Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: Mortal Kombat Legacy
thor
Romalj
*

Registered: 26.6.2010
Member Is Offline

Mood: Nintendo rocks ;)

[*] posted on 3.5.2011 at 07:09

Serija je smesna, glumci su cist promasaj a najveci je svakako kano (dok nebudemo videli ostale).
Mislim da je prvi film kultno ostvarenje za ovu niskobudzetnu seriju, drugi deo filma je svakako u rangu sa ovom serijom iako je dosta niskobudzetan.

View user's profile View All Posts By User
DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 3.5.2011 at 10:02

Thor, tvoje misljenje cemo uvaziti ali nemoj vishe postovati u ovom threadu. Ocigledno ti se nista oko ove webserije ne svidja, a sta god budes postovao bice trolling. Move on.

Evo cetvrte epizode, odlican prvi deo origin story-a od Sindel/Kitane/Milene

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Edvard
Member

Registered: 21.3.2011
Member Is Offline

[*] posted on 3.5.2011 at 10:28

Ja sam se prilično ložio na prvi film. Isprali mi mozak naslovnom numerom, svaki put kada je čujem vrati me na ostrvo.
the patriot
philosopher

Registered: 28.5.2004
Member Is Offline

Mood: positively shocking

[*] posted on 3.5.2011 at 10:57

Quote: Originally posted by Edvard  
Ja sam se prilično ložio na prvi film. Isprali mi mozak naslovnom numerom, svaki put kada je čujem vrati me na ostrvo.

True, meni se prvi film slidja takodje.

Sto se tice ove epizode, it sucked sto se mene tice, da kvotujem lika sa youtube-a

Quote:
They fucked it up.

I wanted to see a mad doctor with 10" blades fused in his hand fighting using capoeira.

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 3.5.2011 at 11:16

Rebirth je bio solo fanmade projekat u kome su mogli da divljaju sa scenarijom i da smeste MK universe u dark/gritty real world, Legacy je vec deo WB-a i Neatherwold studija, i samim time prati look&feel starih MK igara. I ovaj baraka je sasvim dobar. Pozajmise shminku za njega sa seta LOTR-a. :D

- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."

- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 4.5.2011 at 08:40

Meni je onaj baraka x10000000 bolji, i steta je sto nisu zadrzali tako nesto.... steta sto nema skin sa dredovima za mk :lol:

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 17.5.2011 at 22:59

http://shoryuken.com/content/mortal-kombat-legacy-episode-6-raiden-...

Tako je vec bolje.

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

shin-boyan
Fr1ck

Registered: 26.8.2004
Member Is Offline

Mood: zycloned

[*] posted on 17.5.2011 at 23:35

Ovo vec valja.

So I speak
Though, am I heard...?
Wasting visions on a world of blinded fools
DieH@rd
Administrator

Member Is Offline

[*] posted on 17.5.2011 at 23:53

Ep2 od Kitane je imala odlican fight na pocetku. Ovo sa Raidenom je bilo vishe cinematic, i smesteno u onaj "dark & gritty" setting koji je bio prisutan u "Rebirth" projektu. Me likes.

- Spartacus

Nick
Super Administrator

Registered: 30.7.2002
Member Is Offline

Mood: CHANGE!

[*] posted on 18.5.2011 at 15:30

Quote: Originally posted by DieH@rd  
Thor, tvoje misljenje cemo uvaziti ali nemoj vishe postovati u ovom threadu. Ocigledno ti se nista oko ove webserije ne svidja, a sta god budes postovao bice trolling. Move on.

Evo cetvrte epizode, odlican prvi deo origin story-a od Sindel/Kitane/Milene

Previse realisticno, no big boobs, no monster face... Ja i dalje ne kapiram sta je vama cool u ovoj seriji?

You don't stop playing video games because you get old. You get old because you stop playing video games. :)
Cod3r
Vigilante

Registered: 4.12.2007
Member Is Offline

Mood: Open Beta

[*] posted on 18.5.2011 at 22:14

Rebirth je bio izuzetan, pogotovo takva ''depikcija'' Barake. :) Ovo sada, tu i tamo, varira. Nekad dobro, nekad jako lose.

Quote:
Ovo je forum, naravno da niko ne cita.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 24.5.2011 at 19:57

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 31.5.2011 at 18:40

Ne znam sta da kazem u onom teazu je sve nekako delovalo sveze i novo, aliternativno a ipak cool (cak se u jonny cageova epizoda kao i raidenova epizoda odlicno uklapala u to).... ali ovo i kitanin.... zaista steta, krivo mi je sto nije bila cela serija u tom fazonu....

[Edited on 31.5.2011 by the patriot]

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 31.5.2011 at 22:05

NEMOGUĆE JE da sve to ima nekakvog smisla bez fantasy elemenata...meni nije jasna ta minorna grupa koja se žali na te Kitana/Mileena epizode. Da su pokušali da to na silu prebace u realnost, bila bi to teška glupost.

the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 31.5.2011 at 23:14

Quote: Originally posted by SQI  
NEMOGUĆE JE da sve to ima nekakvog smisla bez fantasy elemenata...meni nije jasna ta minorna grupa koja se žali na te Kitana/Mileena epizode. Da su pokušali da to na silu prebace u realnost, bila bi to teška glupost.

To sto ti mislis da je minorna grupa je verovatno zato sto ostali clanovi te "minorne grupe" su vec digli ruke i ne zele da komentarisu o tome zato sto "they stopped to give a fuck" jer znaju da od toga sada nema nista.

Fantasy elementi nisu ono nasta se ja zalim, raidenova epizoda ima fantazi elemente, cage-ova epizoda ima fantazie elemente ali nacin na koji su oni predstavljeni je jednostavno mnogo bolji od nacina na koji su prestavljeni u kitana/mileena epizodama i u sub-zero/scorp epizodama.

Ja sam itekako siguran da je onaj reziser mogao da to sve lepo ukomponuje da je mogao, hteo ili sta god je vec problem i razlog zasto nije nastavio to da radi. Jer je on prilicno dobro pokazao da nije tipican holivudski reziser (ili sta vec) koji je jednostavno uzeo da siluje neku franshizu nego je fan koji ima dovoljno ideja i cuke da sprovoede to u delo.

Ja ne vidim sta je realno u batshit insane dr bakraki koji je sebi ugradio jebena seciva sve je to moglo itakako dobro da se ukomponuje u taj "realizam" i upravo je on u tom teaseru pokazao jedan od nacina na koji se to moze uraditi, samo zato sto je alternativno ne znaci da je loshe, ako smo nesto videli hiljadu puta to je tipicana mk prica kao sto su millena/kitana i sub-zero/scorpion zasto ne probati nesto sto je mix izmedju "novog" i "starog".

Ovde nije problem u fantasy elementima vec u tome na koj nacin se to sve prikazuje, ali jbg nazalost nista od toga za sada.

Kao sto tebi nije jasna ta "minorna grupa" tako meni nije jasna ta "velika grupa" koja je zadovoljna i nalazi izgovor u epizodama koje su ocigledno veoma lose i vec vidjene u mk filmovima, i sto je najgore to je upropasten potencial prilicno dobrih glumaca sa kojima su mogli da urade vise od necega sto u najboljem moze da podseca na naki snimak iz nekog b-filma, loseg b-filma....

Ali ono, meni i tebi ocigledno nisu jasne mnoge stvari...

[Edited on 31.5.2011 by the patriot]

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 2.6.2011 at 21:02

Nažalost, ljudi su radije skloni da troluju nego da prihvate činjenicu da nijedna borilačka igra nije imala ovako nešto, kao i da je u pitanju web serija s ograničenim budžetom koju dobijaju za džabe. Ali ko ih *ebe kad su manjina :)

the patriot
philosopher

Member Is Offline

[*] posted on 2.6.2011 at 21:05

Quote: Originally posted by SQI  
Nažalost, ljudi su radije skloni da troluju nego da prihvate činjenicu da nijedna borilačka igra nije imala ovako nešto, kao i da je u pitanju web serija s ograničenim budžetom koju dobijaju za džabe. Ali ko ih *ebe kad su manjina :)

... i to sve stavlja u perspektivu, and makes it all right.

Well tolko o tome :)

Misli...
"mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"

GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 5.7.2011 at 21:38

Jel izasla jos koja epizoda od ovih zajebancija?Nisam dugo cuo da je izasla koja?

Pages:  1  2

Go To Top