Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: EXIT 2011 - Bad Religion dolazi
grimlord
Super Fr1ck

Registered: 19.5.2003
Member Is Offline

Mood: Composin'.

thumbup.gif posted on 5.4.2011 at 17:31
EXIT 2011 - Bad Religion dolazi

Kada sam danas u novinama prochitao da Bad Religion dolazi na EXIT, za vreme trajanja pada sa stolice po prvi put u zhivotu mi se javila izrazita zhelja da odem na ovaj festival. Kada sam momentalno otvorio sajt EXIT-a da bih se raspitao o ulaznicama, shvatio sam da nije trebalo da se vratjam na stolicu jer mi je sledilo novo padanje - zbog cene karata.

Rasprodate one od 5000 dinara, sada se prodaju za 7000, a puna cena tje biti preko 10000. OK, sve mi je to u redu, za ceo festival. Ali shta bi sa kartama za jedan dan? Poshto se nikada nisam interesovao za EXIT, ova stvar (ako je ikada ranije najavljivana i uvedena) mi je naravno promakla. Da stvar bude gora, ulaznice se ne mogu preprodavati, tako da ne mogu da odem na samo jedan dan a zatim kartu prodam drugom. Bilo bi mi OK da platim do 3, 4 hiljade za jedan dan, ali ceo festival me apsolutno ne interesuje.

Uglavnom, ide li neko odavde? I znate li neshto vishe o kartama, ili je sve tako kako je?

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Killingspree
Madafaka

Registered: 10.6.2005
Member Is Offline

Mood: Drain bamage.

[*] posted on 5.4.2011 at 17:34

Iskreno, meni je to preskupo, debilno je davati tolike pare za jedan/dva/tri koncerta na koja bi otisao, a i mene takodje ne interesuje da ostanem tamo 4 dana, koliko vec.

A mislim da ti je to to sto se tice cene i karata. Mogu samo jos vise da poskupe.

"It was just such a smile."

Until it is discovered as false, a lie is, essentially, the truth.
To see through the lies to the truth may be the right thing to do, but it is not necessarily the path to happiness.
Knowing the truth may not lead to any sort of satisfaction.
Alas, it takes so long to accept even such a basic truth.

View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 5.4.2011 at 17:39

Cene su uzhasne, lineup je katastrofalan, exit sam zadnji put posetio 2007. tako tje izgleda i ostati. bolje otitji na sziget imho.
Zhalim samo shto bad religion netju videti, mnogo ih volem :(

Blue
Fr1ck

Registered: 25.6.2010
Member Is Offline

[*] posted on 5.4.2011 at 17:50

Cene su uvek bile takve kakve su, biće i veće kako se bliži festival.
Do sad su svake godine bile jednodnevne karte ne znam što ne bi bile i ove,
95% ljudi neće dati 100+ eura za jedan ili par koncerata koji ih interesuju.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
http://www.istinomer.rs
View user's profile View All Posts By User
FlowMaster
Fr1ck

Registered: 10.11.2007
Member Is Offline

Mood: Not human.

[*] posted on 5.4.2011 at 17:59

^hoce stranci.

This is not 'Nam. This is bowling. There are rules.
Killingspree
Madafaka

Registered: 10.6.2005
Member Is Offline

Mood: Drain bamage.

[*] posted on 5.4.2011 at 18:05

Pa da, zbog priliva stranaca i dizu cene, zato sto znaju da oni imaju da plate toliko. Jbg, kad imaju priliku da uzmu vise para, zasto da ne. Verujem da im je veoma zao sto mi necemo imati tih para da odemo u Novi Sad na 50-100 km udaljenosti, u nasoj zemlji Srbiji, jeftinije mi da odem na Kubu.

"It was just such a smile."

Until it is discovered as false, a lie is, essentially, the truth.
To see through the lies to the truth may be the right thing to do, but it is not necessarily the path to happiness.
Knowing the truth may not lead to any sort of satisfaction.
Alas, it takes so long to accept even such a basic truth.

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 5.4.2011 at 18:12

Da, biće jednodnevnih karata, ali ispod 4000 mislim da neće biti, možda do 5k.
Bad Religion me jedino interesuje, njih volim jako... Radio sam u amerikama na festivalu sličnog tipa, gde su nastupali bap oni, ali nisam bio postavljen ni blizu, zbog čega sam smoren i dan danas. :/

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 5.4.2011 at 20:03

Koliko se sećam jednodnevne karte se poslednje puštaju u prodaju,
tipa desetak dana pred početak festivala.

Po meni karte nisu preskupe, 5000 din za 4 dana, 7000 sada kada se zna da dolazi i Bad Religion.
I te 4000 su OK cena za jednodnevni repertoar, samo deluje surovo u poređenju sa cenama četvorodnevnih karata u pretprodaji. Pa pogledajte samo koliko koštaju karte za pojedinačne koncerte u Areni a tu sigurno nije prioritet dovođenje stranaca.

ソニー

"A guitar is much Like a woman. You have to hold her in your arms. You have to love her. If she feels right, then she's the one for you. You have to show her lots if attention and take great care of her.. If she becomes warped or twisted, you can remove her neck."
Guru
Team M8t Killer

Registered: 9.1.2006
Member Is Offline

Mood: SnoWhite

[*] posted on 6.4.2011 at 06:22

Ma bice karata jeftinije pred exit koliko voles. Uvek ima preprodaje i naci ce se vec nesto. Samo su bili otezali preprodaju sa onim narukvicama, ali ne i onemogucili. Kao i uvek ici cu, ako budem u zemlji, jer mi je tu ispred nosa, a i dobicu kartu. Lepa vest za bad religion...

grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 11:36

U medjuvremenu sam i ja nachuo da karte za pojedinachne dane izlaze u prodaju ne mnogo pre samog festivala. Olakshanje. :) Ako i cena bude 4000, shto bi bilo poprilichno bezobrazno u smislu proporcija, opet bih pregurao bolje nego da platjam 7000 da bih otishao na samo jedan dan.

Inache, ja sam i dalje u neverici. Bash sam bash, jako bash sretjan shto Bad Religion dolazi. Oni su mi pored The Offspring praktichno omiljeni bend. Bitje to stvarno dan za pamtjenje. Datju sve od sebe da im ostanemo u dobrom setjanju (:lol:) pa da nam dodju ponovo i van festivala, na koncert punog trajanja.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 13:20

Nastupi većih izvođača ne bi trebali da traju kraće od klasičnog koncerta,
barem je tako bilo kad sam ja išao.

ソニー

SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 19:46

Quote: Originally posted by Killingspree  
Iskreno, meni je to preskupo, debilno je davati tolike pare za jedan/dva/tri koncerta na koja bi otisao, a i mene takodje ne interesuje da ostanem tamo 4 dana, koliko vec.

Plus, to nisu koncerti, to su festivalski nastupi, čije trajanje ne mora da bude duže od sat vremena.

Quote: Originally posted by Blue  
Nastupi većih izvođača ne bi trebali da traju kraće od klasičnog koncerta,
barem je tako bilo kad sam ja išao.

Na prste jedne ruke možeš da nabrojih nastupe na Exitu koji su trajali dva sata ili barem blizu dva sata. Pada mi na pamet samo Billy Idol. White Stripes su svojevremeno svirali oko 55 minuta. Zbog jednog nastupa, pa makar to bio i Bad Religion, ne dam 4000 dindži.

[Edited on 6.4.2011 by SQI]

Ace
Fr1ck

Registered: 1.2.2003
Member Is Offline

Mood: Workout time

[*] posted on 6.4.2011 at 21:06

Ah, kako bih voleo da Exit bude masovno izbojkotovan od strane domaće publike pa neka im dođu onda samo ti dragoceni stranci prema kojima kroje cene i sve ostalo :flame:

I da, festivalski nastupi, koji se kod nas skoro uvek besramno najavljuju kao koncerti, traju od 45-70 min

All my life I\'ve been searching for something
Something never comes never leads to nothing
Nothing satisfies but I\'m getting close
Closer to the prize at the end of the rope
All night long I dream of the day
When it comes around then it\'s taken away
Leaves me with the feeling that I feel the most
The feeling comes to life when I see your ghost
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 6.4.2011 at 21:08

Onda sam ja imao sreće. :)

Inače neki trenutni standard za koncerte je sat i 45 minuta, sve preko toga može se smatrati bonusom.

ソニー

Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 6.4.2011 at 21:20

Ja planiram da posetim, uglavnom zbog deadmau5-a i House of Pain. :) Koliko ce me izaci, ne znam, ali, platicu pa kako bude. Vredi otici barem jednom.

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

Maxa
the Unyielding

Registered: 8.2.2004
Member Is Offline

Mood: fuckit...

[*] posted on 7.4.2011 at 07:56

Quote: Originally posted by Ace  
Ah, kako bih voleo da Exit bude masovno izbojkotovan
I da, festivalski nastupi, koji se kod nas skoro uvek besramno najavljuju kao koncerti, traju od 45-70 min

što je i korektno trajanje za jedan festivalski nastup. s druge strane, nije korektno da se najavljuje kao koncert :lol:

My friends call me Hadoken because I'm down-right fierce!
A man's home is where his heart is, in my case... the penis! - Danny Crane
What the fuck did I do?! - Jimmy McNulty
Please stop putting unattractive women that you jerk off to in your signatures. We don't care!
Also, meaningless gifs are meaningless.
Blue
Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 7.4.2011 at 08:03

Quote: Originally posted by Ace  
Ah, kako bih voleo da Exit bude masovno izbojkotovan od strane domaće publike pa neka im dođu onda samo ti dragoceni stranci prema kojima kroje cene i sve ostalo :flame:

Ma da, realno treba da bude džabe ulaz za nas iz Srbije pošto smo klošari. Cene jesu malo preterane ali postoji razlika između toga kada je nešto precenjeno i kada se za nešto nema para.

ソニー

justyce
Fr1ck

Registered: 3.3.2009
Member Is Offline

[*] posted on 15.4.2011 at 13:02

Dnevne ulaznice cene-3-3.5k, nije loše :)

http://www.exitfest.org/news-news-kategorija-fiktivni-226/3733-jedn...

Ja idem najverovatnije, samo da vidim oko ovih prijemnih šta će uraditi, tačnije oko njihovih datuma.
Inače, drugarica radi kao neka njihova promoterka pa mi je rekla da će biti karata za 5k (kao za srednjoškolce)+ mogu neki poklon iz gift shopa da dobijem :D I više nego ok :)
RaiDeR
De Puta Madre

Registered: 4.6.2004
Member Is Offline

Mood: Kuliranje...

[*] posted on 18.4.2011 at 22:58

Dolazim. Najvise zbog deadmau5 i Fedde Le Grand-a :)
nerdzhul
Senior Member

Registered: 5.1.2004
Member Is Offline

Mood: Life is study

[*] posted on 19.4.2011 at 14:09

Dolazim zbog Jamiroquai-ja, a premišljam se i da kupim kartu za ceo festival, 6k je za studente. Čekam konačni line-up.

Nyarlathotep
Navandu

Registered: 10.9.2006
Member Is Offline

Mood: Без наркоты круто!

[*] posted on 24.5.2011 at 10:06

Oooooh, dolazi Arkona, lepo, Masha je odlichna!

grimlord
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 7.7.2011 at 23:09

Samo da prijavim da sam se upravo vratio sa Egzita. Bad Religion je bio neoprostivo dobar. Barem meni. Tears of joy everywhere. Sat i deset minuta, nije loshe za festival. Odlichne pesme, odlichna atmosfera, ne tako mnogo ljudi... Ako mi je neki snimak dobro ispao, videtju da ga okachim kasnije. Tri hiljade za jedan koncert, ali neka... Meni je vredelo. :)

forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 8.7.2011 at 00:31

Bio sam u velikom iskušenju da i ja dam 3k za taj jedan koncert, ali eto, nisam u prilici da izdvojim toliko keša...
Inače nije bilo toliko ljudi zato što su ih majmuni stavili u 8h, između Atheista i Darkwood Duba, kao da su emo band iz Letonije... Baš sam pratio novine i retko ko ih je spomenuo, iako su po svim merilima daleko značajniji od Pulpa koje su proglasili zvezdama večeri... Ali 'ajde.
Dakle, termin nije baš najjači i gužva se na mainu obično stvara nakon 9-10h... Doduše pitanje koliko mase može i biti u četvrtak... Subotom tradicionalno se šeta 300m za 30min. koliko bude ljudi.

Drugi put da sam ih propustio...

Eh da,, najgori Exit ikada.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
boombar
Member

Registered: 5.2.2009
Member Is Offline

[*] posted on 8.7.2011 at 01:13

Cuo sam neku pricu da je ove godine 70% karata otislo u Britaniju. A pricam sa drugaricom iz Makedonije, kaze tamo nema karata, rasprodale se!

A vec par godina se unazad vidi da se Exit kroji po meri stranaca, pogotovo britanaca.
Taj Pulp, Arcade Fire, Editorsi i njima slicni su jako popularni na ostrvu, dok su ovde onako.

Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 8.7.2011 at 07:51

Nije bilo lose. Na Dance Stage-u manje vise svi su failovali, jedino me je Joachim Garraud odusevio energijom, svojom, i kako ume da podigne masu. Posle njega jednostavno niko nije bio ni blizu.

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

Pages:  1  2

Go To Top