.2011 at 12:15

He's in china no ? Juri kineskinje, jebe mu se za magneta :D

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
ultraNova
V.I.P.

Registered: 28.11.2007
Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 12:22

Pa sta da kazem, kolko god zvuci istinito toliko i ovaj BS sa telekinezom odvraca od tog...Da sutra ocekivamo nekog sa pyrokinesisom?
Stale
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 12:34

Quote: Originally posted by shin-boyan  
Cudi me kako Igoritza jos nije postovao :).

Njega sam se setio cim sam video ovo, cak sam mislio da postujem u SMRT :D

Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 23.2.2011 at 14:03

Meni sve ovo zvuči kao neka koprokineza...

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

Igoritza
Super Saiyan Mod

Registered: 7.6.2005
Member Is Offline

Mood: ARMY!

[*] posted on 23.2.2011 at 14:35

evo video, pa sami procenite dal je fejkovano:

When pride and presumption walk before,
Shame and loss follow wery closely..

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 23.2.2011 at 18:22

- Bogdan je druželjubiv, voli kompjuter, ali često mora da ga isključuje jer se kvari. Dešava se „šmercovanje“ i računar se pokvari a majstori i stručnjaci ne znaju od čega - kaže otac Slaviša.

That explains it.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
jolpaz
Member

Registered: 4.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 18:41

"Toliko je neobičan da neće imati problema u životu".
LOL
link2rage
V.I.P.

Registered: 12.3.2004
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 23.2.2011 at 18:45

Ako je ovo istina ne bih me cudilo da ga nasih prodaju amerikancima za ispitivanje u zamenu za neki dolar. Zamislite naprave par klonova i onda ih izbace padobranom na neprijateljsku teritoriju da im ometaju elektronske sisteme.
Black_Waltz
Moderator

Registered: 23.9.2004
Member Is Offline

Mood: Nema 'leba bez gotike

[*] posted on 23.2.2011 at 19:50

Gledao sam na satelitu reportažu o ovoj sposobnosti,uglavnom,većina njih koji je imaju,izgube je posle puberteta.IN YOUR FACE MARVEL AND DC!

http://www.chickenonaraft.com/
Quote:
Kada vam neko kaze da ce univerzum za sve da se postara ili da svako ima svoju ulogu u krugu zivota ili da ne trebate da budete pesimista u zivotu MOLIM VAS UDARITE GA U GLAVU !

Igoritza
Super Saiyan Mod

Member Is Offline

[*] posted on 23.2.2011 at 20:32

bila je klinka iz novog sada, sa istim sposobnostima - i ona jeste prodata amerima. u prevodu - ameri im dali kucu, poslove za roditelje, i njen pristanak da redovno dolazi u onaj kalifornijski sajns institut.

ninpo
orgazmatron

Registered: 12.12.2007
Member Is Offline

[*] posted on 24.2.2011 at 16:25

aj nek ovog kupe kinezi

AMERICA, FUCK YEAH!
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 24.2.2011 at 16:51

Quote: Originally posted by Igoritza  
evo video, pa sami procenite dal je fejkovano:

Ok, video je postavljen na emu forumu, a niko još nije prijavio akciju malog na kompu od 2:59? :D
Takođe, u vezi fejkovanja, nisam ja ni sumnjao da dete ima te kao magnetne sposobnosti, do sad se pričalo o svakakvim fenomenima(najbolje sam zapamtio onog lika može da jede metal npr.), ali mi je cela ta priča ,,pipnuo mi čelo i odma' me prošla glavobolja'', telekineza, i slučne gluposti, deluju kao nešto što bi furali sangejzeri.

Igoritza
Super Saiyan Mod

Member Is Offline

[*] posted on 24.2.2011 at 22:42

ljudi koji imaju bilo kakvu "moc" u rukama, zaista mogu dodirom da uklone glavobolju. ne lozim zaista, prijatelj moje bake je covek koji se bavi bioenergijom vec dosta dugo, jer su mu jos pre 40ak godina na istoku rekli da "ima dar", i ja evo svojom glavom potpisujem da, makar ono sto sam ja osetio - iz njegovih ruku, kada ih on koncentrise, se emituje uzasno velika toplota. babe i zene koje on leci tvrde da im uklanja bolove.

gogos11
1337 Member

Registered: 26.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 24.2.2011 at 23:11

Bioenergija, je veoma dobra stvar, ali oni koji je imaju stvarno...problem je sto dosta njih zloupotrebljava to, i vrsi prevare. Ali oni koji se bave bioenergijom, mogu stvarno da uklanjaju bolove, i da lijece odredjene vrste bolesti, normalno kroz duzi vremenski period, pricam iz iskustva...Ali sad bas trenutacno, moguce je, ali sve zavisi od uzroka, bola, i jacine.

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 24.2.2011 at 23:18

Moze li neko da mi definise sta je to "BIOENERGIJA"?

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
doktor
Senior Member

Registered: 16.11.2008
Member Is Offline

[*] posted on 24.2.2011 at 23:42

Oooo pa ovo izgleda kao savrsena tema za mene :) Narode prvo da vam kazem da iako se cuti o tome bioenergija je sa medicinske strane priznata.Cak je i bolnica/istrazivacki centar Dzons Hopkins priznala ali mnogi matori naucnici kod nas(jer u ovoj zemlji vlada gerontokratija) ne zele da to priznaju.Mnogi testovi drzavnih i nezavisnih instituta su pokazali pozitivne rezultate u vezi bioenergije.A sada da objasnim Nicku sve to.Bioenergija je vrsta elektricne energije koju odasilju celije kada se spontano prazne posle elektrostimulacije od strane mozga(to je sadasnja teorijska definicija)U pitanju su elektromagnetni talasi niske frekvencije koji izazivaju smirenje bola i podsticu deobu celija.Kao prvo zakljucili su da su to elektromagnetni talasi jer kada stavljaju bioenergeticare u Faradejev kavez oni ne mogu da odasilju tu energiju.Jos uvek ne moze da se izmeri ali znaju da otprilike u proseku podstice rast 500 do 1000 celijskih kolonija na sat sto je sjajno.Nazalost ima previse prevaranata tako da su se pravi bioenergeticari povukli jednostavno i ne zele da o tome pricaju.Jako ih je tesko naci a jos teze ih ubediti da pristanu na eksperimente koji se rade:)
Svi mi imamo bioenergiju ali kod nas obicnih ljudi se to praznjenje manifestuje kao toplota u kozi i misicima a kod njih se desava nesto drugo.Moguce je da imaju neki genski defekt na nivou proteina koji ucestvuju u gradji celijskih membrana ili mozda kanalima za natrijum i kalijum koji bas sluze za regulaciju elektriciteta i to onda ne dozvoljava praznjenje celije nego ona pocne da vibrira a to vibriranje kombinovano sa molekulima metala u tkivima izaziva stvaranje magnetnih polja
Mrakoslava
Vault 13 Dweller

Registered: 3.3.2007
Member Is Offline

Mood: 80.000V

[*] posted on 26.2.2011 at 18:17

Sorry sto vam kvarim snove o natprirodnim silama i supermocima, ali evo Discovery objasnio sve: http://news.discovery.com/human/magnetic-boy-mystery-or-simple-phys...

[Edited on 26.2.2011 by Mrakoslava]

Miroslav Cybermikan Kiš:
"Josipe a šta sa nama koji ne uzimamo čvrstu hranu nego se hranimo najviše sa fotonima?"

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
 Pages:  1    3

Go To Top