Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  ..  6    8
Author: Subject: SSF4 2011 turnir - is this thing on?
meca dobric
*tatina devojcica*

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: woohoo

[*] posted on 6.4.2011 at 12:58

2 Bojan_N
Pregledao sam jos jednom u2u u slucaju da mi je promakla Djoksina poruka o kojoj pricas. Dobio je odgovor na pitanja koja je postavio. Poslednju njegovu u2u poruku sam shvatio kao izjavu, a ne kao pitanje pa nisam odgovarao. Ako je to bilo pitanje, odgovoricu.

Razocaracu te, ne lazem.

2 M.D.K.II
Nadam se da ces u nedelju imati vremena da detaljnije popricamo.

2 metalmen
1. Objasnjeno je da sredstva od ulaza ostaju meni da dalje raspolozem kako nadjem da je shodno. Od ucesca se formira primarni fond za nagrade. Ta finansijska konstrukcija bi mi povecala troskove i povecala fond nagrada. Nemam nista protiv veceg fonda nagrada, ali ne zelim da idem u dugove. Ako turnir moze da bude samoisplativ, bilo bi super. Takodje sam probao da organizujem besplatni turnir, nije uspelo.

Ako si mislio da bude drugacija cena ulaza za takmicare, a drugacija za posetioce, onda bi opet bila situacija da je jedna grupa favorizovana, na sta se Maxa zalio.

2.
Quote:

Ti ne poznajes Djoksu da mozes da kazes da se promenio ili nije?!?!
Ako da obecjanje da li cje ga ispuniti ili ne?
Nije ovo fudbal da ga kaznis ne ucestvovanjem.
...
Ako pravis okup ok, ako pravis turnir nema zabrane!Mogao da ga disklifukujes prosli put!(dobro je sto nisi!)

Upravo tako, ne poznajem Djoksu, vodim se po iskustvu koje sam imao s njim. Dobro si primetio da prosli put nije diskvalifikovan. Smatram ga za jednog od boljih igraca i nisam zeleo da se pokrenu price oko mog uplitanja u namestanje rezultata na turniru. Da parafraziram: Djoksa je imao "kredit" kod mene i dobrano ga je potrosio.

Quote:

Hval tebi sto si usliso sve nase zelje kao organizator i zaboravio na licne probleme i ne sporazume!
Ah da i sto si nam upropastio turnir!

Mislio sam da postoji zelja, ja sam pokazao da imam volju, dao inicijalnu investiciju, a na ljudima koji dodju je odluka da li ce turnir uspeti ili ne. Ovaj turnir je posvecen njima

Kako ja vidim ovu situaciju: ako se ljudima ne svidja ovaj turnir, nece doci, ja cu naci drugi hobi, videcemo se na nekom drugom mestu, nekom drugom prilikom.

edit: pravopis

[Edited on 6-4-2011 by meca dobric]
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 6.4.2011 at 13:08

Buduci da se prica prilicno rasirila, a ocigledno je da stavovi nece biti usaglaseni, mozda ne bi bilo lose da prekinete sa raspravom, makar dok se turnir ne zavrsi.
Ovakve stvari je svakako najbolje raspraviti uzivo.

Sto se tice BYOC dela, ja mogu da donesem ps3(mozda i xbox, ukoliko se recimo MK pojavi pre turnira), ali na zalost, necu moci da donesem monitor :(.
Da li ce biti mozda neki monitor/tv viska? Jer ako nece, ne vredi da uludo donosim konzolu.

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
View user's profile View All Posts By User
Helli
Member

Registered: 6.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 13:17

Mogu samo reci shteta a ovo sam jedva cekao sa srca al cim se vec ovoliko problema stvorili ne vidim razlog da se cimam is SK. Stvarno je pravi bed shto Djoxy nije odobreno ucestvo a i cene karata su prevelike. Meni nije problem da platim kartu ali nije svejedno mojoj devojci i josh par drugara koji su hteli da dodze sa mnom da me bodre i ucestvuju. Mozda neki drugi put pa da svi ostave probleme na strane i da se stvarno uradi jedan stvarno kvalitetan i ozbiljan turnir. Kao i da je vidimo se na Tekken turnir u nedelju ja sam u BG u petak do nedelju pa ko hoce mozem uraditi neki ssf okup slobodno.
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
djoksa
Senior Member

Registered: 29.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 14:45

Quote: Originally posted by meca dobric  
Dobio je odgovor na pitanja koja je postavio. Poslednju njegovu u2u poruku sam shvatio kao izjavu, a ne kao pitanje pa nisam odgovarao. Ako je to bilo pitanje, odgovoricu.

Da, bila je to izjava. Izjava koja očekuje odgovor, a ima čak i pitanje u poruci sa sve upitnikom.
Evo copy/paste za slučaj da ti je još jednom promakla, ovde ćeš je valjda videti.

Quote:

Ne znam šta da kažem, nisam ovo očekivao.
Popio sam par piva, da, ali nisam napravio nikakav ispad. Mislim da malo preteruješ.
Hoćeš zabraniti učestvovanje svima koji su pili pivo to veče?

Ako prihvatiš moju prijavu mogu da ti obećam da me nećeš videti sa pivom.

Toliko od mene.

Pozdrav
Bojan_N
Member

Registered: 7.1.2010
Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 14:51

Lepo ja rekoh... ne vredi lagati... ima sve napismeno :)

Arkadni džojstici i delovi
http://www.arkadna-prodavnica.com

Windows Live ID: Bojann (Street Fighter IV)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 6.4.2011 at 15:39

alko test pre turnira. realno, ne bi bilo ovoliko rasprave.

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 6.4.2011 at 16:27

Bezveze sve ispalo. Mislim da je preostro Meca postupio. Pa skoro je na nekom u turniru u Americi izbila tuca izmedju dva takmicara i samo je jedan od njih diskvalifikovan. I nije mu bilo zabranjeno da ucestvuje na sledecem... A tuca je mnogo ozbiljnija od glasnog navijanja, dobacivanja i sl., cak i ako je popio malo (nisam bio, ali koliko sam razumeo, tako je nesto bilo).

[Edited on 6.4.2011 by zdravkelja]

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 6.4.2011 at 16:28

Alkohol je zabranjen na svim turnirima koliko ja znam, sto zbog klinaca ispod 18 sto zbog javnog reda i mira :) Ja samo ne znam otkuda problem kad je lik rekao da nece piti na turniru, ispade prevelik problem oko gluposti.

Mislim da jos uvek nije kasno da se stvari isprave i da turnir ispadne kao sto treba, tj. da svi dodju... ali znam da ce meca reci, ako oces tako... ti ga organizuj and we're back at the square one.

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
zdravkelja
Fr1ck

Registered: 8.7.2008
Member Is Offline

Mood: Let's rock :cool:

[*] posted on 6.4.2011 at 16:59

Ma to za alkohol u redu, zabraniti unosenje alkohola i gotova stvar. Ali sad da se zabrani dolazak, nije pravio incidente...

Rocky
Capcom sUiCidE

Registered: 24.4.2003
Member Is Offline

Mood: zabadač noževa u leđa

[*] posted on 6.4.2011 at 23:44

Mislim da nije OK da se unapred pretpostavlja šta će ko da uradi i kada i kako. Ja sam takav, svakom dam "benefit of the doubt". Posebno posle ovolike drame, uveren sam da nikakvih problema ne bi bilo.

Ali kako Nick kaže, apsolutno mi je jasno kako će se ovo završiti......

~=~Rocky~=~

Bojan_N
Member

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2011 at 07:57

Zna Meca jako dobro da Đoksa neće piti. Nego je želeo da, kao i uvek, glumi "velikog Mecu" i da se pokaže kao strog tatica. Naravno, to mu se odbilo o glavu jer te stvari pale kod klinaca, a ne kod nas. Kako to rade veliki organizatori je pravi primer koji je Zdravkelja naveo. Jako lepo poređenje gde se vidi blaža kazna za stvari koje su daleko ozbiljnije. Jbg. neko zna kako se organizuje turnir i to radi iz ljubavi... a neko ne zna i radi samo iz ličnih interesa.

[Edited on 7.4.2011 by Bojan_N]

shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 7.4.2011 at 08:17

Quote: Originally posted by Bojan_N  
Jbg. neko zna kako se organizuje turnir i to radi iz ljubavi... a neko ne zna i radi samo iz ličnih interesa.

Sada vec preterujes i vredjas bez razloga.
100% sam siguran da covek ovo bas radi iz ljubavi.

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
Scorpionn
Neki Tamo

Registered: 2.1.2006
Member Is Offline

Mood: Odlicno 3+

[*] posted on 7.4.2011 at 12:33

Ljudi, cemu vise rasprava na ovu temu ...
Sve je receno jos odavno, i nema potrebe za ponavljanjem, ( pogotovo ne za svadjom ), pa cak ni za sukobom misljenja.
Koliko god je za nas lose to sto se desilo, toliko je i dobro za svih 5 ucesnika turnira, jer je svakom obezbedjena nagrada samim ucestvovanjem.
Bilo sta je bilo, idemo dalje i dec det.

If women are so bloody perfect at multitasking, how come they can't have a headache and sex at the same time ?
Bre
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 7.4.2011 at 13:10

Smorište boga oca više sa raspravom...
Plus, stvarno nema potrebe za vređanjem, Bojane, to ne pomaže tvojim stavovima, već samo deluješ još neozbiljije. Kapiram da bi morao to da znaš. Takođe i nije baš u skladu sa pravilima foruma.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
Bojan_N
Member

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2011 at 14:40

OK, izvinjavam se ako sam prekršio pravila foruma. Ova gore konstatacija je bila u globalu ali ovako formulisana rečenica znači baš ono što ste pomislili. Malo je čudno kako se on ne javlja od kako je Đoksa odradio Copy/Paste.

Htedoh reći, oni tamo imaju mnogo veći interes i mnogo veće zarade pa im se nikako ne isplati da "banuju" čoveka doživotno. I opet, za razliku od Mece su tolerantni i znaju kako da se ophode prema problematičnim ljudima.

[Edited on 7.4.2011 by Bojan_N]

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2011 at 15:31

Pricao sam sa mecom opet se zavrsilo na istom, da dok je on organizator nema menjanja pravila... ja nisam u NS-u ne mogu da preuzmem organizaciju na sebe, FD ako ti mislis da mozes javi...

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2011 at 17:17

Ovo je Mecin turnir i kao što sam rekao nemam nameru da se mešam u organizaciju.

Što se tiče nekog narednog turnira, za slobodno vreme i volju ne bih da garantujem, ali ono što mogu ovde javno da napišem je da nemam sredstava da to finansiram, pogotovo ne da pri tom odem u minus. Svakako bi bio drugačijeg tipa, ali to je već tema za neki drugi topic.

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
Harry87
bolest ne bira

Registered: 2.2.2008
Member Is Offline

[*] posted on 8.4.2011 at 12:08

Bilke
Member

Registered: 23.11.2009
Member Is Offline

Mood: My fight money!!!

[*] posted on 8.4.2011 at 12:22

win :D
Bojan_N
Member

Member Is Offline

[*] posted on 8.4.2011 at 12:38

Aahahhahhaha, vrhunski!!! :) :) :)

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 8.4.2011 at 12:54

@FD
meca je ponudio da neko drugi bude organizator, ali ocigledno od toga nece biti nista i mislim da je to to onda, ne vredi vise pricati, bice turnir sa 8 ljudi i to je to.

gentlemen
Senior Member

Registered: 27.1.2009
Member Is Offline

[*] posted on 8.4.2011 at 16:34

Koliko vidim puno uchesnika je otkazalo dolazak, meni se bash ne cima do novog sada za mali turnir, tako da necu doci.

Mozda neki drugi put, kada bude bilo vishe ljudi.

forsaken demon
Supper Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 8.4.2011 at 17:38

Quote: Originally posted by Nick  
@FD
meca je ponudio da neko drugi bude organizator, ali ocigledno od toga nece biti nista i mislim da je to to onda, ne vredi vise pricati, bice turnir sa 8 ljudi i to je to.

Hm, ok, ali ja ipak smatram da je ovo mecin turnir, njegova je odgovornost i mislim da o preuzimanju ne treba da se diskutuje.
Turnir će proći kako prođe, a nakon njega će moći da se priča o rezultatima i budućim planovima i da li ćemo mi, kao EmuGlx želeti da organizujemo neki budući turnir(sa ili bez pomoći mece).

Nick
Super Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 8.4.2011 at 18:10

Tako je, videcemo vec posle kako ce se organizovati nesto sledece i gde.

Pages:  1  ..  6    8

Go To Top