Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: Sajam Automobila
Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 2.4.2011 at 10:35

Osim farova (koji su odvratni), Djulijeta je savrsena.

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
View user's profile View All Posts By User
Costanza
Soldier Of Fortune

Registered: 10.1.2004
Member Is Offline

Mood: daydreaming ...

[*] posted on 2.4.2011 at 10:38

@blue

naravno nisam mislio nista lose o samom sajtu, naprotiv, vec je jednostavno sajt odraz 'domaceg' trzista, gde kao sto si i naveo, nema cega nema ... u mom slucaju, i nije bilo tako strasno, auto je spolja i iznutra zaista kao nov, manje iznenadjenje krilo se ispod ... auto je bio nasadjen na nesto, tako da su zbudzili za prodaju, a meni ostaje da sve to zamenim kako treba sto ce kostati nekih 400-500 EUR ...

The sea was angry that day my friends. Like an old man trying to send back soup in a deli.
Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 2.4.2011 at 15:11

Ma znam da nisi mislio na sam sajt nego samo konstatujem.

Sve što se kod nas prodaje na placevima su automobili koji su u zemlji uvoza odradili veći deo svog radnog veka i firme/pojedinci hoće da ih zamene pre nego što krenu da se javljaju učestaliji kvarovi ili je auto imao neku havariju pa se prodavao po nekoj smešnoj ceni tako da se uvozniku isplati da to zakrpi/prikrije i onda ovde preproda. Jbg, mi smo otpad evrope i naše tržište je stvoreno za takve stvari.

Tako da se na kraju dolazi do paradoksalnog zaključka da je pri kupovini polovnog automobila bolje tražiti nešto što je voženo na našem nazovi gorivu i našim nazovi putevima nego nešto sa placeva koji uvoze automobile. A da uzmeš sam da se bakćeš sa uvozom treba mnogo živaca i jedno 500 evrića da pokriješ troškove da se taj auto uživo pogleda.

@link2rage

Možda nije loše ako ti nije hitno za nov auto da sačekaš novu godinu i novo smanjenje carina.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 3.4.2011 at 13:50

Quote: Originally posted by gogos11  
Evo bio i ja juce na sajmu... dobro ste rekli manje vise, nije bilo nista zanimljivo, da vidim maybach-a , njemu se nemoze ni prici ni cestito pogledati.

E sad SLS me prijatno iznenadio, nisam ocekivao da je onoliki, hauba kolika mu je , i siroka, auto je full, i posle njega, nista me vise nije odusevilo. A svidjeli su mi se detalji na celjustima oznake mercedesa, neki sitni detalji ali lijepo izgledaju.

I jos mi se svidjela nova Jetta (s obzirom da je vw), ima dobar prednji kraj, namrstej, stvarno vw da napravi nesto u toj klasi, s obzirom prethodne generacije jette i bore i nisu nesto ova je stvarno lijepa.

Giulietta, predivan auto. i bmw 6 stvarno predivan auto...

Sve ostalo manje vise, a od motocikala BMW 1000RR, za razliku od drugih sportskih motora ima neki poseban smek.

Tipican domaci sajam, jedini supercar koji se moze videti je obavezno Mercedes, jedine skuplje limuzine su BMW i Audi i to je to... Nedaj boze da neko donosi zakljucke o auto industriji na osnovu naseg sajma, jer nedostaje previse toga.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 3.4.2011 at 16:29

Ne znam ni ja sto sam isao, jedva me naterali :D Drago mi je samo sto sam video SLS i novi BMW 640i.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
gogos11
1337 Member

Registered: 26.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 3.4.2011 at 18:30

@nick
E bas to, cak ni porsche-a nije bilo... nista malo ekskluzivnije, pa cak ni masserati, a ferrari boze sacuvaj, mada bude kadkad izlozen u NS...mislim, jer je prije par godina bilo par ferrarija, e sad kako da li je slovenacko predstavnistvo ili ovako neka firma ne sjecam se tacno

Johntra
1337 Member

Registered: 13.5.2005
Member Is Offline

Mood: f.f.f.f...freestylo!!!

[*] posted on 3.4.2011 at 20:06

Uzevši u obzir nivo opreme koji se dobija,klasu automobila i generalno kvalitet čini se da je Civic za 13,9K best buy na ovogodišnjem sajmu.

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 3.4.2011 at 22:31

Quote: Originally posted by gogos11  
@nick
E bas to, cak ni porsche-a nije bilo... nista malo ekskluzivnije, pa cak ni masserati, a ferrari boze sacuvaj, mada bude kadkad izlozen u NS...mislim, jer je prije par godina bilo par ferrarija, e sad kako da li je slovenacko predstavnistvo ili ovako neka firma ne sjecam se tacno

Nije bio Ferrari zvanicno u zadnjih 10 godina i duze... neke 2005. je bio jedan Ferrari concept car doduse, al osim toga nista.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
gogos11
1337 Member

Registered: 26.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 3.4.2011 at 22:53

Ma ne znam ni ja sad tacno, znam da se pojavljivalo u ns, a sad ko ga je predstavljao e to ne znam.

Izmedju ostalog kakvi us vasi utisci o onim folijama sto se lijepe po autima, sto je bila ona korveta oblijepljena, citao so nekim auto forumima, da su ljudi zadovoljni sa tim stvarima.. . odnsono: koliko para toliko i muzike

M_or_Bid
Fr1ck

Registered: 18.7.2005
Member Is Offline

Mood: sipaj ko u nerotkinju!

[*] posted on 3.4.2011 at 23:13

Ono sto se meni najvise svidelo na sajmu su SLS safety car, WTCC Chevrolet Cruze Roberta Huffa, Dacia Duster Alena Prosta za one trke po snegu i ledu (vise zbog Prosta nego zbog auta :)) i onih nekoliko old-timera. To je to od neke "egzotike" + ona korveta koja je u stvari deo standa za nalepnice.

Ocekivao sam jos manje, tako da me sajam prijatno iznenadio.

IT'S TIME TO KICK ASS AND CHEW BUBBLE GUM, AND I'M ALL OUTTA GUM !

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 4.4.2011 at 09:57

Ja u maju odo na sajam u Barceloni koji je tipa negde pri dnu top10 svetskih sajmova, a ne bi ste verovali kako to izgleda u poredjenju sa ovom nasom mukom.

Greenman
Montenigga

Registered: 28.9.2005
Member Is Offline

Mood: Green

[*] posted on 4.4.2011 at 13:10

Slab je sajam i nema dosta ekskluziva pošto je kupovna moć u Srbiji generalno slaba. Auto-koncerni prije mjerkaju i neko veće novije tržište tipa Kina, Shanghai Expo izložba ili ko hoće bliže da vidi najveća na svijetu IAA - Frankfurt (Frankfurt Motor Show). Prošle godine su na mom faxu promovisali omanja koncept elektricna i hibrid auta
pic1 ovo se puni na šteker s donje strane
pic2

Mada bolje vozit dizel/benzinac do 2050te, kad ih u EU ukidaju :D

Einstein je kidao matematiku bolje od Mileve..
Miki_
I am an Idiot ...

Registered: 28.10.2004
Member Is Offline

Mood: Read my title ...

[*] posted on 4.4.2011 at 14:46

Quote: Originally posted by link2rage  
Dzabe ne moze daster jer bo nemoze da udje u garazu, visok je a i dosta mi je dacia. Sto se tice polovni normalno da sam razmislljao ali moji ni da cuju samo novo. Mali automobili me takodje ne zanimaju jer imam 3 klinca.

Ti imas garazu ???:ha?: Odkad?

U svakom slucaju lepo izgleda mitsubishi, taman kada ga pazaris i izvacaris kevu za pare da castis :)

Getting dumped always makes a man stronger ... but then again, men aren't meant to pursue happiness

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 4.4.2011 at 15:11

Quote: Originally posted by Nick  
Ja u maju odo na sajam u Barceloni koji je tipa negde pri dnu top10 svetskih sajmova, a ne bi ste verovali kako to izgleda u poredjenju sa ovom nasom mukom.

Ne biste verovali kako sajam u Sloveniji izgleda u poređenju sa našom mukom. Nisu se klošari setili ni da dovezu Renault Clio sport, jeste da je bio Megane F1 koji je skuplji i jači ali Clio je best buy u klasi sportskih automobila i još je relativo čest na našim putevima, znači kupuje se.
A ova tema realno može rename general auto-moto chat...

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
milosm
Loony Tune

Registered: 20.11.2007
Member Is Offline

Mood: Spin-dash

[*] posted on 4.4.2011 at 17:43

Clio RS je mean little fucker.200 HP na to vozilo je pure win :)